توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نتایج آزمون استخدامی بخشهای خصوصی 99

  1 بازدید

  نتایج آزمون استخدامی بخشهای خصوصی 99 را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  اعلام نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی

  اعلام نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی

  زمان اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی ۹۹

   کتاب کارنامه راهنمای اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی معمولا مدتی پس از اتمام آزمون های شخصیا شناسی و آزمون های تخصصی دسته های شغلی اعلام می شود . به دلیل ارائه گزارش تفصیلی از عملکرد داوطلبان در تمام مراحل جواب این دوره تحت عنوان کتاب کارنامه راهنمای نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی اعلام می شود .

   طبق اطلاعیه منتشر شده در سامانه استخدام بخش خصوصی در خصوص زمان اعلام نتایج اولیه آزمون سال جاری ، داوطلبان می توانند از ساعت 10 صبح تاریخ 1 آذر ماه با مراجعه به صفحه کاربری خود کارنامه نتایج اولیه استخدام بخش خصوصی سال 99 را مشاهده کنند .

  نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی ۹۹ در تاریخ 1 آذر ماه اعلام خواهد شد .

   به محض اعلام شدن نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی ۹۹ در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد . هم چنین داوطلبان می توانند علاوه بر این آزمون در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی نیز نام نویسی کنند .

  نحوه اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی ۹۹

   نتایج آزمون استخدامی مرحله اول شامل کارنامه تفصیلی ، ارزیابی ویژگی‌های شخصیتی و راهنمای شغلی است که از طریق سایت ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی inre.ir در دسترس شرکت کنندگان قرار می گیرد . داوطلبان برای اطلاع از نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی ۹۹ باید وارد صفحه کاربری خود شوند .

   راهنمای تصویری اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی 99 :

  1- داوطلبان برای مشاهده نتایج خود می بایست به سایت آزمون استخدام بخش خصوصی ، شرکت های تجاری ، صنعتی و فناور مراجعه نموده و برای این کار لازم است عنوان سایت " سایت آزمون استخدام بخش خصوصی "  و یا آدرس سایت به نشانی " inre.ir " را در مرورگر سیستم خود تایپ نمایید .

  2 - از میان نتایج نمایش داده شده اولین گزینه با عنوان " آزمون استخدام بخش خصوصی " را انتخاب کنید .

  3 - در صفحه سایت آزمون استخدامی بخش خصوصی می بایست به قسمت اعلام نتایج بروید .

  پس از فعال شدن لینک اعلام نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی 99 ، این مقاله به روز رسانی شده و راهنمای تصویری تکمیل خواهد شد .

  زمان و نحوه اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی بخش خصوصی ۹۹

   معمولا هر ساله پس از اتمام مرحله دوم ( مصاحبه ) آزمون استخدامی بخش خصوصی که به صورت حضوری برگزار می شود ، نتایج نهایی پذیرش و استخدام داوطلبان اعلام می شود . همین رویه برای اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی بخش خصوصی ۹۹ نیز صدق می کند .

   هر یک از ارگان ها معمولا مدتی پس از مصاحبه با داوطلبان نتایج استخدام شدن و یا عدم استخدام داوطلب را به وی اطلاع رسانی می کنند و معمولا نتایج نهایی آزمون استخدامی بخش خصوصی از سوی ارگان ها و شرکت ها به داوطلبان اطلاع رسانی می شود .

   به محض انتشار اطلاعیه ای در خصوص اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی بخش خصوصی سال 99 در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد .

  اگر پس از مطالعه جزئیات اعلام نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی سال ۹۹ سوالی در خصوص زمان و نحوه انتشار جواب اولیه و نهایی این آزمون دارید می توانید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان مجرب مرکز مشاوره هیوا پاسخ سوالات و ابهامات خود را جویا شوید .

  سوالات متداول

  ✔️ نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی معمولا به صورت اینترنتی اعلام می شود که مراحل مشاهده نتایج در این مقاله نیز ارائه شده است .

  ✔️ خیر . همانطور که در این مقاله اشاره شده است اعلام نتایج هر دو مرحله حضوری و غیر حضوری در سایت inre.ir اطلاع رسانی می شود .

  ✔️ نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی معمولا مدتی پس از اتمام آزمون های شخصیت شناسی و تخصصی اعلام می شود که به محض مشخص شدن تاریخ دقیق در این مقاله نیز اطلاع رسانی خواهد شد .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  inre.ir | سایت ثبت نام و اعلام نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی

  inre.ir | سایت ثبت نام و اعلام نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی

  سایت ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 99

   آزمون استخدامی بخش خصوصی سالیانه یکبار به منظور جذب نیرو های مورد نیاز ارگان ها و سازمان های ذیربط برگزار می شود . ثبت نام و برگزاری این آزمون زیر نظر مرکز آزمون استخدامی بخش خصوصی انجام می شود و تمامی مراحل من جمله مراحل نام نویسی ، ارائه مدارک و دریافت دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی به صورت الکترونیکی از طریق سامانه inre.ir انجام می شود .

   ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی ۹۹ نیز از طریق همین سامانه انجام خواهد شد . لینک ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی در مهلت تعیین شده از سوی مجری این آزمون فعال می شود . طبق اطلاعیه منتشر شده ثبت نام آزمون بخش خصوصی 99 از 21 تیر ماه لغایت 3 مرداد ماه انجام خواهد شد .

   داوطلبان متقاضی شرکت در چهارمین دوره از این آزمون باید در زمان ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی وارد سایت Inre.ir شده مراحل نام نویسی من جمله تکمیل فرم ثبت نام ، بارگزاری مدارک ، پرداخت هزینه و ... را طی کنند .

  برای ورود به لینک ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 99 کلیک کنید .

   خاطر نشان می شود که به محض آغاز ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی ۹۹ ، این مقاله بروزرسانی شده و در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد . داوطلبان با مطالعه مقاله زیر می توانند از صفر تا صد ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 99 مطلع شوند .

  سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی 99

   همانطور که پیش از این اشاره شده است ، آزمون استخدامی بخش خصوصی به صورت الکترونیکی و از طریق سایت inre.ir انجام می شود . داوطلبان پس از شرکت در آزمون های تعیین شده در زمان برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی می بایست در انتظار بررسی عملکرد و اعلام نتایج نهایی آزمون و دعوت به مصاحبه باشند .

   سال گذشته نتایج داوطلبان آزمون استخدامی بخش خصوصی در بازه زمانی نیمه بهمن ماه از سوی سامانه inre.ir اعلام شد و داوطلبان معرفی شده از سوی این سامانه در صورت تایید رزومه توسط ارگان مورد تقاضا ، دعوت به مصاحبه شدند .

   طبق مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی ۹۹ ، نتایج آزمون تحصصی ( مرحله هماهنگ ) استخدام بخش خصوصی 99 در تاریخ 15 آبان ماه اعلام خواهد شد و لذا لینک مشاهده جواب داوطلبان نیز در همین تاریخ فعال خواهد شد .

  لینک اعلام نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی 99 ، 15 آبان ماه فعال می شود

   خاطر نشان می شود که به محض انتشارنتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی ۹۹ و فعال شدن لینک مشاهده جواب ، این مقاله بروزرسانی شده و در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد . داوطلبان با مطالعه مقاله زیر می توانند از جزئیات اعلام شدن نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی ۹۹ مطلع شوند .

  اگر پس از مطالعه مقاله سایت ثبت نام و اعلام نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی inre.ir ، سوالی خصوص ثبت نام و اعلام نتایج این آزمون دارید ، جواب آن را از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست .

  سوالات متداول

  ✔️ ثبت نام این آزمون به صورت اینترنتی انجام می شود که به محض آغاز نام نویسی لینک ثبت نام در این مقاله فعال می شود .

  ✔️ این آزمون از طریق سایت inre.ir برگزار می شود که لینک ورود به این سایت در مقاله ارائه شده است .

  ✔️ اعلام نتایج این آزمون به صورت اینترنتی انجام می شود که به محض انتشار نتایج لینک مشاهده جواب آزمون در این مقاله فعال می شود .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی 99

  زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی 99

  هدف از برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی، جذب نیروهای متخصص برای شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی است. این حوزه های شغلی، دارای ظرفیت پذیرش بالا در مشاغل و محل های مربوطه می باشند. در سال های اخیر، بیش از 3 هزار شرکت در بخش خصوصی صنعتی، تجاری و فعال در حوزه فناوری در راستای تامین نیروی انسانی با روش برگزاری آزمون، نسبت به پذیرش نیروهای موردنیاز و کار آمد اقدام نموده اند. این آزمون تحت نظر شورای سیاست گذاری آزمون های استخدامی بخش خصوصی اجرا می شود.

  شرکت در آزمون مذکور اصلی ترین راه دست یابی به اشتغال در این حوزه ها محسوب می گردد اما تنها معیار پذیرش نمی باشد. بلکه داوطلبان پس از کسب حدنصاب نمره علمی قابل قبول، از طرف شرکت ها و موسسات خصوصی به مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی 99 دعوت خواهند شد و پس از کسب نتیجه مطلوب در مصاحبه، در لیست نیروهای منتخب و رسمی قرار گرفته و استخدام می شوند.

  زمان اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی 99

  آزمون استخدامی بخش خصوصی، متشکل از دو مجموعه آزمون های شخصیت شناسی و تخصصی می باشد که در دو بازه زمانی متفاوت برگزار می گردند اما نتایج هر دو در یک زمان مشترک اعلام می شود. نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی در روز 1 آذر ماه سال 99 مشخص شد. آزمون شخصیت شناسی شامل تست های روانشناسی و آزمون تخصصی، دربردارنده پرسش هایی در خصوص مهارت های عمومی و تخصصی افراد می باشد. داوطلبانی که در این آزمون ها شرکت کرده اند، لازم است در همه مراحل این آزمون استخدامی حدنصاب نمره قبولی را کسب کرده باشند که به منظور اطلاع از این نمره، در زمان مقرر شده، به سایت ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی مراجعه کرده و با ورود به صفحه شخصی کارنامه اولیه خود را مشاهده نمایند.

  نحوه مشاهده نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی 99

  نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی، صرفا به صورت اینترنتی اطلاع رسانی می گردند. بر همین مبنا، شرکت کنندگان می بایست به سایت ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی مراجعه نمایند و به مشاهده کارنامه و نتایج آزمون خود بپردازند. راهنمای ورود به این سامانه و نحوه مشاهده نتایج در مراحل زیر آورده شده است.

  کارنامه اولیه متقاضیان که در نتیجه شرکت در آزمون های شخصیت شناسی و تخصصی منتشر می گردد، در اول آذر ماه برای شرکت کنندگان قابل مشاهده است. نتایج نهایی که مشخص کننده قبولی یا عدم قبولی داوطلبان در مصاحبه حضوری می باشد، مدتی پس از زمان برگزاری مصاحبه مشخص خواهد شد ودر پی آن روند استخدام برگزیدگان مرحله نهایی در شرکت ها آغازمی شود. متقاضیان باید برای مشاهده اسامی منتخبین هر مرحله به سایت ثبت نامی آزمون استخدامی بخش خصوصی مراجعه نمایند.

  دستگاه های بخش خصوصی معمولا زمانی را برای بررسی مدارک ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی اختصاص می دهند که طی این زمان، مدارک پذیرفته شدگان در آزمون کتبی مورد بررسی قرار می گیرند و در صورت تایید شدن، داوطلبان به مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی دعوت می شوند. 

  در دفترچه راهنمای ثبت نام چهارمین آزمون استخدامی بخش خصوصی، اطلاعاتی در زمینه دعوت به مصاحبه ذکر نشده است اما به طور معمول در زمانی که شرکت ها فراخوان خود را در جهت دعوت به همکاری منتشر می نمایند، یک جلسه مصاحبه به منظور بررسی بیشتر شرایط پذیرفته شدگان صورت می گیرد که در صورت عبور موفقیت آمیز آن ها از تمامی مراحل، در زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی بخش خصوصی 99 از پذیرفته شدگان استخدام به عمل می آید.در صورتی که موفق به جذب در شرکت های بخش خصوصی نشده اید، می توانید شانس خود را برای استخدام در دستگاه ها و ارگان های اجرایی کشور امتحان کنید. از همین رو، برای اطلاع از شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 می توانید روی لینک مربوط به آن کلیک نمایید.

  سوالات متداول

  نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی در روز 1 آذر ماه سال 99 منتشر شد.

  شرکت کنندگان می بایست برای مشاهده کارنامه اولیه خود به سایتی که در آن ثبت نام نموده اند به نشانی inre.ir مراجعه نموده و از پنل کاربری خود به دریافت کارنامه بپردازند.

  خیر. داوطلبان در صورت پذیرفته شدن در آزمون کتبی به مصاحبه حضوری دعوت می شوند که لازم است تمامی مراحل آن را با موفقیت پشت سر بگذارند.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  منبع مطلب : iranmoshavere.com

  مدیر محترم سایت iranmoshavere.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  صبا 29 روز قبل
  0

  حد نصاب نمره آزمون خصوصی چند است ازکجا بفمیم آیا به مصاحبه دعوت میشویم یاخیر؟

  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید