توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب

  1 بازدید

  نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  آزمون آیین نامه مقدماتی 99 {نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی رانندگی با جواب رایگان}

  آزمون آیین نامه مقدماتی 99 {نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی رانندگی با جواب رایگان}

  ⭐️فیلم آموزش تست زدن سوالات آیین نامه تست درایو

  ⭐️نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب pdf

  ✅سنجش اول، آزمون آیین نامه مقدماتی

  تمام هنرجویانی که قصد اخذ گواهی‌نامه دارند در گام اول باید آزمون مقدماتی را پشت سر بگذارند. این آزمون پس از این کلاس‌های تئوری و در آموزشگاه توسط مربی گرفته می‌شود. مباحث آزمون آیین نامه مقدماتی شبیه آزمون اصلی است با این تفاوت که بخش فنی را شامل نمی‌شود. شما باید به ۳۰ سوال در مدت ۲۰ دقیقه پاسخ دهید. در صورتی‌ که بیش از ۴ خطا داشته باشید آزمون را مردود می‌شوید و می‌بایست مجدد در آزمون شرکت کنید. با وجود آنکه سوالات آیین نامه مقدماتی کمی‌ ساده‌تر از آزمون اصلی است اما این آزمون چالش‌های مختص خود را دارد. در ادامه چالش‌های آزمون آیین نامه مقدماتی را بررسی و راهکارهای لازم برای قبولی در این آزمون را در اختیار شما خواهیم گذاشت.

  ⭐️سوالات آیین نامه مقدماتی ایرانیان

  ✅آزمون آیین نامه مقدماتی به آزمون اصلی کمک می‌کند

  زمانی که شما در حال مطالعه سوالات آیین نامه مقدماتی هستید باید توجه داشته باشید که این آزمون پس از پایان کلاس‌های تئوری با اضافه شدن بخش فنی و کمی پیچیده شدن سوالات مجدد تکرار می‌شود. در آزمون اصلی شما درگیر یادگیری عملی هستید و به شدت با کمبود وقت مواجه می‌شوید. امکان خطا در این آزمون بیش‌تر است زیرا فشار بر روی شما بیش‌تر حس می‌شود. بنابراین باید در آزمون آیین نامه مقدماتی تسلط خود را آنقدر بالا ببرید و خلاصه برداری لازم را انجام دهید تا برای آزمون اصلی مشکل نداشته باشید. نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب به شما کمک می‌کند که با سبک سوالات آشنا شوید. نکته برداری را فراموش نکنید که همین نکته برداری در آزمون اصلی به کمک شما خواهد آمد.

  ⭐️سخت ترین سوالات آیین نامه مقدماتی

  ✅چالش‌های آزمون آیین نامه مقدماتی

  در ادامه چند چالش را برای شما نام می‌بریم که ممکن است در آزمون آیین نامه مقدماتی با آن روبرو شوید:

  ✅چالش اول آزمون آیین نامه مقدماتی

  این اولین آزمون شماست. ممکن است از آن دسته افراد باشید که سال‌هاست در هیچ آزمونی شرکت نکرده‌اند. حتی هنرجویان بسیاری اولین بار است که آزمون تستی شرکت می‌کنند. علاوه بر این برای افرادی که در سنین بالا به دنبال اخذ گواهی‌نامه هستید شاید نشستن پشت کامپیوتر هم استرس‌زا باشد. تمام این موارد شاید به نظر ساده بیاید اما در صورتی که پیش‌تر تمهیدات لازم اندیشیده نشود ممکن است شما را دچار مشکل کند. در صورتی که به سوالات آیین نامه مقدماتی دسترسی پیدا کنید می‌توانید پیش از آزمون در خانه خود همین شرایط را بارها و بارها تکرار کنید. تکرار و عادی سازی شرایط آزمون ترس شما را از بین می‌برد.

  ⭐️سوالات لو رفته آیین نامه مقدماتی

  ✅چالش دوم آزمون آیین نامه مقدماتی

  شما هنوز پشت فرمان ماشین نشسته‌اید. هر آنچه که خواندید و هر نکته‌ای که یاد گرفته‌اید به صورت تئوری است. واقعیت این است که کسی که هنوز رانندگی نمی‌داند برای به خاطر سپردن نکات آزمون دچار مشکل می‌شود. دلیلش آن است که همه موارد را باید حفظ کند. اگر چند بار این موارد را خودش تجربه کند شاید پاسخ بخش بزرگی از سوالات آزمون آیین نامه مقدماتی به نظرش بدیهی باشد اما به دلیل آنکه هنوز تجربه نکرده همه چیز غریب به نظر می‌آید. سعی کنید در حین آموزش تئوری زمانی که سوار تاکسی یا ماشین دیگری هستید به خیابان و علائم آن دقت کنید. به واکنش راننده دقت کنید. سعی کنید نکات مربوط به آزمون آیین نامه مقدماتی را در ذهن خود مرور کنید. این کارها به شما کمک می‎کند تا از حجم حفظیات کم شود.

  سوالات آیین نامه مقدماتی

  ⭐️سوالات آیین نامه مقدماتی مفهومی

  ✅چالش سوم آزمون آیین نامه مقدماتی

  ذهن شما هنوز برای آزمون آماده نیست. حجم مطالب و حفظیات بالاست و ذهن شما مملو از مطالب متعدد است. مکانیزم مغز شما به این صورت است که در مواجه به حجم بالای حفظیات توانایی و راندمان کار کاهش می‌یابد. تنها راه استفاده از نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب است که در صورت استفاده مناسب از این نمونه سوالات تمام از تمامی این سه چالش به راحتی عبور خواهید کرد. اما راه درست استفاده از سوالات آیین نامه مقدماتی چیست؟

  پیش از هر چیز به شما یادآوری می‌کنیم که در تهیه نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی دقت لازم را داشته باشید. شما نیاز به تعداد زیادی آزمون دارید که تسلط شما را هم برای آزمون آیین نامه مقدماتی و هم برای آزمون اصلی بالا ببرد. باید تاریخ سوالات و بروز بودن سوالات را بررسی کنید. هرچه سوالات جدیدتری را بررسی کنید امکان قبولی شما بالاتر است. باید اعتبار پاسخ نامه را نیز چک کنید. متاسفانه افرادی که غیرمسولانه نمونه سوالات نامعتبر را در فضای مجازی منتشر می‌کنند کم نیستند.  تشخیص غلط بودن پاسخ‌ها توسط هنرجو خیلی سخت است و در صورتی که مطلبی را به اشتباه یاد بگیرید درست کردن آن دشوار خواهد بود.

  ⭐️نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی انلاین

  بنابراین تنها راهی که پیش پای شماست آن است که سوالات را از منابع معتبر تهیه کنید. پس از تهیه سوالات به شیوه زیر عمل کنید:

  ✅۱- مرور کلی بر آیین نامه داشته باشید و سعی کنید با خلاصه برداری کلیت مطالب آیین نامه را دسته بندی کنید تا در ذهنتان مرتب شود. در گام اول مطالعه لازم نیست به جزئیات دقت کنید تنها باید مطالب در ذهنتان سر جای خود قرار گیرد.

  ✅۲- نوبت به پاسخ‌گویی به نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی رسیده است. پاسخ‌نامه را نگاه نکنید. در آزمون‌های اول زمان را نیز در نظر نگیرید. با آرامش به هر سوال کاملا فکر کنید و با توجه به آنچه آموختید و آنچه از نظرتان منطقی به نظر می‌رسد به سوالات پاسخ دهید.

  ✅۳- پس از پایان هر آزمون پاسخ‌نامه را به دقت بررسی کنید و نکات هر سوال را یادداشت کنید. سوالاتی که پاسخ‌نداده‌اید یا اشتباه پاسخ‌داده‌اید را با دقت بیش‌تری بررسی کنید و دقیقا منطق سوال را دریابید و نکته برداری کنید.

  ✅۴- در آزمون‌های بعدی حتما یک بار نکته‌برداری‌های خود را مرور کنید. آزمون به آزمون شرایط شما بهتر می‌شود. زمانی که پاسخ‌های درست شما به ۲۵ عدد رسید زمان را نیز در نظر بگیرید.

  ✅۵- آزمون‌های زمان دار را تمرین کنید تا در آزمون آیین نامه مقدماتی دچار استرس نشوید. تکرار و تمرین شرایط تحت فشار به بالا بردن تسلط شما کمک می‌کند.

  ✅۶- پس از آنکه کاملا برای آزمون آیین نامه مقدماتی آماده شدید چند نمونه سوال از آزمون اصلی را نیز مرور کنید تا کارتان برای آزمون اصلی جلو بیفتد. بخش سوالات فنی را نادیده بگیرید.

  منبع مطلب : test-drive.ir

  مدیر محترم سایت test-drive.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی 99 -【1000 تا از عین سوالات آزمون رانندگی】

  نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی 99 -【1000 تا از عین سوالات آزمون رانندگی】

  با موفقیت در آزمون آیین نامه مقدماتی ۹۹ گام اول را محکم بردارید

  (Examples of introductory regulations questions and preliminary regulations)

  🌠 دانلود سوالات جدید آیین نامه مقدماتی آنلاین | آیین نامه مقدماتی سایت ایرانیان | آزمون آیین نامه مقدماتی انلاین | نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی انلاین | آیین نامه مقدماتی با جواب | سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب رایگان |تست سوالات مقدماتی رانندگی | آزمون مقدماتی رانندگی

  به وب سایت تست درایوینگ ✅ بهترین آموزشگاه رانندگی اینترنتی کشور ✅ خوش آمدید

  اگر مصمم هستید تا به سرعت به گرفتن گواهینامه نزدیک شوید داشتن نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی از الزامات اولیه است. ابتدا باید سوالات آیین نامه مقدماتی را تهیه و مرور کنید. نکته دوم آن است که بهتر است سوالات آزمون‌های قبلی را نیز مرور کنید. بدیهی است که سوالات آزمون آیین نامه مقدماتی ۹۹ با آزمون‌های سال‌های پیش اشتراکات بسیاری دارد.

  از شما دعوت می‌کنیم تا در آزمون آیین نامه مقدماتی آنلاین ضمن پاسخ به سوالات آیین نامه مقدماتی، هم خود را بیازمایید و هم برای امتحان اصلی آماده شوید.

  مشاهده آزمون آیین نامه مقدماتی :

  دانلود عکس های سوالات آیین نامه مقدماتی (برای مشاهده روی عکسها کلیک کنید) :

  نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی

  shorturl.at/beDHK مقدماتی راهنمایی رانندگی هر ساله تکرار می‌شود

  واقعیت این است که سوالات آیین نامه مقدماتی مانند سوالات کنکور است. اگر دفترچه سوالات کنکور و پاسخ‌نامه‌های آنها را در ۱۰ سال گذشته ورق بزنید درمیابید که تقریبا تمامی سوالات به تناوب تکرار شده‌اند.

  بنابراین شما که وقت کمی دارید و قصد دارید در اولین آزمون مقدماتی آیین نامه موفق شوید بهتر است کوتاه‌ترین راه را انتخاب کنید. مسلم بدانید که سوالات آیین نامه مقدماتی امسال در آزمون‌های سال‌های گذشته نیز مکررا آورده شده. توصیه ما این است که برای تسلط در پاسخ دادن، آزمون مقدماتی آیین نامه راهنمایی و رانندگی مربوط به سال‌های قبل را مرور کنید.

  🌟 نمونه سوالات مقدماتی آیین نامه

  با ما همراه باشید تا در آزمون آیین نامه مقدماتی موفق شوید

  درصد بالای قبولی افراد در سال‌های گذشته دستاوردی است که ما در آزمون آیین نامه مقدماتی سال‌های گذشته در اختیار داریم. خوشبختانه ما از یک تیم تخصصی برخوردار هستیم که بهترین نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهند. در هر سن و شرایط و سطح سوادی که قرار داشده باشید می‌توانید بر روی تجربه‌ی تیم ما حساب کنید.

  ما سال‌های طولانی در زمینه آموزش مفاهیم تدریس آیین نامه راهنمایی و رانندگی سابقه داریم. با انواع مختلفی از هنرجویان برخورد داشتیم. ترس از امتحان را می‌شناسیم و برای برخورد با آن برنامه ریزی منسجمی داریم. اعتماد شما کلید موفقیتتان است. ما بهترین سوالات آیین نامه مقدماتی را در اختیار شما می‌گذاریم.

  مطالعه نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب و تاثیر آن بر کاهش استرس

  بسیاری از افراد از جلسه امتحان هراس دارند. این هراس آنان را دچار استرس می‌سازد. انجام تست‌های آزمایشی آیین نامه مقدماتی استرس را کاهش می‌دهد. اصولا برای بسیاری از افراد لفظ امتحان استرس زاست.

  نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی ۹۹

  گاهی اتفاق می‌افتد که علی رغم آمادگی، استرس بالا سبب می‌شود تا توان پاسخگویی به سوالات از فرد سلب شود. برای مواجهه موفق با این معضل شرکت در آزمون مقدماتی آیین نامه به صورت آنلاین و آزمون آزمایشی آیین نامه مقدماتی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

  سوالات مقدماتی آیین نامه پایه سوم

  مسلم بدانید اگر خود را در چند نوبت در شرایط آزمون قرار دهید پاسخ به سوالات آیین نامه مقدماتی برایتان آسان می‌شود.  نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی در اختیار شما قرار میگیرد و در این راستا می‌توانید پاسخ‌های خود را  با کلید سوالات مقایسه کنید.

  این روش سبب می‌شود تا استرس شما به مرور کاهش یابد و اعتماد به نفس بیش‌تری به دست آورید و اطمینان داشته باشید تا این مسیر بهترین نتیجه را خواهد داشت.

  آزمون مقدماتی آیین نامه

  راه مقابله با کمبود وقت برای موفقیت در آزمون آیین مقدماتی

  ایا منبع اصلی آیین نامه مقدماتی را نخوانده‌اید؟ آیا زمان بسیار کمی تا آزمون آیین نامه مقدماتی باقیست و ناامید شده‌اید؟ تصور می‌کنید که امکان قبولی در آزمون مقدماتی آیین نامه وجود نداد اما ما به شما می‌گوییم راه‌حل میانبری وجود دارد.

  شما باید تلاش کنید تا سوالات آیین نامه مقدماتی سال‌های پیش را تهیه و مرور کنید. برای بسیاری این پیشنهاد باورنکردنی‌ست اما ما تضمین می‌کنیم اگر منابعی را که در اختیارتان قرار می‌دهیم با دقت بررسی کنید و به تک تک سوالات پاسخ دهید در آزمون مقدماتی آیین نامه موفق خواهید بود.

  تست سوالات مقدماتی رانندگی

  تنها کاری که لازم است انجام دهید آن است که سعی کنید آزمون را جدی بگیرید و به سوالات فکر کنید و با آرامش و دقت تمامی سوالات را به صورت مفهومی تک به تک بخوانید، پاسخ دهید و سپس به سراغ آزمون بعدی بروید.

  تکرار این روند سبب می‌شود تا شما به مجموعه کاملی از سوالات آیین نامه مقدماتی پاسخ بدهید. کاری که انجام آن بسیار ضروریست آن است که برای شرکت در هر یک از آزمون‌ها، خودتان را در شرایط ازمون قرار دهید، آرامش داشته باشید و با منطق جواب‌گوی سوالات باشید.

  پس از آنکه سوالات آیین نامه مقدماتی که در اختیار شما قرار گرفته است را تا پایان پاسخ دادید، حال پاسخ‌نامه آزمون در اختیار شما قرار می‌گیرد. سعی کنید تا تمامی پاسخ‌هایتان را با کلید چک کنید، این کار کمک خواهد کرد تا منطق سوالات آیین نامه مقدماتی را به درستی دریابید.

  با دانلود سوالات آیین نامه مقدماتی شانس شما برای قبولی بالا خواهد رفت. به یاد داشته باشید که همواره سوالات آزمون آیین نامه مقدماتی ساده‌تر از سوال‌های آزمون آیین نامه اصلی است.

  نمونه سوال آیین نامه مقدماتی

  تجربه افسران کمک قبولی شماست در آزمون آیین نامه مقدماتی

  تیم ما قدم به قدم با شما همراه خواهد بود. ما تلاش می‌کنیم تا به تدریج مفاهیم آیین نامه مقدماتی را در ذهن شما جا بیندازیم. طراحان سوالات افسران مجربی هستند که سوالات را به شکل طبقه بندی شده در اختیار شما قرار می‌دهند.

  اگر به طور منظم در تست آیین نامه مقدماتی آنلاین شرکت کنید هر بار یک گام به گواهی نامه رانندگی نزدیک‌تر می‌شوید. افسرهای مجرب مانند معلمان کارآزموده، می‎‌دانند که هنرجویان در کدام مباحث و سوالات دچار تردید و اشکال می‌شوند.

  مطالب مرتبط :

  نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب رایگان

  آنها با استفاده از تجربه به شکلی آماری دریافتند که هنرجویان در پاسخ به کدام یک از سوالات آیین نامه مقدماتی بیشتر دچار اشتباه می‌شوند. آنها دام‌های سوالات آیین نامه مقدماتی را می‌شناسند و نکاتی که در هر سوال سبب ترید در پاسخگویی می‌شود را میدانند.

  آزمون مقدماتی آیین نامه از آزمون اصلی ساده‌تر است و نکات پیچیده کمتری دارد اما همین سادگی سوالات گاهی افراد را به اشتباه می‌اندازد که پاسخ سوالات بسیار ساده را اشتباه می‌دهند. این شرایطی است که تیم ما به خوبی درک می‌کند و سعی دارد با در اختیار گذاشتن دانلود سوالات آیین نامه مقدماتی شما را با چنین موانعی آشنا کند.

  تست آیین نامه مقدماتی

  افسران ما به تجربه دریافتند که اگر سوالات را به صورت طبقه بندی شده و بر اساس اولولیت در اختیار شما قرار دهند، در واقع با بهره‌گیری از سیستم نوین آموزشی راه را برایتان هموار ساختند. همین طبقه بندی سبب می‌شود تا شما به تدریج مطالب را از ساده به مشکل در ذهنتان جای دهید؛

  به این ترتیب طی مدت کوتاهی بدون آنکه خود متوجه شده باشید تسلط بسیار خوبی در پاسخ به سوالات خواهید یافت.

  آزمون آیین نامه مقدماتی

  مزیت‌های شرکت در آزمون آیین نامه مقدماتی آنلاین

  شرکت در کلاس‌هایی که برای آمادگی در آزمون مقدماتی آیین نامه در آموزشگاه‌ها تشکیل می‌شود مستلزم صرف زمان طولانی برای آمد و شد  و صرف هزینه و انرژی بسیاری است. درحالیکه شرایط آزمون آنلاین این امکان را فراهم می‌سازد تا هر ساعت شبانه‌روز و در هر مکانی بتوانید یک نمونه از آزمون مقدماتی آیین نامه را پشت سر بگذارید.

  برای این کار تنها دسترسی به اینترنت لازم دارید. به این ترتیب شما در فضای آزمون آیین نامه مقدماتی قرار می‌گیرید و با آرامش در مدت تعیین شده به سوالات پاسخ می‎دهید و پاسخ‌هایتان را با پاسخ اصلی چک می‌کنید. مسلما به دلایل مختلف آرامش و تمرکزی را که در خانه دارید در آموزشگاه‌ها نخواهید داشت.

  سوال های مقدماتی ایین نامه رانندگی با جواب

  به غیر از این موارد، در آزمون آنلاین، چگونگی نیاز شخصی شما به نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی در بخش‌های خاصی مطرح است. برای نمونه شاید شما شخصا نیاز داشته باشید که مثلا به سوالات بخش حق تقدم بیش‌تر پاسخ دهید، زیرا احساس می‌کنید که اشکالات پاسخ‌دهی شما در زمینه حق تقدم ضعیف است.

  در آزمون آنلاین آیین نامه مقدماتی این امکان برای شما وجود دارد که اگر بخواهید تنها به همین بخش از سوالات اکتفا کنید تا تسلط خود را در جواب‌دهی در این زمینه کامل کرده باشید. در حالیکه فضای کلاس به شما این امکان را نمی‎‌دهد.

  دانلود سوالات آیین نامه مقدماتی

  در واقع در آزمون آنلاین آیین نامه مقدماتی فضای بیش‌تری در اختیار شماست تا در آن بتوانید به تعداد بیش‌تری از سوالات پاسخ دهید. تکرار این آزمون‌های آنلاین شما را از مراجعه به حجم عظیمی از کتاب و جزوه بی‌نیاز می‌کند.

  به غیر از این موارد دانلود نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی باعث می‌شود تا از کیفیت بهتری از خدمات آموزشی برخوردار شوید.

  دیگر آنکه شرکت در آزمون آنلاین آیین نامه مقدماتی مقرون به صرفه است و امکان تکرار بینهایت را در اختیار شما قرار می‌دهد.
  مطالب مرتبط :

  سوالات آیین نامه اصلی

  سوالات آیین نامه مقدماتی

  نمونه سوالات آیین نامه پایه دوم

  چگونه از قبولی در آزمون آیین نامه مقدماتی رایگان ۱۰۰ در ۱۰۰ مطمئن شویم

  ما خود را موظف می‌دانیم تا با شما صادق باشیم. بهترین تضمین دهنده خود شمایید. اگر تصمیم بگیرید تا در آزمون آیین نامه مقدماتی شرکت کنید و موفق شوید، اصل راه رفته‌اید. آنچه ما در اختیار شما قرار می‌دهیم تجارب آموزشی چندین ساله تیم تخصصی است.

  ما تیمی در اختیار داریم که به شما می‌آموزد چگونه آرام باشید و با صبر و حوصله یک به یک نمونه سوالات آزمون مقدماتی با جواب که در اختیار شما گذاشته می‌شود را بررسی کنید؛ به آنها پاسخ دهید و پاسخ‌های خود را با پاسخ‌نامه چک کنید.

  امتحان آیین نامه مقدماتی

  تکرار این امر سبب خواهد شد تا بسیاری از سوالات برای شما تکرای شود. البته این امر برای یک هنرجو ممکن است پس از شرکت در ۱۰ آزمون مقدماتی آیین نامه ایجاد شود و برای هنرجوی دیگری در تعداد کمتر یا بیش‌تری از آزمون‌ها تسلط و تکراری بودن سوالات حس شود. اما به هر حال همه هنرجوها در نقطه‌ای به تسلط می‌رسند.

  نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب

  گام اول رسیدن به گواهی نامه دانلود نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با پاسخ pdf

  برای اخد گواهی نامه هنرجو باید سه مرحله را پشت سر بگذارد. اولین مرحله آزمون آیین نامه مقدماتی است. مرحله دوم آزمون آیین نامه اصلی و مرحله آخر ازمون عملی است. بسیاری از هنرجویان اعتقاد دارند که آزمون آیین نامه اصلی بسیار سخت و چالش برانگیز است.

  ممکن است این ادعا درست باشد اما به این معنا نیست که موفقیت در آزمون مقدماتی امری پیش پا افتاده است.

  سوالات مقدماتی آیین نامه

  اگر هنرجویان مهارت پاسخ‌دهی به سوالات را در آزمون مقدماتی آیین نامه کسب کرده باشند، آزمون اصلی برایشان چالش‌برانگیز نخواهد بود.

  در واقع شرکت در آزمون مقدماتی آیین نامه برای هنرجویان مانند فیلتری است که اگر از آن به راحتی عبور کنند آزمون اصلی برایشان بسیار ساده خواهد شد. آنچه که هنرجویان را می‌ترساند، سوالات بخش‌های فنی ماشین است. مطلب دیگر استرسی است که در ذات آزمون نهفته است.

  با در اختیار داشتن سوالات آیین مقدماتی موفقیت شما در مرحله اول دستیافتی و محتمل است. در صورتی که نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی را مرور کرده باشید متوجه خواهید شد که در مرحله مقدماتی سوالات فنی و سوالات پیچیده تعداد کمتری دارد.

  تست راهنمایی رانندگی مقدماتی

  در صورتی که به دفعات با نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی مواجه شوید بخش عمده‌ای از سوالات مرحله اصلی را نیز تمرین کرده‌اید و استرستان نیز به مقدار زیادی کاهش یافته است. دو مرحله اول آزمون آیین نامه تئوریک است و بار اصلی آزمون به دوش مرحله مقدماتی است.

  بنابراین هرچه خود را در مرحله آزمون آیین نامه مقدماتی آماده‌تر سازید امکان قبولی در آزمون آیین نامه اصلی بیش‌تر خواهد شد. زیرا در مرحله آزمون اصلی بیش‌تر تمرکز شما بر روی آزمون عملی رانندگی است.

  با شرکت در آزمون آیین نامه مقدماتی آنلاین گام اول را محکم بردارید تا مراحل بعدی برایتان ساده‌تر شود.

  برای دانلود سوالات اینجا کلیک کنید آیین نامه مقدماتی موتور سیکلت تستی و تست زنی آیین نامه مقدماتی پایه سوم جدید و آزمون آیین نامه مقدماتی بی سوادی رایگان و نمونه سوالات فنی آیین نامه مقدماتی با جواب pdf و سوالات آیین نامه مقدماتی پایه ۳ و نرم افزار نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی پایه دوم و سوالات آیین نامه مقدماتی تابلوها و تفاوت آیین نامه مقدماتی با اصلی و تست زنی آیین نامه مقدماتی و سخت ترین سوالات آیین نامه مقدماتی و نمره قبولی در آیین نامه مقدماتی و نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی همراه با جواب و نمونه سوال آیین نامه مقدماتی پایه سوم و سوال های مهم آیین نامه مقدماتی منابع لو رفته و نکات مهم آیین نامه مقدماتی قدیمی گواهینامه

  منبع مطلب : testdriving.ir

  مدیر محترم سایت testdriving.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب سال 99

  نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب سال 99

  آزمون آیین نامه مقدماتی اولین آزمون برای گرفتن گواهینامه است که با خواندن نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب 99 گواهیار به راحتی و تضمینی در آن قبول می شوید. نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی 97 مفهومی بوده و تمام مباحث آزمون مقدماتی 99 را پوشش میدهد.

  نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب

  برای قبولی در در آزمون مقدماتی خواندن نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب آن ها بسیار کمک میکند به گونه ای که تمام کسانی که با خواندن تست ها در امتحان حضور یافته اند از تاثیر بسیار خوب آن ها و تکراری بودن سوالات می گویند . از این رو ما مهمترین نمونه سوالات مقدماتی آیین نامه را به همراه پاسخ صحیح برای شما فراهم کرده ایم که به کمک آن ها بتوانید به راحتی در آزمون موفق شوید .

  ابتدا چند سوال از بسته ی ما را مطالعه کنید سپس بسته نمونه سوالات امتحان آیین نامه مقدماتی را دانلود کنید .

  1) برای سبقت گرفتن یک وسیله طویل مانند کامیون باید فاصله بیشتری با آن حفظ کرد زیرا…(آزمون2-سوال 15)

  2) تابلوهای منع کننده به رنگ … و تابلوها در آزادراه ها به رنگ … و در بزرگ راه ها به رنگ … می باشد(آزمون2-سوال29)

  3-تابلوی زیر یعنی …

  4)  مفهوم رنگ سیاه و سفید در علائم راهنمایی رانندگی چیست؟(آزمون3-سوال2)

  5)  کدام گزینه ناصحیح است؟(آزمون 3- سوال3)

  6) در حریم تابلوی ایستادن ممنوع:

  7-  خطوط شکل زیر به چه معناست؟

  سوالات امتحان مقدماتی آیین نامه

  8-تابلوی زیر یعنی …

  9-  در چه فاصله ای از سربالایی ها و پیچ که میدان دید کافی نیست، دور زدن ممنوع است؟

  10-  تابلوی زیر یعنی چه؟

  11 –  با تنظیم صندلی کدام یک از شرایط زیر مهیا می گردد؟


  ادامه ی نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی ما را در بسته مقدماتی ما بخوانید.

  با خواندن نمونه سوالات متوجه می شوید که حتی در سوالات ما هم بسیاری تکرار شده اند این به شما کمک میکند که راحت تر سوالات را مرور کنید و به آن ها مسلط شوید و به نتیجه برسید همچنین اگر تمایل ندارید سوالات تکراری را بخوانید و ترجیح میدهید خلاصه ای از مهمترین نمونه سوالات آیین نامه را بخوانید میتوانید تست های پنج آزمون اول از بسته ی سوالات مقدماتی را بخوانید و نتیجه ی قابل قبولی از آزمون بگیرید . در زیر چند سوال از بسته ی مقدماتی را آورده ایم.

  آیا نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب تشریحی هستند؟

  توجه کنید که بسیاری از سوالات آزمون آیین نامه نیاز به جواب تشریحی نیاز ندارند اما برای سوالاتی که ممکن است نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب تشریحی بهتر باشد و به شما برای درک بهتر سوال کمک کند توضیحات تشریحی نیز بیان کرده ایم تا بتوانید تست های آیین نامه ی مقدماتی را کاملا یاد بگیرید.

  سخت ترین نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی کدامند؟

  برای پاسخ به این سوال باید بدانید که نمونه سوالات آیین نامه از بخش های مختلفی تشکیل شده اند و برای هر هنرآموز سخت ترین بخش متفاوت است اما بیشترین مشکل در نمونه سوالات حق تقدم مشاهده شده و همیشه برای هنر آموزان دردسر ساز بوده است . که البته اصول بسیار ساده ای دارد و به راحتی یاد میگیرید.

  نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی سال 99

  همان گونه که میدانید با شروع سال جدید معمولا تغییراتی در سوالات آیین نامه به وجود می آید بنابراین ما هم نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی  ۹۷ را برای شما آماده کرده ایم و تغییرات جدید را در آن ها گنجانده ایم تا به سوالات مخصوص سال ۹۷ دسترسی داشته باشید و جدیدترین سوالات را بخوانید.

   برای دانلود بسته نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی 97 اینجا کلیک کنید

  آزمون آیین نامه مقدماتی چیست ؟

  همان گونه که میدانید برای گرفتن گواهینامه باید چندین مرحله آزمون را پشت سر بگذارید که اولین مرحله آزمون آیین نامه مقدماتی می باشد . این آزمون بعد از اتمام کلاس های آموزش آیین نامه ی رانندگی می باشد و معمولا در جلسه آخر توسط مربی آموزش گرفته می شود و قبولی در آن به منزله ی مجوز برای گذراندن سایر مراحل گرفتن گواهینامه می باشد.

  ازمون آیین نامه مقدماتی دارای چه سوالاتی است ؟

  در ازمون ایین نامه مقدماتی از تمام بخش های کتاب آیین نامه رانندگی و همچنین نکاتی که مربی در کلاس مطرح میکند سوال داده می شود که از جمله ی آن ها می توان به بخش های زیر اشاره کرد:

  گفتنی است که در این آزمون از نمونه سوالات فنی آیین نامه سوالی داده نمی شود و خواندن آن ها واجب نیست اما برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی خواندن سوالات فنی آیین نامه اصلی بسیار مهم است.

  برای دانلود و توضیحات بیشتر در مورد بسته ی نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی و دیدن تصاویری از آن روی دکمه ی زیر کلیک کنید.

  بسته ی نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی

  منبع مطلب : govahiyar.ir

  مدیر محترم سایت govahiyar.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ممنون از زحماتتمن 7 روز قبل
  0

  همه ی سوالات مقدماتی آیین نامه

  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید