توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نامه ای به امام زمان هدیه های ششم

  1 بازدید

  نامه ای به امام زمان هدیه های ششم را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  نامه ای به امام زمان بنویسید و هر چه میخواهید به او بگویید و هرچه دوست دارید از او بخواهید صفحه 44 هدیه های آسمان ششم

  جواب نامه ای به دوست صفحه ۴۴ کتاب هدیه های آسمان پایه ششم نامه ای به امام زمان بنویسید و هر چه میخواهید به او بگویید و هرچه دوست دارید از او بخواهید از سایت نکس لود دریافت کنید.

  جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم کاش بچه ها جواب رو بفرستن.

  نویسنده : ای روشنی بخش خانه ها زودتر بیا چراکه همه منتظر دست به دعا منتظر توهستند.

  الیا : سلام به امام زمان من شما را دوست دارم و میخواهم زودتر ظهور کنی و دنیا را پراز عدل و عدالت کنی . امیدوارم زود تر ظهور کنی و دل مردم راشاد کنی
  امام مهدی من منتظر ظهور شما هستم و دوست دارم هرچه زود تر به پیش ما بیایی.

  منبع مطلب : nexload.ir

  مدیر محترم سایت nexload.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب سوالات درس هفتم هدیه ششم دست در دست دوست

  جواب سوالات درس هفتم هدیه ششم دست در دست دوست

  جواب سوالات درس هفتم هدیه ششم (دست در دست دوست درس 7) شامل جواب کامل کنید صفحه ی ۴۷، نامه ای به دوست صفحه ۴۸ و جواب سوالات عهد با دوست، گفت و گو کنید، با خانواده صفحه ۴۹ درس ۷ هدیه ششم ابتدایی را در این صفحه مشاهده خواهید کرد.

  سوالات هدیه های آسمانی ششم درس هفتم با جواب

  جواب کامل کنید هدیه ششم درس هفتم صفحه 47

  پاسخ سؤالات زیر را به ترتیب اعداد جدول بنویسید؛ سپس حروف را به ترتیب، کنار هم بگذارید و بخوانید. جمله ی به دست آمده، یکی از سخنان امام زمان (علیه السّلام) است.

  ✅ امام‌ زمان‌ (علیه‌ السّلام)‌ می‌فرماید:

  «من به یاد همه‌ شما هستم»

  ✅ به نظر شما این جمله با موضوع درس چه ارتباطی دارد؟

  در این درس خواندیم که شیخ حسن حلّی به زیارت امام حسین می‌رود و امام زمان در مسیر به او سر می‌زند و حال وی را جویا می‌شود. یعنی همین جمله: من به یاد همه‌ی شما هستم.

  ❤ Sci-Hub.iR ❤

  جواب نامه ای به دوست هدیه ششم صفحه 48

  نامه ای به امام زمان (عَجَّلَ اللّٰهُ فَرَجه) بنویسید و هر چه می خواهید به او بگویید و هر چه دوست دارید از او بخواهید.

  در این بخش از ساینس هاب، یک نمونه نامه به امام زمان برای شما ارائه می‌شود. توجه داشته باشید که در نامه ی زیر شما نام  و مشخصات خودتان را جایگزین کنید.

  سلام امام زمان، من ساینس هاب هستم و 13 سال دارم. من شما را بسیار دوست دارم و امیدوارم که شما نیز مرا دوست داشته باشید و برایم دعا کنید. زیرا شنیده‌ام که اگر از شما چیزی بخواهم، شما از خدا می‌خواهید که دعای من بر آورده شود.

  اولین دعای من ظهور شماست. همچنین دلم می‌خواهد که هیچ کودک گرسنه‌ای در دنیا وجود نداشته باشد و همه‌ی انسان‌ها خوشحال باشند و من هم آینده‌ی درخشانی داشته باشم.

  به امید دیدارتان، مهدی جان!

  همین نامه را در عکس زیر نیز مشاهده می‌کنید.

  جواب درس 7 هدیه ششم ابتدایی

  عهد با دوست هدیه ششم صفحه 49 با جواب

  سال گذشته در درس خورشید پشت ابر؛ عهدهایی با امام زمان (عَجَّلَ اللّٰهُ فَرَجه) بستید. آیا عهدهای خود را به خاطر می‌آورید؟ فکر می کنید چقدر در انجام دادن آنها موفّق بوده اید؟

  بله، به خاطر می‌آورم. سعی خودم را کردم تا به عهدهای خودم عمل کنم ولی در برخی موارد کوتاهی کرده‌ام.

  اگر امسال بخواهید پیمان خود را با امام زمان (عَجَّلَ اللّٰهُ فَرَجه) تجدید کنید، چه عهدهایی با او می بندید؟

  قول می دهم که از امروز هیچ حرف زشتی بر زبان نیاورم و هر زمان که عصبانی شدم، خشم خودم را کنترل کنم.

  تلاش می کنم تا انسانی نیکوکار و دوست داشتنی باشم و همیشه با دیگران مهربان باشم.

  ❤ ساینس هاب ❤

  جواب گفت و گو کنید درس 7 هدیه ششم

  فکر کنید و با مشورت دوستانتان بگویید ما چگونه می توانیم از توجّه امام زمان (عَجَّلَ اللّٰهُ فَرَجه) و دعاهای ایشان بهره مند شویم؟

  اگر ما با کارهایی که انجام می‌دهیم دلِ امام زمان را شاد کنیم، مورد توجه ایشان قرار خواهیم گرفت. پس برای اینکه از دعاهای خیر امام زمان بهره‌مند شویم باید همواره انسان نیکوکار و خوبی باشیم.

  سوالات درس ۷ هدیه ششم با جواب

  جواب با خانواده هدیه ششم درس ۷

  چه دعاهایی درباره ی امام زمان (عَجَّلَ اللّٰهُ فَرَجه) می شناسید؟

  امیدوارم از جواب سوالات درس هفتم هدیه ششم (صفحه ی ۴۷، ۴۸ و ۴۹ درس ۷ هدیه های آسمانی ششم ابتدایی) استفاده کرده باشید و باز هم به ساینس هاب سر بزنید. این مطلب  را با دوستانتان نیز به اشتراک بگذارید.

  منبع مطلب : sci-hub.ir

  مدیر محترم سایت sci-hub.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  متن نامه های بچه ها به امام زمان (عج)

  این نامه تقدیم به تو باد ای امام زمان.

  سلام ای مهدی غایب، سلام ای چهاردهمین معصوم، سلام ای عزیز نرگس.

  خودت می دانی ای مهدی زهرا که چه آدم ها آرزوی دیدنت را داشتند.

  راستی چه جمعه ها که یک به یک غروب شد نیامدی ، چه بغض ها که در گلو رسوب شد نیامدی.

  سوالی ساده دارم من از حضورت ، که آیا من زنده ام وقت ظهورت؟ اگر که آمدی من رفاه بودم ، اسیر روز و سال و هفته بودم، دعایم کن دوباره جان بگیرم ، بیایم در رکاب تو بمیرم.

  امیدوارم که زودتر بیایی که با آمدنت همه جا را سرسبز گلستان می کنی بیا و از این همه ستم رهایمان ده.

  نامه ای می نویسم به تو و میگذارم در معتبرترین صندوق پست (قلبم) و خوب می دانم که تو نامه ام را می خوانی.

  ای آنکه بال بال تورا آسمان کم است، وصف تو عاشقانه ترین وصف عالم است

  بی سایه ی عنایت تو ای بزرگوار، کار جهان و خلق جهان جمله در هم است

  به برکت وجود نازنین توست که من هستم ونمیدانی برای خداوند متعال چقدر ارزشمندم و چقدر از دعا های شما شامل حال من شده که توفیق یافته ام چادر بر سر کنم و زینت و زیبایی ام را از نامحرم بازدارم.دوستت دارم و میدانم که تو نیز مرا دوست می داریکه برایم دعا کرده ای و نامه هایم را که چند بار در کلماتی متفاوت ولی در یک منظور بوده را خوانده ای و خواهی خواند.من تورا در کنار خودم احساس می کنم و بزرگترین آرزویم دیدار با توست آقا.

  سلام امام زمان .من محمد رضا هستم. من از شما خواهشی دارم که برایم خیلی مهم است.من از شما می خواهم که یکی از سزبازهایتان باشم ، برای من دعا کنید ، ظهورتان را هرچه زودتر نزدیک تر کنید. مرا در درس هایم کمکم کن، دوست دارم روح پدربزرگم م کامران را شاد کنی . در روز قیامت اعمال نامه ی من را در دست راستم بگذار تا به بهشت بروم .

  اسم من علیرضا است و ده سال دارممن دلم برای شما خیلی تنگ شده است وبرای همین به شما نامه می نویسم . مادرم می گوید نام شما مهدی است و لقب شما قائم است اگر چیزی از شما بخواهم شما از خدا می خواهید تا به آرزویم برسم.

  چه خوب استکه آدم با کسی درد و دل کند.

  توی دل من یک عالم حرف است که می خواهم به شما بگویم.

  دلم می خواهد تمام مریض ها خوب شوندامام زمان دل تمام بچه های خوب را شاد کنی. چون خیلی مهربانید. ما روز تولد شما به امامزاده قاسم بابل رفتیم. یا امام زمان من با شما خداحافظی می کنم.

  امام زمان فرمود: آن کس که به حق ظلم کند در ردیف ظالمین قرار می گیرد.

  سلام آقا جون پسر فاطمه هر جمعه که شد فکر می کنم غروبش شما رو ببینم،به همین امید هر هفته به نماز جمعه می آیم که شاید هفته ی بعدی شمارا ببینم .سر نضری هفتمین سال دعا کردم که سال نوی بعدی شما باشیداما نشد. آقا جون بیا که با آمدنت دنیا عوض شود،یعنی تمام ظلم ها از بین رود و دوست دارم عدل علی بیاید همه چیز با هم مساویهمه کس با هم برابر شوند. مهدی جان نمی دانم در این یازده سالی که دارم چشمم به جمال نورانی شما افتاده یا نه مهدی جان چند سال دیگر یا چند روز دیگرآقا می خواستم بگم تحمل من کم است.آقا جان میشه دعای من هم برآورده بشود؟ دوست دارم بروم کرببلا سر قبر امام حسین(ع) شما هم باشین شما را هم ضیارت بکنم. خدا را به امام حسین قسم ظهور آقا امام زمان را برسان...

  سلام آقا حالت چطور است؟ میدونی حال من هم خوب است. اسم من فاطمه زهرا است. مادرم می گفت تو تین اسم رو خیلی دوست داری. منم مادرم نذر کرد اسم منو فاطمه زهرا گذاشت. دوست دارم مثل مادرت زهرا خانم خوبی باشم.

  آقاجون من به مادرم می گم کی به مسافرت میریم؟ مادرم میگه کجا؟ میگم مثل عمه رقیه اینها میرم کربلا اما ما نمیریم؟

  مادرم بهم گفت : یکمی بابا دستش خالی استانشالله دادیم سه تایی باهم می رویم.آقاجون دوست دارم که کمک کنی به بابام که بدهکاری مون و بدیم و ما زودتر بریم. دوس دارم تو بین الحرمین تورو ببینم .به امید دیدار مهدی جان

  (فاطمه زهرا . ا )

  امام من می خواهم سرباز تو باشم. امام من می خواهم روح عزیزم (مادر بزرگم) را شاد کنی. هر گناهی که کردم مرا ببخش.دوست دارم در کنار امام خدمت کا امام باشم. دوست دارم پدر و مادرم در پناه امام نگه داشته باشند.

  التماس دعا

  منبع مطلب : mostafa-tavassoli.blogfa.com

  مدیر محترم سایت mostafa-tavassoli.blogfa.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  گمنام : بچه ها دعا کنید امام زمان ازمون راضی باشه همچنین شهدا مخصوصا داداش علی خلیلی ازم راضی باشن

  ناشناس : ای امام عصر کاش می آمدی و این مردم رو از شر کرونا و کسانی که نقاب کرونایی بر صورت زدن و خون مردم و میمکن نجات میدادی

  ناشناس : سلام. امام زمان عج من از شما در خواست دارم که زودتر ظهور کنید و این کرونا را از شرش را از سر ما کم کنید. با کمال موفقیت 🙏🙏🙏

  سیده دالیا منابی : سلام ایی غایب روشنایی سلام فقط میخواستم بگم که بیا کجایی اقا کجایی که از دل تنگی خفه شدم

  هر کی که باشم : سلام امام زمان

  زینب : مطمین باش دوستت داره کوثر

  طاهولی چله : آهای ادمین این مطلب رو تو سایتت بذار نامه ای به دوست صفحه 48 هدیه های آسمانی پایه ششم سلام امام زمان من ....... هستم و شما را خیلی دوست دارم در این دنیا عدل و عدالتی باقی نمانده است و تمام مسلمانان جهان در اینجا منتظر شما هستند برای سلامتی و ظهور شما دعا می کنند . دوست دارم شما خیلی زود ت ظهور کنید تا هیچ بچه ای گرسنه نماند دوست دارم شما ظهور کنید تا تمام کافران و دشمنان خدا را نابود کنید تا فلسطین اشغالی از دست کافران نجات پیدا کند و مهم ترین دلیلم برای ظهور شما این است که من خیلی شما را دوست دارم و با ظهور کردن شما دنیایی رنگا رنگ و بدون دشمنان و ظالمان داشته باشیم امید وارم هرچه زود تر ظهور کنید چون من و تمام مسلمانان جهان منتظر ظهور شما امام بزرگوار هستیم دوستت داریم امام زمان ای روشنی بخش خانه ها زود تر بیا چرا که همه منتظر و دست به دعا برای ظهور تو هستم به امید ظهورت امام زمان (عج) اینم برای پسر خالم عادل بله خودمم طاها تو شهرکرد البته تو سال بعد اینو میبینی

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 9 روز قبل
  1

  خوبع

  تو چیکار داری که من کی هستم 😊 10 روز قبل
  -2

  کاش جواب عهد با دوست که تو کادر بود هم میگفتن ✅✔️👀

  طاهولی چله 12 روز قبل
  4

  آهای ادمین این مطلب رو تو سایتت بذار

  نامه ای به دوست صفحه 48 هدیه های آسمانی پایه ششم

  سلام امام زمان من ....... هستم و شما را خیلی دوست دارم در این دنیا عدل و عدالتی باقی نمانده است و تمام مسلمانان جهان در اینجا منتظر شما هستند برای سلامتی و ظهور شما دعا می کنند . دوست دارم شما خیلی زود ت ظهور کنید تا هیچ بچه ای گرسنه نماند دوست دارم شما ظهور کنید تا تمام کافران و دشمنان خدا را نابود کنید تا فلسطین اشغالی از دست کافران نجات پیدا کند و مهم ترین دلیلم برای ظهور شما این است که من خیلی شما را دوست دارم و با ظهور کردن شما دنیایی رنگا رنگ و بدون دشمنان و ظالمان داشته باشیم امید وارم هرچه زود تر ظهور کنید چون من و تمام مسلمانان جهان منتظر ظهور شما امام بزرگوار هستیم دوستت داریم امام زمان ای روشنی بخش خانه ها زود تر بیا چرا که همه منتظر و دست به دعا برای ظهور تو هستم به امید ظهورت امام زمان (عج)

  اینم برای پسر خالم عادل بله خودمم طاها تو شهرکرد البته تو سال بعد اینو میبینی

  ناشناس 12 روز قبل
  1

  سلام امام زمان

  من شما را بسیار دوست دارم واز رفتاری که با کودکان دارید الگو می گیرم من از شما در خاستی دارم اول این که ظهر شما نزدیک شود دوم اینکه به تمام بچه های دنیا وایران در درس هایشان یاری رسان تا آینده ی درخشانی داشته باشند

  هیچ بچه ای دردنیا بی پدر ومادر نباشند

  وبه پرستار ها پزشک ها یاری رسان تا این ویروس کرونا را در دنیا ریشکن کنند تا ما بچه به مدرسه برویم و دوستانمان ومعلمان خود را ببینیم

  به امید دیدار شما در روز جمعه

  ناشناس 13 روز قبل
  1

  خوبی یا نه م هس نه نیس

  ناشناس 7 ماه قبل
  1

  🚫

  نایسی 9 ماه قبل
  2

  ممنون

  گمنام 11 ماه قبل
  6

  بچه ها دعا کنید امام زمان ازمون راضی باشه همچنین شهدا مخصوصا داداش علی خلیلی ازم راضی باشن

  زینب 11 ماه قبل
  3

  بچه ها به نظرتتون کار هایی که یه نوجوون میتونه واس امام زمان کنه چیه؟

  3
  نایسی 9 ماه قبل

  دعا کنه واسه سلامتی و ظهورشون صلوات بفرسته با عجل فرجهم

  زینب 11 ماه قبل
  4

  مطمین باش دوستت داره کوثر

  زینب 11 ماه قبل
  2

  سلام امام عزیزم مهدی جانم ! تنها حرفی که دارم این است . من را حلال کن زیرا با گناهانم شما جلوی خدای بزرگ شرمنده شدید و هر بار بجای من توبه میکنی امامم با شما عهد میبندم یکی از گناهانم را ترک کنم

  زهرا 12 ماه قبل
  2

  سلام امام زمان

  ناشناس 12 ماه قبل
  5

  ای امام عصر کاش می آمدی و این مردم رو از شر کرونا و کسانی که نقاب کرونایی بر صورت زدن و خون مردم و میمکن نجات میدادی

  1
  💗 4 روز قبل

  دقیقا👌🏻

  هر کی که باشم 12 ماه قبل
  4

  سلام امام زمان

  سیده دالیا منابی 12 ماه قبل
  4

  سلام ایی غایب روشنایی سلام فقط میخواستم بگم که بیا کجایی اقا کجایی که از دل تنگی خفه شدم

  ناشناس 12 ماه قبل
  4

  سلام. امام زمان عج من از شما در خواست دارم که زودتر ظهور کنید و این کرونا را از شرش را از سر ما کم کنید. با کمال موفقیت 🙏🙏🙏

  کوثر 12 ماه قبل
  3

  آقا جان سلام من کوثر هستم من شما را بسیار دوست دارم و امیدوارم که شما نیز مرا دوست داشته باشید

  3
  زینب 11 ماه قبل

  مطمین باش امام زمان بچه ها و نوجوانان رو خیلی دوست دارن

  برای ارسال نظر کلیک کنید