توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  مرگ هاتف در سریال به کجا چنین شتابان

  1 بازدید

  مرگ هاتف در سریال به کجا چنین شتابان را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  به کجا چنین شتابان

  «به کجا چنین شتابان؟» پرمخطب و بدون حاشیه

  «به کجا چنین شتابان؟» پرمخطب و بدون حاشیه

  به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل ازرجانیوز، به گزارش رجانیوز، مجموعه تلویزیونی «به کجا چنین شتابان؟» که روزهای فرد از شبکه تهران و تکرار آن در روزهای زوج از شبکه دوم سیما پخش می‌شود، در حال تبدیل شدن به الگویی فراموش شده از حیث فرهنگ سازندگان مجموعه‌های تلویزیونی است، به‌طوری که تأکید این سریال بر اصالت‌های خانوادگی و سنت‌ها در ضمن بهره‌گیری از فیلمنامه پرکشش، بازیگران توانا و مشهور و کارگردانی حرفه‌ای، توجه منتقدان فرهنگی رسانه ملی را به‌عنوان اثری درخور پس از مدت‌ها به خود جلب کرده است.

  در این زمینه یک استاد دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه با اشاره به اینکه اکثر برنامه های نمایشی شکاف، چالش و واگرایی بین نسلی را به تصویر می کشند، معتقد است: تفاهم و همدلی بین نسلی مهمترین نقطه قوت مجموعه تلویزیونی «به کجا چنین شتابان» است.

  دکتر علی جعفری می‌افزاید: در سریال «به کجا چنین شتابان» به طور کامل همدلی، همگرایی، تعاملات عاطفی، درک و احترام متقابل موج می زند که آن را بدون تنش، شیرین، روان و آموزنده کرده است.

  وی تفاوت عمده این سریال را با سایر برنامه های نمایشی، بازگشت مجدد به خانواده عنوان و خاطرنشان می‌کند: آنچه که «به کجا چنین شتابان» را با سایر سریال های دهه اخیر تلویزیون البته به جز سریال های تاریخی مذهبی چون یوسف پیامبر (ع) متفاوت کرده، خانواده محور بودن آن است.

  این استاد دانشگاه ادامه می‌دهد: ظرفیت و فضایی در این سریال وجود دارد که همه اعضای خانواده کنار هم جمع می شوند و برای هر کدام حرفی برای گفتن و جذابیتی دارد. در واقع تماشای این سریال کاملا حالت خانوادگی پیدا کرده و خانواده را در خانواده بازتولید می کند.

  جعفری بازگشت از طبقه مرفه و اشرافی به طبقه متوسط شهری و پایین تر از متوسط را نقطه دیگر موفقیت «به کجا چنین شتابان» ذکر و تصریح می‌کند: در حقیقت زندگی اکثریت افراد جامعه را در برمی گیرد و دغدغه آنها را متبلور می کند.

  به گفته وی، تلویزیون با پخش این مجموعه از فضای اشرافی بیرون آمده و مردمی تر عمل کرده است.

  این استاد دانشگاه معتقد است: «به کجا چنین شتابان» یادآوری سریال های تلویزیونی دهه 60 نظیر «آیینه» است که با سریال های قبل از انقلاب اسلامی تفاوت شگرفی داشت و با فرهنگ جامعه نیز نزدیک تر بود.

  جعفری توجه به زندگی واقعی به جای زندگی تخیلی را از دیگر نقاط مثبت این مجموعه تلویزیونی برشمرده و می‌افزاید: مسائل و مشکلات مطرح شده در مجموعه «به کجا چنین شتابان» دغدغه تماشاگر نیز هست و بدور از موضوعات تخیلی است که شاید در یک میلیون نفر یک نفر مصداق این اتفاق نباشد. از این جهت نیز سریال نوینی در تلویزیون ایران است.

  همچنین جبار آذین معاون سردبیر مجله نقد سینما با بیان این که این روزها تلویزیون ایام خوشی را سپری می کند، می‌گوید: ابوالقاسم طالبی فیلمساز متعهد و معتقدی است که مجموعه خوب "به کجا چنین شتابان" نشان می دهد که او علاوه بر پایبندی بر اعتقادات و تعهد، مسئله تخصص را هم به کمک دانش و تجربه بر قابلیت ها و توانایی های خویش افزوده است. این مجموعه اجتماعی- خانوادگی، درام انتقادی خوبی را شکل داده که قابل توجه و پی گیری است. هدایت خوب بازی ها و پرداخت باورپذیر شخصیت ها و ماجراها از امتیازات مجموعه «ابوالقاسم طالبی» است که انتظار دیدن آثار قوی تر و پر محتواتر از او را معقول می نماید.

  طاهره آشتیانی نیز در نقدی بر این مجموعه می‌نویسد: سریال «به کجا چنین شتابان»، ساخته ابوالقاسم طالبی مدتی است روی آنتن رفته است. به کجا چنین شتابان را می‌توان در ردیف سریال‌های خانوادگی جای داد؛ سریالی که با محور قرار دادن جوانان سعی دارد نشان دهد اولین چالشی که خانواده‌ها با آن روبه‌رو هستند، جوانان و خواسته‌های آنان است که با تمناها و خواسته‌های جوانان دیروز کاملا متفاوت است.

  وی درخصوص طرح قصه و فیلمنامه می‌افزاید: در تیتراژ سریال به کجا چنین شتابان نام 2 نویسنده دیده می‌شود. یکی خود طالبی که دیالوگ‌ها را نوشته و دیگری لیلی کریمان که گویا اصل فیلمنامه را نوشته است. حضور یک زن در ترکیب نویسندگان فیلمنامه را می‌توان دلیلی دانست بر این‌که سریال به کجا چنین شتابان توانسته روابط میان خانواده‌ها را بخوبی ترسیم کند و نقش عزیز به عنوان بزرگ خانواده را پررنگ و باورپذیر جلوه دهد. فیلمنامه به کجا چنین شتابان خوب آغاز شد. مرگ پدر بزرگ باعث شد همه اعضای خانواده دور هم جمع شوند. خانواده‌ای که به سنت‌ها پایبند هستند و در محله‌ای قدیمی زندگی می‌کنند. داماد خانواده که از قماشی دیگر است و پولش از پارو بالا می‌رود نیز به مراسم عزاداری می‌آید و بیننده متوجه می‌شود که پسر بزرگ خانواده با داماد کینه قدیمی دارد و اصلا نمی‌تواند او را تحمل کند. در همان قسمت اول، جناح‌بندی شخصیت‌ها شکل گرفت و آدم‌های خوب و آدم‌های بد مشخص شدند و بیننده متوجه شد که از همین ابتدا باید حق را به چه کسی بدهد و حتی حضور عزیز هم نخواهد توانست باعث تلطیف این مرزبندی سیاه و سفید شود. عزیز هم به مرور تبدیل به شخصیتی شد که طرفدار خوب‌های مطلق بود و به نوه‌های خود مدام گوشزد می‌کند که از بدهای مطلق دوری کنند.

  وی ادامه می‌دهد: اصل موضوعی که فیلمنامه به کجا چنین شتابان طرح می‌کند، اصالت دارد. بیشترخانواده‌های ایرانی هنوز در دام مدرنیسم نیفتاده‌اند و به شیوه سنتی زندگی می‌کنند. در این سنت، حرمت به بزرگ‌تر حرف اول را می‌زند که در سریال به کجا چنین شتابان این موضوع به‌خوبی پرداخته شده است. اما اشکال کار از جایی شروع می‌شود که اصالت خانواده ایرانی و خطراتی که این اصالت را تهدید می‌کند در دام شعارهایی می‌افتد که از طریق دیالوگ‌ها به بیننده منتقل می‌شود.

  این منتقد سینما در خصوص کارگردانی سریال نیز معتقد است: طالبی در عالم کارگردانی کم تجربه نیست. او تاکنون فیلم‌های ویرانگر، آقای رئیس‌جمهور، عروس افغان، جنگ کودکانه، نغمه و دست‌های خالی را برای سینما کارگردانی کرده است که از این میان می‌توان فیلم نغمه را جزو بهترین‌های او دانست. طالبی در نغمه زندگی زنی را به تصویر کشید که عاشقانه کنار همسر جانباز خود زندگی و با تمام توان از او مراقبت می‌کرد. طالبی در این فیلم بدون افتادن در دام شعار، قصه خود را تعریف کرد و چون سراغ موضوعی تازه رفته بود، مورد ستایش منتقدان سینما هم قرار گرفت. به کجا چنین شتابان اولین سریالی است که طالبی آن را کارگردانی می‌کند، اما در این سریال از تجربیات سینمایی خود استفاده کرده و دکوپاژ و میزانسن قابل قبولی را برای سریال طراحی کرده و بازی‌های قابل قبولی را هم از بازیگران گرفته است؛ هرچند در بازی گرفتن از بازیگران هم خط سیاه و سفید را رعایت کرده و با بزرگنمایی رفتار و کنش شخصیت‌های منفی آنها را تا حدودی غیرقابل باور کرده است.

  وی انتخاب بازیگران سریال به کجا چنین شتابان را خوب دانسته و می‌نویسد: آهو خردمند را می‌توان بهترین گزینه برای نقش عزیز دانست. بازیگری که تاکنون او را در نقش مادر بزرگ ندیده‌ایم. خردمند حس‌های مادری دلسوز را که می‌خواهد با کلام خود فرزندان و نوه‌های خود را از ناهنجاری‌ها دور کند بخوبی به بیننده منتقل می‌کند. خردمند، رضا رویگری و بابک حمیدیان از بازیگرانی هستند که در به کجا چنین شتابان توانسته‌اند بازی‌های خود را کاملا کنترل کنند و غلوآمیز ظاهر نشوند.

  آشتیانی ادامه می‌دهد: آنها هرچند باید دیالوگ‌هایی را که کارگردان به آنها داده مقابل دوربین بگویند، اما تجربه سال‌ها بازی در نقش‌های مختلف به آنها کمک کرده که نوع بیان، نوع نگاه و کنش‌های خود را کنترل کنند تا بتوانند شخصیتی قابل باور به مخاطب ارائه کنند؛ شخصیتی که بیننده با او همذات پنداری کند و او را تقلبی و ساختگی نداند.

  وی ادامه می‌دهد: علی عمرانی از بازیگران تئاتر است که او را در مجموعه‌هایی مانند نیمکت و در گوش سالمم زمزمه کن که محمد رحمانیان برای تلویزیون کارگردانی کرده است، دیده‌ایم. تجربیات تئاتری، عمرانی را در اجرای نقش هاتف کمک کرده، چون به نظر می‌رسد کارگردان از او در اجرای نقش هاتف که کینه دیرینه از فریدون به دل دارد، ری اکشن‌های غلو شده خواسته که عمرانی به‌خوبی از پس آنها برآمده است. بازیگران جوان هم تا اینجای کار ضعیف ظاهر نشده‌اند، اما در میان همه این بازیگران و شخصیت‌ها نمی‌توان به‌سادگی از پسر بچه‌ای که نقش پسر هاتف (امیرعلی) را بازی می‌کند، گذشت.

  این منتقد اضافه می‌کند: گویا طالبی خواسته با طراحی شخصیت امیرعلی، شخصیتی بی‌رودربایستی را به بیننده نشان دهد که بدون ملاحظه بزرگ‌تری، کوچک‌تری یا ملاحظاتی که بزرگان دارند، هر چه در دل و فکر دارد بیان کند. البته امیرعلی را نماد کارگردان سریال به کجا چنین شتابان نیز می‌توان دانست. طالبی هر جا که نتوانسته شعارهای خود را در قالب دیالوگ‌هایی در دهان دیگر شخصیت‌ها بگذارد از طریق امیرعلی به مخاطبان می‌گوید بدون این‌که فکر کند کودک تبدیل به شخصیتی بی‌ادب می‌شود که بیشتر مردم دوست ندارند کودکان آنها این شخصیت را ببینند، چون براین باورند که نشان دادن چنین کودکانی در یک سریال نمایشی، بدآموزی دارد و کودکان آنها را پررو و گستاخ می‌کند.

  منبع مطلب : iusnews.ir

  مدیر محترم سایت iusnews.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  «مطهره اسمی» بازیگر سریال «به کجا چنین شتابان»

  «مطهره اسمی» بازیگر سریال «به کجا چنین شتابان»

  سریال « به کجا چنین شتابان »، سریال ایرانی کارگردانی ابوالقاسم طالبی و تهیه کنندگی حسن شکوهی است. این مجموعه در سال ۸۷-۸۸ از شبکه تهران پخش شد و بارها از دیگر شبکه های سیما پخش شده است. حالا قرار است بار دیگر این سریال در روزهای پاییزی امسال بر روی آنتن صدا و سیما برود.

  یونس جوانی از یک خانواده متوسط و معتقد به اصول دینی است که پیشرفت را دوست دارد. همین دغدغه موجب می شود تا با کتایون، دختر عمه متمولش، بیشتر در ارتباط باشد. شوهر عمه یونس، صاحب یک شرکت عمرانی است که با ساخت و پیش فروش مسکن، ثروت زیادی به دست آورده است. یونس که دانشجوی عمران است، با پیشنهاد کتایون در این شرکت مشغول به کار می شود و پس از مدتی متوجه می شود ثروت شرکت پدرش از راه های غیر قانونی به دست آمده است؛ اما طمع رسیدن به ثروت زیاد، یونس را به ادامه راه تشویق می کند که…

  اسامی بازیگران سریال به کجا چنین شتابان

  مطهره اسمی در نقش مطهره

  بهروز بقایی در نقش هادی

  حدیثه تهرانی در نقش بهار

  بابک حمیدیان در نقش یونس

  متین حیدری نیا در نقش امیرعلی

  آهو خردمند در نقش عزیز

  شراره دولت آبادی در نقش مهرانگیز

  رضا رویگری در نقش فریدون

  محمدرضا رهبری در نقش سهراب

  گیتی ساعتچی در نقش مستخدم منزل

  حسن شکوهی در نقش غلامی

  رامونا شاه در نقش سرگرد

  لیلی شیرمرد در نقش منشی شرکت فریدون

  نیلوفر شهیدی در نقش مریم

  نگین صدق گویا در نقش کتایون

  علی عمرانی در نقش هاتف

  نوا عارف  در نقشمشفق

  مهدی فقیه در نقش دکتر

  مهرداد فلاحتگر در نقش باغبان

  محمودرضا قدیریان در نقش مرتضی

  پرستو گلستانی در نقش هانیه

  علی کاظمی در نقش ناصر

  لیلا لطیفی در نقش رحمتی

  فریبا متخصص در نقش نسرین

  فریدون مهرابی در نقش کیوان

  راحله میرزایی در نقش پرستار

  امید متقی در نقش کوروش

  ساعد هدایتی  در نقش داوود

  منبع مطلب : www.afkarnews.com

  مدیر محترم سایت www.afkarnews.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 26 روز قبل
  0

  سریال خیلی خوبی بود به کجا چنین شتابان فقط بعضی ازقسمت هاش حوصله ادم روسرمیبرد متاسفانه من یه روز توی مهمانی بودم یک قسمت این سریال تودی وی دی لورفت کاش نشون میداد پولا چی میشه مریم ازدواج میکنه خانواده یونس چی میشن ای کاش کیوان وبقیه شو نشون میداد

  رشید 26 روز قبل
  0

  تواین سریال قتل هاتف پیگیری نشد تواین سریال قاتلان هاتف کشته شدند ای کاش زندان رفتن یونس رانشان میداد یه طوری سریالو ساخته بودن که باباشونو باکامیون کشتن ماشین له کردن اخرش هیچ پوچ شد

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  سکانس له شدن ماشین کامیون دوتاست یایه دونه اگه دوتاست نشون بدید

  پوریا غفاری 3 ماه قبل
  0

  سریال به کجا چنین شتابان سریال خیلی خوبی بود ای کاش زندان رفتن یونس رانشان میداد وقتل پیگیری میشد

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  من به کربلا اعتقاد ندارم من کربلا رادوست ندارم

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  برو بمیر این سریاله توساختی

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  کامیون ماشین راله کرد باباشونو کشت

  پوریا غفاری 6 ماه قبل
  0

  اگه میشه موسیقی به کجاچنین شتابان تگ به بازار ارائه گردد ای کاش شبنم قلی‌خانی دراین سریال بازی می کرد

  پوریا غفاری 6 ماه قبل
  0

  اگه میشه سی دی سریال به کجا چنین شتابان تولید وبه بازار ارائه گردد اگه می‌شود سی دی به کجاچنین شتابان درشهرهای تهران نسیم شهر تبریز مشهد ودراردبیل به ویدیو کلوپ ها بیایید

  پوریا غفاری 6 ماه قبل
  0

  اگه میشه سی دی سریال به کجا چنین شتابان تولید وبه بازار ارائه گردد اگه می‌شود سی دی به کجاچنین شتابان درشهرهای تهران نسیم شهر تبریز مشهد ودراردبیل به ویدیو کلوپ ها بیایید

  پوریا غفاری 6 ماه قبل
  0

  اگه میشه سی دی سریال به کجا چنین شتابان تولید وبه بازار ارائه گردد اگه می‌شود سی دی به کجاچنین شتابان درشهرهای تهران نسیم شهر تبریز مشهد ودراردبیل به ویدیو کلوپ ها بیایید

  پوریا غفاری 6 ماه قبل
  0

  اگه میشه سی دی سریال به کجا چنین شتابان تولید وبه بازار ارائه گردد اگه می‌شود سی دی به کجاچنین شتابان درشهرهای تهران نسیم شهر تبریز مشهد ودراردبیل به ویدیو کلوپ ها بیایید

  پوریا غفاری 6 ماه قبل
  0

  اگه میشه سی دی سریال به کجا چنین شتابان تولید وبه بازار ارائه گردد اگه می‌شود سی دی به کجاچنین شتابان درشهرهای تهران نسیم شهر تبریز مشهد ودراردبیل به ویدیو کلوپ ها بیایید

  پوریا غفاری 6 ماه قبل
  0

  اگه میشه سی دی سریال به کجا چنین شتابان تولید وبه بازار ارائه گردد اگه می‌شود سی دی به کجاچنین شتابان درشهرهای تهران نسیم شهر تبریز مشهد ودراردبیل به ویدیو کلوپ ها بیایید

  پوریا غفاری 6 ماه قبل
  0

  اگه میشه سی دی سریال به کجا چنین شتابان تولید وبه بازار ارائه گردد اگه می‌شود سی دی به کجاچنین شتابان درشهرهای تهران نسیم شهر تبریز مشهد ودراردبیل به ویدیو کلوپ ها بیایید

  پوریا غفاری 6 ماه قبل
  0

  اگه میشه سی دی سریال به کجا چنین شتابان تولید وبه بازار ارائه گردد اگه می‌شود سی دی به کجاچنین شتابان درشهرهای تهران نسیم شهر تبریز مشهد ودراردبیل به ویدیو کلوپ ها بیایید

  پوریا غفاری 6 ماه قبل
  0

  اگه میشه سی دی سریال به کجا چنین شتابان تولید وبه بازار ارائه گردد اگه می‌شود سی دی به کجاچنین شتابان درشهرهای تهران نسیم شهر تبریز مشهد ودراردبیل به ویدیو کلوپ ها بیایید

  پوریا غفاری 6 ماه قبل
  0

  اگه میشه سی دی سریال به کجا چنین شتابان تولید وبه بازار ارائه گردد اگه می‌شود سی دی به کجاچنین شتابان درشهرهای تهران نسیم شهر تبریز مشهد ودراردبیل به ویدیو کلوپ ها بیایید

  پوریا غفاری 6 ماه قبل
  0

  اگه میشه سی دی سریال به کجا چنین شتابان تولید وبه بازار ارائه گردد اگه می‌شود سی دی به کجاچنین شتابان درشهرهای تهران نسیم شهر تبریز مشهد ودراردبیل به ویدیو کلوپ ها بیایید

  پوریا غفاریان 6 ماه قبل
  0

  ای کاش خانم شبنم‌قلیخانی وامین زندگانی درسریال به کجا چنین شتابان بودند وشبنم قلیخانی باسن شکوهی درفیلمهای دیگر همبازی میشد ای کاش شبنم‌قلیخانی وامین زندگانی دراین سریال بازی می کردند

  گاگول 6 ماه قبل
  0

  سریال به کجا چنین شتابان سریال خلیلی بدی بود

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  وقتی درقسمت اول به کجاچنینشتابان ماشین پیکان رفت زیر کامیون وراننده ماشین کشته شد وماشین له شر من خیلی ناراحت شدم قسمت مرگ هاتف هم خیلی ناراحت کننده بود دشمنان وقاتلان کثیف وقتی ماشین پیکان توسط کامیون له شد من خیلی ناراحت شدم تروریست کثیف خدا آدمای وهابی را لعنت وملعون ابدی کند

  آرمان یونسی 6 ماه قبل
  0

  وقتی قاتل هاتف هوشمند به دست غلامی کشته شد من خیلی خوشحال شدم همه قاتلان هاتف هوشمند ضربه خورند واخر قتل نابودی

  آرمین داود نژاد 6 ماه قبل
  0

  ای کاش درسال ۱۴۰۰ درسال ۱۴۲۲ ودر سال‌های آینده سریالهایی مثل به کجاچنینشتابان ساخته شود ودرب کجا چنین شتابان جدید وتازه خانم شبنم‌قلیخانی بازی کند اس کاش به کجا چنین شتابان دیگری تولید شود

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  اس کاش درسال

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  اس کاش درسال

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  اس کاش درسال

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  اس کاش درسال

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  اس کاش درسال

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  اس کاش درسال

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  اس کاش درسال

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  اس کاش درسال

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  اس کاش درسال

  رامین داودی 6 ماه قبل
  0

  ای کاش درسال ۱۴۰۰ ودرسالهای آینده سریالهایی مثل به کجاچنینشتابان ساخته شود به کجا چنین شتابان دیگری تولید شود وشبنم قلی‌خانی دراین سریال‌ها بازی کند ای کاش درسال ۱۴۲۲ ودرسالهای آینده به کجاچنین شتابان دیگری تولید شود

  رامین داودی 6 ماه قبل
  0

  ای کاش درسال ۱۴۰۰ ودرسالهای آینده سریالهایی مثل به کجاچنینشتابان ساخته شود به کجا چنین شتابان دیگری تولید شود وشبنم قلی‌خانی دراین سریال‌ها بازی کند ای کاش درسال ۱۴۲۲ ودرسالهای آینده به کجاچنین شتابان دیگری تولید شود

  رامین داودی 6 ماه قبل
  0

  ای کاش درسال ۱۴۰۰ ودرسالهای آینده سریالهایی مثل به کجاچنینشتابان ساخته شود به کجا چنین شتابان دیگری تولید شود وشبنم قلی‌خانی دراین سریال‌ها بازی کند ای کاش درسال ۱۴۲۲ ودرسالهای آینده به کجاچنین شتابان دیگری تولید شود

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  ای کاش درسال ۱۴۰۰ ودرسالهای آینده سریالهایی مثل به کجاچنینشتابان ساخته شود به کجا چنین شتابان دیگری تولید شود وشبنم قلی‌خانی دراین سریال‌ها بازی کند ای کاش درسال ۱۴۲۲ ودرسالهای آینده به کجاچنین شتابان دیگری تولید شود

  ارش جمشیدی 6 ماه قبل
  0

  ای کاش فصل دوم به کجا چنینشتابان ساخته می شد

  پیمان یونسی اردبیلی 6 ماه قبل
  0

  وقتی پدر یونس با روش بی رحمانه به دست قاتلان کشته شد من خیلی ناراحت شدم

  محمد رشیدی خلخالی 6 ماه قبل
  0

  ای کاش درسریال به کجا چنین شتابان خانم شبنم‌قلیخانی وآقای امین زندگانی بازی می کردند اینها بازیگران خیلی خوبی هستند ای کاش این دو بازیگر در این سریال بازی می کردند وخانم شبنم‌قلیخانی در فیلم های بعدی با حسن شکوهی همبازی می شد

  مهدی 11 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید