در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  معاونت تربیت و آموزش دانشگاه علوم انتظامی امین

  1 بازدید

  معاونت تربیت و آموزش دانشگاه علوم انتظامی امین را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین

  ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین

  آن دسته از داوطلبانی که علاقمند هستند تا در دانشگاه علوم انتظامی امین تحصیل نمایند ابتدا می بایست از شرایط ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین آگاه باشند و در صورتی که واجد شرایط بودند ، نسبت به ثبت نام این دانشگاه اقدام نمایند. ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین ، از طریق ثبت نام کنکور سراسری و نیز نام نویسی در سایت گزینش این دانشگاه صورت می گیرد. در ادامه به بیان مراحل ثبت نام این دانشگاه می پردازیم.

  زمان ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 99 – 1400

  نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از میان جوانان متعهد و کارآمد ، هر ساله اقدام به جذب و پذیرش دانشجو در دانشگاه علوم انتظامی امین می نماید. داوطلبانی که تمایل دارند در این دانشگاه تحصیل نمایند ، باید در زمان ثبت نام کنکور سراسری 99 که از اواخر بهمن ماه آغاز می شود و تا اوایل اسفند ماه ادامه دارد ، به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمایند و هنگام ثبت نام علاقه مندی خود را به ثبت نام در این دانشگاه اعلام کنند.

  علاوه بر ثبت نام در آزمون سراسری ، لازم است تا داوطلبان برای شرکت در آزمون های داخلی این دانشگاه در سایت ثبت نام اینترنتی مرکز گزینش و استخدام ناجا نیز اقدام به ثبت نام نمایند. ثبت نام در سایت گزینش نیروی انتظامی از 2 مهرماه 98 آغاز شده و تا 15 آبان ماه ادامه خواهد داشت ، البته این تاریخ تا 17 آبان ماه تمدید شده است.

  نحوه ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 99

  آن دسته از داوطلبان علاقه مند و واجد شرایط تحصیل در دانشگاه علوم انتظامی امین می بایست از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی مرکز گزینش و استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ، با انجام مراحل زیر ، نسبت به نام نویسی خود اقدام کنند.

  داوطلبان باید شرایط عمومی و اختصاصی مورد نیاز برای ثبت نام را در صفحه ی گشوده شده مطالعه کنند و در صورتی که واجد شرایط ثبت نام بودند ، مراحل بعدی را جهت تکمیل ثبت نام خود انجام دهند.

  نکاتی جهت ثبت نام اینترنتی دانشگاه علوم انتظامی امین

  علاقمندان به تحصیل در این دانشگاه ، در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین می بایست با ثبت نام در کنکور سراسری و نیز در سایت مربوطه ، در آزمون های طراحی شده جهت ورود به این دانشگاه شرکت کنند. پذیرفته شدگان این آزمون ها که به صورت چند برابر ظرفیت پذیرش اعلام می شوند ، می بایست در مراحل  مصاحبه دانشگاه علوم انتظامی امین نیز شرکت نمایند. جهت آگاهی از موارد بالا و همچنین اطلاع از رشته های دانشگاه افسری علوم انتظامی امین ، می توانید روی لینک های آن ها کلیک نمایید.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  منبع مطلب : iranmoshavere.com

  مدیر محترم سایت iranmoshavere.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید