در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  معرفت در گرانیست به هرکس ندهند از کیست

  1 بازدید

  معرفت در گرانیست به هرکس ندهند از کیست را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  شعر معرفت بار گرانیست به هرکس ندهند از حافظ

  شعر معرفت بار گرانیست به هرکس ندهند از حافظ

  شعر معرفت بار گرانیست به هرکس ندهند از حافظ

  شعر زیبا و دل انگیز از حافظ شیرازی در ادامه با ما همراه باشید.

  پر طاووس قشنگ است ، به کرکس ندهند
  معرفت بار گرانیست ، به هــرکــس ندهند

  شعر معرفت بار گرانیست به هرکس ندهند از حافظ

  معرفت راه رهائیست ، به هر نفــس ندهند
  معرفت بذر نشکفته عشقیست ، به نارس ندهند

  شعر معرفت بار گرانیست به هرکس ندهند از حافظ

  معرفت علمیست که شناسد ، کس ز نــاکس
  این علم گران را در عالم عرفان ، به نا کس ندهند

  شعر معرفت بار گرانیست به هرکس ندهند از حافظ

  ار ز مَنیّت گُذری ، سَهل به عرفان برسی
  معرفت حقّ را جز به عارف ، بر کس ندهند

  شعر معرفت بار گرانیست به هرکس ندهند از حافظ

  گر از قلّه قلبت قاف را بربایند
  شهدآن بی قاف را جز به عنقای بر خس نــدهند

  شعر معرفت بار گرانیست به هرکس ندهند از حافظ

  گر از تیغ زهدان رُهام بسلامت کردی گذر
  آندم به دَمت مسیحا نفسیت که بر کس ندهند

  شعر معرفت بار گرانیست به هرکس ندهند از حافظ

  سروده از ذبیح الله قاسمی …رهام

  منبع مطلب : niksho.com

  مدیر محترم سایت niksho.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  معرفت درٌ گرانی است، به هرکس ندهند

  معرفت درٌ گرانی است، به هرکس ندهند

  معرفت درٌ گرانی است، به هرکس ندهند
  پر طاووس گران است، به کرکس ندهند

  مسعود رجوی خود را رهبر میخواند ومکرراٌ حکم اعدام ما جداشدگان از مجاهدین را صادر میکند؛ و این در صورتی است که ایشان فقط در آرزوی رسیدن به حاکمیت مخفی می باشد. بر خلاف رجوی ؛ معرفت و شعور به ما به عنوان انسان و هموطن حکم میکند که خواهان نجات اعضای باقی مانده ای باشیم که هنوز در بند و تور نادانی ها و گمراه کننده گی های این فرد به سر میبرند.

  از تمامی اخباری که از درون و بیرون سازمان مجاهدین دریافت میشود:

  به نظر میرسد که بی اعتمادی سراسر روابط این سازمان را نه تنها در خارج بلکه از درون فرا گرفته است. عمده ترین دلیلش هم این است که:

  مجاهدین در طول حیاتشان، یا در خانه های تیمی بسر برده اند و یا خودشان را در درون خاکریزها و سیم های خاردار در درون قلعه اشرف درعراق محاط و زندانی نموده اند. و این سیم های خاردار و خاکریز های بلند هستند که باعث بوجود آمدن ترس و اضطراب در ایجاد عدم توانایی و ضعف در تنظیم ارتباط آنها با جهان خارج از خودشان، و مانعی برای تبادل اندیشه و کسب آگاهی، در جهت پیدا نمودن راه حل عاقلانه برای مشکلاتشان میگردد. بیشترین ترسشان هم از ریزش نیرویی بوده که به ضرب و زور قادر به حفظشان در همان محیط بسته بوده اند.

  آنها خودشان را در آن چهاردیواری حبس کرده اند و هرگونه نقد سازنده از طرف منتقدین را، تلاشی در جهت آسیب وارد نمودن به سازمان و رهبرشان ارزیابی میکنند.

  با گسترش روز افزون وسایل ارتباط جمعی و دسترسی به اینترنت بوضوح میشود دید که مردم ایران – بخصوص احزاب، سازمان های سیاسی و سیاستمداران منفرد – سازمانی بنام مجاهدین خلق را فاقد صلاحیت در اشتراک جمعی برای تعیین سرنوشت مملکتشان می بینند. اگرچه رهبران مجاهدین تلاش خودشان را برای خود تحمیلی به اعتراضات مخالفین حکومت کرده اند، اما کارنامه شان نشان از رفوزگی و گرفتن نمره منفی دارد. شاید یک دلیلش این باشد که رهبران مجاهدین در عین درماندگی به چانه زنی با قدرت های خارجی برای تشویق آنها در جهت بروز یک جنگ بر علیه ایران دل خوش نموده اند. برای رسیدن به هدفشان نیز به سر دادن شعارهای پرطمطراق، اما تو خالی و بیش از ظرفیت خودشان رو آورده اند. از اقدام به اعمال جاسوسی برای بیگانگان که مورد تنفر ایرانیان است نیز ابائی ندارند.

  در بلبشوی کنونی که در رابطه با، توطئه ترور سفیر عربستان در آمریکا، براه افتاده است، مجاهدین به برپایی جشن،رقص و پایکوبی پرداخته اند؛ آنها به امید این هستند که دو کشور ایران و آمریکا در گیر جنگی خانمانسوز شوند و باند آنها از این آب گل آلود ماهی بگیرد و از این جنگ تکه نمدی هم برای کلاه آنها و بیرون آمدن از معضل اشرف میسر گردد. اما به دلایلی که در این مطلب بیان گردیده و هزاران دلیل دیگر، حتی در صورت بروز هرخشونتی سر مجاهدین بی کلاه باقی خواهد ماند. از جمله اینکه:

  مجاهدین از بدو تاسیسشان بنای حرکت و استراتژیشان را بر خشونت، ترور و کشت و کشتار نهاده اند و برای تغییرات این روش نامعقول و غیر انسانی تمایلی از خود نشان نمیدهند. آنها نمی خواهند بپذیرند که جهان رو به تمدن کنونی از این مراحل گذشته است و پایبندی هر حزب و سازمان به مسایل و موارد ایدیولوژیک در تصمیم گیری های سیاسی، به نابودی همان حزب و یا سازمان منجر خواهد گردید.

  بعضا شنیده و یا خوانده میشود که اعضای سازمان مجاهدین از فارغ التحصیلان دانشگاه ها و روشنفکران بوده و هستند. اما اعمال آنها نشان از آن دارد که اگر هم چنین بوده، در حال حاضر رفتار و حرکاتشان خلاف آن را ثابت میکند و حاکی از آن است که رهبرانشان به جای سعی در هرچه شکوفاتر نمودن استعداد های این افراد در جهت تلاش بر برقراری ارتباط های اجتماعی و تاثیر گذاری بر جامعه؛ با تحمیل مستبدانه استنباطات پا درهوا و محفوظات جانکاه خودشان، خاک مرده بر فرق استعداد های این اعضا پاشیده اند و آب ذلت بر ذوق آنها ریخته اند. و نمونه بارز این مردگی را در مصاحبه هایی که بالاجبار، به این افراد با رسانه های داخلی مجاهدین به آنها تحمیل میشود بوضوح میتوان دید. از آنجمله اینکه:

  افرادی را بطور انفرادی به جلوی دوربین می آوردند که حتی مطلب کلیشه ای نصب شده در کنار دوربین و روبروی خودش را هم نمیتواند بخواند و تمامی کلمات و حرکاتش مضحک و غیر واقعی به نظر می رسد. از رفتاراین افراد کاملا مشهود است که رهبران مجاهدین آنها را جهت تکرار شعارهایی به صحنه می آورند که بر علیه دشمنان خودساخته و یا خانواده هایشان با بی نزاکتی و استفاده از ادبیاتی مبتذل و خاص مجاهدین میکنند. گاها انسان با تعجب به این فکر میافتد که چطور قابل تحلیل است که چنین افراد ساده اندیشی هم در این جهان وجود داشته باشند. و انسان واقعاٌ افسوس میخورد از اینکه این انسان ها عمر خودشان را در آن وادی بیچارگی و بی خبری تلف میکنند. بهتر است که مجاهدین به خود بیایند و بیاندیشند که جهان رو به رشد و پیش رونده امروزی مخالف پافشاری بر رفتارها و کردارهای انسان است. زیرا که این نوع رفتارها باعث بی بهره ماندن چشم ها، گوش ها،دست ها، زبان ها از شنیدنی ها، چشیدنی ها و بسیاری از امکانات طبیعی دیگر میگردد.

  رضا اسدی

  منبع مطلب : www.nejatngo.org

  مدیر محترم سایت www.nejatngo.org لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  شعر کامل معرفت در گرانی است به هر کس ندهند از ذبیح الله قاسمی

  شعر کامل معرفت در گرانی است به هر کس ندهند از ذبیح الله قاسمی

  شعر معرفت بار (در) گرانیست به هر کس ندهند یکی از اشعار معروف ذبیح الله قاسمی است که در وصف ارزش و اهمیت معرفت سروده شده است.

  در ادامه این مقاله متن کامل شعر پر طاووس قشنگ است، به کرکس ندهند معرفت بار گرانیست به هرکس ندهند اثرذبیح الله قاسمی (رهام) را ارائه کرده ایم.

  شعر معرفت (بار) در گرانیست

  پر طاووس قشنگ است، به کرکس ندهند

  معرفت بار گرانیست، به هرکس ندهند

  معرفت راه رهائیست، به هر نفس ندهند

  معرفت بذر نشکفته عشقی ست، به نارس ندهند

  معرفت علمی ست که شناسد، کس ز ناکس

  این علم گران را در عالم عرفان، به نا کس ندهند

  ار ز منیت گذری، سهل به عرفان برسی

  معرفت حق را جز به عارف، بر کس ندهند

  گر از قله قلبت قاف را بربایند

  شهد آن بی قاف را جز به عنقای بر خس ندهند

  گر از تیغ زهدان رهام بسلامت کردی گذر

  آندم به دمت مسیحا نفسیت که بر کس ندهند

  ” شاعر : ذبیح الله قاسمی“(رهام )

  منبع مطلب : www.badbadakha.ir

  مدیر محترم سایت www.badbadakha.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  رها 28 روز قبل
  0

  واقعیت روفرجودین بسیارعالی

  سحر تاریگزاده 2 ماه قبل
  0

  کاشکی همراه با معنی و مفهوم بود

  مهدی 10 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید