توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نتیجه بازی سپاهان و سایپا امروز

  1 بازدید

  نتیجه بازی سپاهان و سایپا امروز را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  گزارش بازی سپاهان- سایپا هفته چهارم لیگ برتر 1399/09/11 :: ورزش سه

  گزارش بازی سپاهان- سایپا هفته چهارم لیگ برتر 1399/09/11 :: ورزش سه

  به گزارش "ورزش سه"، سپاهان با کسب دو پیروزی پیاپی به این بازی وارد شده بود و قصد داشت سومین برد پیاپی را در خانه اش و در روز تولد محرم نویدکیا جشن بگیرد. شروع این مسابقه برای طلایی پوشان خیلی خوب پیش رفت  و در حالی که آتش بازی از دقیقه 4 در استادیوم نقش جهان به مناسبت تولد محرم نویدکیا به راه افتاده بود، جلال علی محمدی با ارسال یک پاس دقیقِ طولی، سجاد شهباززاده را با منادی در زاویه بسته تک به تک کرد و این بازیکن با یک ضربه چیپ زیبا گل اول بازی را در دقیقه 5 ثبت کرد. این روند تا پایان نیمه اول بازی ادامه داشت و سایپایی ها خیلی خوش شانس بودند که گل های بعدی را دریافت نکردند ولی این تیم که از سه هفته پیشین مسابقات 5 امتیاز کسب کرده بود، قصد باختن نداشت و در نیمه دوم بازی را به تعادل کشید. هر چه دقایق بازی پیش می رفت، حملات سایپا پس از تعویض هایی که دو تیم انجام دادند، خطرناک تر شد و در نهایت روی ارسال محسن مسلمان از روی نقطه کرنر، مجید علیاری در دقیقه 84 حساب کار را به تساوی کشاند. ده دقیقه پایانی این دیدار بسیار جذاب و نفس گیر دنبال شد و هر دو تیم موقعیت های بسیار خوبی برای کسب سه امتیاز داشتند ولی در نهایت زیاری در حالی که تساوی یک بر یک همچنان بر بازی حاکم بود، در سوت خود دمید و امتیازات مسابقه را میان دو تیم تقسیم کرد تا سپاهان هفت امتیازی شود و سایپا 6 امتیازی.


  سه شنبه ۱۱ آذر ؛۱۳۹۹؛ ورزشگاه نقش جهان؛ فولاد مبارکه سپاهان - سایپا تهران


  تیم داوری؛ حسین زیاری
  کمک‌ها: علی رضا مرادی، امید افخمی و ابوالفضل گرجی
  ناظر: محسن ترکی

  کارت زرد 


  حسین مالکی( ۲۷) از سایپا

  محمد کریمی( ۴۳) از سپاهان

  سروش رفیعی( ۵+۹۰) از سپاهان

  سپاهان:

  پیام نیازمند، محمدرضا مهدی زاده، محمد نژادمهدی، امید نورافکن، مرتضی منصوری، محمدکریمی، جلال الدین علی‌محمدی( ۷۰ مهدی کیانی )، سروش رفیعی، محمدرضا حسینی (۶۵ رضا میرزایی)، محمد محبی، سجاد شهباززاده ( ۶۴ روح الله باقری)

   سایپا :

  محمدحسین اکبر منادی، رضا علیاری، فریبرز گرامی، رضا جعفری ( ۷۸ حیدری)، حسین ماهینی ( ۷۸ سعید محمدی فرد)، حسین مالکی، محمدرضا سلیمانی ( ۶۶ مجید علیاری)، سیدابوالفضل جلالی، محسن مسلمان، مهرداد عبدی، محمدصادق بارانی

  شرح گل 


  سپاهان (1-0): سجاد شهباززاده به خوبی از پاس قطری و زیبای جلال علی محمدی استفاده کرد و در شرایطی که زاویه بسته شده بود، با یک چیپ زیبا، توپ را از روی دستان منادی گلر سایپا در دقیقه 6 وارد دروازه کرد.

  سایپا (1-1): نارنجی پوشان که در نیمه دوم نمایش بهتری نسبت به نیمه اول ارائه می کردند، در نهایت روی ارسال کرنر مسحن مسلمان و ضربه سر بسیار خوب مجید علیاری که یکی زا تعویضی های ابراهیم صادقی بود در دقیقه 84 به گل تساوی دست یافتند.

  شرح بازی 

  شاگردان نویدکیا که در دو هفته ابتدایی نمایش های خوب و منسجمی ارائه می‌دهند، در مقابل سایپا حتی پخته‌تر از دو بازی قبلی برابر تراکتور و آلومینیوم ظاهر شدند و خیلی زود هم روی پاس علی محمدی  و ضربه چیپ شهباززاده به گل برتری دست یافتند. در ادامه بازی اگرچه سایپا بارها برای ایجاد موقعیت روی دروازه پیام نیازمند تلاش کرد ولی این سپاهانی ها بودند که در حملاتشان خطرساز ظاهر می شدند و اگر کمی شانس با آنها یار بود، قطعا گل دوم هم در نیمه اول ثبت می شد.
  در نیمه دوم این مسابقه برخلاف جریانی که در نیمه اول بودیم، شاهد نمایش بهتری از این میهمان شدیم و پس از اینکه دو مربی تعویض های خود را انجام دادند، سایپا عملکرد بهتری داشت و درنهایت روی یک کرنر و ضربه قدرتمندی که بازیکن تعویضی ابراهیم صادقی زد، گل تساوی وارد دروازه نیازمند شد. پس از این دو بازی سرعت گرفت و سپاهان برای جبران گل خورده و کسب سه امتیاز پیش کشید و موقعیت های خطرناکی هم ایجاد کرد ولی خوش شانس بود که در این دقایق روی ضدحملات گل نخورد تا درنهایت بازی با تساوی خاتمه پیدا کند.

  لحظات حساس

  دقیقه 17: حرکت تکنیکی زیبایی محمدرضا حسینی می رفت زمینه ساز گل دوم بازی شود ولی منادی اینبار واکنش خوبی نشان داد و دروازه خود را نجات داد.
  دقیقه 19: ارسال بازیکنان سایپا با دخالت خوب مدافعین سپاهان به جایی نرسید.

  دقیقه ۳۰: یک ارسال دیگر از سروش رفیعی د چند رفت و برگشت درنهایت با مهدی زاده از داخل محوطه جریمه همراه شد که توپ با اختلاف بسیار کمی راهی اوت شد.
  دقیقه ۳۱: اینبار محمدرضا حسینی که چند دقیقه پیش با ضربه سر دروازه سایپا را تهدید کرده بود، با شوتی از راه دور منادی را به زحمت انداخت.

  دقیقه ۴۱: شوت جلال علی محمدی با فاصله بسیار کمی از بالای دروازه راهی اوت شد.

  دقیقه ۵۵: پاس خوب در عمق سروش رفیعی موقعیت خوبی را برای مهاجم سایپا فراهم کرد ولی او در درگیری با مدافع سپاهان توپ را از دست داد و موقعیت گلزنی از دست رفت.
  دقیقه ۶۰: محمد محبی در محوطه جریمه سرنگون شد ولی داور مسابقه برخلاف سپاهانی‌ها اعتقادی به پنالتی نداشت.

  دقیقه ۶۸: حسین ماهینی در نقطه کور خط دفاعی سپاهان ضربه سر زد ولی توپ او با اختلاف بسیار کمی از در کنار دروازه نیازمند راهی اوت شد.

  دقیقه ۸۹: شوت مهاجم سایپا از پشت محوطه جریمه به راحتی در اختیار نیازمند قرار گرفت.
  دقیقه ۹۰: پاس خوب نورافکن در دهانه دروازه به باقری رسید ولی ضربه این بازیکن از روی تیرک اول با فاصله کمی راهی اوت شد.

  دقیقه ۳+۹۰: شوت مجید علیاری که دقایقی پیش هم دروازه نیازمند را با خطر مواجه کرده بود، اینبار با فاصله بسیار کمی راهی اوت شد تا آه از نهاد نیمکت سایپا برآید.

  بهترین بازیکن 


  از چند بازیکن به عنوان مهره های تاثیرگذار این مسابقه می توان یاد کرد. در تیم سپاهان مرتضی منصوری باز هم نمایش بسیار خوبی ارائه کرد و شهباززاده هم به وظیفه خود در گلزنی عمل کرد. در سوی مقابل می توان به محسن مسلمان اشاره کرد که پایه گذار گل تساوی تیمش شد و البته نمی توان از علیاری نام نبرد که با ورودش به زمین جریان بازی را تغییر داد.

  اتفاق ویژه 


  محسن مسلمان که طی یک و نیم فصل حضور در سپاهان نمایش خوبی ارائه نکرده بود، در این دیدار از ابتدا وارد زمین شد و زمینه ساز گل تساوی  و از دست رفتن سه امتیاز طلایی پوشان شد.

  درحاشیه

  *در دقیقه ۴ بازی به دلیل تولد محرم نویدکیا در نقش جهان آتش بازی راه انداخته شد.  
  *محسن مسلمان در این مسابقه مقابل تیم سابقش از ابتدا وارد زمین شده است.

  *پیش از آغاز بازی از محسن مسلمان و ابراهیم صادقی تقدیر شد.

  *  بنر بزرگی از  تصویرمحرم نویدکیا به مناسبت سالروز تولد وی بر روی سکوهای ورزشگاه نقش جهان نصب شده است.

  * ورزشگاه نقش جهان اصفهان با پرچم های رنگین و نمادین سپاهان تزئین شده و جای خالی هواداران را پر کرده است.

  *  تقابل ابراهیم صادقی و محرم نویدکیا دو بازیکن وفادار سالهای نه چندان دور سایپا و سپاهان ، امروز در مسئولیت سرمربیگری دو تیم جالب توجه بود.

  * علی طاهری، رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان به همراه مجتبی لطفی، رئیس هیئت مدیره باشگاه سپاهان و علی افضل عضو هیئت مدیره این باشگاه و برخی از مدیران باشگاه سایپا از جایگاه ویژه نظاره گر مسابقه هستند.

  *  کانون هواداران سپاهان در دقیقه 4 مسابقه در مقابل بنر بزرگ تصویر محرم نویدکیا به مناسبت 10 اذر روز تولد سرمربی سپاهان ، نورافشانی انجام دادند.

  منبع مطلب : www.varzesh3.com

  مدیر محترم سایت www.varzesh3.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید