توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نتایج قرعه کشی سایپا کی اعلام می شود

  دسته بندی :
  1. اسک 98
  2. مطالب سایت
  4بازدید

  نتایج قرعه کشی سایپا کی اعلام می شود را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  نتایج قرعه‌کشی سایپا کی اعلام می‌شود؟

  نتایج قرعه‌کشی سایپا کی اعلام می‌شود؟

  در این طرح که دو خودرو کوییک.اس و ساینا.اس عرضه شده بود، در مجموع ۸۸ هزار و ۲۶۷ نفر ثبت نام کرده بودند که از این تعداد ۸۷ هزار و ۵۲۸ نفر واجد شرایط حضور در قرعه کشی شدند.

  در قرعه کشی امروز ۴ هزار و ۸۴۵ نفر طی قرعه کشی انتخاب شده و ۲ هزار و ۴۲۳ نفر نیز معادل ۵۰ درصد برندگان قرعه کشی، به عنوان رزرو انتخاب شدند تا در صورتی که منتخبان نتوانستند ثبت نام خود را تکمیل کنند، جایگزین شوند.

  در این طرح برای خودرو کوییک.اس ۵۹ هزار و ۵۶۳ نفر ثبت‌نام کرده بودند که از این تعداد هزار و ۵۸۶ نفر به عنوان برنده قرعه کشی و ۷۹۳ نفر هم به عنوان جایگزین انتخاب ‌شدند.

  برای خودرو ساینا.اس نیز ۲۷ هزار و ۹۶۵ نفر ثبت‌نام کردند که از این میزان ۳ هزار و ۲۵۹ نفر به عنوان برنده قرعه کشی و هزار و ۶۳۰ نفر هم به عنوان جایگزین انتخاب شدند.

  اسامی منتخب در این طرح، پس از تایید نهادهای نظارتی و تخصیص به نمایندگی ها، ظهر فردا اعلام خواهد شد. ضمن اینکه به منتخبین نیز با ارسال پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

  منبع مطلب : www.mosalasonline.com

  مدیر محترم سایت www.mosalasonline.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 3 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید