توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نقاشی به مناسبت شهادت سردار سلیمانی

  1 بازدید

  نقاشی به مناسبت شهادت سردار سلیمانی را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  ایرنا

  ایرنا

  به گزارش ایرنا ، نقاشی کودکان افغانستان به همت بخش معاونت فرهنگی نهضت اسلامی افغانستان و شورای فرهنگی حامیان قدس شریف به مناسبت گرامیداشت  نخستین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی در کابل برگزار شد.

  معاون فرهنگی نهضت اسلامی افغانستان در این مراسم که امروز (چهارشنبه ) برگزار شد، گفت: به یقین که شهادت سردار سلیمانی مصیبتی جانکاه و دردناک برای دنیای اسلام بود و بدون شک او قهرمان مسلمانان است.

  کودکان افغان به همین دلیل اعلام کردند که این مسیر را می خواهند زنده نگه دارند

  و با ترسیم چهره این قهرمان روایت کودکانه خود را از رشادت ها، فداکاری ها و ایثار این قهرمان بزرگ دنیای اسلام به تصویر کشیدند.

  کودکان افغانستان در بزرگداشت از یاد و خاطره این سرباز قهرمان اسلام با زبان تصویر سخن گفتند و با تصاویری که از ایشان بر لوح سفید کاغذ ترسیم کردند اهداف او را دنبال  خواهند کرد.

  این دانش آموزان نقاش برای بزرگداشت از فداکاری‌های شهید قاسم سلیمانی که برای حفظ، عظمت اسلام مبارزه کرده بود با احساس و عاطفه پاک کودکانه خود چهره این مرد بزرگ را نقاشی کردند تا نشان دهند که در کنار جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک کشورهمسایه، مسلمان، دوست و برادر هستند و سردار سلیمانی و فداکاری های وی را ارج می نهند.

  بر اساس این گزارش ،‌کودکان افغانستانی گفتند پیوند دو ملت برادر افغانستان و ایران محکم‌تر از آن است که با حضور نظامیان خارجی آسیب بیبند.

  این کودکان در گفت‌وگوهای خود با درک کودکانه افزودند  که «قاسم سلیمانی را دوست دارند»، «قاسم سلیمانی یک مسلمان پاک بود» برای اسلام زحمت می کشید.

  در پایان این برنامه برای چند تن ازاین نقاشان برتر جوایزی به رسم ارج گذاشتن به مقام والای شهیداز طرف دفتر مرکزی نهضت اسلامی افغانستان و شورای فرهنگی حامیان قدس شریف اهدا شد.

  منبع مطلب : www.irna.ir

  مدیر محترم سایت www.irna.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نقاشی با شن حاج قاسم به مناسبت سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : www.aparat.com

  مدیر محترم سایت www.aparat.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید