توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  معنی دشمن نتوان کوچک و بیچاره شمرد

  1 بازدید

  معنی دشمن نتوان کوچک و بیچاره شمرد را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  انشا و معنی ضرب المثل دشمن نتوان کوچک و بیچاره شمرد معنای مفهوم داستان

  معنی معنای مفهوم اصلی و دقیق ضرب المثل کاربرد انشا دشمن را نتوان کوچک و بیچاره شمرد به صورت کامل برای از سایت از سایت نکس لود دریافت کنید.

  دشمن نتوان کوچک و بیچاره شمرد

  معنی و مفهوم ضرب المثل دشمن نتوان کوچک و بیچاره شمرد
  این ضرب المثل در فضای مجازی بسیار زیاد منتشر شده است. این ضرب المثل احتمال می‌رود که در کتاب های درسی آمده باشد ولی دقیقه نمی دانیم کدام کتاب می باشد. معنی این ضرب المثل درباره این است که نباید داشت من آن خودمان را دست کم بگیریم. دشمنان ما هرچه قدر که باشند همواره در تلاش است که شما را خوار و ذلیل کنند. معنی دشمنی یعنی برخلاف من و هر چه که شما دوست دارید و علاقه دارید برخلاف شما انجام میدهد. دشمن شما نمی خواهد شما موفق بشوید و همواره در تلاش است که شما را بر زمین بزنند. شما باید هرچه قدر که می توانید از دشمنان خود فاصله بگیرید و روی خوش به آنها نشان دهید. نباید هیچ وقت دشمنان خودتان را کوچک بشمارید و فکر کنید که نمیتوانند به شما آسیبی برسانند. دشمنان ما همواره قابل رویت نیستند ما نمی‌دانیم که آیا واقعا کسی که روبروی ماست دشمن ماست یا دوست ماست دوستی و دشمنی در مواقع حساس زندگی رخ می دهد بنابراین باید دشمنان خود را دست کم بگیریم زیرا آنها در مواقع حساس به انسان ضربه می زنند و منتظر آن هستند که فرصتی بیابند تا ضربه بزرگی به شما بزنند. در ادامه مفهوم های بیشتری راجع به ضرب المثل بالا در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد. شما می توانید در پایین بخش نظرات نظر خودتان را راجع به این متن برای ما بفرستید و ما آن را اصلاح کنیم.

  نتیحه : دشمن مان را دست کم نگیریم و از او فاصله بگیریم زیرا او همواره در تلاش است که شما را بر زمین بزنند.

  منبع مطلب : samangol.ir

  مدیر محترم سایت samangol.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  انشا و معنی ضرب المثل دشمن نتوان کوچک و بیچاره شمرد معنای مفهوم داستان

  معنی معنای مفهوم اصلی و دقیق ضرب المثل کاربرد انشا دشمن را نتوان کوچک و بیچاره شمرد به صورت کامل برای از سایت از سایت نکس لود دریافت کنید.

   دشمن نتوان کوچک و بیچاره شمرد

  جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

  مهدی : یعنی برخلاف من و هر چه که شما دوست دارید و علاقه دارید برخلاف شما انجام میدهد. دشمن شما نمی خواهد شما موفق بشوید و همواره در تلاش است که شما را بر زمین بزنند. شما باید هرچه قدر که می توانید از دشمنان خود فاصله بگیرید و روی خوش به آنها نشان دهید. نباید هیچ وقت دشمنان خودتان را کوچک بشمارید و فکر کنید که نمیتوانند به شما آسیبی برسانند. دشمنان ما همواره قابل رویت نیستند ما نمی‌دانیم که آیا واقعا کسی که روبروی ماست دشمن ماست یا دوست ماست دوستی و دشمنی در مواقع حساس زندگی رخ می دهد بنابراین باید دشمنان خود را دست کم بگیریم زیرا آنها در مواقع حساس به انسان ضربه می زنند و منتظر آن هستند که فرصتی بیابند تا ضربه بزرگی به شما بزنند.

  نویسنده : دشمن مان را دست کم نگیریم و از او فاصله بگیریم زیرا او همواره در تلاش است که شما را بر زمین بزنند.

  یگانه : دشمنتو نمی توانی بیزور و بیچاره فرز کنی چون در هر صورت دشمنت است و یکروزی خوار و زلیل ات می کند.

  منبع مطلب : nexload.ir

  مدیر محترم سایت nexload.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دشمن نتوان حقیر و بیچاره شمرد

  جعفر محمدی

   «آیا آمریکا به ایران حمله می کند؟» ؛ این پرسشی است که این روزها در محافل سیاسی و رسانه ای هر دو کشور به طور جدی مطرح می شود و البته، هیچکس پاسخ دقیق آن را نمی داند و به نظر می رسد حتی کاخ سفید نیز در این باره به یک جمع بندی نرسیده است.

  با این حال، در پاسخ به این پرسش، دو گزینه عمده مطرح است: گروهی بر آنند که این حمله اساساً صورت نخواهد گرفت و آنچه در این باره مطرح می شود، صرفاً یک «جنگ روانی» است که با هدف تشدید فشارها علیه ایران برای عقب نشینی از مواضع هسته ای اش شکل گرفته است و در مقابل، این باور نیز وجود دارد که خطر حمله جدی است.

  به نظر می رسد، هیچ کدام از این دو گزینه، نمی تواند به تنهایی حاوی یک تحلیل واقعی باشد ولی ترکیبی از این دو دیدگاه می تواند مقرون به صحت تلقی شود.

  با بررسی مولفه های منطقه ای، بین المللی و رفتارهای کاخ سفید می توان دریافت که آمریکا در حال برگزاری یک مانور بزرگ روانی علیه ایران است و همانطور که دبیر شورای عالی امنیت ملی نیز گفته است، عملیات آمریکایی ها یک جنگ روانی است.

  با این حال، «عملیات روانی» دانستن اقدامات آمریکا در تضاد با خطر حمله نیست و نکته کلیدی بحث حاضر نیز همین جاست.

  در واقع، اینگونه نیست که «یا» آمریکا در حال انجام عملیات روانی است، «یا» در صدد حمله به ایران است بلکه هر دو گزینه قابل جمع اند و اگر دقت کنیم، حتی می توانیم بگوییم که «عملیات روانی» می تواند (و نه الزاماً) مقدمه«جنگ واقعی» هم باشد.

  اگر آمریکا بخواهد به ایران حمله کند بایدپیش از هر اقدامی «قدرت پاسخگویی» کشورمان را محدود کند.

  بی گمان، ایران در منطقه و به ویژه در عراق و لبنان و سوریه، از پتانسیل هایی برخوردار است که عنداللزوم می تواند با بهره گیری از آنها، آمریکایی ها را دچار دردسر کند.

  مروری بر وقایع اخیر در این سه حوزه تحت نفوذ ایران نشان می دهد که آمریکایی ها در حال اجرای یک برنامه هدفمند برای خلع سلاح ایران در این مثلث هستند. آنها در لبنان، به شدت از دولت فؤاد سنیوره حمایت می کنند و خط تضعیف حزب الله و تبدیل آن یک حزب صرفاً سیاسی و غیر مسلح را دنبال می کنند ، در سوریه، به دنبال بهبود روابط «دمشق ـ تل آویو»ند و در عراق، نیز شمشیر را از رو بسته و حتی دستور قتل با ربایش فعالان ایران را صادر کرده اند.

  قطعاً همه این اتفاقات به منظور آن صورت می گیرد که اگر ایران مورد حمله نظامی قرار گرفت، نتواند از برگ برنده های خود در این حوزه ها استفاده کند.

  در سطح منطقه نیز یک جو روانی، سیاسی و تبلیغاتی ضد ایرانی به راه افتاده است که ابعاد آن را می توان در پایتخت های عربی به ویژه در دو کشور عربستان و اردن به وضوح مشاهده کرد.

  کاهش قیمت نفت و نیز اعلام ریاض مبنی بر اینکه عربستان هر گونه اخلالی در روند عرضه نفت به بازارهای جهانی را جبران خواهد کرد نیز قطعه اقتصادی پازل حاضر است که نباید از نظرها دور بماند.

  از سوی دیگر، یک حرکت آشکار در رسانه های غربی مبنی بر تبدیل «اسلام ستیزی» به «شیعه ستیزی» آغاز شده است ( که احتمالاً می توان آن را محصول توافقات سری سران برخی کشورهای ذی نفوذ عربی ـ سنی با سیاستمداران غربی دانست).
  این روزها به طور جدی تلاش می شود شیعه به عنوان گرایش خطرناک اسلام به افکار عمومی معرفی شود و در این میان، ایرانیان نیز به عنوان مصداق بارز این مساله مطرح می شوند.

  مجموعه این عوامل، می تواند هشداری باشد مبنی بر اینکه خطر اقدام نظامی علیه ایران جدی است.

  البته، گروهی در مخالفت با وجود چنین خطری ابراز می دارند که چون آمریکا در عراق به مشکل برخورده است، به ایران حمله نخواهد کرد زیرا اساساً بن بست عراق توانی بر چنین اقدامی باقی نمی گذارد.

  هر چند ممکن است این نظر گاه، در نگاه نخست منطقی جلوه کند ولی اتفاقاً به مشکل برخورد کردن آمریکا در عراق، می تواند عاملی برای تحریک واشنگتن برای حمله به ایران و تغییر صورت مساله باشد.

  با توجه به جمیع جهات ذکر شده، به نظر می رسد که آمریکایی ها هم در حال اجرای یک عملیات روانی سنگین علیه ایران هستند و هم می کوشند چیدمان صحنه بازی را به گونه ای تغییر دهند که در صورت لزوم، حمله آنها به ایران، با هزینه های کمتری به همراه باشد.

  این تلاش آمریکایی ، همچنین می تواند حاوی این نفع بزرگ برای واشنگتن باشد که در صورت مذاکره با ایران نیز بتواند با یک "ایران ضعیف شده" مواجه شود و قدرت چانه زنی بیشتری داشته باشد .

  از این رو حقیر و بی مقدار شمردن توان و اقدامات اخیر امریکا نم تواند در راستای منافع ملی قلمداد شود چه آنکه در صورت موفقیت آمریکا در چیدن قطعات این پازل در کنار یکدیگر ، قدرت مانور ایران بسیار محدود خواهد شد و این مساله می تواند هم در رویارویی احتمالی نظامی به زیان ما تمام شود و هم در گفت وگو های احتمالی .


   

  منبع مطلب : www.asriran.com

  مدیر محترم سایت www.asriran.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  P : 0در حکایت وطن دوستی کتاب پنجم این ضرب المثل در گزینه هایش است من پنجمی هستم

  ساجده : اره منم پنجم هستم صفحه ۶۸ فارسی دومین ضرب المثل هستش😐

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ن 2 روز قبل
  0

  منم که کلاس پنجم هستم شاگرد نمونه استانی هستم و لی با جواب های بعضی از شما ها شاخ در آوردم

  مممم 16 روز قبل
  0

  معنی یعنی عهمقی نکنن

  ناشناس 16 روز قبل
  -1

  نه نمیخام

  ملیکا 18 روز قبل
  0

  سلام منم نمیدونم یکی بگه

  amiramiri 18 روز قبل
  0

  من سر در نمیارم مسخره اصل داخل سایت نیایدو مطالب مسخره اش رو نخونید

  الیکا 19 روز قبل
  0

  البته سلام من توی بیشتر سایت ها حرف های شمارو دیدم ولی به کارم نیامد

  ناشناس 25 روز قبل
  -1

  راستش من نمی دونم معنی این ضرب المثل رو برای همین اگر مشکلی نیست ممنون میشم که معنی این ضرب المثل را برامون در سایتتون بگذارید ...🙏🙏🙏🙏

  ایتط 1 ماه قبل
  0

  چراثداسدق

  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  غ6زلهزغهبجهلجهجزخلحلهه

  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  خوب به عنم که کلاس پنجومی

  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  😝😝

  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  اصلا نمیارع اه

  غ 1 سال قبل
  0

  دقیقا

  غ 1 سال قبل
  2

  دقیقا

  0 1 سال قبل
  0

  0

  -2
  خوب نبود 1 ماه قبل

  منم کلاس پنجم هستم

  مریم 1 سال قبل
  0

  منم کلاس پنجم هستم

  0
  الیکا 19 روز قبل

  منم

  جعفر 1 سال قبل
  1

  سلام

  P 1 سال قبل
  8

  0در حکایت وطن دوستی کتاب پنجم این ضرب المثل در گزینه هایش است من پنجمی هستم

  2
  رامیلا 1 سال قبل

  من هم همینطور

  6
  ساجده 1 سال قبل

  اره منم پنجم هستم صفحه ۶۸ فارسی دومین ضرب المثل هستش😐

  ناشناس 1 سال قبل
  3

  در حکایت وطن دوستی کتاب پنجم این ضرب المثل در گزینه هایش است من پنجمی هستم

  0
  عالی 1 ماه قبل

  عالی عالی

  برای ارسال نظر کلیک کنید