توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نقاشی در مورد پیوند اولیا و مربیان

  1 بازدید

  نقاشی در مورد پیوند اولیا و مربیان را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  24 مهرماه شروع هفته پیوند اولیاء و مربیان

  24 مهرماه شروع هفته پیوند اولیاء و مربیان

  هفته پیوند اولیا و مربیان نقطه عطفی در توجه افکار عمومی جامعه به نقش تربیتی خانواده و مدرسه محسوب می شود. ضرورت توجه به هفته پیوند اولیا و مربیان و بزرگداشت آن در جامعه از چند جنبه می تواند مورد بررسی قرار گیرد.

  هفته پیوند اولیا و مربیان از یک سوء می تواند زمینه توجه به مشارکت اولیا در ابعاد مختلف نظام تربیتی و ضرورت بسترسازی لازم در این زمینه را فراهم آورد واز سوی دیگر پیش بینی هفته ای به نام پیوند اولیا و مربیان می تواند یاد آوری این واقعیت باشد که بخش مهمی از شخصیت اجتماعی دانش آموزان در فضای حاکم بر خانه ومدرسه تکوین می یابد و از پیشرفت رضایت بخش، شکوفایی شخصیت ، خلاقیت و قوه ابداع در کودکان و نوجوانان در رابطه مستمر اولیا و مربیان شکل می پذیرد.

  با توجه به موارد فوق ضروری است در هفته پیوند با پیش بینی برنامه های متناسب و با انعکاس فعالیت های انجمن های اولیا و مربیان و انجام تبلیغات مؤثر و گسترده اهمیت و نقش تربیتی خانواده و ضرورت تعامل اولیا مورد توجه افکار عمومی جامعه قرار گیرد.

  اهداف برگزاری هفته بزرگداشت پیوند اولیا ومربیان

  در هفته پیوند اولیا و مربیان چه برنامه های باید اجرا شود

  تهیه و گردآوری مجله دلگرم

  جهان باورصاد

  منبع مطلب : www.delgarm.com

  مدیر محترم سایت www.delgarm.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  برگزاری مسابقه نقاشی با عنوان «خانه و مدرسه» در کردستان

  برگزاری مسابقه نقاشی با عنوان «خانه و مدرسه» در کردستان

  عطاء‌الله احمدی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار کرد: اجرای مراسم پیوند در تمامی مدارس استان روز شنبه 27 مهر و مراسم نمادین هفته پیوند در یکی از مدارس شهرستان‌ها و مناطق با حضور مسئولان محلی و اولیای دانش‌آموزان از مهم‌ترین برنامه‌های این روز است.

  وی تشکیل جلسه شورای انجمن اولیا و مربیان به منظور برنامه‌ریزی و نظارت بر برنامه‌های هفته پیوند، نظارت دقیق و مستمر بر برگزاری هرچه باشکوه‌تر برنامه‌های هفته پیوند، برگزاری مسابقه نقاشی با عنوان «خانه و مدرسه»، برگزاری مسابقه مقاله‌نویسی در رابطه با «وظایف والدین در مقابل فرزندان» و یا «انتظارات فرزندان از والدین» را از دیگر برنامه‌های هفته پیوند در استان دانست.

  وی یادآور شد: شروع فعالیت‌های انجمن‌های اولیا و مربیان مدارس از هفته پیوند، برگزاری گردهمایی توجیهی-آموزشی روسای انجمن اولیا و مربیان مدارس و برگزاری انتخابات نمایندگان اولیا برای عضویت در پنجمین دوره شورای انجمن اولیا و مربیان شهرستان و منطقه نیز در این هفته انجام می‌شود.

  رئیس گروه انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش استان کردستان آشنا نمودن والدین دانش‌آموزان با قوانین و مقررات آموزش و پرورش به‌ویژه آئین‌نامه انجمن اولیا و مربیان، یافتن بهترین راهکارها برای تقویت رابطه خانه و مدرسه‌، ایجاد حساسیت در اولیا و مربیان نسبت به اهمیت تربیت و معرفت دینی دانش‌آموزان، ترویج و تقویت فرهنگ مشارکت‌جویی در اولیای دانش‌آموزان و تبیین جایگاه انجمن اولیا و مربیان در نظام تعلیم و تربیت را از مهم‌ترین اهداف برنامه‌های هفته پیوند اعلام کرد.

  احمدی با بیان اینکه استفاده صحیح از منابع، امکانات و فرصت‌های موجود در جامعه یکی از راهبرد‌های اساسی «توسعه مشارکت همه جانبه اولیا» به شمار می‌آید، گفت: توجه به این امر مهم از یک‌سو می‌تواند زمینه لازم برای مشارکت اولیا در ابعاد مختلف نظام تربیتی را فراهم آورده و از سوی دیگر می‌تواند یاد‌آور این واقعیت باشد که بخش مهمی از شخصیت اجتماعی دانش‌آموزان در فضای حاکم بر خانه و مدرسه تکوین می‌یابد و پیشرفت رضایت‌بخش، شکوفایی شخصیت، خلاقیت و قوه ابداع در کودکان و نوجوانان در رابطه مستمر اولیا و مربیان شکل می‌پذیرد.

  وی اضافه کرد: بر اساس همین ضرورت در هفته پیوند با پیش‌بینی برنامه‌های مناسب و با انعکاس فعالیت‌های انجمن اولیا و مربیان و انجام تبلیغات موثر و گسترده، اهمیت و نقش تربیتی خانواده و ضرورت تعامل اولیا مورد توجه افکار عمومی جامعه قرار می‌گیرد.

  وی در پایان گفت: برنامه‌های هفته پیوند اولیا و مربیان از 24 مهرماه آغاز و تا 30 این ماه در سطح استان کردستان ادامه می‌یابد.

  انتهای پیام/79007/ب30/ف4004

  منبع مطلب : www.farsnews.ir

  مدیر محترم سایت www.farsnews.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  Mavi 1 ماه قبل
  1

  🥰Vayyyyy🥰

  🥰Jrapas nagaşi ndareee...🥰

  ناشناس 3 ماه قبل
  2

  نقاشی

  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید