توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نحوه فعال سازی دوربین لپ تاپ لنوو در ویندوز 7

  1 بازدید

  نحوه فعال سازی دوربین لپ تاپ لنوو در ویندوز 7 را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  چگونه دوربین را بر روی لپ تاپ پیدا کنید. 7. چگونه سرعت دوربین را بررسی کنید. دستورالعمل برای فعال کردن وب کم در یک لپ تاپ

  لپ تاپ های مدرن دارای وب کم های ساخته شده اند. در حال حاضر غیر ممکن است که یک مدل برای فروش پیدا کند که دوربین ندارد. اما، مانند هر ماژول دیگری، این یکی نیز می تواند معیوب باشد. یا کاربران اغلب نمی دانند که چگونه روی وب کم در ویندوز 7 فعال شوند. ما سعی خواهیم کرد این مشکل را برای یک بار و برای همه حل کنیم.

  چگونه وب کم را روی "ویندوز 7" در لپ تاپ روشن کنید؟

  برای شروع، وب کم بر روی لپ تاپ به طور پیش فرض با درایورهای نصب شده کار می کند. به این معنی که وقتی یک لپ تاپ را در فروشگاه خریداری می کنید، ویندوز 7 (یا نسخه دیگری) با درایور برای وب کم وجود دارد. اگر سیستم عامل را مجددا نصب کرده اید یا نوعی سوء عملکرد وجود دارد، راننده باید دوباره نصب شود. اما بعدا درباره این صحبت خواهیم کرد.

  ساده ترین راه برای استفاده از وب کم در ویندوز 7 این است که از اسکایپ استفاده کنید. این برنامه برای همه است و اگر نه، پس دانلود آن دشوار نیست. در تنظیمات اسکایپ بخش "تنظیمات دوربین" وجود دارد. در حال حاضر، در تنظیمات، می توانید دوربین را روشن کنید و تصویر خود را ببینید. با این حال، اگر می خواهید بدانید چگونه وب کم را در ویندوز 7 بدون اسکایپ روشن کنید، راه دیگری وجود دارد.

  همچنین شما می توانید این را در وب سایت اختصاصی برای آزمایش وب کم انجام دهید. فقط به webcammictest.com بروید و روی دکمه "بررسی وب کم" کلیک کنید. اگر درست است، پس از آن شروع خواهد شد، و شما می توانید خود را در تصویر ببینید. در صورت خرابی یا مشکل، پیام "وبکم متصل نیست یا معیوب است" نمایش داده می شود.

  بررسی دوربین در شبکه های اجتماعی

  همان را می توان در شبکه اجتماعی "Vkontakte" یا "فیس بوک" برای مثال انجام داد. در اینجا میتوانید با کلیک روی دکمه "گرفتن عکس" یک عکس نمایه با استفاده از یک وب کم ایجاد کنید. پس از آن، یک پنجره کوچک ظاهر می شود "تنظیمات Adobe فلش پلیر"و از آنها بخواهید برای اجازه استفاده از دوربین. شما باید کلیک کنید" اجازه "و" نزدیک است. "پس از آن، دوربین فعال می شود و شما می توانید یک عکس را. شایان ذکر است که در وب سایت های دوربین تنها می تواند کار است اگر نصب پلاگین ادوبی فلش پلیر: اگر دوربین نادرست باشد، برای مثال، هیچ راننده نصب نشده است، و سپس پیام "دوربین وب شناسایی نمی شود" را مشاهده خواهید کرد.

  شما همچنین می توانید از برنامه های ویژه ای استفاده کنید که به شما امکان پیکربندی دوربین را می دهد: Active WebCam، RGS-AvaCam، Webcamoid، و غیره

  بررسی وضعیت

  اگر روش های توضیح داده شده در مورد چگونگی روشن کردن وب کم در «ویندوز 7» کمک نمی کند، پس شما باید وضعیت آن را بررسی کنید. برای انجام این کار، به مدیر دستگاه بروید و بررسی کنید که آیا ماژول در سیستم موجود است یا خیر. ساده ترین راه برای انجام این کار نوشتن است خط فرمان: devmgmt.msc بنابراین بلافاصله پنجره "Device Manager" باز می شود، و در آنجا ما باید دوربین را در لیست جستجو کنیم. این خواهد بود در لیست کشویی زیر خط "دستگاه پردازش تصویر". این لیست را کشف کنید، و اگر یک وب کم وجود دارد، این بدان معنی است که همه چیز در نظم است. اما ممکن است شرایط دیگری وجود داشته باشد:

  بنابراین، قبل از روشن کردن وب کم در «ویندوز 7» ابتدا وضعیت آن را بررسی کنید. اگر ناگهان معلوم شود کامپیوتر به سادگی آن را نمی بیند، در غیر این صورت آن را روشن نخواهد کرد.

  چگونه وب کم بر روی "ویندوز 7" را روی لپ تاپ HP یا Asus روشن کنیم؟

  در لپ تاپ ها، قابلیت های ویژه ای برای ارائه سریع دوربین با دکمه های Fn ارائه شده است. در لپ تاپ ها، این دکمه ها به شما اجازه می دهد کمی عملکرد را افزایش دهید. به عنوان مثال، شما می توانید صدا را ساکت تر و یا بلندتر، روشنایی بالاتر یا پایین تر. شما همچنین می توانید صفحه نمایش را خاموش کنید و کامپیوتر را "خواب" کنید. چگونه وب کم بر روی "ویندوز 7" در لپ تاپ "Asus" یا HP به این ترتیب روشن شود؟ فقط دکمه Fn را فشار دهید و بدون انتشار آن، روی نماد دوربین کلیک کنید. بسته به مدل، این نماد را می توان در هر جایی قرار داد: در بالا یا پایین صفحه کلید. این ممکن است در همه وجود ندارد. هنگام کلیک، برنامه ساخته شده در دوربین با تنظیمات مختلف شروع می شود. در برخی از لپ تاپ ها، ترکیبی از این کلید ها اجازه می دهد تا ماژول دوربین را فعال یا غیرفعال کنید. این همه به مدل بستگی دارد.

  اما حتی اگر در این مورد هیچ اتفاقی نیفتاد، پس این مورد برای شما دشوار است. حداقل باید سعی کنید راننده را نصب کنید.

  نصب درایور برای دوربین

  اگر تمام روش های توضیح داده شده در مورد چگونگی روشن کردن وب کم بر روی ویندوز 7، سعی کردید، اما هنوز کار نکردید، به این معنی است که شما باید راننده را نصب کنید.

  در برچسب اطلاعات لپ تاپ شما مدل مشخص شده است. این برچسب را پیدا کنید و مدل را تعیین کنید. این مهم است، زیرا بسته به شماره مدل در لپ تاپ شما می توانید یک یا دوربین دیگر را نصب کنید.

  آیا مدل را تشخیص دادید؟ حالا به وب سایت سازنده لپ تاپ بروید و بر روی بخش «پشتیبانی» کلیک کنید. همه تولید کنندگان در سایت خود شما را قادر می سازند تا رانندگان را برای کاربران دانلود کنید. در بخش "پشتیبانی"، شما باید "دانلود نرم افزار" را انتخاب کنید و سپس مدل لپ تاپ خود را مشخص کنید. در این مورد، لیست کامل رانندگان برای تمام دستگاه هایی که به طور خاص در مدل شما مورد استفاده قرار می گیرد نمایش داده می شود. شما علاقه مند به یک راننده برای دوربین هستید که می تواند به نام راننده دوربین یا چیز دیگری باشد. بعد از دانلود درایور (یا نرم افزار برای دوربین)، آن را نصب کنید، کامپیوتر را مجددا راه اندازی کنید و دوباره با یکی از روش های پیشنهاد شده چک کنید.

  اگر مشکل واقعا این بود که راننده به درستی کار نمی کرد یا نه، پس مجددا نصب آن باید مشکل را حل کند. اما اگر این کار را نکرد، آخرین گزینه با عملکرد بدنه خود ادامه می یابد. در این حالت، شما باید کامپیوتر را به کارگاه انتقال دهید، زیرا مشکل سخت افزاری دقیقا توسط نرم افزار حل نمی شود.

  نتیجه گیری

  حالا شما می دانید که چگونه روی وب کم بر روی "ویندوز 7" در رایانه خود روشن کنید و آنچه باید انجام دهید در صورتی که کار نمی کند. متأسفانه، در لپ تاپ اغلب دوربین ها در سخت افزار، نه در نرم افزار خراب می شوند. با این وجود، جایگزینی آنها هیچ مشکلی ندارد.

  در حال حاضر وب کم یکی از ویژگی های ضروری یک لپ تاپ مدرن است. در واقع، تماس های ویدئویی از طریق اسکایپ و یا برنامه های کاربردی وب امروز به شکل بسیار مورد نیاز ارتباطات است. به طور پیش فرض، آن همیشه به عنوان یک دستگاه کامپیوتری روشن است، آن را به کار می گیرد. اما در اینجا این است که در حالت غیر فعال است. بنابراین، بسیاری از کاربران از این اطلاعات آگاه نیستند، فقط نمی دانند چگونه از آن استفاده کنند و در اینترنت مشغول بررسی سوالات «چگونگی روشن کردن وب کم بر روی لپ تاپ» هستند. در حقیقت، در 90٪ موارد آن را فعال کنید، فقط باید یک برنامه را اجرا کنید که می تواند با یک وب کم کار کند. متاسفانه در سیستم عامل های ویندوز 7 و ویندوز 8 هیچ مشکلی برای کار با وب وجود ندارد. بنابراین، نرم افزار شخص ثالث به نجات می رسد.
    به عنوان بخشی از نرم افزاری که از قبل نصب شده است می تواند چنین برنامه ای باشد. اگر آن وجود ندارد، شما می توانید آن را از اینترنت دانلود کنید.

  برنامه دیگری که احتمالا شما قبلا نصب کرده اید و قادر به کار با دوربین است - است اسکایپ.
    برای بررسی عملکرد لپ تاپ وب کم شما باید به تنظیمات برنامه بروید و زیر بخش «تنظیمات ویدئو» را پیدا کنید:

  در آنجا شما می توانید یک عکس بگیرید و نتیجه را ببینید.
    به جای اسکایپ شما همچنین می توانید از Google Talk یا ICQ استفاده کنید.
  شما همچنین می توانید سعی کنید ارتباط ویدئویی در شبکه اجتماعی Odnoklassniki را شروع کنید.

  دلیل دوم این است که وب کم ممکن است کار نکند، اینها رانندگان حذف شده اند.
    اغلب، دوستان، آشنایان، و یا به اصطلاح "جادوگر کامپیوتر" از تبلیغات به نام به نصب مجدد ویندوز، و در نتیجه کاربر یک سیستم کار نیمه فقط به خاطر اینکه برخی از رانندگان به سادگی تنظیم نشده دریافت می کند. برای دیدن این - مدیریت دستگاه را اجرا کنید. برای انجام این کار، بر روی صفحه کلید ترکیبی از کلید Win + R را فشار دهید و در کادر محاوره ای باز شده "Run" در خط "Open" نوع فرمان را وارد کنید:

  این مدیر دستگاه شما ویندوز 7 یا ویندوز 8 را باز میکند. حالا ببینید آیا دستگاههایی با علامت تعجب زرد در لیست وجود دارد:

  در مثال من، همانطور که ممکن است متوجه شوید، یک عنصر "وب کم همگام" وجود دارد - یک وب کم یکپارچه و فقط با یک نماد مشخص شده است. این به این معنی است که لپ تاپ او می تواند ببیند، اما تا زمانی که راننده را نصب نکنید، کار نخواهد کرد. در این مورد چکار باید بکنم؟ برای شروع، بر روی آن کلیک راست کنید با کلیک راست موس در منوی زمینه، گزینه مورد «Update drivers» را انتخاب کنید:

  ما درایور را بر روی کامپیوتر جستجو می کنیم.
    اگر سیستم چیزی پیدا نکند، باید به سایت سازنده لپ تاپ خود بروید و بخش "پشتیبانی" را پیدا کنید. در آن، شما باید مدل دستگاه خود را انتخاب کرده و به قسمت دانلود درایورها و نرم افزار بروید. در حال جستجو برای یک راننده وب کم، نصب کننده را دانلود کنید و اجرا کنید. البته بعد از راه اندازی مجدد لپ تاپ، وب کم فعال خواهد شد، البته اگر همه چیز درست انجام شود.

  دلیل سوم این است که دوربین در مدیر دستگاه غیرفعال است.
    برای از بین بردن این، شما باید به مدیر دستگاه بروید و بخش «دستگاه پردازش تصویر» را پیدا کنید:

  در اینجا ما وب کم از لپ تاپ را پیدا می کنیم و ببینید آیا آیکون با فلش پایین در آن است، به این معنی که وب کم غیرفعال شده است. در این مورد، با کلیک راست بر روی آن کلیک کنید تا منوی context را باز کنید و گزینه "Enable" را انتخاب کنید:

  پس از آن ما دوباره سعی می کنیم برنامه را اجرا کنیم، که از وبکم لپ تاپ استفاده می کنیم و عملیات آن را بررسی می کنیم.

  روش های صحیح، روش های فوق در 99٪ موارد مشکل را حل می کنند. 1٪ باقی مانده معمولا به دستگاه در سطح سخت افزار آسیب می رساند. این در لپ تاپ های قدیمی تر رایج است و شما فقط می توانید این مشکل را با رفتن به یک مرکز خدمات حل کنید.

  وب کم های داخلی و داخلی، با وضوح متفاوت، اما همه برای انتقال ویدئو و صدا با استفاده از برنامه های پیام رسان خاص طراحی شده اند، مانند اسکایپ  یا ooVoo   . در عین حال، مهم نیست که شما از یک دوربین USB در یک کامپیوتر معمولی استفاده کنید مدیریت ویندوز   نسخه 7 و یا بعد از آن، و یا ساخته شده در وب کم در مک بوک و لپ تاپ از تولید کنندگان محبوب: سامسونگ، خیر، HP، Asus و مانند آن.

    دستورالعمل های گام به گام برای فعال کردن وب کم در ویندوز 7

  اکثر وب کم های مدرن با یک رابط USB 2.0 استاندارد (یا 3.0) به یک کامپیوتر متصل می شوند. یک CD-ROM همراه با درایور و یک برنامه ویژه برای مدیریت تصویر ویدئویی. با این حال، همیشه در نرم افزار اضافی نیازی نیست. اکثر دستگاه ها، به لطف تکنولوژی PnP (Plug-and-Play)، می توانند به طور مستقل سیستم عامل را تعیین کرده و در چند ثانیه پس از اولین اتصال پول درآمد کسب کنند. اما در بعضی موارد ممکن است لازم باشد گام به گام آموزش   برای روشن کردن وب کم در یک لپ تاپ یا در رایانه شخصی ویندوز 7.

  ساده ترین و بیشتر راه سریع   - روی منوی "شروع" کلیک کنید، کلمه "web camera" را در قسمت جستجو وارد کنید و "Enter" را فشار دهید. پس از آن، کاربر یک لیست ارائه می شود که از آن برای انتخاب مناسب ترین نتیجه ارائه می شود.

  اگر شما نمی توانید وب کم خود را در این روش پیدا کنید، باید چندین مرحله ساده را دنبال کنید.

  شما می توانید از طریق روش های دیگری از اینجا استفاده کنید، مثلا: "شروع" → بر روی "My Computer" کلیک راست کنید Properties. در پنجره ظاهر شده (در سمت چپ آن) یکی از موارد "مدیر دستگاه" خواهد بود.

  بسته به نوع وب کم (ساخته شده در لپ تاپ و یا خارجی)، می توان آن را در گروه های مختلف:

  در این مورد، نام آن ممکن است شامل نام سازنده و مدل یا یک ویژگی کلی باشد، مثلا "دستگاه USB-video". پنجره دوبار کلیک کنید و اطلاعات مربوط به اینکه آیا دستگاه به طور معمول کار می کند، باز می شود. اگر مشکلی وجود داشته باشد، باید به برگه "Driver" بروید، CD-ROM را از کیت وارد کنید و روی دکمه "Update" کلیک کنید. سپس، در کادر گفتاری که ظاهر می شود، مسیر را به پوشه با درایور وب کم بر روی CD مشخص کنید.

  شما همچنین می توانید ساخته شده در وب کم بر روی لپ تاپ را با نصب برنامه انتخاب شده برای ارتباطات فعال کنید - اسکایپ   ، عامل mail.ru   یا هر چیز دیگری پس از نصب و ثبت نام در سیستم، می توانید تمام توابع، از جمله میکروفون داخلی، در صورت وجود، چک کنید و دستگاه مورد نظر را در فهرست پیشنهادی مورد شناسایی قرار دهید.

    ویژگی های بررسی عملکرد وب کم در ویندوز 8 (8.1)

  سیستم عامل مایکروسافت ویندوز 8 (8.1)، درست مانند نسخه قبلی، ابزارهای مورد نیاز برای بررسی لپ تاپ داخلی یا وبکم های متصل به USB ندارد. در بیشتر موارد، به منظور روشن کردن وب کم، شما باید برنامه ای را اجرا کنید که با آن کار کند. برای این کار می توانید از خدمات توسعه دهندگان شخص ثالث استفاده کنید. یکی از ساده ترین، راحت ترین و برنامه های رایگان   برای کار با وب کم های جاسازی شده در لپ تاپ ها و مدل های USB برای رایانه های رومیزی، "Live Webcam" نامیده می شود. شما می توانید آن را دانلود کنید در وب سایت نویسنده.

  چگونه وب کم داخلی را در لپ تاپ وصل کنید

  اکثریت قریب به اتفاق از مدل های لپ تاپ ها دارای تفاوت های اساسی سازنده و برنامه نویسی نیستند، آنها را می توان به دو دسته تقسیم کرد:

  ورود وب کم به لپ تاپ های مارک های مختلف ممکن است متفاوت باشد. گاهی اوقات کاملا خجالت می کشد اگر شما تمام راه های ممکن برای استفاده از وب کم در لپ تاپ ها و نوت بوک ها را نمی دانید.

    لپ تاپ ASUS (Asus)

  تقریبا تمام لپ تاپ های Asus مجهز به وب کم های ساخته شده اند که می توان با دوبار دکمه ی صفحه کلید را همزمان فشار داده است. این Fn (سمت چپ پایین) و کلید، که نماد دوربین را نشان می دهد، معمولا در ردیف افقی قرار دارد.

  در برخی از مدلهای نت بوک Asus یک سوئیچ مکانیکی ویژه وجود دارد که در بالای صفحه نمایش آسان است. این دو موقعیت دارد (روشن و خاموش)، که با آن می توانید تصویر ویدئویی را روشن یا خاموش کنید.

  در دیسک که همراه با دستگاه است، یک ابزار Life Frame وجود دارد که برای مدیریت دوربین وب ایجاد می شود. در غیبت، آن را دانلود کنید و تمام رانندگان لازم را که می توانید در وب سایت رسمی   شرکت

    نوت بوک های HP (Hewlett Packard)

  راه های ممکن برای تعویض:

    نوت بوک Lenovo (Lenovo)

  کل خط با نام تجاری دارای یک دوربین وب ساخته شده است، این دستگاه حتی در یک مدل بودجه برای خانه و دفتر B590، به ذکر چنین چند رسانه ای نوت بوک مانند G500 یا G580 گرا نیست. فعال کردن دوربین در لپ تاپ Lenovo بسیار ساده است، سه راه برای انجام این کار وجود دارد. اولین قبلا فوق را از طریق "کنترل پنل" توصیف شده است،، و دوم جهانی برای تقریبا همه از این دستگاه - کلیدهای Fn + آیکون دکمه های کلیدی با دوربین (دوربین). سومین نیز در اصالت متفاوت نیست، این تنظیم تمام پارامترهای دوربین در است اسکایپ   یا یک برنامه مشابه

    لپ تاپ سامسونگ (سامسونگ)

  مشکل اصلی با استفاده از کاربران لپ تاپ و نوت بوک سامسونگ یک تصویر تار است که توسط وب کم ساخته شده است. این اتفاق می افتد اگر دستگاه نصب شود درایور ویندوز   7 یا 8 (8.1) و نه "بومی" از سامسونگ. در این مورد لازم است که به سایت رسمی در بخش " پشتیبانی   "و نرم افزار را برای مدل خود دانلود کنید.

    نوت بوک توشیبا (توشیبا)

  به منظور روشن شدن دوربین داخلی در هر مدل نوتبوک توشیبا، قطعا نیاز به رانندگان محلی و یک برنامه ویژه خواهید داشت. معمولا این همه روی CD-ROM در کیت می رود، اما اگر نباشد، همیشه می توانند باشند دانلود در وب سایت رسمی   شرکت

    نوت بوک MSI (MSI)

  محصولات MSI در این خصوص عملا همانند توشیبا است - یک بسته راننده و یک برنامه کوچک باید شامل شود. همه اینها می تواند بر روی دیسک شرکت از کیت گرفته شود.

    نوت بوک دل (دل)

  یکی از ویژگی های خاص لپ تاپ های Dell عدم وجود نرم افزار جداگانه برای هر یک از دستگاه های مجتمع است. لازم است دانلود از سایت   یا یک بسته واحد را برای یک مدل خاص از دیسک اجرا کنید، و سپس نصب درایور را برای وب کم ساخته شده در آن انتخاب کنید.

    لپ تاپ سونی (سونی)

  با لپ تاپ هایی از این نام تجاری، راهنمایی های سطح: "رفتن به پانل کنترل" یا "روشن کردن دوربین در مدیر دستگاه" حساس نیستند. اگر یک دستگاه با پیش نصب شده ویندوز 7 یا 8 خریداری کردید، همه چیز از ابتدا کار خواهد کرد. در غیر این صورت، باید دیدید سایت پشتیبانی سونی   و همه چیزهایی را که نیاز دارید دانلود کنید، تمرکز خود را بر روی مدل خود قرار دهید.

    نوت بوک Acer (Acer)

  به عنوان یک قاعده، با تنظیم و فعال کردن وب کم در رایانه های لپ تاپ ایسر هیچ مشکلی وجود ندارد. تقریبا تمام مدل ها دارای یک چراغ در کنار چشم هستند، که به شما امکان می دهد تا فعالیت آن را نظارت کنید و دوربین را خاموش کنید، اگر لازم نباشد. کنترل با فشار دادن Fn + V انجام می شود.

  نرم افزار مورد نیاز

    نوت بوک DNS (DNS)

  طبق داده های منتشر شده در سایت این سازنده، نیازی به دانلود رانندگان خاص نیست. این استاندارد کافی خواهد بود که به طور مستقل نصب خواهد شد سیستم عامل. شما می توانید با استفاده از ترکیبی Fn + F11 وب کم را فعال یا غیرفعال کنید.

    لپ تاپ های مک

  MacBooks، مانند سایر محصولات اپل، متفاوت هستند سطح بالا   قابلیت اطمینان وب کم در مک بوک بسیار نادر است، اما گاهی اوقات ممکن است مشکلی ایجاد شود که از کارکرد آن به طور معمول جلوگیری شود. معمولا این موارد به شرح زیر است:

  اگر امکان آسیب مکانیکی به مکبوک را نادیده نگیرید، تمام مشکلات دیگر با وب کم به راحتی حل می شود. اولین کاری که باید بکنید این است که پنجره مدیریت وظیفه را باز کنید و بررسی کنید که آیا دو فرایند همزمان اجرا می شوند، در عنوان کدام کلمه "Camera" وجود دارد. اگر اینطور باشد، بسته شدن یکی از آنها منازعه را در سیستم حذف خواهد کرد.

  دلیل دوم ممکن است نام اشتباه در رجیستری (به عنوان مثال CameraApps به جای دوربین)، تمام پروسه ها باید تغییر نام داده شوند. اگر این نیز کمک نمی کند، پس شما باید دستگاه را خاموش کرده و از باتری آن را خارج کنید. روشن کردن پس از 10-15 دقیقه باید تمامی خطاها را اصلاح کند و کامپیوتر را به طور معمول اجرا کند.

  وب کم خود را با اسکایپ بررسی کنید

  ساده ترین راه برای بررسی صحیح وب کم در رایانه یا لپ تاپ است که اسکایپ را اجرا می کند. در بالای پنجره برنامه، «ابزار» را انتخاب کنید و به «تنظیمات» بروید. با کلیک روی «تنظیمات ویدئو» به شما امکان می دهد که تصویر خود را در قسمت سمت راست پنجره ببینید. زیر آن یک دکمه "تنظیمات وب کم" وجود دارد که به شما اجازه می دهد تنظیمات مختلف (روشنایی، کنتراست، اشباع و دیگران) را به دلخواه خود تنظیم کنید.

  توجه، یکی از دو نقطه دریافت خودکار و تظاهرات ویدیو - "هر کسی" یا "تنها افرادی که از من در تماس هستند" باید شامل شود

  خدمات تأیید آنلاین

  در اینترنت منابع زیادی وجود دارد (به عنوان مثال)، که به شما اجازه می دهد تا به سرعت کیفیت وب کم و میکروفون خود را بررسی کنید. قبل از شروع، شما باید به انتقال رسانه ها در پنجره پاپ آپ فلش پلیر استاندارد اجازه دهید. پس از آن، به شما امکان می دهد تا تصویر و صدا را آزمایش کنید. در همان صفحه شما یک دستورالعمل دقیق در مورد چگونگی استفاده از آن به درستی پیدا خواهید کرد.

  نحوه فعال کردن و غیرفعال کردن دوربین USB در رایانه شما

  کامپیوترهای ثابت از USB-دوربین ها استفاده می کنند که شما باید به طور جداگانه خرید کنید، اما نصب و پیکربندی آنها حتی از لپ تاپ ها ساده تر است. در بیشتر موارد، دستگاه فقط به اتصال متصل می شود و چند ثانیه صبر کنید تا سیستم عامل تعیین کننده آن باشد و رانندگان لازم را نصب کند. سپس می توانید از این ابزار استفاده کنید. اگر این روش کار نمی کند، شما باید به پانل کنترل بروید، همانطور که در بالا توضیح داده شد، و نرم افزار را از روی سی دی از کیت به صورت دستی نصب کنید.

  در حال حاضر بازار توسط تعداد زیادی از تولید کنندگان که ارائه دستگاه های با وضوح مختلف، از جمله حالت HD با کیفیت بالا ارائه شده است. محبوب ترین وب کم ها با توجه به کیفیت بالا و عدم مشکلی در تعریف سیستم خود، مارک های مشهور مانند Logitech و مایکروسافت هستند. گزینه های به اندازه کافی قابل اعتماد و بودجه: Gembird، Sven و Genius. یک الگوریتم تک است که اجازه می دهد تا به سرعت دوربین را روشن کنید و شروع به استفاده از آن نباشد، اما تقریبا همیشه برای پیدا کردن رانندگان در وب سایت رسمی سازنده کمک می کند.

  ورودی از راه دور وب کم

  اغلب کاربران نیاز به فعال کردن دوربین وب خود را از راه دور بر روی کامپیوتر دارند. این مشکل را می توان با هر دو ابزار داخلی ویندوز 7 و 8 (دستیار از راه دور) و با استفاده از نرم افزار شخص ثالث Radmin، TeamViewer و برنامه های مشابه حل کرد. تنها محدودیتی که برای ورودی از راه دور وب کم وجود دارد اینست که نیازی به اتصال فیزیکی به USB یا استفاده از سوئیچ های مکانیکی نیست. از لحاظ بصری، این فرآیند کاملا دقیقا مشابه حضور فوری در نزدیکی کامپیوتر است.

  خطرات چگونه هکرها می توانند شما را از طریق یک وب کم ببینند

  در زمینه جرایم اینترنتی، اصطلاح جدید، چوب خیزران، به طور فزاینده ای مورد استفاده قرار گرفت. به نظر می رسد یک نسخه انگلیسی از کلمه "rat" است، اما معنای کمی دارد، زیرا از اختصار RAT (Tools Administrator Remote Administrator) نام گرفته است. چنین ابزارهایی که برای مدیریت از راه دور طراحی شده اند اغلب توسط هکرهایی که کنترل نه تنها از یک کامپیوتر خارجی، بلکه همچنین ابزارهای جانبی آن را نیز به کار می برند استفاده می شوند: دوربین های وب، چاپگرها و سایر تجهیزات.

  به طور معمول، پس از گذراندن به یک سایت مخرب و یا دعوت از یک لیست پستی اسپم، نرم افزار هکرها به کامپیوتر قربانی می رسد. پس از آن، کراکر کنترل کامل بر تمام تجهیزات قربانی خود می کند: می تواند اطلاعات محرمانه را دانلود کند، وب کم را روشن و خاموش می کند، عکس های خود را می گیرد و حتی با آن فیلم را ضبط می کند.

  یک راه تضمین حفاظت در برابر چنین تهاجمی وجود ندارد، اما شما می توانید تعدادی از اقدامات موثر و تعدادی از قوانین ساده را ببینید:

  چگونگی خاموش کردن (خاموش کردن) وب کم

  غیرفعال کردن وب کم معمول بسیار آسان است - فقط آن را از پورت USB جدا کنید، ساخته شده در مدل برای این روند خواهد شد کمی پیچیده تر است، بلکه به هیچ مهارت خاصی نیاز ندارد. برای انجام این کار، شما باید آن را در لیست مدیر دستگاه پیدا کنید، روی آن راست کلیک کرده و بر روی "Disconnect" در منوی پاپ آپ کلیک کنید. این مورد ساده ترین، سریع ترین و قابل اطمینان است اگر مورد سوئیچ مکانیکی ندارد. برای روند معکوس، با انتخاب گزینه منو "فعال کردن"، باید این روش را تکرار کنید. وضعیت فعلی دوربین می تواند توسط شاخص (LED) تعیین شده باشد، که در کنار آن قرار دارد.

  خدمات مشتری

  تعمیر و تنظیم دوربین های وب بر روی رایانه های شخصی، لپ تاپ ها و نوت بوک ها می تواند در مرکز خدمات ما انجام شود. برای رسیدن به آن بسیار ساده است، با استفاده از این طرح سفر:

  اینترنت فرصت های بیشتری برای برقراری ارتباط فراهم می کند. علاوه بر اتاق های گفتگوی مختلف، پست الکترونیکی، در حال حاضر نوع دیگری از ارتباطات به دست آوردن محبوبیت - در ویدئو. این تکنولوژی اجازه خواهد داد که نه تنها با حریف خود صحبت کند بلکه همچنین از طریق مانیتور دیدن کند. شما در ویندوز 7 باید یک وب کم را شروع کنید؟ این نیاز به دو جزء اصلی دارد:

  چگونه دوربین را در ویندوز 7 روشن کنید

  جستجو برای برنامه مورد نظر

  هنگامی که ما به دنبال نرم افزاری که در آن ویدئو استفاده می شود، اولین کاری که ما انجام می دهیم، رفتن به مرکز سازگاری ویندوز است. این منبع نسبتا مفید برای پیدا کردن برنامه ها و دستگاه های سازگار است.

  هنگام انتخاب یک مدل، از طریق توابع خاص هدایت می شود. اگر دستگاه با یک دوربین داخلی خریداری شده باشد، احتمالا شما دیگر نیازی به آن ندارید. اما انتخاب همیشه شما است، زیرا مزایای هر دو آنها وجود دارد. دوربین داخلی کامپکت است و به طور مداوم با شماست و خارجی - یک ویدیو با کیفیت بالاتر ارائه می دهد.

  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی فعال کردن وب کم در رایانه ای که در حال اجرای ویندوز 7 است، می توانید از این ویدیو از وب سایت ما استفاده کنید.

  گاهی اوقات لازم است که یک ویدیو را مشاهده کنید که وب کم را روی کامپیوتر نصب می کند. این می تواند در مواردی مفید باشد:

  شوخی به کنار، اما، بسیار تعجب من، معلوم شد که این قابلیت ساده در ابزار های استاندارد موجود نیست چنین سیستم عامل های پیشرفته و محبوب از جمله ویندوز 7 و ویندوز 8 (و به نظر می رسد که سرنوشت مشابهی رخ همچنین عامل سیستم ویندوز   10، خروجی آن در پاییز 2015 انتظار می رود). حتی در ویندوز XP، شما می توانید یک عکس از وب کم در دو کلیک مشاهده کنید.

  بدون مشکل، یک راه حل وجود دارد! در این مقاله کوتاه، به شما نشان می دهم چگونه از برنامه های شخص ثالث برای مشاهده یک تصویر از یک وب کم استفاده کنید. روش های شرح داده شده در اینجا برای همه مناسب است نسخه های ویندوز، شروع با XP.

  به هر حال، شخصا، من حتی نیازی به نصب چیزی نداشتم: تقریبا تمام برنامه های ذکر شده زیر بسیار محبوب هستند که قبلا در رایانه من هستند. این امکان وجود دارد که شما آنها را نیز داشته باشید. و اگر نه، شما می توانید تصویر خود را از وب سایت خود را آنلاین، به عنوان مثال، به طور مستقیم در این صفحه (مشاهده کنید).

  روش 1: از اسکایپ استفاده کنید

  امروزه اسکایپ چنان گسترده است که تقریبا در همه کسانی که از رایانه برای گفتگو استفاده می کنند، ثابت می شود. وب کم از طریق این برنامه می توانید این موارد را مشاهده کنید:

  اشکال این روش این است که شما نمی توانید ویدیو را به صورت کامل باز کنید.

  روش 2: با استفاده از Media Player Classic

  رابط کلاسیک، وضوح، مینیمالیسم: - مدیا پلیر کلاسیک سینمای خانگی (به با Windows Media Player، اشتباه گرفته شود) یک ویژگی های پخش ویدئو بسیار محبوب که در نام خود محصور شده است. با احتمال بالا، در حال حاضر بر روی کامپیوتر شما نصب شده است، زیرا در بسته کدگذاری استاندارد قرار دارد K-Lite   . اگر این بازیکن نصب نشده باشد، می توانید آن را دانلود کنید.

  برای مشاهده تصویر از وب کم از طریق این پخش کننده ویدیویی، به منوی File بروید و سپس را انتخاب کنید دستگاه را باز کنید ...   (فایل - دستگاه باز ...).

  ممکن است لازم باشد پس از انجام این کار، منبع ضبط ویدئو و میکروفون را انتخاب کنید، به منوی View بروید، سپس Settings ...، سپس روی View - Options ... - Capture کلیک کنید.

  روش 3: استفاده از PotPlayer

  Daum PotPlayer یک پخش کننده ویدیویی محبوب است که بر اساس آن ایجاد شده است KMPlayer   اما در زرادخانه آن بیشتر عمل می کند. برای تماشای ویدیو از وب کم، من این روش را ترجیح می دهم، زیرا از PotPlayer بسیار دوست دارم و بسیار راحت است. اگر می خواهید این بازیکن را نصب کنید، توصیه می کنم آن را دانلود کنید راترکر   - جدیدترین مؤسسه روسی زبان با مجموعه ای از کدک های داخلی ساخته شده است. یا بازدید کنید وب سایت PotPlayer غیر رسمی   . به خاطر داشته باشید که شما باید نسخه ای را که مربوط به آن است نصب کنید.

  برای مشاهده جریان ویدیویی از وب کم خود، PotPlayer را اجرا کنید، سپس کلید ترکیبی کلید Ctrl + J را فشار دهید. اگر این ترکیب کار نمی کند، بر روی منطقه ویدئو کلیک راست کنید، روی Open، سپس Camera Web ... در منوی باز شده کلیک کنید.

  انتخاب دستگاه های ضبط، یعنی دوربین و میکروفون، از طریق انجام می شود تنظیمات - دستگاه - وب کم.

  دقیقا همینطوره؟ PotPlayer دارای فیلترهای زیادی برای پردازش ویدئو است که در میان آنها فیلتر برای من بسیار مفید است معکوس کردناین است که، وب کم می تواند به عنوان یک آینه استفاده برای فعال کردن معکوس با استفاده از ترکیبی استاندارد Ctrl + Z را، و یا دیگری راست کلیک بر روی قسمت ویدیو، سپس ویدئو - فیلتر پردازش ویدئو - آینه سازی.

  و هنوز هم این برنامه قادر به گرفتن عکس فوری از فریم فعلی است. برای انجام این کار، بر روی دکمه با تصویر کلیک کنید، و عکس ها به پوشه ذخیره به نام PotPlayer بروید، که در پوشه اسناد کاربر قرار دارد.

  KMPlayer مانند اینست که می تواند تصویری از یک وب را نشان دهد، اما همه وجود دارد کمی پیچیده تر و خیلی راحت نیست.

  روش 4. ما از خدمات آنلاین مانند WebcamToy و دیگران استفاده می کنیم.

  در اینترنت، تعدادی از خدمات آنلاین وجود دارد که به شما اجازه می دهد عکس از وب کم ها را بگیرید و همچنین آنها را پردازش کنید. یکی از این خدمات است WebcamToy . از طریق این سایت شما می توانید جریان ویدئو را از وب کم تماشا کنید - به طور کلی، هیچ چیز پیچیده ای نیست، به سایت بروید، روی دکمه Ready کلیک کنید؟ لبخند بزن و اجازه دسترسی به وب کم را می دهد. همچنین، این سرویس به شما امکان می دهد تمام انواع جلوه های احمقانه را با ویدیو بسازید و همچنین تصاویر را ذخیره کنید.

  و شما می توانید تصویر را از وب در اینجا ببینید!   برای انجام این کار، روی دکمه زیر کلیک کنید و سپس اجازه دسترسی به دوربین را در پنجره ظاهر شده و در صورت لزوم در نوار آدرس مرورگر قرار دهید. تصویر فقط در مرورگر شما نمایش داده می شود، آن را به هیچ مکان دیگری نمی رسد، بنابراین نگران نباشید

  توجه: بالا فرض می کند که شما در حال حاضر راننده وب کم نصب شده است. اگر این روش ها کار نمی کنند، ممکن است وب کم توسط سیستم شناسایی نشود. شما می توانید با استفاده از Device Manager این را بررسی کنید.
    (در ویندوز 7: شروع =\u003e راست کلیک بر روی کامپیوتر =\u003e خواص =\u003e مدیر دستگاه.
    در ویندوز 8: راست کلیک بر روی دکمه شروع =\u003e مدیر دستگاه.)
    دوربین باید در بخش نمایش داده شود دستگاه پردازش تصویر، و در مقابل پس زمینه آیکون آن نباید نشانه زرد با نقطه علامت تعجب باشد.
    اگر وب کم در بخش مشخص شده نمایش داده نمی شود، یا در بخش نمایش داده می شود دستگاه های دیگر، یا دارای نماد زرد با نقطه علامت تعجب است، به این معنی است که دستگاه شما کار نمی کند، یا راننده آن نصب نشده است. نمونه های خطا:

  منبع مطلب : win-keys.ru

  مدیر محترم سایت win-keys.ru لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نحوه پیدا کردن و روشن کردن دوربین روی لپ تاپ. نحوه تنظیم دوربین روی لپ تاپ

  تمام لپ تاپ های مدرن مجهز به دوربین داخلی هستند و برای فعال سازی و استفاده از آن نیازی به اقدامات اضافی ندارند. کامپیوتر باید توسط سازنده با مجموعه کامل درایورهای مورد نیاز برای عملکردهای مختلف لپ تاپ از جمله وب کم از قبل نصب شود. هنگام شروع نرم افزاری که از آن استفاده می کنید ، باید دوربین به طور خودکار روشن شود. این معمولاً در صورتی اتفاق می افتد که دوربین از نظر جسمی سالم باشد. بنابراین ، هنگام خرید لپ تاپ جدید و حتی بیشتر استفاده شده ، باید عملکرد وب کم آن را بررسی کنید.

  بیشتر و بیشتر کاربران PC در اینترنت نه تنها از طریق مکاتبات و ارتباط صوتی بلکه با مکالمات ویدیویی ارتباط برقرار می کنند. اما برای اینکه بتوانید مانند این ارتباط برقرار کنید ، ابتدا باید دوربین فیلمبرداری خود را به رایانه متصل کنید. همچنین از این تجهیزات می توان برای ساماندهی نهرها ، درسهای آموزشی ، ردیابی قلمرو و اهداف دیگر استفاده کرد. بیایید ببینیم که چگونه دوربین را بر روی دسک تاپ ویندوز 7 یا لپ تاپ روشن کنید.

  قبل از روشن کردن دوربین روی رایانه شخصی با ویندوز 7 ، البته ، در صورت عدم استفاده از کیس ، باید این تجهیزات را به آن متصل کنید. ما یک مقاله جداگانه داریم که به ارتباط بدنی اختصاص داده شده است ، بنابراین ما در اینجا به این روش نمی پردازیم. ما به ترتیب جزئیات اقدامات در داخل را بررسی خواهیم کرد سیستم عامل برای فعال کردن دوربین فیلمبرداری.

  روش 1: "مدیر دستگاه"

  در بیشتر موارد ، هنگام اتصال به رایانه ، وب کم باید به صورت خودکار روشن شود ، اما بعضی اوقات نیاز به استفاده در آن است "مدیریت دستگاه".

  در صورت عدم یافتن "مدیریت دستگاه" نام دوربین ، و بعضی اوقات این اتفاق می افتد ، باید پیکربندی دستگاه را به روز کنید.

  علاوه بر این ، لازم به ذکر است که برای عملکرد صحیح دوربین و نمایش صحیح آن در "مدیریت دستگاه" به رانندگان به روز نیاز دارد. بنابراین لازم است آن دسته از درایورهایی که تجهیزات ویدئویی از آنها تهیه شده بود را نصب کنید و همچنین مرتباً آنها را به روز کنید.

  روش 2: دوربین را در لپ تاپ فعال کنید

  لپ تاپ های مدرن ، به طور معمول ، دارای یک دوربین داخلی هستند و بنابراین روش روشن کردن آن با یک روش مشابه در رایانه شخصی ثابت متفاوت است. غالباً بسته به مدل لپ تاپ ، این عمل با فشار دادن ترکیب خاصی از کلیدها یا دکمه ها روی کیس انجام می شود.

  اولین کاری که باید انجام دهید اینست که از وبکم شما اطمینان حاصل کنید مشمول و نصب شده است رانندگان مورد نیاز... در مورد لپ تاپ ، ما در مورد یکپارچه ، با یک کامپیوتر ، در مورد اتصال از طریق پورت USB خارجی صحبت خواهیم کرد.

  باز میکنیم اعزام کننده روی آیکن کلیک راست کنید کامپیوترخصوصیات، سپس.

  به بخش توجه کنید دستگاه های پردازش تصاویر.

  همانطور که مشاهده می کنید در این حالت وب کم یکپارچه معلول... برای نقص باید روی نماد دوربین راست کلیک کرده و " مشغول کردن».

  اگر نصب کرده اید ویندوز 10 - نکته بعدی که باید بررسی کنید روشن بودن دوربین است یا خیر تنظیمات حریم خصوصی.

  شروع کنید / مولفه های / محرمانه بودن

  بخش دوربین - فقط حرکت کن کشویی به سمت راستاگر قبلاً دوربین غیرفعال بود

  اگر ما در مورد درایورها صحبت می کنیم ، معمولاً برای دوربین داخلی آنها همراه با نصب سیستم نصب می شوند ، اما اگر اینگونه نباشد ، دانلود آنها را از سایت رسمی و نصب.

  استفاده از وب کم در رایانه

  استفاده از سیم معمولاً در کیت گنجانده شده است اتصال دستگاه به درگاه USB رایگان در رایانه خود.

  سیستم می تواند دستگاه را انتخاب کند بطور خودکار (با نصب درایورها از پایگاه داده خود) در این حالت ، در گوشه پایین سمت راست اعلانی درباره نصب موفقیت آمیز مشاهده خواهید کرد.

  یا در مرکز صفحه اعلانی درباره آمادگی استفاده خواهید دید.

  در غیر این صورت ، شما نیاز خواهید داشت درایورها را نصب کنید دوربین در غیر اینصورت آنها باید در کیت (در CD) قرار بگیرند - دانلود از سایت رسمی نصب کرده و نصب کنید. نصب ، در هر دو مورد ، نباید سؤالاتی ایجاد کند - همه چیز بسیار ساده است.

  به عنوان مثال ، برای وب کم های مدرن Logitech ، نرم افزار جادوگر نصب به شرح زیر است.

  کاربر موافق است با توافق نامه مجوز محلی را برای نصب درایورها انتخاب می کند. سپس ، ممکن است در انتظار اتمام موفقیت آمیز مراحل نصب باشند بارگیری مجدد کامپیوتر شما. پس از راه اندازی مجدد ، همه تغییرات اعمال می شوند.

  اگر نتوانستید درایورها را به صورت مدل در شبکه پیدا کنید ، می توانید جستجو با شناسه (شماره شناسایی) دستگاه ، این اغلب نتیجه مثبتی می دهد.

  برای پیدا کردن آن ، باید به آن بروید ارسال کننده - بر روی نماد یک دستگاه تعریف نشده کلیک راست کنید - خصوصیات.

  در برگه هوشمندی از کشویی انتخاب کنید شناسه تجهیزات.

  در زیر در قسمت مقدار PID را مشاهده خواهید کرد ، آن را در جستجو امتحان کنید پیدا کردن رانندگان مورد نیاز

  همانند لپ تاپ داخلی ، توزیع کننده نیز باید باشد بررسی آیا دستگاه روشن است یا خیر. با غیرفعال - مشغول کردن.

  اگر چیزی اشتباه پیش آمد و دستگاه توسط کامپیوتر تشخیص داده نشد ، اول از همه بررسی وضعیت سیم ، در حین کار ممکن است فرسوده شده و اتصال کم کیفیت داشته باشد. بررسی او را بر دیگران دستگاه های USB... اگر اتصال هنوز وجود ندارد ، ارزش تغییر سیم را دارد.

  اگر همه چیز با سیم نصب شده است و درایورهای فعلی نصب شده اند ، اما دوربین فعال نیست ، اگر مدیر علامت تعجب در کنار نماد وب کم قرار دارد ، در مدیر را بررسی کنید - اگر چنین است ، پس باید سعی کنید شروع مجدد درایور را نصب کرده و مجدداً نصب کنید.

  تنظیمات وب کم

  اگر صدا وجود داشته باشد ، اما هیچ تصویری وجود ندارد ، آنها در اینجا کمک خواهند کرد سفارشی سازی برنامه هایی که از دوربین استفاده می کنند.

  اغلب با نصب درایور ایجاد شده است یک برنامه ویژه که در آن می توانید گزینه های دستگاه را پیکربندی کنید. می توانید آن را در دکمه پیدا کنید شروع کنیدبرنامه ها یا با استفاده از میانبر روی دسک تاپ.

  برخی را تنظیم کنید مولفه های شما می توانید استفاده کنید برنامه استاندارد دوربین داخل آخرین نسخه ها پنجره ها.

  برای اجرای آن فقط تایپ کنید جستجو کردن کلمه " دوربین».

  در گوشه سمت راست بالای پنجره کاری برنامه ، یک دکمه با آن پیدا خواهید کرد تنظیماتبا کلیک بر روی کدام امکان تنظیم آنها وجود دارد. متأسفانه گزینه های زیادی وجود ندارد که بخواهیم. برای گزینه های بیشتر ، از نرم افزار شخص ثالث استفاده کنید.

  محبوب ترین برنامه وب کم شخص ثالث Skype است. در اینجا در اصلی انتخاب کنید تنظیمات ویدیو... سپس برو به سفارشی سازی وب کم

  فرصتی برای افزایش کنتراست ، رنگ ، اشباع ، روشنایی ، وضوح ، افزایش وجود دارد.

  برنامه های بسیار ویژه دیگری برای کار با دوربین وجود دارد که موارد گسترده ای دارند عملکردی... به عنوان مثال ، وب کم به علاوه Lite ، WebcamXP (رایگان) ، WebcamMax (برای حرفه ای ها پرداخت می شود).

  ما یک برنامه رایگان کوچک با رابط کاربری ساده LiveWebCam را توصیه می کنیم. با کمک آن می توانید متناسب با نیاز خود عکس بگیرید ، شلیک کنید و البته شخصی سازی کنید.

  رفتن به گزینه ها دکمه را فشار دهید تنظیمات برنامه ها. سپس گزینه Image را انتخاب کنید.

  سپس تنظیمات دوربین.

  در اینجا می توانید گزینه های مختلف دوربین را تغییر دهید ، آن را برای خودتان شخصی سازی کنید.

  روز خوب!

  بله ، اینترنت امروز ، هیچ کس از پخش ویدئو ، وب کم و غیره تعجب نمی کند. به طور کلی ، به طور کلی ، مشکلات وب کم زیاد نیست و با دنبال کردن یک سری مراحل ساده ، می توانید علت عدم کارآیی آن را از بین ببرید (مگر اینکه ، البته ، البته این امر به جزء سخت افزار مربوط است - از این گذشته ، وب کم شما به سادگی می تواند شکسته شود).

  چرا وب کم ممکن است کار نکند

  1) دوربین به سادگی فعال نیست ...

  به طور پیش فرض ، وب کم در لپ تاپ همیشه روشن و روشن است (فقط در زمان واقعی فعال نیست - شما همیشه به دوربین احتیاج ندارید ، بلکه فقط هنگام مکالمه در اینترنت یا هنگام ضبط ویدیو).

  برای اینکه شروع به گرفتن عکس کند ، فقط باید برنامه ای را استفاده کنید که از آن استفاده می کند.

  به عنوان مثال ، در ویندوز 10 - چنین برنامه "دوربین". در منوی استارت قرار دارد.

  اگر ویندوز 7/8 دارید ، ممکن است مشکلی پیش آید. آنها یک نرم افزار وب کم اولیه ندارند که در داخل ساخته شده باشد. در این حالت می توانید از آن استفاده کنید اسکایپ یا مدیا پلیر کلاسیک (که در هر مجموعه کدک وجود دارد).

  با استفاده از Media Player Classic به عنوان نمونه ، من به شما نشان می دهم چگونه می توانید تصویری از یک وب کم در آن باز کنید (مربوط به کلیه نسخه های ویندوز).

  پس از نصب برنامه ، به تنظیمات آن بروید: "نمایش / تنظیمات" ... در بخش "ضبط" ، دوربین خود را در ستون "ویدئو" ، میکروفون صوتی ، و در کشور - "روسیه" مشخص کنید (باید مانند تصویر زیر در تصویر زیر باشد).

  اگر همه چیز با دوربین تنظیم شده باشد ، باید یک تصویر در پنجره پخش کننده نمایش داده شود.

  2) رانندگان نصب نشده اند

  اگر تصویر از وب کم منتقل نشود ، در اغلب موارد دلیل این امر درایور (دقیق تر ، عدم حضور آنها) است. برای دیدن اینکه آیا درایور روی سیستم نصب شده است ، باز کنید مدیریت دستگاه (ترکیب Win + Pause را بزنید و در منوی سمت چپ پیوندی برای راه اندازی آن مشاهده خواهید کرد).

  در مدیریت دستگاه ، زبانه ها را مشاهده کنید "دوربین" و "سایر وسایل" .

  اگر درایور نصب شده باشد ، در تب "دوربین" - مدل دستگاه شما باید نمایش داده شود ، در صورت عدم وجود درایور - سپس در "سایر دستگاه ها" یادداشتی با علامت تعجب زرد روی بعضی از موارد مشاهده خواهید کرد. "وب کم یکپارچه" (تصویر زیر را ببینید).

  مدیر دستگاه - بررسی کنید که آیا درایور در وب کم وجود دارد یا خیر

  برای به روزرسانی درایور ، می توانید استفاده کنید عملکرد ویندوز: بر روی "دوربین" راست کلیک کرده و از منویی که ظاهر می شود ، انتخاب کنید.

  3) در مدیریت دستگاه یا کنترل پنل ویندوز خاموش است

  همچنین شایان ذکر است علاوه بر کمبود درایور ، به راحتی در دوربین دستگاه می توان این دوربین را غیرفعال کرد. به نماد توجه کنید: آیا فلش روی آن وجود دارد؟

  اگر ویندوز 10 دارید ، پس از آن منوی استارت را باز کرده و به بخش تنظیمات بروید.

  در بخش "محرمانه بودن" برگه را باز کنید "دوربین" و به برنامه ها امکان استفاده از سخت افزار را می دهد.

  به هر حال ، توجه داشته باشید که در انتهای پنجره ، می توانید برنامه های مربوط به هر کدام را بطور جداگانه تنظیم کنید ، که می توانند از دوربین استفاده کنند ، و کدام امکان ندارد.

  4) مشخصات را بررسی کنید. مراکز کنترل لپ تاپ ، آنتی ویروس.

  و یک چیز دیگر وجود دارد که می تواند بر عملکرد وب کم تأثیر بگذارد ...

  برخی از لپ تاپ ها دارای مراکز کنترل (همراه با درایور) هستند. آنها به شما اجازه می دهند منبع تغذیه لپ تاپ را تنظیم کنید ، مانیتور آن (روشنایی ، کنتراست و غیره) را تنظیم کنید ، صفحه کلید را لمس کنید ، صفحه لمسی را با جزئیات تنظیم کنید.

  غالباً در چنین مراكز تنظیمات حریم خصوصی (امنیتی) نیز وجود دارد که در استفاده از میکروفون و دوربین محدودیت هایی وجود دارد. توصیه می کنم این نکته را بررسی کنید.

  به هر حال ، برخی از آنتی ویروس ها با ترس از این که برنامه حمله کننده بتواند کنترل آن را به دست آورد ، می تواند انتقال تصاویر از دوربین را نیز مسدود کند ، این بدان معنی است که اطلاعات محرمانه ای در مورد شما دریافت خواهد کرد. مدتی آنتی ویروس خود را غیرفعال کنید.

  PS

  دلایل جایگزین و واضح نیست

  1) بررسی کنید دوربینی است که با نوار بسته شده است یا نوعی برچسب. من با برخی از کاربران لپ تاپ چنین "فریب" ای را دیدم - مردم می ترسند هکرها (یا نرم افزار ردیابی) بتوانند از زندگی شخصی خود عکس بگیرند و فقط در صورت چسباندن دوربین. طبیعی است که در این حالت ، به جز صفحه سیاه ، دوربین هیچ چیزی را نشان نمی دهد ...

  2) آیا وب کم مشغول است توسط برنامه دیگری؟ این درست است که اگر دو برنامه را همزمان اجرا کنید که "می خواهند" از دوربین استفاده کنند ، شاید هیچ چیزی در یکی از آنها نشان داده نشود. مجدداً راه اندازی مجدد رایانه شخصی خود (پیش نمایش و خاموش کردن همه موارد غیر ضروری) ، و فقط از یک نرم افزار برای مشاهده فیلم از دوربین استفاده کنید.

  3) ضمنا ، هنگامی که برنامه نمایش فیلم از وب کم را شروع می کنید ، و هنگامی که تصویر را روی صفحه رایانه می بینید ، ممکن است 10-15 ثانیه طول بکشد. ! آن مکث قطعی وجود دارد. درست است که بسیاری از کاربران برنامه را اجرا می کنند و بعد از 2-3 ثانیه تصویر را نمی بینند. - باور کنید که کار نمی کند و به دنبال "علت" مشکل هستید (که وجود ندارد!).

  4) اگر همه موارد فوق کمکی نکردند ، شاید دوربین شما فقط خراب باشد (دلیل سخت افزاری) توصیه می کنم یک وب کم خارجی ارزان قیمت (به آن متصل شوید) خریداری کنید پورت USB) در برخی از فروشگاه های چینی (به عنوان مثال). اگر یک سهام را بدست آورید (+ از بازپرداخت استفاده کنید) ، می توانید صرف چیزهای جزیی شوید ...

  موارد اضافی در مورد موضوع خوش آمدید ...

  فعلاً این همه است.

  یکی از موارد درخواستی وب کم است. این امکان را به شما می دهد تا از طریق Skype یا برنامه های وب دیگر تماس ویدیویی برقرار کنید. یکی از سوالاتی که ممکن است بعد از خرید لپ تاپ بوجود بیاید این است که چگونه وب کم را روی آن روشن کنید؟

  وب کم در لپ تاپ کجاست و چگونه می توان آن را روشن کرد؟

  اول از همه ، باید بدانید که دوربین داخل آن ساخته شده است یا خیر این مدل لپ تاپ؟ اگر اینطور نیست ، پس از آن می توانید آن را به عنوان یک دستگاه جداگانه از طریق یک کانکتور USB وصل کنید. با این حال ، این دوربین غیرفعال خواهد بود. بنابراین ، بسیاری از کاربران تعجب می کنند: دوربین را در لپ تاپ کجا روشن کنیم؟

  بیشتر لپ تاپ ها مجموعه ای از ابزارهای ویژه را دارند ، از جمله برنامه ای برای کار با دوربین. راه اندازی آن با استفاده از منوی "شروع" و همچنین ترکیبی از میانبرها انجام می شود. در عین حال ، برای لپ تاپ هایی که ویندوز 7 و ویندوز 8 روی آن نصب شده اند ، مراحل مشابهی برای روشن کردن دستگاه ارائه می شود.

  دستورالعمل روشن کردن وب کم در لپ تاپ

  برای روشن کردن وب کم ، موارد زیر را انجام دهید:

  منبع مطلب : totrdlo.ru

  مدیر محترم سایت totrdlo.ru لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  چگونه دوربین را روی یک لپ تاپ اجرا کنیم؟ چگونگی فعال کردن وب کم بر روی یک لپ تاپ ویژگی های اضافی شامل وب کم است

  دستورالعمل

  با ساده ترین مراحل شروع کنید. کلید های Fn و F2 را روی صفحه کلید فشار دهید و نگه دارید. پس از آن، "My Computer" را باز کنید و نماد وب کم را پیدا کنید.

  ساخته شده در وب کم به طور خودکار مانند اسکایپ، MailRu Agentb Oovoo و مانند آن. علاوه بر این، اگر Manycam نصب شده و در پس زمینه اجرا شود، برنامه های دیگر آن را به عنوان یک وب کم جداگانه با تنظیمات پیشرفته تعریف می کنند.

  تمام لپ تاپ های مدرن دارای وب کم هستند. معمولا این دستگاه به پوشش بالای لپ تاپ ساخته شده است و چشم وبکم به کاربر از پانل به طور مستقیم در بالای صفحه نمایش داده می شود. به طور پیش فرض، وب کم فعال شده است و می تواند در هر زمان استفاده شود. اگر نیاز دارید وب را فعال کنید دوربیناین را می توان به روش های مختلفی انجام داد.

  شما نیاز دارید

  دستورالعمل

  بررسی کنید که آیا وب در "مدیریت دستگاه" است. "مدیریت دستگاه" را با راست کلیک بر روی آیکون "My Computer" و انتخاب "Properties" قرار دهید. در لیست دستگاه ها، برای دستگاه های پردازش تصویر نگاه کنید. اگر دستگاه موجود باشد، می توانید از طریق بخش «دستگاه ها و چاپگرها» استفاده کنید.

  پنجره دستگاه و چاپگر را باز کنید. شما می توانید آن را در "شروع" منو، در زیر "کنترل پنل" پیدا کنید. راست کلیک بر روی آیکون دوربین و انتخاب "دریافت تصویر" (گرفتن عکس های فوری). شما همچنین می توانید عکس را از طریق اسکایپ بگیرید.

  اگر وب کم در «مدیر دستگاه» موجود نیست یا در حال حاضر است، اما با علامت تعجب، پس دستگاه درایور مناسب را نصب نکرده است. یک دیسک را با درایورها و سرویسهای خود بردارید و راننده لازم را نصب کنید. همچنین در این مسئله می تواند به طور خودکار ویندوز را به روز رسانی کند.

  بررسی کنید آیا وب کم در BIOS مادربرد شناسایی شده است. هنگام لپ تاپ را روشن کنید، F2 را فشار دهید (شاید دل، ESC یا دکمه دیگری بسته به مدل). تمام موارد بایوس را بررسی کنید و آن را پیدا کنید که دوربین داخلی یا دوربین Onboard را مطابق با آن قرار دهد. پارامتر را به Enable تنظیم کنید. سیستم عامل را بوت کنید و راننده های وب را نصب کنید.

  در برخی از وب لپ تاپ ها دوربین شما می توانید با استفاده از یک دکمه مخصوص به طور مستقیم در مورد آن را غیرفعال کنید. اطمینان حاصل کنید که هیچ دکمه ای وجود ندارد و یا در موقعیت ON قرار دارد. اگر تمام این نکات مشاهده شده است و دستگاه هنوز هم، با مرکز خدمات تماس بگیرید. اگر هنوز بر روی کامپیوتر شما گارانتی دارید، می توانید به راحتی آن را به مرکز خدمات انتقال دهید و این مشکل را برطرف کنید. به طور کلی می توان گفت که یکپارچه است دوربین  در کامپیوتر بسیار ساده است.

  برای نظارت بر وقایع در یک مکان خاص، شما باید یک دوربین نصب شده در آنجا داشته باشید که به اینترنت متصل است و یک رایانه شخصی که از آن می توانید آن را نظارت کنید. با اتصال به آن، همه چیز را که در زمان واقعی اتفاق می افتد خواهید دید.

  شما نیاز دارید

  دستورالعمل

  برای اتصال به دوربین از راه دور یک اتصال LAN ایجاد کنید. برای این منظور شما نیاز به یک سوئیچ شبکه خاص دارید. برای ایجاد اتصال چندگانه در یک زمان لازم است. دو کابل با اتصالات اترنت را ببرید و تمام دستگاه ها را وصل کنید.

  از برنامه نصب استفاده کنید. به عنوان یک قانون، آن را در بسته پایه گنجانده شده است. اگر نه، آن را از اینترنت دانلود کنید و آن را بر روی رایانه شخصی خود نصب کنید. با استفاده از این برنامه، آدرس IP دوربین از راه دور را تعیین کنید. در نتیجه، شما آن را به نوار آدرس مرورگر خود و یا هر برنامه دیگری که برای شما مناسب است، وارد کنید.

  ایجاد یک آدرس IP ثابت برای فعال کردن بدون هیچ مشکلی بعدا. دوربین. مرورگر خود را باز کنید. آدرس IP دوربین را در نوار آدرس وارد کنید. از مرورگرهای مدرن که از جریانهای ویدیویی پشتیبانی می کنند استفاده کنید تا از استفاده از نرم افزار اضافی استفاده نکنید.

  از برنامه های خاصی استفاده کنید اگر می خواهید در فاصله ای کافی از شما متصل شوید. برای استفاده از راه دور دوربین  WebCam Monitor 4.20 یا WebCam Survevor 1.7.0 را بر روی رایانه خود نصب کنید. با استفاده از این برنامه، آدرس IP دوربین مورد علاقه خود را مشخص کنید. یک روش نصب ساده نسبتا ساده خواهد بود. شما فقط باید به سوالاتی که برنامه بخواهید پاسخ دهید.

  اگر برنامه نصب شده Russified نباشد، کرک را دانلود کنید یا از یک مترجم برای درست بازسازی نرم افزار استفاده کنید. پس از آن شما می توانید از وب کم از راه دور استفاده کنید، اگر این استفاده مشروع است و سرپرست کامپیوتر که این دوربین وصل شده است، حقوق مربوطه را به شما اعطا می کند.

  لپ تاپ ها با دوربین های ساخته شده در وب مجهز شده اند و بسیاری از صاحبان لپ تاپ های تازه متولد درخواست یک سوال معقول دارند: چگونه می توانم این دوربین را روشن کنم؟ برای استفاده از دکمه های ویژه در مورد ابزار خود به دنبال نباشید - دوربین با استفاده از نرم افزار فعال می شود و تمام درایورهای لازم برای کارکرد دستگاه با لپ تاپ عرضه می شود و شما مجبورید دوباره آنها را نصب کنید اگر سیستم خود را بعد از خرید دوباره نصب کنید.

  شما نیاز دارید

  دستورالعمل

  دستورالعمل

  قبل از اینکه شما در مورد مشکل خاموش کردن دوربینی فکر کنید، مطمئن شوید که یکی در رایانه شما وجود دارد. در مدل های لپ تاپ های قدیمی تر ارائه نشده است در برخی از نوت بوک ها آن وجود ندارد.

  اگر برای اولین بار از وب کم استفاده می کنید، بررسی کنید که آیا درایورها برای آن پیکربندی شده اند یا خیر. روی دکمه «شروع» کلیک کنید و بخش «کنترل پنل» را انتخاب کنید. در پنجره باز شده، در میان لیست دستگاه ها، روی "چاپگرها و سایر تجهیزات" کلیک کنید، سپس بخش «اسکنرها و دوربین ها» را انتخاب کنید. اگر رانندگان دوربین فعال شوند، وبکم خود را در میان دستگاه های کار می بینید. در غیر این صورت، شما باید نرم افزار لازم را خودتان نصب کنید.

  اگر لپ تاپ شما با دیسک های سیستم فروخته شد، آنها را درون درایو قرار دهید و درایورهای موجود برای آنها نصب کنید. به طور معمول، دانلود این برنامه ها به صورت خودکار است: شما فقط باید شرایط توسعه را بپذیرید و بقیه درخواست های سیستم را تأیید کنید. ممکن است لازم باشد پس از تنظیم تنظیمات کامپیوتر خود را مجددا راه اندازی کنید. اگر نمی توانید راننده را بر روی دیسک پیدا کنید، همیشه می توانید آن را از وب سایت سازنده لپ تاپ خود پیدا کنید؛ برای این منظور فقط باید مدل کامپیوتر را مشخص کنید.

  علاوه بر راننده ای که وب کم با کیفیت بالا را فراهم می کند، سیستم کامپیوتری شما باید شامل برنامه هایی برای فعال شدن آن باشد. محبوب ترین آنها Life Frame، Windows Movie Maker، LiveCam، Play Camera و غیره است. پیدا کردن چنین بر روی یک دیسک یا دانلود یکی از برنامه ها از اینترنت. پس از آن، دوبار کلیک بر روی میانبر برنامه و وب کم روشن خواهد شد. به عنوان یک قاعده، یک نور روشن در کنار یک وب کم کار می کند.

  شروع یک وب کم و برنامه های طراحی شده برای ارتباطات. به عنوان مثال، در تنظیمات اسکایپ، ICQ، QIP، Mail، از طریق اسکریپت های فوری استفاده می شود. عامل زمانی تنظیم می شود که وقتی یک گفتگوی ویدیویی را شروع می کنید، وب کم را روشن کنید.

  دوستان خوبم! امروز من به شما خواهم گفت که چگونه دوربین را روی یک لپ تاپ از هر مدل روشن کنید. به عنوان یک قاعده، مدل های مدرن کامپیوترهای قابل حمل با وب کم های داخلی ساخته می شوند که می توانید عکس ها را بگیرید و. بدون توجه به اینکه سازنده رایانه شما Lenovo، Asus یا Acer است، دوربین در همه جا نصب شده است. اما به عنوان تجربه عملی نشان می دهد، کاربران به طور کامل از نحوه کار وب کم به هر دلیلی بی اطلاع هستند. چت های ویدئویی، کنفرانس ها، فیلم ها، عکس ها و این لیست کامل از آنچه که یک دوربین عادی بر روی یک لپ تاپ قادر است.

  بنابراین، تمام رانندگان و اجزای نرم افزاری اختصاصی نصب می شوند اما هیچ اتفاقی نمی افتد، یک صفحه سیاه و یا یک پیام بر روی مانیتور ظاهر می شود ماژول دوربین غیرفعال است».

  یک راه برای روشن کردن وب کم  استفاده از کلید چند منظوره Fn است که در ترکیب با سایر کلید ها می تواند توابع خاصی را در لپ تاپ فعال یا غیرفعال کند. بعد، ما بررسی می کنیم که آیا دستگاه بصری یک کامپیوتر را شناسایی می کند.

  ما با رفتن به رایانه و انتخاب خواص یا مدیریت دستگاه، این گام را انجام خواهیم داد. در اینجا باید دوربین ما باشد، در این صورت اگر آن وجود ندارد، شما باید راننده را نصب کنید یا مجدد نصب کنید.

  این چگونگی یادگیری نحوه روشن کردن دوربین در لپتاپ هر مدل را یاد می گیرد. اگر سوالی دارید یا فقط می خواهید با تشکر از شما بپرسید - در مورد نظرات خود در مورد آن بنویسید و به همه با شادی پاسخ خواهم داد. و اکنون از شما دعوت می کنم که مقاله های اخیر من در مورد چرا یا چرا بخوانید. اما برای کسانی که آن را دارند.

  این همه دوستان است! فراموش نکنید که این مقاله را دوست دارد، زیرا با این کار شما در ایجاد یک وبلاگ به من کمک می کنید. موفق باشید به همه!

  در حال حاضر وب کم یکی از ویژگی های ضروری یک لپ تاپ مدرن است. در واقع، تماس های ویدئویی از طریق اسکایپ و یا برنامه های کاربردی وب امروز بسیار رایج از ارتباطات است. به طور پیش فرض، آن همیشه به عنوان یک دستگاه رایانه ای تبدیل شده است، آن را فعال کرده است. اما در اینجا آن را در حالت غیر فعال است. بنابراین، بسیاری از کاربران حتی این را نادیده نمی گیرند، به طور مشخص نمی دانند چگونه از آن استفاده کنند و در اینترنت مشغول بررسی سوالات «چگونگی فعال کردن یک وب کم بر روی یک لپ تاپ» هستند. در واقع، در 90٪ موارد، برای فعال شدن آن، شما فقط باید یک برنامه را اجرا کنید که می تواند با یک وب کم کار کند. متاسفانه، در سیستم عامل های ویندوز 7 و ویندوز 8 هیچ مشکلی برای کار با وب کم وجود ندارد. بنابراین، نرم افزار شخص ثالث به نجات می رسد.
    به عنوان بخشی از نرم افزاری که به طور پیش فرض بر روی کامپیوتر نصب می شود ممکن است چنین برنامه ای باشد. اگر نه، شما می توانید از اینترنت دانلود کنید.

  یکی دیگر از برنامه های که شما احتمالا در حال حاضر نصب شده و که کاملا قادر به کار با دوربین است اسکایپ.
    برای بررسی عملکرد وب کم از لپ تاپ، شما باید به تنظیمات برنامه بروید و زیر بخش «تنظیمات ویدئو» را پیدا کنید

  در آنجا میتوانید یک عکس بگیرید و نتیجه را ببینید.
    به جای اسکایپ، شما همچنین می توانید از Google Talk یا ICQ استفاده کنید.
    شما همچنین می توانید شروع به برقراری تماس ویدیویی در شبکه اجتماعی Odnoklassniki کنید.

  دلیل دوم - که وبکم ممکن است کار نکند، رانندگان حذف شده است.
    اغلب دوستان، آشنایان یا به اصطلاح "جادوگران کامپیوتر" از تبلیغات برای نصب مجدد ویندوز احضار می شوند و در نتیجه کاربر یک سیستم نیمه کار را فقط به این دلیل که برخی از درایور ها به سادگی نصب نمی شوند. برای دیدن این، مدیر دستگاه را راه اندازی می کنیم. برای انجام این کار، کلید ترکیبی Win + R را روی صفحه کلید و در کادر محاوره ای Run که باز می شود را فشار دهید، دستور زیر را در کادر باز کنید:

  این مدیر دستگاه شما را از ویندوز 7 یا ویندوز 8 باز خواهد کرد. حالا ببینید که آیا دستگاه هایی با نقطه زرد تعویض زرد در لیست وجود دارد:

  در مثال من، همانطور که ممکن است متوجه شوید، تنها یک عنصر "Intergrated Webcam" وجود دارد - یک وب کم یکپارچه و فقط با نماد مشخص شده است. این به این معنی است که لپ تاپ او می بیند، اما تا زمانی که راننده را نصب نکنید، کار نخواهد کرد. در این مورد چکار باید بکنم؟ برای شروع، با کلیک راست بر روی دکمه راست در منوی زمینه کلیک کنید و مورد "Update drivers" را انتخاب کنید:

  ما درایور را بر روی کامپیوتر جستجو می کنیم.
    اگر سیستم چیزی پیدا نکند، باید به وب سایت سازنده لپ تاپ خود بروید و بخش «پشتیبانی» را در آن پیدا کنید. در آن، شما باید مدل دستگاه خود را انتخاب کرده و به قسمت دانلود درایورها و نرم افزار بروید. ما به دنبال یک درایور وب کم، نصب کننده را دانلود کرده و اجرا می کنیم. البته بعد از راه اندازی مجدد لپ تاپ، وب کم به صورت صحیح انجام می شود.

  دلیل سوم این است که دوربین در برنامه مدیریتی در مدیریت دستگاه غیرفعال است.
    برای از بین بردن آن، شما باید دوباره به مدیریت دستگاه بروید و قسمت "دستگاه پردازش تصویر" را در آنجا پیدا کنید:

  وجود دارد وب کم از لپ تاپ را پیدا کنید و ببینید آیا آیکون با فلش پایین در آن است، به این معنی که وب کم خاموش است. در این مورد، با کلیک بر روی دکمه ی راست کلیک بر روی آن به منوی context بروید و گزینه "Enable" را انتخاب کنید:

  پس از آن ما دوباره سعی می کنیم برنامه را اجرا کنیم که در آن ما از وب کم لپ تاپ استفاده می کنیم و کار آن را بررسی می کنیم.

  به درستی، روش های فوق در 99٪ موارد این مشکل را حل می کنند. 1٪ باقی مانده معمولا به دستگاه در سطح سخت افزار آسیب می رساند. این در لپ تاپ های قدیمی تر رایج است و این مشکل فقط می تواند از طریق پیاده روی به مرکز خدمات حل شود.

  وب کم ها، داخلی و خارجی، با وضوح متفاوت، اما همه آنها برای ارسال ویدئو و صدا با استفاده از پیام های ویژه فوری مانند اسکایپ و ooVoo طراحی شده است. در عین حال، مهم نیست که آیا از یک دوربین USB در یک رایانه معمولی با ویندوز 7 و بعد از آن استفاده می کنید یا یک وب کم داخلی در MacBook و لپ تاپ هایی از تولید کنندگان محبوب: سامسونگ، لنوو، HP، Asus و مانند آن.

    دستورالعمل های گام به گام در مورد چگونگی روشن کردن وب کم در ویندوز 7

  اکثر وب کم های مدرن با یک رابط استاندارد USB 2.0 (یا 3.0) به یک رایانه وصل می شوند. همراه با آنها یک CD با درایورها و یک برنامه ویژه برای مدیریت تصاویر ویدئویی است. با این حال، همیشه نیازی به نرم افزار اضافی وجود ندارد. اکثر دستگاه ها، به لطف فن آوری PnP (Plug-and-Play)، می توانند به طور مستقل سیستم عامل را تعیین کرده و چند ثانیه پس از اتصال اولیه به موفقیت دست یابند. اما در بعضی موارد، شما ممکن است دستورالعمل های گام به گام در مورد چگونگی روشن کردن وب کم در یک لپ تاپ یا رایانه شخصی ویندوز 7 را داشته باشید.

  ساده ترین و سریعترین راه این است که بر روی منوی "شروع" کلیک کنید، در نوار جستجوی ظاهر شده، کلمه "webcam" را وارد کنید و "Enter" را فشار دهید. پس از آن، کاربر یک لیست ارائه می شود که از آن برای انتخاب بهترین نتیجه می باشد.

  اگر این راه برای پیدا کردن وب کم شما کار نمی کند، پس شما نیاز به یکپارچه انجام چند مرحله ساده است.

  شما می توانید از روش های دیگر به اینجا بروید، مثلا: "شروع" → بر روی "My Computer" کلیک راست کنید Properties. در پنجره ظاهر شده (در سمت چپ آن) یکی از موارد "مدیر دستگاه" خواهد بود.

  بسته به نوع وب کم (ساخته شده در لپ تاپ و یا خارجی)، می توان آن را در گروه های مختلف:

  در عین حال، نام آن ممکن است شامل نام سازنده و مدل یا ویژگی های کلی، مثلا "دستگاه ویدئوی USB" باشد. یک کلیک دوبار با ما یک پنجره حاوی اطلاعات در مورد اینکه آیا دستگاه به طور معمول کار می کند را باز می کند. اگر مشکلی وجود دارد، پس شما باید به زبانه "Driver" بروید، CD را از کیت وارد کنید و روی دکمه "Update" کلیک کنید. پس از آن، در گفت و گو که به نظر می رسد، مسیر را به پوشه با درایور وب کم بر روی CD مشخص کنید.

  شما همچنین می توانید وب کم داخلی خود را بر روی لپ تاپ خود نصب کنید، با نصب برنامه انتخاب شده برای ارتباط - اسکایپ، mail.ru یا هر چیز دیگری. پس از نصب و ثبت نام در سیستم، می توان تمام توابع، از جمله میکروفون داخلی، در صورت وجود، و انتخاب دستگاه مورد نظر در لیست پیشنهادی توابع تشخیصی را بررسی کرد.

    ویژگی های تست وب کم در ویندوز 8 (8.1)

  سیستم عامل مایکروسافت ویندوز 8 (8.1)، درست مانند نسخه قبلی، امکانات لازم را برای بررسی لپ تاپ داخلی یا وب کم متصل به USB ندارد. در بیشتر موارد، برای روشن کردن وب کم، باید برنامه ای را اجرا کنید که با آن کار کند. برای انجام این کار، می توانید از خدمات توسعه دهندگان شخص ثالث استفاده کنید. یکی از برنامه های ساده، راحت و رایگان برای کار با وب کم های جاسازی شده در لپ تاپ ها و مدل های USB برای رایانه های رومیزی، "Live Webcam" نامیده می شود. شما می توانید آن را در وب سایت نویسنده دانلود کنید.

  چگونه یک وب کم داخلی را در لپ تاپ وصل کنید

  اکثریت قریب به اتفاق مدل های نوت بوک تفاوت های ساختاری و نرم افزاری اساسی ندارند، می توان آنها را به دو دسته تقسیم کرد:

  ورود وب کم به لپ تاپ های مارک های مختلف ممکن است متفاوت باشد. گاهی اوقات کاملا خجالت می کشد اگر شما تمام راه های ممکن برای فعال کردن وب کم ها در لپ تاپ ها و نوت بوک ها را نمی دانید.

    لپ تاپ ASUS (Asus)

  تقریبا تمام لپ تاپ های Asus مجهز به وب کم های ساخته شده اند که می توانند با دوبار دکمه ی صفحه کلید به طور همزمان فعال شوند. این Fn (پایین سمت چپ) و کلید با نماد دوربین است که معمولا در ردیف افقی قرار دارد.

  برخی از مدل های نت بوک Asus دارای یک سوئیچ مکانیکی خاص هستند که در بالای صفحه نمایش آسان است. این دو موقعیت دارد (روشن و خاموش)، با کمک آن امکان پخش و پخش ویدئو تصویری را فعال و غیرفعال می کند.

  دیسک که همراه با دستگاه است، ابزار Life Frame است که برای کنترل وب کم طراحی شده است. در صورت عدم وجود، شما می توانید آن را دانلود کنید و تمام رانندگان لازم را در وب سایت رسمی شرکت.

    نوت بوک HP (Hewlett Packard)

  راه های احتمالی شامل:

    لپ تاپ های Lenovo (Lenovo)

  کل خط این مارک مجهز به وب کم ساخته شده است، این دستگاه حتی در مدل بودجه برای خانه و دفتر B590، و نه از جمله لپ تاپ های چند رسانه ای مانند G500 یا G580 استفاده می شود. روشن کردن دوربین در لپ تاپ Lenovo بسیار ساده است، سه راه برای انجام این کار وجود دارد. اولین بار در بالا از طریق "کنترل پنل" توضیح داده شده است، و دوم برای تقریبا تمام دستگاه های مشابه - جهانی کلید Fn + با نماد دوربین (دوربین) است. سومین هم در اصالت متفاوت نیست، این تنظیم تمام پارامترهای دوربین در اسکایپ یا یک برنامه مشابه است.

    لپ تاپ سامسونگ (سامسونگ)

  مشکل اصلی با استفاده از کاربران لپ تاپ و نوت بوک سامسونگ - تصویر تار، که به وب کم ساخته شده است. این اتفاق می افتد اگر دستگاه دارای درایورهای ویندوز 7 یا 8 (8.1) نصب شده است، نه "بومی"، از سامسونگ. در این مورد، شما باید در بخش "پشتیبانی" به سایت رسمی بروید و نرم افزار را برای مدل خود دانلود کنید.

    لپ تاپ توشیبا (توشیبا)

  برای فعال کردن دوربین ساخته شده در هر مدل لپ تاپ توشیبا، ضروری است که شما نیاز به راننده های بومی و یک برنامه ویژه دارید. معمولا این همه در سی دی در کیت قرار می گیرد، اما اگر نباشد، همیشه می توانید آنها را در وب سایت رسمی شرکت دانلود کنید.

    لپ تاپ MSI (MSI)

  محصولات MSI در این مورد تقریبا همانند توشیبا است - برای فعال کردن، شما نیاز به یک بسته درایور و یک برنامه کوچک خواهید داشت. همه اینها می توانند بر روی دیسک شرکت از کیت استفاده کنند.

    لپ تاپ دل (دل)

  یکی از ویژگی های خاص لپ تاپ های Dell عدم وجود نرم افزار جداگانه برای هر یک از دستگاه های مجتمع است. شما باید یک بسته واحد را برای یک مدل خاص از وب سایت دانلود کنید یا دیسک را راه اندازی کنید، سپس نصب درایورهای وب کم را انتخاب کنید.

    لپ تاپ سونی (سونی)

  با استفاده از لپ تاپ های این برند، نکات سطح "وارد کنترل پنل" یا "روشن کردن دوربین در مدیر دستگاه" حساس نیستند. اگر دستگاه را با پیش نصب شده ویندوز 7 یا 8 خریداری کردید، همه چیز در ابتدا کار خواهد کرد. در غیر این صورت، شما باید از سایت پشتیبانی فنی سونی بازدید کنید و همه چیزهایی را که به آن نیاز دارید را دانلود کنید، با تمرکز بر مدل خود.

    لپ تاپ Acer (Acer)

  به عنوان یک قاعده، هیچ مشکلی با راه اندازی و روشن کردن وب کم در لپ تاپ های Acer وجود ندارد. تقریبا تمام مدل ها دارای یک چراغ در کنار چشم هستند، که به شما امکان کنترل فعالیت آن را می دهد و دوربین را خاموش کنید اگر لازم نباشد. کنترل با فشار دادن Fn + V انجام می شود.

  نرم افزار مورد نیاز

    لپ تاپ های DNS (DNS)

  طبق داده های منتشر شده در وب سایت این سازنده، نیازی به دانلود درایورهای خاص نیست. این استاندارد کافی خواهد بود که سیستم عامل خود را نصب می کند. فعال و غیرفعال کردن وب کم از ترکیبی از Fn + F11 استفاده می کند.

    لپ تاپ های مک

  مک بوک ها مانند سایر محصولات اپل دارای قابلیت اطمینان بالا هستند. یک وب کم در Macbook به ندرت شکسته می شود، اما گاهی اوقات ممکن است مشکلی ایجاد شود که از کارکرد آن به طور معمول جلوگیری می کند. این معمولا در موارد زیر ظاهر می شود:

  اگر ما امکان آسیب مکانیکی به MacBook را نادیده بگیریم، سپس تمامی مشکلات دیگر با وب کم کاملا راحت حل می شود. اولین کاری که باید بکنید این است که پنجره پنجره Task Manager را باز کرده و بررسی کنید که آیا دو فرآیند همزمان اجرا می شوند، نامی که حاوی کلمه "Camera" است. اگر چنین است، بسته شدن یکی از آنها منازعه در سیستم را از بین می برد.

  دومین دلیل ممکن نام نامی در رجیستری است (به عنوان مثال CameraApps به جای Camera)، همه پروسه ها باید تغییر نام داده شوند. اگر این کار به شما کمک نمی کند، باید دستگاه را خاموش کرده و باتری را از آن خارج کنید. روشن کردن پس از 10-15 دقیقه باید همه خطاها را رفع کند و رایانه به طور معمول کار کند.

  با استفاده از اسکایپ وب کم را بررسی کنید

  ساده ترین راه برای بررسی صحیح وب کم بر روی یک رایانه رومیزی یا لپ تاپ برای اجرای اسکایپ است. در قسمت بالای پنجره برنامه، آیتم «ابزارها» را انتخاب کرده و به «تنظیمات» بروید. با کلیک روی «تنظیمات ویدئو» به شما اجازه می دهد تصویر خود را در سمت راست پنجره ببینید. زیر آن یک دکمه "تنظیمات وب کم" وجود دارد که به شما اجازه می دهد تنظیمات مختلف (روشنایی، کنتراست، اشباع و دیگر موارد) را به دلخواه خود تنظیم کنید.

  توجه، یکی از دو نقطه دریافت و نمایش خودکار ویدئو - "هر کسی" یا "تنها افرادی که از تماس من" باید شامل شود

  خدمات آنلاین برای تأیید

  به عنوان مثال، منابع بسیار زیادی در اینترنت وجود دارد (به عنوان مثال) که به شما امکان می دهد تا به سرعت کیفیت وب کم و میکروفون خود را بررسی کنید. قبل از شروع، شما باید اجازه انتقال چندرسانهای را در یک پنجره پاپ آپ از فلش پلیر استاندارد کنید. سپس شما این فرصت را برای تست تصویر و صدا دریافت خواهید کرد. این صفحه همچنین حاوی دستورالعمل های دقیق در مورد چگونگی استفاده از آن به درستی است.

  نحوه روشن و خاموش کردن دوربین USB بر روی کامپیوتر

  رایانه های ثابت از دوربین های USB استفاده می کنند که باید جداگانه خریداری شوند، اما نصب و پیکربندی آنها حتی از لپ تاپ ها ساده تر است. در اغلب موارد، کافی است دستگاه را به اتصال متصل کنید و چند ثانیه صبر کنید تا سیستم عامل آن را تشخیص دهد و رانندگان لازم را نصب کند. سپس می توانید از این ابزار استفاده کنید. اگر این روش کار نکند، باید به پانل کنترل بروید، همانطور که در بالا توضیح داده شد، و به صورت دستی نصب نرم افزار از CD موجود است.

  در حال حاضر بازار تعداد زیادی از تولید کنندگان را ارائه می دهد که دستگاه های با قطعنامه های مختلف، از جمله حالت HD با کیفیت بالا. محبوب ترین وب کم از مارک های معروف مانند Logitech و مایکروسافت، با توجه به کیفیت بالا و عدم وجود مشکلات در تعریف سیستم خود. گزینه های کاملا اثبات شده و بودجه: Gembird، Sven و Genius. هیچ الگوریتمی نیست که به شما اجازه می دهد تا دوربین را سریعا روشن کنید و از آن استفاده کنید، اما جستجو برای رانندگان در وب سایت رسمی سازنده تقریبا همیشه کمک می کند.

  فعال سازی از راه دور وب کم

  اغلب کاربران، نیاز به دوربینی وب کم کامپیوتر خود را دارند. این مشکل را می توان با استفاده از ابزارهای داخلی ویندوز 7 و 8 (کمک از راه دور) و با استفاده از نرم افزار شخص ثالث Radmin، TeamViewer و برنامه های مشابه حل کرد. تنها محدودیتی که برای فعال سازی از راه دور وب کم وجود دارد این است که نیازی به اتصال فیزیکی به USB یا استفاده از سوئیچ های مکانیکی نیست. در Visually، این فرایند دقیقا مانند حضور فوری در نزدیکی کامپیوتر است.

  خطرات چگونه هکرها می توانند شما را از طریق یک وب کم ببینند

  در زمینه جرایم اینترنتی یک اصطلاح جدید، retting، به طور فزاینده ای استفاده شده است. در صدا، آن را به نسخه انگلیسی کلمه "rat" شبیه است، اما معنی آن تا حدودی متفاوت است، زیرا از اختصار RAT (Remote Administrator Tools) مشتق شده است. چنین ابزارهایی که برای مدیریت از راه دور طراحی شده اند، اغلب توسط هکرهایی استفاده می شوند که کنترل نمی کنند نه تنها کامپیوتر شخصی، بلکه ابزارهای مرتبط با آن: وب کم ها، چاپگرها و سایر تجهیزات.

  معمولا پس از تغییر به یک وب سایت مخرب و یا دعوت یک لیست پستی اسپم، نرم افزار هکرها پس از تبدیل شدن به کامپیوتر قربانی می شود. پس از آن، هکر کنترل کامل بر تمام تجهیزات قربانی خود را به دست می آورد: می تواند اطلاعات محرمانه را دانلود کند، وب کم را روشن و خاموش می کند، تصاویر خود را می گیرد و حتی ویدیو را با آن ضبط می کند.

  هیچ راه تضمینی برای محافظت در برابر چنین حمله وجود ندارد، اما شما می توانید تعدادی اقدامات موثر را انجام دهید و چند قاعده ساده را دنبال کنید:

  چگونگی خاموش کردن (غیرفعال کردن) وب کم

  غیرفعال کردن یک وب کم به طور منظم بسیار ساده است - فقط آن را از پورت USB جدا کنید، برای مدل های جاسازی شده این روند کمی سخت تر خواهد بود، اما هیچ مهارت خاصی نیز نخواهد داشت. برای انجام این کار، آن را در لیست مدیر دستگاه پیدا کنید، روی آن کلیک راست کرده و روی گزینه «غیرفعال کردن» در منوی پاپ آپ کلیک کنید. این آسان ترین، سریع ترین و قابل اعتماد ترین راه است اگر هیچ سوئیچ مکانیکی در مورد وجود ندارد. برای معکوس کردن روند، با انتخاب گزینه منو "فعال کردن" این روش را تکرار کنید. وضعیت فعلی دوربین می تواند توسط شاخص (LED)، که در کنار آن قرار دارد، شناسایی شود.

  خدمات

  تعمیر و راه اندازی وب کم بر روی رایانه های شخصی، لپ تاپ ها و نوت بوک ها می تواند در مرکز خدمات ما ساخته شود. با استفاده از این موقعیت مکانی بسیار آسان است:

  سلام عزیزان سایت سایت خوانندگان! امروز، من می خواهم یک سوال نسبتا محبوب، چگونه به روشن کردن دوربین در یک لپ تاپ را نشان می دهد؟ این مسئله با اکثر نوازندگان مواجه است که در حال یادگیری مهارت های رایانه ای با یک لپ تاپ هستند و مایل به گسترش قابلیت های رایانه های شخصی خود هستند.

  روشن کردن یک وب کم بر روی یک لپ تاپ در ویندوز.

  وب کم به طور عمده برای تلفن های ویدئویی، به عنوان مثال، اسکایپ استفاده می شود. در آن، استفاده از دوربین بسیار راحت است. اگر هنوز این برنامه را نصب نکرده اید، این درس به شما کمک خواهد کرد.

  همچنین، اولین تصاویری که برای برنامه یا آواتار برای سایت ها هستند، و البته، می توانید با کمک این دوربین نیز از آن استفاده کنید. امروزه تمام لپ تاپ ها با یک دوربین از قبل ساخته شده اند.

  عبارت "وب کم" به معنای دوربین فیلمبرداری است که به طور مداوم به شبکه متصل است. اما وب کم ها کاملا امن نیستند. هکرهای باهوش می توانند دوربین خود را با کمک برنامه های خاص و ویروس ها، که باید برای اولین بار بر روی کامپیوتر خود قرار می گیرند، فعال کنید.

  اما امروز، وب کمها عمدتا با یک دیود شاخص تولید میشوند که وقتی دوربین روشن می شود، روشن می شود.

  اکنون که کمی درباره وب کم یاد گرفته ایم و با استفاده از تماس ویدیویی با دوستان و خانواده خود ارتباط برقرار کرده اید، اجازه دهید به درس های ما برسیم!

  به طور معمول، یک وب کم را می توان به صورت زیر یافت: روی منوی شروع کلیک کنید و نوع "دوربین" را در نوار جستجو تایپ کنید. بعد از لیست، گزینه مناسب را انتخاب کنید.

  اگر ویدیوی شما آهسته باشد، یک راه حل پیدا خواهید کرد.

  اگر موفق نشدید وب کم را با این روش باز کنید، مراحل زیر را انجام دهید:

  روی منوی شروع در پایین دسکتاپ کلیک کنید و "کنترل پنل" را انتخاب کنید:

  سپس در بخش «دستگاهها و چاپگرها» روی «مدیریت دستگاه» کلیک کنید (برای مثال می توانید بر روی «کامپیوتر من» راست کلیک کرده و «Properties» را انتخاب کنید و «Device Manager» را در پنجره سمت چپ انتخاب کنید):

  در ستون "دستگاه پردازش تصویر" وب کم شما را نمایش می دهد. در مثال ما از یک دوربین USB استفاده می کنیم، بنابراین "دستگاه ویدئویی USB" زیر است:

  راه دیگری برای فعال کردن یک وب کم بر روی یک لپ تاپ. برای انجام این کار، شما باید برنامه ای را که در آن شما از وب کم استفاده می کنید دانلود کنید - Skype، Google Talk، Agent mail.ru یا هر برنامه دیگر. پس از ثبت نام، روی نماد "دوربین" کلیک کنید، همه ی توابع آن را چک کنید و می توانید ویدیو چت را شروع کنید!

  منبع مطلب : beasthackerz.ru

  مدیر محترم سایت beasthackerz.ru لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ابوالفضل 1 ماه قبل
  1

  سلام سایتتون خوب بود عالی عالی خیلی عالی شماکه دارین مطلب من رو می خوانید یک دوری توی این سایت بزنید براتو مفیده ممنون لطفلل این سایت رو توش یک دور بزنید خدا نگه دار

  الاق 6 ماه قبل
  1

  عر عرعرعرعرع عر عر عرعرعرعرعرعرعرع عرعرعرعرعر

  مهدی 1 سال قبل
  3

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید