توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نحوه استعلام خودروی ثبت نامی ایران خودرو

  دسته بندی :
  1. اسک 98
  2. مطالب سایت
  8بازدید

  نحوه استعلام خودروی ثبت نامی ایران خودرو را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  با پیامک از وضعیت پرونده خرید خودرو اطلاع کسب کنید

  با پیامک از وضعیت پرونده خرید خودرو اطلاع کسب کنید

  به گزارش «پرشین خودرو»، غلامرضا حاجی خانی مدیر ارتباط با مشتریان گروه صنعتی ایران خودرو با بیان این مطلب گفت: خدمات این سرویس به صورت شبانه روزی و در هفت روز هفته ارائه می شود.

  وی هدف از ارائه سرویس پیامک دو سویه را، رضایت بیشتر مشتریان، عدم مراجعه حضوری و تلفنی دانست و تصریح کرد: در این سرویس مشتریان می توانند به سادگی اطلاعات مورد نیاز در مورد خودرو خود را دریافت کنند.

  مدیر ارتباط با مشتریان گروه صنعتی ایران خودرو ادامه داد: سیستم پیامک دو سویه شامل سرویس عمومی و خصوصی می باشد.

  حاجی خانی خاطرنشان ساخت: سرویس عمومی این سیستم شامل دریافت اطلاعات نمایندگی از جمله آدرس، تلفن و وضعیت نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش است.

  وی افزود: در سرویس خصوصی نیز مشتریان می توانند از آخرین وضعیت پرونده خرید خودرو اطلاع کسب کنند.

  مدیر ارتباط با مشتری ایران خودرو با تاکید بر اینکه در سیستم خصوصی حریم خصوصی مشتریان به طور کامل حفظ می شود، گفت: با تدابیر ایمنی انجام شده، سیستم طوری برنامه ریزی شده است که پیامک فوق در صورتی پاسخ داده می شود که از شماره تلفن همراه مشتری که در پرونده خود درج شده است ارسال شود.

  حاجی خانی تصریح کرد: مشتریان می توانند در سرویس عمومی با ارسال کد نمایندگی *930 به شماره 300035 اطلاعات نمایندگی مورد نیاز از طریق پیامک دریافت کنند.

  وی همچنین گفت: در سرویس خصوصی نیز مشتریان می توانند با ارسال ردیف قرارداد فروش *910 به شماره 300035 از آخرین وضعیت پرونده خرید خودرو خود، مطلع شوند.

  منبع مطلب : persiankhodro.com

  مدیر محترم سایت persiankhodro.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 12 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید