توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۹

  دسته بندی :
  1. اسک 98
  2. مطالب سایت
  15بازدید

  مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۹ را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99

   همان طور که در بالا اشاره شد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در سال ۹۹ در 2 نوبت برگزار می شود و مهلت ثبت تجربه ثابت کرده است معمولا مهلت ثبت نام حدودا یک هفته تمدید می شود تا داوطلبانی که در بازه زمانی اعلام شده و قانونی ، ثبت نام نکرده اند بتوانند پروسه ثبت نام خود را تکمیل نمایند .

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 99

  طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در خصوص نام نویسی پذیرش بدون کنکور سال جاری و زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 ، داوطلبان از تاریخ 5 مرداد ماه لغایت7 مهر ماه برای ثبت نام بدون ازمون ورودی مهر دانشگاه آزاد مهلت دارند .

  ثبت نام بدون کنکور ورودی مهر 99 دانشگاه آزاد از 5 مرداد ماه آغاز شده و تا 7 مهر ماه ادامه دارد

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 99

  با توجه به زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد بهمن ماه در سال گذشته احتمال می دهیم ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد۹۹ حدودا در نیمه دوم آبان ماه آغاز شود . با این حال زمان دقیق ثبت نام پس از انتشار اطلاعیه دانشگاه آزاد اعلام می شود .

  ثبت نام بدون کنکور ورودی بهمن 99 دانشگاه آزاد احتمالا از نیمه آبان ماه آغاز می شود .

  پس از مشخص شدن زمان دقیق ثبت نام مقاطع مختلف کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد این مقاله به روزرسانی شده و در کانال تلگرام بدون کنکور هیوا و همچنین در صفحه اینستاگرام بدون کنکور هیوا اطلاع رسانی خواهد شد .

  نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99

  احتمالا ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در سال ۹۹ همانند ادوار گذشته برای هر دو ورودی مهر به صورت اینترنتی  از طریق سایت دانشگاه آزادazmoon.org برگزار شود . برای این منظور داوطلبان باید مراحل ثبت نام اینترنتی را مطابق مراحل زیر انجام دهید :


  1 – مراجعه به سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org
  2 – دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99
  ( با توجه به مقطع مورد تقاضا ) 
  3 – مطالعه شرایط و ضوابط و بررسی لیست رشته های ارائه شده 
  4 – آماده نمودن مدارک لازم برای ثبت نام
  5 – خرید کارت اعتباری و پرداخت هزینه ثبت نام ( دریافت سریال ثبت نام ) 
  6 – تکمیل فرم ثبت نام و فرم انتخاب رشته
  7 – دریافت کد رهگیری ثبت نام

  برای ورود به سامانه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 کلیک کنید

  احتمال داده می شود که ثبت نام برای ورودی بهمن به صورت حضوری برگزار شود و داوطلبان باید مراحل ثبت نام حضوری را مطابق مراحل زیر انجام دهید :

  شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99

  داوطلبانی که متقاضی ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد در سال ۹۹ هستند باید واجد شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام ، باشند . مهم ترین بند های شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 به شرح زیر است :

  1 - مدارک مورد پذیرش برای مقطع کارشناسی پیوسته : داشتن مدرک دیپلم چهارساله نظام قدیم ، دیپلم 3 ساله نظام جدید ( 6 - 3 - 3 ) نظری ، فنی حرفه ای و کاردانش ، دیپلم نظام قدیم سالی - واحدی / ترمی - واحدی رشته های نظری ، فنی حرفه ای و کاردانش + مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی ( فوق دیپلم ) 

  2 - مدارک مورد پذیرش برای مقطع کارشناسی ناپیوسته : ارائه مدرک کاردانی ( پیوسته یا ناپیوسته )

  3 - مدارک مورد پذیرش برای مقطع کاردانی پیوسته : داشتن مدرک دیپلم چهارساله نظام قدیم و یا یک مدرک دیپلم سه ساله نظام جدید رشته های نظری ، فنی حرفه ای و کاردانش .

  4 - مدارک مورد پذیرش برای مقطع کاردانی ناپیوسته : ارائه مدرک دیپلم چهارساله نظام قدیم ، دیپلم 3 ساله نظام جدید ( 6 - 3 - 3 ) نظری ، فنی حرفه ای و کاردانش ، دیپلم نظام قدیم سالی - واحدی / ترمی - واحدی رشته های نظری ، فنی حرفه ای و کاردانش + مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی ( فوق دیپلم)

  5 - گذراندن 12 واحد جبرانی برای فارغ التحصیلان دیپلم نظری متقاضی رشته های بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد که شرط تجانس رشته را رعایت نکرده اند . 

  6 - رشته تربیت بدنی از شرط تناسب با مدرک دیپلم مستثنی است .

  با این حال در صورتی که شرایط ثبت نام متحمل تغییراتی شود حتما این مقاله به روزرسانی خواهد شد .

  مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99

  پس از آنکه داوطلبان ثبت نام خود را انجام دادند در انتظار اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۹ خود می باشند . برای اطمینان بیشتر می توانید به صورت همزمان در ثبت نام بدون کنکور سراسری 99  شرکت نمایید .

  اگر تمایل به شرکت در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ۹۹ را دارید این نکته را مد نظر قرار دهید که رشته های بدون کنکور این دانشگاه فقط در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ارائه می شود همچنین در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 99 پذیرش فقط برای مقطع کارشناسی پیوسته صورت می پذیرد اما شهریه دانشگاه پیام نور نسبت به سایر دانشگاه ها کمتر است .

  لیست رشته های ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ۹۹ متنوع زیادی دارد و همانند دانشگاه آزاد در هر 4 مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته ارائه می شود .

  در نظر داشته باشید اگر پس از اعلام نتایج از قبولی خود رضایت نداشته و یا مردود شده اید می توانید در تکمیل ظرفیت بدون کنکور دانشگاه آزاد شرکت نمایید .

  از مزایای تحصیل در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 به عدم درج عنوان " بدون کنکور " و یا عباراتی دال بر پذیرش بدون کنکور در مدرک فارغ التحصیلی ، تساوی قوانین و مقررات دانشگاه برای همه پذیرفته شدگان ( اعم از با کنکور و بدون کنکور ) ، عدم مغایرت شهریه دانشگاه آزاد برای پذیرفته شدگان با آزمون و بدون آزمون ، عدم امکان نقل و انتقال و مهمانی در رشته های بدون آزمون و ... می توان اشاره کرد . اما علاقه مندان به ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد در سال 99 لازم است نکاتی را در نظر بگیرند و با توجه به این نکات انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد خود را انجام دهند : 
  1 – دانشگاه آزاد یک دانشگاه شهریه پرداز است و دانشجویان این دانشگاه پس از پرداخت شهریه هر ترم مجاز به حضور در کلاس درس و بهره مندی از دانشگاه هستند .
  2 – همچنین مد نظر قرار دادن علاقه ، مسافت رفت و آمد ،  هزینه و بازار کار رشته انتخابی باعث چینش و انتخاب هر چه بهتر و دقیق تر رشته محل های مورد نظر در فرم انتخاب رشته می شود .

  اگر پس از مطالعه این مقاله ، سوالی دارید از طریق کامنت در انتهای مقاله سوال خود را مطرح بفرمایید و در صورت بروز هر گونه سوال و ابهام پاسخ پرسش های خود را از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست .

  سوالات متداول

  مهم ترین مدرک برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 آخرین مدرک تحصیلی است که در این مقاله برای هر مقطع را عنوان کرده ایم .

  به احتمال زیاد نحوه ثبت نام رشته های بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد مهر 99 به صورت اینترنتی برگزار شود که در این مقاله نحوه ثبت نام را به صورت مفصل بیان کرده ایم .

  ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 99 برای مقاطع کاردانی و کارشناسی ارائه می شود که در مقاله به شرح آن پرداخته ایم .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 99

  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای نیمسال اول تحصیلی در هر 4 مقطع کاردانی پیوسته ، کاردانی ناپیوسته ، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته برگزار می شود که متقاضیان ورودی مهر ماه طبق جدول زمانبندی نسبت به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 99 می توانند اقدام کنند .

  طبق اطلاعیه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد زمان ثبت نام بدون کنکور مهر 99 دانشگاه آزاد تابع تقویم آموزشی آزمون های سراسری و آموزش پرورش است . طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان سنجش ثبت نام دانشگاه های بدون آزمون من جمله دانشگاه آزاد از تاریخ 5 مرداد ماه آغاز شده و تا 2 شهریور ادامه خواهد داشت .

   ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 99 از 5 مرداد ماه آغاز شده و تا 7 مهر ماه ادامه دارد

  به محض آغاز مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 99 این مقاله بروزرسانی شده و در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام دانشگاه های بدون آزمون هیوا اطلاع رسانی خواهد شد .

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 99

  در سال گذشته لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد 99 برای نیمسال دوم تحصیلی بر مطابق جدول زیر ، و همانند نیمسال اول در هر 4 مقطع ارائه شد . زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد بهمن 98 به قرار زیر است :

  با توجه به این زمانبندی احتمال می دهیم مطابق سال گذشته ثبت نام رشته های بدون آزمون بهمن 99 حدودا نیمه دوم آبان یا اوایل آذر ماه آغاز شود . زمان دقیق ثبت نام ورودی بهمن در کانال تلگرام بدون کنکور هیوا و صفحه اینستاگرام بدون کنکور هیوا اعلام خواهد شد .

  زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 99

  زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 به زمان و نحوه ثبت نام بستگی دارد و معمولا ثبت نام ورودی مهر رشته های بدون کنکور این دانشگاه به صورت اینترنتی برگزار می شود و حدودا 2 هفته پس از اتمام مهلت ثبت نام ننایج اعلام می شود  . 

  معمولا ثبت نام ورودی بهمن ماه به صورت حضوری برگزار می شود در صورتی که ظرفیت پذیرش بیش از تعداد متقاضیان باشد اعلام نتایجی در کار نخواهد بود و همه داوطلبان ثبت نام خواهند شد و مطابق برنامه زمانی دانشگاه مورد پذیرش باید در کلاس درس حاضر شوند ولی اگر تعداد مراجعه کنندگان رشته محلی بیش از ظرفیت باشد اعلام نتایج از طریق خود دانشگاه مورد پذیرش اعلام می شود که زمان آن را از پرسنل و یا مسئول آموزش دانشگاه باید جویا شوید .

   اگر پس از مطالعه این مقاله ، سوالی دارید از طریق کامنت در انتهای مقاله سوال خود را مطرح بفرمایید .

   در صورت بروز هر گونه سوال و ابهام پاسخ پرسش های خود را از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید .

   خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست . 

   برای اطلاع از آخرین اخبار دانشگاه های بدون کنکور عضو کانال تلگرام بدون کنکور هیوا باشید .

   مهم ترین اخبار دانشگاه های بدون آزمون را به صورت تصویری در صفحه اینستاگرام بدون کنکور هیوا دنبال کنید .

  سوالات متداول

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 98 حدودا نیمه دوم اسفند ماه آغاز شود که توضیحات تکمیلی این موضوع در این مقاله آمده است .

  تاریخ دقیق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 99 از حدودا نیمه دوم آبان یا اوایل آذر ماه شروع می شود که برای اطلاع از زمان دقیق می توانید متن این مقاله را مطالعه کنید .

  خیر . داوطلبان ورودی مهر ماه حدودا 6 ماه و داوطلبان ورودی بهمن ماه حدودا 2 ماه فرصت خواهند داشت نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند که زمانبندی دقیق ثبت نام و مهلت ثبت نام هر مقطه در این مقاله آمده است .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 99

  همانطور که پیش از این اشاره شده دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشجو می پذیرند . زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد هر یک از این مقاطع برای ورودی مهر 99 پس از انتشار اطلاعیه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مشخص می شود .

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی پیوسته مهر 99 :

  طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی پیوسته ورودی مهر 99 از 5 مرداد ماه آغاز شده و تا 7 مهر ماه ادامه خواهد داشت .

   زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته مهر 99 :

  طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته ورودی مهر 99 از 5 مرداد ماه آغاز شده و تا 7 مهر ماه ادامه خواهد داشت .

   زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته مهر 99 :

  طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ناپیوسته ورودی مهر 99 از 5 مرداد ماه آغاز شده و تا 7 مهر ماه ادامه خواهد داشت .

  لازم به ذکر است که طبق اطلاعیه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد ، بدلیل شیوع ویروس کرونا ، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به تعویق افتاده و زمان دقیق متعاقبا اعلام خواهد شد . به محض اعلام زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ۹۹ هر مقطع این مقاله بروزرسانی شده و در کانال تلگرام دانشگاه های بدون کنکور هیوا اطلاع رسانی خواهد شد .

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 99

  دانشگاه های آزاد هر ساله علاوه بر ورودی نیمسال اول ( مهر ) برای ورودی نیمسال دوم ( بهمن ماه ) نیز دانشجو می پذیرند . زمان ثبت نام هر یک از این مقاطع برای ورودی بهمن 99 پس از انتشار اطلاعیه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مشخص می شود .

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی پیوسته بهمن 99 :

  با استناد به رویه ثبت نام کاردانی پیوسته بهمن 98 که از 2 آذر ماه آغازشد ، پیش بینی می شود ثبت نام ورودی بهمن ۹۹ این مقطع از اوایل آذر ماه آغاز شود .

   زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته بهمن 99 :

  معمولا ثبت نام کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد همزمان با هم آغاز می شوند . با استناد به رویه ثبت نام بهمن 98 که از 28 آبان ماه آغازشد ، پیش بینی می شود ثبت نام ورودی بهمن ۹۹ این مقطع از اواخر آبان ماه آغاز شود . 

   زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته بهمن 99 :

  با استناد به رویه ثبت نام کاردانی پیوسته بهمن 98 که از 30 آبان ماه آغازشد ، پیش بینی می شود ثبت نام ورودی مهر ۹۹ این مقطع از اواخر آبان ماه آغاز شود .

  لازم به ذکر است که به محض اعلام زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ۹۹ هر مقطع این مقاله بروزرسانی شده و در کانال تلگرام دانشگاه های بدون کنکور هیوا اطلاع رسانی خواهد شد .

  در ضمن از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا می توانید سوالات خود را در زمینه دانشگاه های بدون کنکور با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا در میان بگذارید و ابهامات خود را برطرف کنید . 

  سوالات متداول

  ثبت نام مهر معمولا اواخر اسفند آغاز می شود اما در صورت اعلام زمان دقیق در این مقاله نیز اطلاع رسانی می شود .

  ثبت نام مهر این مقطع معمولا اواسط تیر آغاز می شود اما در صورت اعلام زمان دقیق در این مقاله نیز اطلاع رسانی می شود .

  معمولا ثبت نام ورودی بهمن از اواخر آبان آغاز می شود ور تاریخ دقیق در این مقاله نیز اطلاع رسانی می شود .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 28 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید