توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  میان محیط زیست و سلامتی ما چه ارتباطی هست

  1 بازدید

  میان محیط زیست و سلامتی ما چه ارتباطی هست را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  میان محیط زیست و سلامتی ما چه ارتباطی هست صفحه 67 هدیه های آسمان ششم

  جواب تحقیق کنید صفحه ۶۷ کتاب هدیه های آسمانی کلاس پایه ششم تحقیق درباره میان محیط زیست و سلامتی ما چه ارتباطی هست ؟ از سایت نکس لود دریافت کنید.

  جواب تحقیق کنید کتاب هدیه های آسمان ششم

  تحقیق درباره ی رابطه محیط زیست و سلامتی ما

  هرچه محیط زیست ما تمیز تر و پاک تر باشد سلامتی ما بیشتر حفظ می شود و هر چه محیط زیست ما آلوده و کثیف تر باشد سلامتی ما بیشتر به خطر می‌افتد و ممکن است دچار بیماری‌های مختلفی شویم به عنوان مثال در جایی زندگی کنیم که میکروب ها و باکتری های زیادی در آن محیط قرار داشته باشند ما به بیماری‌های مختلفی دچار می شویم ولی برای مثال اگر در روستاها و جنگل ها زندگی کنیم به خاطر هوای پاک و سالمی که در آن منطقه وجود دارد ما شاداب می شویم و عمر ما طولانی تر می شود به خاطر همین افرادی که در روستا زندگی می کنند بیشتر از افرادی که در شهر زندگی می کنند عمر می کنند. دوستان عزیز شما اگه متنی جوابی نوشته ای در ادامه مطلب برای ما بفرستید تا با اسم شما در این مطلب قرار بگیرد.

  میان محیط زیست و سلامتی ما چه ارتباطی هست کوتاه

  همان طوری که مطلعید، کسی رابطه ای که بین انسان و محیط زیست است را نمی تواند انکار کند. امروزه، آسیبی که از سوی انسان‌ها به محیط زیست وارد می شود باعث نگرانی شده و فکرهارا درگیر کرده است . به عبارت دیگر اکنون فعالیت های انسان باعث تغییرات در محیط زیست شده. به دلیل افزایش جمعیت و نیازی که آنها به منابع دارند؛ مجبور به رفع نیازهای خود از محیط زیست شده اند. ب طور مثال قطع درختان برای استفاده از زمین آن برای فعالیت های عمرانی و زراعی و تغییر مسیر رودخانه برای چرای حیوانات هم باعث فرسایش زمین شده است. در واقع انسان برای بقای نسل خود باعث از بین رفتن زمین و حیوانات و گیاهان می شود. و یا حتی ریختن مواد شیمیایی و زباله کارخانجات و کشاورزی که سرشار از مواد مضر برای حیوانات و گیاهان و طبیعت و حتی انسان است نیز باعث بهم زدن اکوسیستم می شود. انسان‌ها با در پیش گرفتن روش های افراطی در زمینه های عمرانی و.. باعث بر همزدن تعادل طبیعت شده اند. علاوه بر آن مواد زائدی که تجزیه نمی شوند نیز به مواد سمی تبدیل می شوند. و استفاده بی رویه از منابعی که تجدید ناپذیرند هم خطری برای نسل آینده و محیط زیست به شمار می اید. بنابر این باید به این موضوع توجه داشت و آن را نادیده نگرفت و برنامه ریزی های مناسبی که در این زمینه تاثیر گذارند را انجام دهیم.

  جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

  نویسنده : هر چه محیط زیست ما تمیز تر و پاک تر. باشد سلامتی ما بیشتر حفظ می شود.

  مهدی : کتاب ادب توست، اگر تمرین کنی اگاه میشوی اما اگر تمرین نکنی نادان و بی ادب خواهی شد پس روی ادبت کار کن ارسال شده توسط مائده صبری. گیاهان کربن دی اکسید را می گیرند و رشد می کنند. جانوران مانند گاو و گوسفند آنرا می خورد و بعد از تغذیه آنها و بزرگ شدن جانوران غذای ما در سفره هایمان میشود. ما هم در آن شرایط بزرگ تر میشویم و با تنفس، دوباره کربن دی اکسید تولید می کنیم که این زنجیره ای بین انسان و طبیعت. غذایی که انرژی ما را برای ادامه حیات خود تأمین می کند از محیط زیست است. اگر در جایی هوا آلوده باشد ما آنرا تنفس میکنیم و بخاطر همین اگر هوا آلوده باشد ما مریض میشویم. ویتامین و قدرت بدنی ما نیز از میوه ی دختان تامین می شود. …. و دیدن کل و کیاه باعث شا دابی ما می شود. به نظر من هرچقد محیط زیست ما سالم و تمیز باشد مثلا هوای پاکی داشته باشیم یا آب های تمیز به همان میزان از بدنی سالم برخوردار میشویم. به نظرم زندگی ما به زندگی محیط زیست وابسته است. درحفظ آن کوشا باشیم. آیدا فائض. ما باید خودمان به فکر محیط زیست باشیم تاشاید محیطی برای نسل اینده هم باقی بماند. انسان ها نیاز به اکسیژن دارن واین اکسیژن از طریق محیط زیست تعمین میشود اگر ما محیط زیست را خراب کنیم به سلامتی خودمان صدمه می زنیم. اگر هوا پاکیزه باشد ماهم سلامت هستیم و هیچگاه دچار بیماری بدی نمی شویم. …. اسمون ابی زمین پاک حق همه ی ما ادم ا هاست.

  یگانه خاننتاج : نظر من این است که ما باید برای حفظ محیط زیست خود بکوشیم تا اینکه سالم بمانی واگر کسانی که برای حفظ محیط زیست خود نمی کوشند قطعا دچار بیماری خواهند شد.

  ناشناس : پاک بودن محیت زیست بر سلامت جسم تصغیر می گذارد.

  ریما : اگر ما محیط زیست را کثیف کنیم به خودمان بر می گردد و به ریه های خودمان اسیب می زند برای همین است که می گویند هر چه کنی به خود کنی.

  سارا : ما باید مراقب محیط زیست و سلامتی خودمان باشیم چون انها اهمیت زیادی برای ما دارند واگر هر کدامشان نباشند برای ما مشکلات زیادی به وجود می اید.

  سوگند امینی : هر چه محیط زیست ما تمیز تر و پاکتر باشد ، سلامتی ما بیشتر حفظ می شود و هر چه محیط زیست ما آلوده تر و کثیف تر باشد، سلامتی ما بیشتر به خطر می افتدو ممکن است دچار بیماری های مختلف شویم.

  نویسنده : به نظر من غذای ما از محیط زیست میاید پس باید مراقب محیط زیست بود.

  نویسنده : هرچه در هوا co2کم تری وجود داشته باشد ما اکسیژن بهتری تنفس میتوانیم بکنیم و به همین دلیل میتوان وسایلی را که هوا را الوده میکند را استفاده نکنیم البته که خود ما کربن دی اکسید تولید میکنیم.

  زهرا : اگر محیط ماآلوده باشد سلامتی ماهم درخطر است اگر محیط ما کثیف باشد سلامتی چع بدرد ما میخورد.

  سارا : هر چه ما در فضای پاکیزه تر و تمیز تری زندگی کنیم به ندرت دچار مریضی میشویم و همین طور باید سعی کنیم در خانه ها گل ها و گیاهان بیشتری داشته باشیم تا اکسیژن زیادی دریافت کنیم ، باید سعی کنیم درجاهایی که درخت ها و نهال ها بیشتر هستند زندگی کنیم تا کمتر دچار بیماری بشویم.من از نظر سحر و یگانه بسیار خوشم اومد.

  فاطمه : هرچه قدر محیط زیست سالم وتمیزی مانند هوای پاک آب تمیز گوارا… داشته باشیم به همان میزان ازبدنی سالم وشاداب نیز بر خوردار بود.

  نیایش سلطانی نژاد : سلام ببخشید وقتی که من متن شما را خواندم برایم سوالی پیش امد سوالم این است که: چگونه بدن ما سالم تر و با نشاط تر میشود اگر محیط زیستی سالم و تمیز داشته باشیم؟
  با اجازتون من از متن شما برای انشایم استفاده کردم و میخواستم دلیل این رویداد را هم ذکر کنم و گفتم که از خود شما بپرسم.

  هانیه جعفری فر : اگر محیط زیست سالم و تمیز باشد،بدن مانیز سالم خواهد بود..

  محمد عرشیا رضوانیان : نظرمن این است که محیط زیست نقش دارد یعنی حیوانات از درختان تغذیه می کنند وماهم ازحیوانات استفاده می کنیم پس بایدازمحیط زیست حفاظت کنیم.

  ناشناس : جانوران از هوای پاک استفاده می کنند و به ما تغذیه می رسانند.

  نویسنده : اگر محیط زیست نباشد ما کاغذ نخواهیم داشت و اگر کاغذ نداشته باشیم نوشتن روی چیز های دیگر برای ما سخت خواهیم بود.

  ریحانه : ما با کاشت درختان و جلوگیری از ریختن زباله در محیط زیست می توانیم سلامتی خود را تضمین کنیم و با نکردن این کارها و ضد اینها عمل کردن سلامتس خودمان هم در خطر است .

  هستی : اگر محیط زیست الوده باشد همه ی جانوران و انسان ها دچار بیماری های مختلف میشوند چون محیط زیست به همه ی ما حتی جانوران هم اکسیژن تولید میکند.

  نادیا کشاورز : محیط زیست اکسیژن تولید می کند وباعث سلامتی ما میشود.

  رامتین رجبی :‌ انسان هااز آب وغذا استفاده می کند ودرخت هاهم مثل مااز آب وغذااستفاده می کنند.

  زهرا رحیمی : هر چقدر محیط زیست سالم و تمیزی مانند هوای پاک آب تمیز گوارا و …… داشته باشیم به همان میزان از بدنی سالم و شاداب نیز برخوردار خواهیم بود.

  سمانه : هرچه محیط زندگی ما تمیز و پاکیزه تر باشد،ما هم سالم تر میمانیم،پس یاید برای تمیزی محیط زیست بکوشیم…

  نگار صفایی : من فکر می‌کنم که وقتی محط زیست آلوده شود جانوران از بین می روند و آنها می توانند زندگی کنند ماهم ازبین می رویم و نمی توانیم زندگی کنیم. زندگی مابه نعمتهای خدادادی بسته است و اگر از بین برود ماهم از بین می رویم.

  نویسنده : در طبیعت چیزی بسیار مهم است که همه ی جانداران زنده به ان احتیاج دارند که نام ان اکسیژن است و اگر نباشد هیچ چیزو هیچ کسی نخواهد بود.

  سارا : هر چه محیط زیست ما تمیز و پاک باشد سلامتی و عمر ما خوب و بیشتر خواهد بود.

  سینا : هر قدر محیط زیست تمیز تر باشد گیاه ها بهتر رشد می کنند و هر چقدر گیاهان بهتر رشد کنند هوا تمیز تر است و انسان ها سلامت تر هستند.

  نویسنده : ما با استفاده از ماشین های شخصی و تک سرنشین هوا را الوده می کنیم و باعث این می شویم که هوای الوده وارد شش ها و ریه های خودمان شود ما اگر درختان را قطع کنیم اکسیژن کافی و تمیز برای ما تولید نمی شود و ما و موجودات زنده با کمبود اکسیژن خواهیم مرد.

  پارمیدا : هرچه محیط زیست ما سلامت تر باشد ما نیز سالم تر هستیم و هرچه آلوده و کثیف تر باشد ممکن است مانیز دچار بیماری شویم با افزایش جمعیت خود انسان ها نیز به محیط زیست آسیب می زنند و با قطع درختان هم سلامت انسان ها و هم حیوانات و به خصوص طبیعت را به خطر می اندازند به هیچ وجه این کار درست و شایسته نیست چون درختان باعت اکسیژن مورد نیاز جانداران می‌شوند..

  زهرا یزدان پناه :‌اگر طبیعت تمیز باشه ما میتوانیم با خیال راحت زندگی کنیم و شاداب باشیم.

  منبع مطلب : nexload.ir

  مدیر محترم سایت nexload.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  میان محیط زیست و سلامتی ما چه ارتباطی هست؟

  +۹۸ ۲۱ ۲۳۰ ۴۴ ۳۳۳

  تلگرام آفتاب

  اینستاگرام آفتاب

  +۹۸ ۲۱ ۲۳۰ ۴۴ ۱۰۳

  ایران، تهران، میدان نوبنیاد ، کوهستان سوم ، پلاک ۳

  پشتیبانی آفتاب

  منبع مطلب : www.aftabir.com

  مدیر محترم سایت www.aftabir.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  میان محیط زیست و سلامتی ما چه ارتباطی هست

  میان محیط زیست و سلامتی ما چه ارتباطی هست

  میان محیط زیست و سلامتی ما چه ارتباطی هست رابطه انسان با طبیعت و در واقع محیط زیست اطرافش انکار کردنی نیست چرا که غذایی که انرژی ما را برای ادامه حیات تامین می کند از محیط زیست اطرافمان تهیه می شود در این مقاله به ارتباط میان محیط زیست و سلامتی جسمی و روانی انسان اشاره شده است

  میان محیط زیست و سلامت بدن چه ارتباطی وجود دارد؟

  برای همگی ما نیاز اساسی به شرایطی ایمن، که در آن آب سالم، غذا و سرپناه کافی مهیا باشد و افراد مختلف بتوانند در صلح و آرامش در کنار هم زندگی کنند، یکسان است. چندین سال از اجلاس زمین گذشته است و در این مدت گامهای جدیدی در سطح ملی و جهانی برداشته شده که ضرورت اقدامات موثرتر در حوزه بهداشت و محیط را آشکار کرده است. بنابراین،زمان تجزیه و تحلیل در مورد اینکه چگونه ما به عنوان جامعه انسانی با این نیازها برخورد کنیم،چگونه توسعه میتواند منابعی برای بهداشت فراهم کند ونیزچگونه چنین توسعه ای میتواند تهدیدی برای سلامتی یا کاهش منابع طبیعی باشد فرا رسیده است.

  این نوشتار بر سلامت دختران و پسران، زنان و مردانی که بسیاری از آنان برای ابقاء و زندگی در شرایط محیطی نامساعد مبارزه میکنند متمرکز است. هر روز جهان ناچار به پذیرش انسانهای بیشتری است. به طور متوسط در هر ثانیه سه نفر به جمعیت جهان افزوده میشود که بالغ بر حدود ۹۰ میلیون انسان در سال میباشد.

  رشد جمعیت،خود باعث ایجاد مشکلاتی در تهیه آب، غذا و سرپناه مورد نیاز برای سلامتی میشود به خصوص اینکه غالباً رشد جمعیت در کشورهای در حال توسعه یعنی جایی که دسترسی به منابع، ناکافی است رخ می دهد. علاوه بر این مصرف نامتعادل در اکثر کشورهای ثروتمند، باعث تحلیل رفتن سریع منابع تجدیدناپذیر جهان میشود. بنابراین محیط زیست حامی زندگی، بطور فزاینده ای تحت فشارهای ناشی از تغییرات آب و هوا، از دست رفتن تنوع موجودات زنده، جنگل زدایی و بیابانی شدن قراردارد.

  در هر کشوری، فقرا و محرومان بدترین شرایط بهداشتی را تجربه میکنند و این بی عدالتی ها باید به جوامع و حکومت ها در سطح ملی و محلی ربط داده شوند.

  متخصصین بهداشتی باید برنامه ها و منابع کافی همبستگی نیروها در بخش محیطی و ایجاد باورهای سلامت و محیط بـه عنوان اساس اولیه در بـرنامه های توسعه پایدار تاکید کنند. در مقیاس وسیع تر، شرکت گسترده تمامی بخشهای جامعه باید تضمین شود. البته این در صورتی است که بخواهیم راه حل ها و راهکارهایی که سبب ایجاد و بهبود پایداری وضعیت سلامتی می شود ، قاعده مند گردد. در گام بعدی، برای تامین منافع بیشتر، باید بر نیازهای جاری و آتی مردم به خصوص افراد فقیر و آسیب پذیر تمرکز شود.

  درسالهای اخیر مطالعات بسیاری در زمینه اثرات هوای آلوده بر سلامت انسانها در شهرهای کشورهای توسعه یافته انجام شده است. این مطالعات در ارتباط مشاهده شده بین تغییرات حاصله در سطوح ذرات معلق در هوا و تغییرات به دست آمده در میزان مرگ و میر، استمرار قابل توجهی را نشان می دهد. امید می رود مطالعات آینده، تفاوتهای هوای محیط بسته و هوای محیط باز را روشن کند و در کشورهای در حال توسعه نیز تعمیم یابد.

  مواد زائد به طور مستقیم یا غیر مستقیم و در چندین مرحله از چرخه زباله، در تماس با انسان قرار دارند. بنابراین گروههای در معرض خطر وسیع و متعدد بوده و شامل گروههای ذیل میباشند:

  ۱-جمعیت مناطقی که تحت پوشش جمع آوری و دفع بهداشتی زباله نیستند مخصوصاً کودکان زیر ۶ سال.

  تخلیه فاضلاب تصفیه نشده به داخل رودخانه ها و دریاچه ها، رها کردن زباله های صنعتی و پسابهای خروجی زمینهای کشاورزی که مملو از آفت کش ها و علف کش های شیمیایی هستند یا از منابع عمده آلودگی آبهای شیرین به شمار می آیند. همچنین توسعه صنعتی، رشد تصاعدی جمعیت انسان و افزایش تقاضا برای سکونت و نیزتوسعه بی رویه استفاده از مواد آلی مصنوعی، پیامدهای منفی جدی بر سفره های آب شیرین بدنبال دارد. هم اینک بسیاری از منابع آبهای سطحی و زیرزمینی به مواد سمی، فلزات سنگین وآلاینده های آلی پایدار آلوده شده اند و حیات محیط آبی آنها بشدت مورد تهدید واقع شده است.

  میان محیط زیست و سلامت روان چه ارتباطی وجود دارد؟

  یکی از مواردی که باعث سعادت و کمال انسان در دنیا و آخرت است داشتن محیطی سالم و امن است که انسان بتواند در پناه آن به تربیت جسم و جان خویش بپردازد به این ترتیب شرط اولیه داشتن روحی سالم، جسم سالم است و جسم سالم نیز زمانی حاصل می شود که انسان از محیط زیست طبیعی سالم و دلگشا بهره مند باشد.

  شدت گرفتن بیماری های روحی و روانی

  سلامت بدن تحت تأثیر سلامت محیطی نیز قرار دارد عواملی که منجر به گرمایش زمین، تخریب محیط زیست می شوند مانند قطع درختان سوخت های فسیلی و.... فجایع زیست محیطی را به بار می آورد که در حد خود سلامت بدنی افراد واقع در منطقه مزبور و یا مناطق دیگر را تحت تأثیر قرار می دهد. افسردگی و افزایش بیماری های روحی – روانی امروز بسیاری از انسان ها متأثر از زندگی در چنین شرایطی است.

  آثار روانی محیط زیست برانسان از دیدگاه قرآن در روایات در آموزه های اسلامی از تأثیر طبیعت برانسان به گونه های مختلفی سخن گفته شده است چنانکه خداوند در قرآن کریم درباره محیط زیست می فرماید: سرزمین پاکیزه، گیاهش به فرمان پروردگار می روید، اما سرزمین های بدطبیعت و شوره زار جز گیاه ناچیز و بی ارزش از آن نمی روید.

  و از اینکه آیه شریفه می توان این گونه استنباط کرد که: همانطور که طبیعت و سرزمین پاک در رشد و پرورش بهینه گیاهان موثر است در رشد و تکامل انسان نیز تأثیر بسزایی دارد.

  محیط زیست سالم و انسانی با روان آرام

  آب و هوا- درختان و گیاهان، غذاها و میوه ها به طور کلی طبیعت و محیط زیست نقش پررنگی در زندگی بشر دارند سلامت محیط زیست تأثیر منفی بر شیوه رفتار آدمیان می گذارد و اثرات مخربی بر اخلاق فردی و جمعی جامعه بشری دارد.

  ساکنان مناطق معتدل کره زمین دارای ویژگی های خاص هستند که در مقایسه با جوامع ساکن در مناطق گرمسیر و سردسیر، از تفاوت های بسیاری برخوردارند. محیط زیست علاوه بر تأثیر در شرایط جسمانی مانند قد و قامت و چگونگی اندام ظاهری، بر فکر و اندیشه و اعمال و رفتار انسان نیز نقش بسزایی دارد.

  زمانی که افراد در معرض آلودگی های مختلف اعم از شنیداری، دیداری و یا آلودگی هوا قرار گیرند تأثیرات منفی ناخوشایند روانی بسیاری بر آن ها مستولی می شود.

  براساس آخرین بررسی های صورت گرفته هنگامی که فرد در یک محیط زیست سالم و بدون آلودگی قرار گیرد میزان عشق، محبت و قدردانی شخص نسبت به اطرافیانش افزایش پیدا می کند و براین اساس و بررسی های صورت گرفته حضور در یک محیط زیست سالم تأثیر مستقیم بر روح و روان انسان دارد.

  محیط زیست پاکیزه منجر به داشتن جسم سالم در افراد می شود به عنوان مثال هنگامی که افراد در معرض بیماری یا یک اختلال ساده مانند سرماخوردگی قرار می گیرند از نظر روانی نیز دچار کم حوصلگی و یا حتی در مواردی افسردگی می شوند و یا نقطه مقابل این مسأله اگر انسان دچار حالت های افسردگی و اضطراب شود از نظر جسمانی نیز دچار مشکل می شود و همه این مسائل نشان دهنده تأثیر متقابل حالت های روانی و حالت های جسمانی بر یکدیگر است.

  در صورتی که فرد در یک محیط زیست سالم پرورش یابد حالت های روانی و جسمانی خوب و قابل ستایشی دارد.

  امیدواریم مردم و مسئولان مربوطه با توجه به تأثیر فراوان محیط زیست بر جسم و روان نهایت تلاش خود را در راستای حفظ و صیانت از این موهبت الهی به کار بندند.

  منبع مطلب : vista.ir

  مدیر محترم سایت vista.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  الهه : عالــــــــــــی

  ناشناس : آریا:سلام‌نظر‌م‌این‌است‌که‌گیاهان‌ودرختان‌برای‌همه‌ی‌ما‌سرمایه‌ای‌ارزشمند‌هستند‌و‌باید‌از‌آنها‌مواظبت‌کرد چون‌کربن‌دی‌ٱکسید‌را‌فتوسنتز‌میکنند‌و‌به‌ٱکسیژن‌یعنی‌گازی‌که‌‌همه‌ی‌موجودات‌جاندار‌برای‌زنده‌ماندن نیاز‌دارند‌تبدیل‌میکنند.پیشرفت‌جهان‌در‌تکنولوژی‌وعلم‌بدنیست‌ولی‌شرط‌آن‌این‌است‌که‌به‌طبیعت‌و جانداران‌لطمه‌وارد‌نکند‌.همان‌طور‌که‌‌باید‌به‌گرمایش‌جهانی‌کره‌زمین‌اهمّیت‌بدهیم‌باید‌به‌حفظ گونه‌های‌‌محیط‌زیست‌از‌جمله‌گیاهان،درختان‌وحیوانات‌اهمّیت‌بدهیم.

  الهه : عالـــــــــــــی😍😍😍😍

  .. : این شعار ما هستش که اسمان ابی زمین پاک حق همهی ما بچه هاست و ما باید همیشه از محیط زیست استفاده کرد

  مریم : سلامتی

  آریا : نظر‌من‌این‌است‌که: گیاهان هوا‌را‌پاکیزه تر‌میکنند‌و‌دی‌ٱکسید‌کربن‌را‌فتوسنتز‌میکنند‌وبه‌ٱکسیژن تبدیل‌میکنند.پیشرفت‌نکنولوژی‌بد‌نیست.ولی‌پیشرفت‌ما‌باید‌با‌طبیعت‌سازگار‌باشد‌وآن‌را‌آلوده نکند.همان‌طور‌که‌باید‌به‌گرمایش‌کره‌زمین‌‌اهمّیت‌داد‌باید‌به‌حفظ‌درختان‌،گیاهان‌وگونه‌های‌زیستی اهمّیت‌داد. اگر‌میشود‌نظرم‌را‌ثبت‌کنید

  آریا : سلام‌نظر‌من‌این‌است‌که‌:«گیاهان‌و‌دختان‌کربن‌دی‌ٱکسید‌را‌فتوسنتز‌میکنندوبه‌ٱکسیژن‌یعنی‌گازی که‌همه‌ی‌موجودات‌زنده‌برای‌زنده‌‌ماندن‌نیاز‌دارند‌تبدیل‌میکنند،پس‌گیاهان‌و‌دختان‌سرمایه‌ای بسیار‌ارزشمند‌هستند‌که‌باید‌از‌آنها‌مواظبت‌شود.پیشرفت‌علم‌وتکنولوژی‌بد‌نیست‌به‌شرطی‌که به‌محیط‌زیست‌لطمه‌و‌آسیبی‌وارد‌نکند‌وهمان‌طور‌که‌باید‌به‌گرمایش‌جهانی‌در‌کره‌زمین‌اهمّیت‌داد باید‌به‌حفظ‌گونه‌های‌زیست‌محیطی‌‌یعنی:گیاهان،درختان‌وجانوران‌‌(شامل‌تمام‌گونه‌ها‌مثل‌خزندگان ،دوزیستان،پرندگان‌و...)اهمّیت‌داد

  ناشناس : ممنون خیلی خوب بود 😊😊

  امیررضا : ممنون خیلی خوب است

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  عالی 19 روز قبل
  0

  ‌خیلی‌عالی‌بود

  نفس هاشمزهی 9 ماه قبل
  0

  خیلی خوب بود

  درون پرور 11 ماه قبل
  0

  عالی بود 👏👏👏👏

  0
  ناشناس 11 ماه قبل

  عالی بود👏👏

  ناشناس 12 ماه قبل
  0

  سلام به همه ی دوستان عزیز این مطالب خیلی برای من مفید بودندازتون خیلی متشکرم😍😍

  ناشناس 12 ماه قبل
  0

  سلام به همه ی دوستان عزیز این مطالب خیلی برای من مفید بودندازتون خیلی متشکرم😍😍

  ♡ℒฺℴฺνℯฺ♡ 12 ماه قبل
  1

  عالی

  امیرحسین سلمانی 12 ماه قبل
  2

  هرچه محیط زیست ما سالم باشد سلامتی ما هم بیشتر است اگر محیط زیست ما سالم نباشد برای بدن ما آسیب می آید

  . 12 ماه قبل
  2

  به نظر من اگر محیط زیست الوده باشه سلامتی ما هم به خطر میوفته .

  و اینکه اگر ما محیط زیست رو الوده کنیم به گیاهان و درختان هم اسبی می زنیم ما غذامون رو از درختان و گیاهان میگیریم ولی نباید هرگز محیط زیست رو الوده کنیم

  ببخشید اگر متن من افتضاح بود

  0
  . 12 ماه قبل

  درختان هم اسیب می زنیم مربوط به متن .

  ابوالفضل 12 ماه قبل
  1

  ها

  رها 12 ماه قبل
  1

  خوب هست که ما بیشتر به محیط زیست اهمیت بدیم چون اگه همین جوری پیش بره محیط زیست نابود میشه و اگر محیط زیست ما نابود بشه ماهم نابود میشیم

  اینلیملبلاخاخارملینل 12 ماه قبل
  0

  ارتباطاتمان ل ی جبمرقادتبعبتل

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  بدک نیست

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  خوبع

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  خیلی خوب بود

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  عالی بود

  نیایش 1 سال قبل
  0

  خیلی خوبه بدک نیست 👌🏻👌🏻

  یاسین اویسی 1 سال قبل
  1

  کیره

  یاسین اویسی 1 سال قبل
  2

  عالی

  خوبه خیلی

  .

  .

  .

  .

  یاسین اویسی 1 سال قبل
  2

  عالی

  1 سال قبل
  3

  ببخشید اسم سایتتون چیه ؟

  در للا 1 سال قبل
  2

  ذربینطفل

  ریحانه 1 سال قبل
  1

  هرجه تز محیط زیست حفاظت کنیم سالم تر می شویم

  لنمح 1 سال قبل
  1

  محیطخسیجتطخعچخ

  ... 2 سال قبل
  1

  به نظر من باید مطلبارو کوتاه تر میکردید

  الهه 2 سال قبل
  6

  عالـــــــــــــی😍😍😍😍

  الهه 2 سال قبل
  7

  عالــــــــــــی

  امیررضا 2 سال قبل
  4

  ممنون خیلی خوب است

  ناشناس 2 سال قبل
  5

  ممنون خیلی خوب بود 😊😊

  آریا 2 سال قبل
  5

  سلام‌نظر‌من‌این‌است‌که‌:«گیاهان‌و‌دختان‌کربن‌دی‌ٱکسید‌را‌فتوسنتز‌میکنندوبه‌ٱکسیژن‌یعنی‌گازی

  که‌همه‌ی‌موجودات‌زنده‌برای‌زنده‌‌ماندن‌نیاز‌دارند‌تبدیل‌میکنند،پس‌گیاهان‌و‌دختان‌سرمایه‌ای

  بسیار‌ارزشمند‌هستند‌که‌باید‌از‌آنها‌مواظبت‌شود.پیشرفت‌علم‌وتکنولوژی‌بد‌نیست‌به‌شرطی‌که

  به‌محیط‌زیست‌لطمه‌و‌آسیبی‌وارد‌نکند‌وهمان‌طور‌که‌باید‌به‌گرمایش‌جهانی‌در‌کره‌زمین‌اهمّیت‌داد

  باید‌به‌حفظ‌گونه‌های‌زیست‌محیطی‌‌یعنی:گیاهان،درختان‌وجانوران‌‌(شامل‌تمام‌گونه‌ها‌مثل‌خزندگان

  ،دوزیستان،پرندگان‌و...)اهمّیت‌داد

  ناشناس 2 سال قبل
  6

  آریا:سلام‌نظر‌م‌این‌است‌که‌گیاهان‌ودرختان‌برای‌همه‌ی‌ما‌سرمایه‌ای‌ارزشمند‌هستند‌و‌باید‌از‌آنها‌مواظبت‌کرد

  چون‌کربن‌دی‌ٱکسید‌را‌فتوسنتز‌میکنند‌و‌به‌ٱکسیژن‌یعنی‌گازی‌که‌‌همه‌ی‌موجودات‌جاندار‌برای‌زنده‌ماندن

  نیاز‌دارند‌تبدیل‌میکنند.پیشرفت‌جهان‌در‌تکنولوژی‌وعلم‌بدنیست‌ولی‌شرط‌آن‌این‌است‌که‌به‌طبیعت‌و

  جانداران‌لطمه‌وارد‌نکند‌.همان‌طور‌که‌‌باید‌به‌گرمایش‌جهانی‌کره‌زمین‌اهمّیت‌بدهیم‌باید‌به‌حفظ

  گونه‌های‌‌محیط‌زیست‌از‌جمله‌گیاهان،درختان‌وحیوانات‌اهمّیت‌بدهیم.

  آریا 2 سال قبل
  5

  نظر‌من‌این‌است‌که: گیاهان هوا‌را‌پاکیزه تر‌میکنند‌و‌دی‌ٱکسید‌کربن‌را‌فتوسنتز‌میکنند‌وبه‌ٱکسیژن

  تبدیل‌میکنند.پیشرفت‌نکنولوژی‌بد‌نیست.ولی‌پیشرفت‌ما‌باید‌با‌طبیعت‌سازگار‌باشد‌وآن‌را‌آلوده

  نکند.همان‌طور‌که‌باید‌به‌گرمایش‌کره‌زمین‌‌اهمّیت‌داد‌باید‌به‌حفظ‌درختان‌،گیاهان‌وگونه‌های‌زیستی

  اهمّیت‌داد.

  اگر‌میشود‌نظرم‌را‌ثبت‌کنید

  مریم 2 سال قبل
  5

  سلامتی

  .. 2 سال قبل
  5

  این شعار ما هستش که اسمان ابی زمین پاک حق همهی ما بچه هاست و ما باید همیشه از محیط زیست استفاده کرد

  برای ارسال نظر کلیک کنید