توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نامه ای به سردار سلیمانی برای مدرسه

  1 بازدید

  نامه ای به سردار سلیمانی برای مدرسه را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  سردار سلیمانی به نامه دانش آموز مدرسه ریحانه پاسخ داد

  آفرینش برتر- «زهرا آقاملایی» دانش آموز کلاس دوم ابتدایی از دبستان ریحانه، اربعین سال 1396 طی نامه ای به سردار «حاج قاسم سلیمانی» جوایز نقدی و غیرنقدی خود را که در مسابقات قرآنی دریافت کرده بود به همراه یک نامه به ایشان اهدا کرد.

   سردار «حاج قاسم سیلمانی» نیز در 13 خرداد سال 1397 نامه زهرا آقاملایی را به همراه هدیه ای متبرکه پاسخ داد.

  پدر زهرا آقاملایی در گفتگو با خبرنگار دفاع پرس گفت: دخترم تنفر عجیبی از تروریست های داعشی دارد و می گفت:«می‌خواهم یک کاری برای جبهه مقاومت انجام دهم» و با پیشنهاد خودش این جوایز و نامه را به سردار سلیمانی ارسال کرد و امروز با ما تماس گرفتند ما اصلاً فکر نمی کردیم که سردار «حاج قاسم سلیمانی» با این همه مشغله کاری جواب نامه زهرای ما را بفرستند  و دعا می‌کنیم خداوند ایشان را حفظ کند.

  در ادامه نامه «زهرا آقاملایی» را مرور می کنیم.

  به نام خدای مجاهدان

  محضر سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی سلام با تسلیت اربعین حسینی من در نهج البلاغه ی امام علی(ع) خوانده ام که: «جهاد دری است از درهای بهشت که خداوند به روی دوستان خالص خود می گشاید.»

  شما ویارانتان دوستان خاص خداوند هستید ومن نیز در سنگر مدرسه مشغول درس خواندن هستم و به لطف خدا در سال گذشته موفقیت‌هایی را داشته ام و جوایزی را گرفته‌ام، همه ی جوایز را برای شما که دوست خدا هستید می فرستم که در راه دفاع از حرم اهل بیت (ع) خرج کنید. دوستدار ودعاگویی شما و یارانتان هستم و به دعایتان محتاجم.

  خداوند حافظتان

  فاطمه زهرا آقا ملایی

  کلاس دوم ابتدایی

  پاسخ نامه سردار حاج قاسم سلیمانی به زهرا آقاملایی

  بسمه تعالی

  دختر گلم زهرا خانم عزیز سلام

  نامه توام با محبت و ایثارت دریافت شد دستان کوچک و توانمندت را می بوسم و انگشتری را به یادگاری برای دختر فداکارم می‌فرستم انشاالله بزرگ که شدی در نماز و دعا،همه برادران و پدران فداکارت را فراموش نکنید.

  سلیمانی 97/3/13

  منبع مطلب : mashiz.ir

  مدیر محترم سایت mashiz.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نامه های کودکانه برای سردار شهید حاج قاسم سلیمانی + تصویر نامه ها

  نامه های کودکانه برای سردار شهید حاج قاسم سلیمانی + تصویر نامه ها

  دانش‌آموزان دوم ابتدایی مدرسه شهید قرجه ساری دلنوشته‌ای را به عنوان نامه‌ تقدیم سردار سلیمانی کردند؛ یکی آنها نوشت؛ من آرزو می‌کنم شما در بهشت بتوانید استراحت کنید.

  خبر شهادت سردار سلیمانی دست به دست چرخید به طوری‌که مردم را به خیابان‌ها کشاند، خبر خیلی زود به گوش همه رسید ولی باورش خیلی سخت بود.

  جمعه فراموش نکردنی را گذراندیم و همه  با حضورشان نشان دادند که سردار سلیمانی چه میزان محبوبیت داشت و تمام تلاش بر این است با ادامه راه این بزرگ بخشی از دلاوری‌ها و فداکاری‌هایش را جبران کنند؛ خبر شهادت سردار گرچه ناگهانی بود اما سیل مردم باحضورشان نشان دادند راهش ادامه دارد….

  روز گذشته همه این واقعیت را درک کردند چرا که این سردار بزرگ و پرافتخار کشورمان در قلب همه حتی کودکان جا باز کرده بود و متعلق به دل‌های همه مردم ایران بود؛ به طوری‌که کودکان از بزرگترها می‌خواستند که تمام ماجرا را برایشان تعریف کنند که چگونه این بزرگ‌مرد به شهادت رسید.

  در اخبار دیدیم که آموزش و پرورش اعلام کرد که سردار سلیمانی در کتاب‌ها درس می‌شود اما قبل از این ابلاغ رسمی معلم مدرسه ابتدایی شهید قرجه شهرستان ساری، موضوعی را به دانش‌آموزان به عنوان نامه  داده و از آنها خواست برای سردار سلیمانی نامه بنویسند؛ دانش‌آموزان دوم ابتدایی این مدرسه نامه‌ نه دلنوشته خود را تقدیم سردار سلیمانی کردند…

  سردار سلیمانی آدم راست‌گویی بود

  ریحانه این طور نوشته است؛ سردار دوستت دارم. سردار سلیمانی آدم راست‌گویی بود.

  دانش‌آموز دیگری نوشت؛ سردار سلیمانی چهل سال برای ما تلاش کرد.من سردار سلیمانی را خیلی دوست دارم. ترامپ او را شهید کرد و….

   سردار سلیمانی مرد خیلی خوبی بود

  ثنا دانش‌آموز دیگری نوشت؛ سردار سلیمانی مرد خیلی خوبی بود… من خیلی ناراحت شدم که سردار سلیمانی شهید

  من آروز می‌کنم شما در بهشت باشید

  طراوت دانش‌آموز دیگری نوشت؛ سردار عزیز وقتی مادرم شنید که شما شهید شدین آن  شب خواب هم به چشم‌هایم نیامد… من آرزو می‌کنم شما در بهشت باشید و بتوانید یک استراحت کنید…

  بسیار گریه کردم

  هستی دانش‌آموز دیگری نوشت؛ سردار سلیمانی چهل سال در کشور ایران برای ما زحمت کشید. و در آخر آمریکایی‌ها در عراق به سردار سلیمانی موشک پرت کردند. من وقتی صبح فهمیدم سردار سلیمانی شهید شده است بسیار گریه کردم. سردار سلیمانی بسیار مرد بزرگ و با معرفتی بود. او مرد بزرگی برای خودش بود. سردار سلیمانی واقعا سردار بزرگی بود. او برای مردم ایران، بسیار زحمت کشید. سردار سلیمانی ساعت دو بامداد شهید شد. آرزوی سردار سلیمانی این بود که شهید شود و به آرزویش رسید…

  محمدمهدی قربان‌زاده دانش آموز کلاس سوم در ابتدای نامه خود نوشت: قاسم سلیمانی راهت ادامه دارد.

  وی در ادامه این نامه آورده است: درست است که تو شهید شده‌ای اما هنوز در کنار ما هستی.سردار قاسم سلیمانی تو قهرمان کشور بودی.شنیده‌ام که آمریکا موشک بزرگی به طرفت پرتاب کرده است و به همین سبب مردم ایران عزیز عصبانی شده‌اند و می‌خواهند حتما این کار آمریکا را جبران کنند و با صدای بلند می‌گویند “مرگ بر آمریکا” و ” مرگ بر اسرائیل”

  سیدامیرحسین میرسپاسی دانش آموز کلاس سوم در شهرستان درگز در دلنوشته خود نوشت: سردارسلیمانی انسان مهربانی بود و از خود می‌گذشت و با دشمنان ایران می‌جنگید.

  وی ادامه داده است: سردار سلیمانی انسان فداکاری بود او بچه‌ها را خیلی دوست داشت.سردار! ما بچه‌ها هم شما را خیلی دوست داریم و ما بچه‌ها راه شما را ادامه خواهیم داد.سردار شما همیشه قهرمان ایران خواهید ماند و در دلها یاد شما باقی می‌ماند.

  ماهان مجیدی فر دانش آموز کلاس اول از مشهد نیز نوشت: سردار رزمنده‌ای شجاع بود. امام سردار را دوست داشت. او دوست داشت ایران آزاد باشد. سردار ایرانی با بدان در نبرد بود. بدان از سردار می‌ترسیدند.امروز سردار دوست داشتنی در بین ما نیست. ما سردار ایران را تا ابد دوست داریم. ما دانش آموزان راهت را ادامه می‌دهیم.

  یک دانش آموز کلاس دوم از مشهد نیز در نامه خود درباره سردار شهید سلیمانی این گونه نوشت: سردار آب داد. سردار ترسو نیست. سردار ایرانی است. سردار تیر می‌اندازد. سردار شیر مرد بود. سردار، سرباز آزاده وطن است. سردار در قلب من است. من سردار را دوست دارم

  هومان مقدم دانش آموز مقطع دبستان از مشهد نیز عنوان “سردار ایرانی در قلب من می‌مانی” را به نامه خود داده و در متن آن نوشته است: او مرد نامی ایران است، من او را می‌شناسم. او را در رسانه دیده بودم.

  او سرداری نامدار، دیندار و با ایمان بود. او مبارز بیرون مرز بود. بی تردید ایران بدون او یتیم است. من سردار را دوست دارم. زنده باد نام سردار ایرانی.

  فاطمه بیات دیگر دانش‌آموز خراسانی کلاس دوم نیز در نامه خود نوشت: با نام ایزد دانا ما سرداری را از دست دادیم، او از مردان نامی ایران بود. این سردار انسانی دانا بود.این سردار با ادب، ترسو نبود. ما این سردار ایرانی را دوست داریم. سردار سلیمانی برای ما تا ابد زده است، ایران ما سربازان نیرومند دارد.ایران آباد، ایرانی بیدار است.

  امیرحسین بخشایش دانش‌آموز کلاس سوم دبستان از درگز نیز در دلنوشته خود درباره سردار سلیمانی و مردم ایران نوشت: حاج قاسم دفاع از میهن کرد. حاج قاسم از خود گذشته سرداری بود که مرد بزرگ و شریفی بود. او ایران را نجات داد. نام و یاد او جاودانه خواهد ماند حاج قاسم راهت ادامه دارد.

  اینکه سرداری موضوع نامه دانش‌آموزان می‌شود نشان می‌دهد سردار سلیمانی فردی محبوب در میان همه ایران بود و مردم نیز هیچ‌گاه ازخودگذشتگی‌هایش را فراموش نخواهند کرد…نامه های کودکانه برای سردار

  منبع مطلب : koolaknews.ir

  مدیر محترم سایت koolaknews.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  خبرگزاری حوزه

  خبرگزاری حوزه

  به گزارش خبرنگار سرویس بانوان خبرگزاری «حوزه» در اهواز، مدارس ابتدایی اهواز امروز حال و هوایی دیگری داشت. دانش آموزانی که الگوی خود را سردار سلیمانی می دانستند، امروز در غم از دست دادن این سردار بزرگ، عزاداری کرده و اشک ماتم ریختند.

  امروز حال و هوای مدرسه دخترانه کوثر ولایت، دیدنی تر از همیشه بود. دخترانی که برای سردار سلیمانی حجله درست کرده بودند، کنار عکس شهید نامه ای نوشته خطاب به مقام معظم رهبری نوشته و آن را با انگشتان کوچک خود مهر زدند.

  متن نامه دانش‌آموزان مدرسه دخترانه کوثر ولایت این چنین است؛

  بسم الله الرحمن الرحیم

  آقا جان مهربان سلام

  حالا که پدر مهربان همه ما سردار سلیمانی به شهادت رسید و فرشتگان این مرد عزیز ما را بردند پیش خدا

  ما خیلی ناراحتیم و چون سردار سلیمانی سرباز شما بود ما او را خیلی دوست داریم

  ما دخترهای دبستان کوثر ولایت میخواهیم بجای سردار قاسم سلیمانی سرباز تو باشیم و جلو دشمنان محکم محکم بایستیم و هرچه شما گفتی انجام دهیم.

  ما به تو قول می دهیم دختران خوبی باشیم و همیشه حجابمان را داشته باشیم.

  انتهای پیام./

  منبع مطلب : www.hawzahnews.com

  مدیر محترم سایت www.hawzahnews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 27 روز قبل
  1

  برام بفرستش

  آوا 1 ماه قبل
  1

  من دوست داشتم

  ولی خیلی هم خوب نبود

  مهدیه 2 ماه قبل
  1

  سلام جواب بدید بچه ها

  برای ارسال نظر کلیک کنید