توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  مصطفی در نامه اش به خالد چه چیزهایی می نویسد

  1 بازدید

  مصطفی در نامه اش به خالد چه چیزهایی می نویسد را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  این نامه را برای تو دوست خوبم نوشته ام/ من یقین دارم که بزودی فلسطین آزاد خواهد شد

  این نامه را برای تو دوست خوبم نوشته ام/ من یقین دارم که بزودی فلسطین آزاد خواهد شد

  به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانابه نقل از سفیر تیران، جمعی از دانش آموزان دبستانی مدرسه فرشته تیران با نوشتن نامه هایی به کودکان فلسطینی همددری خود را با آنها ابراز داشتند.

  غزل اکبری:
  امیدوارم در هر جایی که هستید حالتان خوب باشد ما اگر چه از شما دور هستیم اما به یاد شما هستیم و بر ای شما دعا می کنیم، امیدوارم در درس و زندگی موفق باشید.
  فاطمه مظاهری:
  می دانم اسرائیل چقدر به شما ظلم کرده است و خانه هایتان را خراب کرده است، بدون خانه بودن چقدر سخت است ما کودکان ایرانی شما را دوست داریم و آرزو می کنیم به یاری خداوند هر چه زودتر دشمنتان اسرائیل را نابود کنید.
  نرجس شیرازی:
  می دانم که شما کودکان فلسطینی با کلمه هایی مثل امنیت٬ آرامش و خیال راحت غریبه هستید و همیشه در آرزوی روزی بدون صدای گلوله می باشید که در آن روز به مدرسه روید و درس بخوانید تا بتوانید آینده کشور خود را بسازبد. من از اینجا برای شما کودکان فلسطینی آرزوی موفقیت می کنم تا شما هم مثل ما طعم آرامش را بچشید.

  سارا بابایی:
  این نامه را برای تو دوست خوبم نوشته ام؛ غزه و فلسطین باید آزاد شود٬ کودکان غزه و فلسطین باید آزاد باشند. دوست خوبم تو و دوستانت در سرزمین خود باید آزاد باشید به امید روزی که فلسطین آزاد شود.
  نرگس دادخواه:
  سلام من نرگس هستم من همیشه سر نمازم برای شما دعا می کنم که شهرتان هر چه زودتر آزاد شود، دوستان عزیزم شما برای ما الگو هستید که ما باید از شما این همه شجاعت را یاد بگیریم.
  نرجس کرمی:
  برای تو دوست عزیز آرزوی موفقیت می کنم، امیدوارم که روزی دشمن از خاک کشور شما بیرون رفته باشد و بتوانی به مدرسه بروی و ادامه تحصیل بدهی،  آرزوی من و دوستانم برای تو این است که مثل ما کشور آزادی داشته باشید.

  هلیا مظاهری:
  دوست دارم تو هم مثل من هر چه زودتر به مدرسه بروی و با سواد شوی و بتوانی مثل من به کلاس چهارم بیایی و دوست دارم با این هدیه کوچکم لبخندی بر لبانت بیاورم.
  زهرا کریمی:
  نمیدانم کیستی فقط می دانم که تو کودک فلسطینی و من کودک ایرانی هستم و می دانم که در کشور شما جنگ است. من هر روز بر سر نمازهایم برای آزادی فلسطین دعا می کنم و یقین دارم که بزودی فلسطین آزاد خواهد شد.
  مریم اکبری:
  امیدوارم که با پدر و مادرت و همین طور خواهر و برادرت زیر سقف خانه خودتان زندگی کنی، من و مردم کشورم همیشه برای شما دعا می کنیم و هیچگاه شما را تنها نمی گذاریم و از شما حمایت می کنیم.

  انتهای پیام/پ

  منبع مطلب : www.dana.ir

  مدیر محترم سایت www.dana.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  فاطمه حاجیان 27 روز قبل
  0

  بسم الله الرحمن الرحیم

  هدیه های آسمان

  دوست عزیزم خالد سلام امید وارم هرچه زود تر دشمنان را نابود کنید و به مسجد الاقصی بروید و مدرسه جدیدی بسازید و در آن خوب تدریس کنید .

  من امید وارم که فلسطین آزاد می شود شما هم آزاد میشوید وبه راحتی به مسجد می روید و نماز و دعا و عبادت می کنید ،

  من امید وارم توهم امید وار باش دوست خوبم و....

  تتااللبابی 1 ماه قبل
  0

  امیر

  سارا 1 ماه قبل
  0

  دوست عزیزم خالد امیدوارم هرچه زود تر دشمنان را نابود کنید و به مسجد القصئ برید و مدسه جدیدی بسازید

  ثنا 2 ماه قبل
  3

  بچه ها من ثنا دوست شما هستم و مطالبی زیادی برای شما دارم

  0
  سما 22 روز قبل

  نامه ی مصطفی به خالد را بنویس

  0
  سلام من سامیار هستم خوبی 28 روز قبل

  سلام

  ثنا 2 ماه قبل
  2

  دوست عزیزم حالد سلام من امید وارم که فلسطین آزاد میشود شما هم آزاد میشوید و به راحتی مسجد میروید و نماز و دعا و عبادت میکنید من امیدارم تو هو امید وار باش

  برای ارسال نظر کلیک کنید