توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نوبت دهی تعویض پلاک مشهد ساجدی

  1 بازدید

  نوبت دهی تعویض پلاک مشهد ساجدی را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  آغاز نوبت‌دهی اینترنتی تعویض پلاک در مشهد - ایسنا

  آغاز نوبت‌دهی اینترنتی تعویض پلاک در مشهد - ایسنا

  حمید رضا دهنوی، امروز ۲۶ شهریور ماه در نشست خبری با موضوع طرح‌ها و برنامه‌های جدید در خصوص تعویض پلاک وسایل نقلیه که در مرکز تعویض پلاک بلوار شهید ساجدی برگزار شد، اظهار کرد: به‌دلیل شلوغی و ازدحام در مراکز تعویض پلاک و با وجود اینکه هنوز شهر مشهد در وضعیت قرمز قرار دارد تصمیم گرفته‌ایم تا نوبت‌دهی برای انجام تعویض پلاک به صورت اینترنتی باشد.

  وی افزود: بنا بر این تصمیم نوبت‌دهی از همین امروز، ۲۶ شهریورماه آغاز می‌شود و از شنبه، ۲۹ شهریور ماه حضور افراد بدون نوبت‌دهی اینترنتی در مراکز تعویض پلاک ممنوع است. افراد در زمان‌ تعیین شده در این مراکز حضور خواهند داشت و از ازدحام جلوگیری خواهد شد.

  رییس پلیس راهور خراسان رضوی بیان کرد: از مزایای این طرح الکترونیکی کردن خدمات پلیس، کاهش مراجعات حضوری، عدم ازدحام و اجتماع و مدیریت مراجعات مردم به مراکز است. مهمترین مزیت این طرح این است که زمان انتظار در صف برای انجام تعویض پلاک حذف خواهد شد و با کامل بودن مدارک ارائه خدمات کمتر از یک ساعت انجام خواهد شد.

  دهنوی با اشاره به اینکه ارائه خدمات در مراکز تعویض پلاک شامل ۱۱ خدمت خواهد بود، عنوان کرد: این خدمات شامل نقل‌وانتقال مالکیت، احراز محل سکونت، خودروهای مزایده و وارداتی، صدور کارت شناسایی المثنی، صدور سند مالکیت (برگ سبز المثنی)، فک‌رهن، اصلاح مشخصات، پلاک المثنی، اختصاص پلاک مجازی و صدور تائید شده نقل‌وانتقال المثنی که در این سامانه انجام خواهیم شد و برای تمام این خدمات نیاز به نوبت‌دهی اینترنتی است.

  وی عنوان کرد: به وسایل نقلیه‌ای همچون سواری و وانت شخصی و عمومی، موتور سیکلت، خودروی سنگین و نیمه‌سنگین، ماشین‌های کشاورزی خدمات ارائه می‌شود.  ارائه خدمات در دو مرکز صورت می‌گیرد. مرکز تعویض پلاک شماره یک واقع در بلوار ساجدی فقط در رابطه با موتورسیکلت و سواری است. در مرکز شماره دو واقع در ابتدای جاده قدیم نیشابور به تمامی وسایل نقلیه‌ سواری، موتورسیکلت، وانت، خودروهای سنگین و نیمه‌سنگین و ماشین‌های کشاورزی خدمات ارائه خواهد شد.

  دهنوی ادامه داد: نوبت‌دهی برای انجام تعویض پلاک به صورت ۲۴ ساعته از طریق سایت https://nobatdehi.epolice.ir انجام می‌شود. از امروز این سامانه فعال و در خدمت شهروندان مشهدی است. در این مراکز از روز شنبه، ۲۹شهریور ماه نوبت‌دهی حضوری نخواهیم داشت. در نوبت‌دهی اینترنتی فرد باید راس ساعت نوبت خود در مرکز حضور داشته باشد و تا یک ساعت نوبت او در سیستم محفوظ می‌ماند و بعد از آن نوبت ابطال و به‌صورت پیامکی به او اطلاع‌رسانی خواهد شد. برای نوبت‌دهی خریدار یا فروشنده یک نفر کافی است.

  رئیس پلیس راهور خراسان رضوی گفت: ارائه خدمات در مراکز از ساعت ۷ صبح تا ۱۴ و برای وسایل نقلیه سنگین از ۷ صبح تا ۱۲ است. برای ارائه بهتر خدمات در هر مرکز دو دفتر اضافه شده است. شماره تلفن ۳۷۶۷۰۴۱۶ به صورت ۲۴ساعته آماده پاسخگویی به شهروندان خواهند بود.

  وی افزود: در مرکز شماره یک، بین ۷۰۰ تا ۸۰۰ خودرو  و مرکز شماره دو، بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ خودرو به ‌صورت روزانه خدمات دریافت می‌کردند، امید داریم با اجرای این طرح ارائه خدمات به همین میزان ادامه داشته باشد.

  انتهای پیام

  منبع مطلب : www.isna.ir

  مدیر محترم سایت www.isna.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نوبت دهی اینترنتی مراکز تعویض پلاک در خراسان رضوی

  نوبت دهی اینترنتی مراکز تعویض پلاک در خراسان رضوی

  به گزارش مشهد فوری، حمیدرضا دهنوی در نشست خبری طرح و برنامه‌های جدید تعویض پلاک وسایل نقلیه اظهار کرد: به دلیل شلوغی و ازدحام در مراکز تعویض پلاک و با وجود اینکه هنوز شهر مشهد در وضعیت قرمز قرار دارد تصمیم گرفتیم تا نوبت‌دهی برای انجام تعویض پلاک به صورت اینترنتی انجام شود که بنابر این تصمیم نوبت‌دهی خدمات شماره‌گذاری از همین امروز 26 شهریور ماه آغاز شد و از شنبه 29 شهریور ماه حضور افراد بدون نوبت‌دهی اینترنتی در مراکز تعویض پلاک ممنوع است.

  رئیس پلیس راهور خراسان رضوی اولین مزیت این طرح را الکترونیکی کردن خدمات پلیس دانست و افزود: کاهش مراجعه حضوری به مراکز تعویض پلاک و مدیریت مراجعه افراد در زمان ورود و خروج به مراکز نیز از دیگر مزیت‌های این طرح است.

  وی افزود: اگر بخواهیم مزایای این طرح را کامل کنیم زمان ارائه خدمات را در صورتی که مدارک کامل باشد زیر یکساعت قرار داده ایم و زمان انتظار مردم در صف برای تعویض پلاک حذف خواهد شد.

  دهنوی بیان کرد: شروع طرح نوبت دهی اینترنتی و خدمات شماره گذاری از تاریخ شنبه ۲۹ شهریور ماه خواهد بود و خدمات این طرح، ۱۱ مورد از جمله نقل و انتقال مالکیت، احراز محل سکونت، خودروهای مزایدی، خودروهای وارداتی، صدور کارت شناسایی المثنی، صدور سند مالکیت، فک‌ رهن، پلاک المثنی، اختصاص پلاک مجازی، صدور تاییدیه نقل و انتقال المثنی را شامل می‌شود.

  رئیس پلیس راهور خراسان رضوی ادامه داد: همه انواع وسایل نقلیه در این سامانه خدمات رسانی می گردد که از جمله آن خودرو سواری شخصی و خودرو سواری عمومی، وانت شخصی، وانت عمومی، موتور سیکلت، خودروی سنگین و نیمه سنگین و ماشین‌های کشاورزی است.

  وی تاکید کرد: در این سامانه از امروز مرکز تعویض پلاک شهر مقدس مشهد بارگذاری شده است که در مرکز تعویض پلاک شماره ۱ به آدرس بلوار جانباز بلوار شهید ساجدی فقط خودروهای سواری و موتور سیکلت ارائه خواهد شد.

  دهنوی در ادامه گفت: مرکز تعویض پلاک شماره2 به آدرس ابتدای جاده قدیم نیشابور رباط طرق خیابان ابریشم ۵ است که تمامی وسایل نقلیه هم سواری و موتور سیکلت و وانت تاکسی خودرو سنگین و نیمه سنگین و ماشین کشاورزی در مرکز ۲ خدمات خواهد گرفت.

  رئیس پلیس راهور خراسان رضوی افزود: سامانه نوبت دهی تعویض پلاک به آدرس nobatdehi.epolice.ir است که در این سامانه تمامی اطلاعات گفته شده وجود دارد.

  وی با تاکید بر اینکه از روز شنبه ۲۹ شهریور با تمام ظرفیت هردو مرکز آماده خدمات رسانی هستند گفت: مراجعین با اخذ نوبت از سامانه در ساعت و تاریخ مقرر شده حضور یابند و چنانچه در تاریخ و زمان مقرر مراجعه نداشته باشند نوبت آنها ابطال و پیامکی در این زمینه برای آنها ارسال خواهد شد و مجدد باید نوبت دهی را برای روزهای آتی انجام بدهند.

  دهنوی با بیان اینکه مرکز شماره یک، به ۷۰۰ تا ۸۰۰ دستگاه و مرکز شماره دو به ۴۰۰ تا ۵۰۰ دستگاه نوبت دهی و خدمات رسانی دارد، گفت: ما در پنج روز آینده هم می‌توانیم نوبت دهی داشته باشیم و اکنون ما در شرایط عادی قرار داریم و تا ساعت ۱۴خدمات رسانی انجام می‌دهیم.

  رئیس پلیس راهور خراسان رضوی اشاره کرد: مراجعین در زمان نوبت دهی با نظم و آمادگی بیشتر، در زمان کمتر خدمات بهتری خواهند گرفت و اطلاع رسانی در کیفیت ارائه خدمات تاثیر زیادی دارد.

  وی افزود: مراجعین از همراه داشتن خانواده خودداری کنند و فقط خریدار و فروشنده و یا وکیل قانونی مراجعه کنند هر شخص با کد ملی و شماره پلاک خودرو مدنظر می‌تواند یک نوبت دهی در روز بگیرد.

  دهنوی تاکید کرد: نکته حائز اهمیت دیگر این است که خودروهای مزایده‌ای که بدون پلاک هستند و قرار است خدمات رسانی شوند در سامانه شماره شاسی خودرو را ثبت کنند به جای شماره پلاک با ثبت شماره شاسی نوبت دهی انجام می‌شود.

  رئیس پلیس راهور خراسان رضوی به همراه داشتن مدارک مورد نیاز برای تعویض پلاک تاکید کرد و گفت: مدارک مورد نیاز برای خدمات در سایت تعویض پلاک بارگذاری شده است زمان مراجعت به سامانه برای شهر مشهد از روز شنبه ساعت ۷ صبح تا ساعت ۱۴در مرکز شماره یک و دو خواهد بود اما نوبت دهی در سامانه ۲۴ ساعته است.

  وی افزود: وسایل نقلیه سنگین تا ساعت ۱۲نوبت دهی خواهد داشت و اشخاص می‌توانند نوبت دهی را از طریق تلفن همراه با ورود به سامانه که به صورت رایگان است نوبت بگیرند در صورت نداشتن تلفن همراه از طریق مراجعت به کافی نت با توجه به نرخ نامه ای که دارد می‌تواند نوبت دهی را برابر با نرخ نامه انجام دهد.

  دهنوی اظهار کرد: اقداماتی از روز شنبه برای نوبت دهی اینترنتی صورت گرفته است اضافه کردن دو دفتر برای خدمات رسانی بیشتر به ارباب رجوع ، رعایت کامل پروتکل بهداشتی، استفاده اجباری از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی در مقابل دفاتر رعایت می‌شود.
  رئیس پلیس راهور خراسان رضوی ادامه داد: شماره تلفن نوبت دهی اینترنتی (۳۷۶۷۰۴۱۶) از امروز فعال خواهد شد و در سایت بارگذاری شده است و در ساعات روز که مراکز تعویض پلاک باز است ۲۴ ساعته آمادگی پاسخگویی دارند.

  منبع مطلب : www.mashhadfori.com

  مدیر محترم سایت www.mashhadfori.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آدرس مراکز تعویض پلاک در شهر مشهد + شرایط و مدارک لازم جهت شماره گذاری

  آدرس مراکز تعویض پلاک در شهر مشهد + شرایط و مدارک لازم جهت شماره گذاری

  یکی از کارهایی که دارندگان خودرو می بایست انجام دهند تعویض پلاک خودرو است که در مراکز خاصی که در هر شهری از جمله در شهر مشهد مشخص شده اند می بایست انجام گیرد. ما در این مطلب از یک مشهد برای شما آدرس و شماره تلفن مراکز تعویض پلاک خودرو در مشهد را منتشر کرده ایم ضمن اینکه در مورد سایر خدمات این مراکز هم اطلاعاتی را برای شما منتشر کرده ایم.

  مراکز تعویض پلاک شهر مشهد

  نام :مرکز تعویض پلاک شماره یک
  تلفن :۳۷۶۷۰۴۱۰-۹
  آدرس :بلوار ساجدی ، نبش ساجدی ۲

  نام :مرکز تعویض پلاک شماره دو
  تلفن :۳۳۸۱۰۸۵۶-۸
  آدرس :بعدازپلیس راه طرق، جاده قدیم نیشابور ، سی متری رباط طرق، خیابان ابریشم ۵ ، نرسیده به معاینه فنی

  خدمات مراکز تعویض پلاک و مراحل نقل و انتقال خودرو

  دریافت قبض ورودی پارکینگ (زمان ورود به مرکز).
  – مراجعه به اطلاعات و نوبت دهی و تعیین دفتر یا غرفه مربوطه .
  – مراجعه به غرفه یا دفتر تعیین شده و ارائه مدارک لازم و بررسی مدارک متقاضیان توسط کارشناس حقوقی.
  – اخذ فرم بازدید فنی خودرو از دفتر تعیین شده.
  – بازدید فنی وسیله نقلیه توسط کارشناس مرکز (تأیید اصالت خودرو).
  – ارائه گواهی مفاصا حساب از اجرائیات در صورت عدم پرداخت وجوه جرائم معوقه.
  – واریز فیش بانکی به مبلغ ۵۰۰٫۰۰۰ ریال به شماره حساب ۲۱۷۱۱۵۹۰۱۳۰۰۲ نزد بانک مرکزی بنام خزانه داری کل بابت هزینه نقل و انتقال خودرو و پرداخت هزینه مصوب جهت صدور و ارسال کارت مشخصات خودرو.
  – مراجعه به غرفه مربوطه جهت دریافت تأییدیه نقل و انتقال و سند مالکیت خودرو .
  – مراجعه به محل فک جهت فک پلاک خودرو .
  – مراجعه به انبار پلاک جهت تحویل پلاک قدیم و اخذ پلاک جدید.
  – مراجعه به محل نصب جهت نصب پلاک جدید.
  – مراجعه به درب خروج با ارائه قبض ورود به پارکینگ و خروج از مرکز.

  تعویض پلاک مشهد,آدرس مراکز تعویض پلاک مشهد

  شرایط و مدارک لازم جهت نقل و انتقال خودرو

  – حضور متعاملین (خریدار و فروشنده یا نماینده قانونی ایشان) به همراه خودرو
  – اصل شناسنامه (سجلی هویت)فروشنده و خریدار (حسب مورد)و کارت ملی متعاملین
  -اصل سند مالکیت خودرو صادر شده توسط پلیس راهور ناجا در صورت مفقود شدن سند مالکیت درج یک نوبت آگهی در روزنامه های کثیر الانتشار مبنی بر فقدان سند و قبول هر گونه مسئولیت در قبال کشف فساد احتمالی الزامی است.
  – اصل کارت شناسایی خودرو در صورت مفقود شدن کارت شناسایی اخذ تعهد از مالک یا نماینده قانونی وی الزامی است.
  – ارائه گواهی مفاصا حساب از اجرائیات در صورت عدم پرداخت وجوه جرائم معوقه- مدارک احراز سکونت خریدار در آدرس اعلامی- واریز فیش بانکی به مبلغ ۵۰۰/۰۰۰ریال به شماره حساب ۲۱۷۱۱۵۹۰۱۳۰۰۲ بنام خزانه داری کل نزد بانک مرکزی بابت هزینه نقل و انتقال خودرو- پرداخت هزینه مصوب جهت صدور و ارسال کارت هوشمند مشخصات خودرو.
  – یادآوری می گردد ؛ کلیه هزینه های نقل و انتقال و تعویض پلاک از طریق دستگاه های کارت خوان )(pos موجود در مراکز تعویض پلاک دریافت می گردد.

  شرایط و مدارک لازم جهت صدور المثنی تأییدیه نقل و انتقال خودرو

  – حضور مالک یا نماینده قانونی ایشان به همراه خودرو جهت سیر مراحل قانونی.
  – اصل مدارک شناسایی معتبر شامل کارت ملی و شناسنامه یا وکالتنامه برای نماینده قانونی وی به همراه مدرک شناسایی.
  -اصل سند مالکیت خودرو صادر شده توسط پلیس راهور ناجا .
  -اصل کارت مشخصات خودرو .
  – ارائه گواهی مفاصا حساب از اجرائیات در صورت عدم پرداخت وجوه جرائم معوقه.
  – واریز فیش بانکی به مبلغ ۴۵۰٫۰۰۰ریال به شماره حساب۰۱۵۱۸۰۱۰۰۱۱۲۴۳۲ نزد بانک قوامین شعبه مرزداران بابت هزینه صدور المثنی تائیدیه نقل و انتقال خودرو.
  -یادآوری می گردد ؛ کلیه هزینه های نقل و انتقال و تعویض پلاک از طریق دستگاه های کارت خوان ) (pos موجود در مراکز تعویض پلاک دریافت می گردد.

  شرایط و مدارک لازم جهت اصلاح مشخصات خودرو

  – حضور مالک یا نماینده قانونی ایشان به همراه خودرو جهت سیر مراحل قانونی.
  – اصل مدارک شناسایی معتبر شامل کارت ملی و شناسنامه یا وکالتنامه برای نماینده قانونی وی به همراه مدرک شناسایی.
  -اصل سند فروش کارخانه سازنده (تولید داخل).
  – اصل سند مالکیت خودرو صادر شده توسط پلیس راهور ناجا .
  – اصل کارت مشخصات خودرو.
  – ارائه گواهی مفاصا حساب از اجرائیات در صورت عدم پرداخت وجوه جرائم معوقه.
  – واریز فیش بانکی به مبلغ ۴۵۰٫۰۰۰ ریال به شماره حساب ۰۱۵۱۸۰۱۰۰۱۱۲۴۳۲ نزد بانک قوامین شعبه مرزداران بابت هزینه اصلاح مشخصات خودرو.
  – پرداخت هزینه مصوب جهت صدور و ارسال کارت هوشمند مشخصات خودرو .
  -یادآوری می گردد ؛ کلیه هزینه های نقل و انتقال و تعویض پلاک از طریق دستگاه های کارت خوان ) (pos موجود در مراکز تعویض پلاک دریافت می گردد
  – چنانچه ثبت اشتباهی مشخصات خودرو توسط کارکنان تعویض پلاک یا شماره گذاری باشد وجهی از مراجعه کننده دریافت نمی شود.

  مدارک احراز محل سکونت خریدار

  ۱- ارائه سند مالکیت منزل مسکونی بنام مالک وسیله نقلیه
  ۲- ارائه سند اجاره نامه منزل مسکونی بنام مالک وسیله نقلیه (دارای کد رهگیری و هالوگرام )
  ۳- اصل جواز کسب معتبر بنام مالک وسیله نقلیه
  ۴- گواهی اشتغال به تحصیل فرزندان خریدار با ذکر آدرس محل سکونت والدین که به تائید آموزش و پرورش منطقه رسیده باشد.
  ۵- معرفی نامه از اداره محل خدمت خریدار (ویژه کارکنان دولت و نیروهای مسلح)با ذکر آدرس محل سکونت کارکنان مزبور
  ۶- درصورت ادعای سکونت خریدار در منزل والدین، ارائه سند (ملکی، استیجاری) به نام پدر یا مادر
  ۷- ارائه سند واحد مسکونی بنام همسر مالک وسیله نقلیه
  ۸- در صورت عدم ارائه مدارک فوق الذکر بر اساس محل صدور شناسنامه اقدام می گردد.
  ۹- دفترچه تامین اجتماعی معتبر مربوط به شهرستان محل اخذ کد پلاک
  ۱۰- در صورت عدم امکان احراز آدرس در بندهای ۱ . ۳ . ۶ . ۷ . ۸ ارایه مدرک تکمیلی اصل فیش آب یا برق و یا گاز به تاریخ روز الزامی می باشد.
  ۱۱-تایید شورای محل/ روستا برای ساکنان شهرها و روستاهای مرزی که در زمان جنگ به شهرهای دیگر منتقل شده و دارای محل تولد مغایر با والدین خود می باشند.
  ۱۲- تایید شورای محل / روستا برای منازل اوقافی و روستایی و همچنین نامه رسمی از ادارات عشایر و امور روستایی سازمان جهاد کشاورزی برای عشایر با نظر مدیر فنی
  ۱۳- درخصوص سازمانها ، کارخانجات ، شرکتها ، اساسنامه و بریده روزنامه رسمی که حداکثر دو سال از تاریخ ثبت در روزنامه گذشته باشد و بر اساس شهرستان محل ثبت شرکت با ذکر آدرس
  دقیق محل فعالیت اقدام گردد.
  ۱۴- در رابطه با سازمانها ، کارخانجات ، شرکتها ، که دارای شعبه و یا دفتر در سایر شهرها (به غیر از شهری که شرکت یا کارخانه یا سازمان در آنجا به ثبت رسیده) می باشد، براساس مندرجات اساسنامه و بریده روزنامه رسمی آنها اقدام خواهد شد.

  شرایط و مدارک صدور کارت المثنی مشخصات خودرو

  – حضور مالک یا نماینده قانونی ایشان به همراه خودرو جهت سیر مراحل قانونی
  – اصل مدارک شناسایی معتبر شامل کارت ملی و شناسنامه یا وکالتنامه برای نماینده قانونی وی به همراه مدرک شناسایی
  – اصل سند مالکیت خودرو صادر شده توسط پلیس راهور ناجا
  -مدارک احراز سکونت مالک در آدرس اعلامی
  – ارائه گواهی مفاصا حساب از اجرائیات در صورت عدم پرداخت وجوه جرائم معوقه
  – واریز فیش بانکی به مبلغ ۴۵۰٫۰۰۰ ریال به شماره حساب۰۱۵۱۸۰۱۰۰۱۱۲۴۳۲ نزد بانک قوامین شعبه مرزداران بابت هزینه صدور کارت المثنی مشخصات خودرو
  – اخذ تعهد کتبی از مالک ویا نماینده قانونی
  – پرداخت هزینه مصوب جهت صدور و ارسال کارت هوشمند مشخصات خودرو یادآوری می گردد ؛ کلیه هزینه های نقل و انتقال و تعویض پلاک از طریق دستگاه های کارت خوان ) (pos موجود در مراکز تعویض پلاک دریافت می گردد.

  تعویض پلاک مشهد,آدرس مراکز تعویض پلاک مشهد

  شرایط و مدارک صدور سند المثنی مالکیت خودرو

  – حضور مالک یا نماینده قانونی ایشان به همراه خودور جهت سیر مراحل قانونی.
  – اصل مدارک شناسایی معتبر شامل کارت ملی و شناسنامه یا وکالتنامه برای نماینده قانونی وی به همراه مدرک شناسایی .
  – اصل کارت مشخصات خودرو
  – درج یک نوبت آگهی در روزنامه های کثیرالانتشار مبنی بر فقدان سند مالکیت خودرو و سپری شدن ۱۰ روز از تاریخ آگهی و قبول هرگونه مسئولیت در قبال کشف فساد احتمالی الزامی است.
  -مدارک احراز سکونت مالک در آدرس اعلامی.
  – ارائه گواهی مفاصا حساب از اجرائیات در صورت عدم پرداخت وجوه جرائم معوقه.
  – واریز فیش بانکی به مبلغ ۴۵۰٫۰۰۰ ریال به شماره حساب ۰۱۵۱۸۰۱۰۰۱۱۲۴۳۲ نزد بانک قوامین شعبه مرزداران بابت هزینه صدور سند المثنی خودرو.یادآوری می گردد ؛ کلیه هزینه های نقل و انتقال و تعویض پلاک از طریق دستگاه های کارت خوان ) (pos موجود در مراکز تعویض پلاک دریافت می گردد

  شرایط و مدارک لازم جهت فک رهن خودرو

  – معرفی نامه از شرکتی که وسیله نقلیه در رهن آن شرکت می باشد.
  – حضور مالک یا نماینده قانونی ایشان به همراه خودرو جهت سیر مراحل قانونی
  – اصل مدارک شناسایی معتبر شامل کارت ملی، شناسنامه یا وکالتنامه برای نماینده قانونی وی به همراه مدرک شناسایی
  -اصل سند مالکیت خودرو صادر شده توسط پلیس راهور ناجا
  -اصل کارت مشخصات خودرو
  – ارائه گواهی مفاصا حساب از اجرائیات در صورت عدم پرداخت وجوه جرائم معوقه
  – مدارک احراز سکونت مالک در آدرس اعلامی
  – درصورتیکه پلاک اولیه به نام شرکت باشد واریز فیش بانکی به مبلغ ۵۰۰/۰۰۰ ریال به شماره حساب ۲۱۷۱۱۵۹۰۱۳۰۰۲ نزد بانک مرکزی بنام خزانه داری کل بابت هزینه نقل و انتقال خودرو
  – درصورتیکه پلاک اولیه به نام شخص و خودروی مورد نظر از محصولات ایران خودرو باشد واریز فیش بانکی به مبلغ ۳۰۰/۰۰۰ریال و در خصوص خودروهای سایر کارخانجات واریز فیش بانکی به مبلغ ۴۵۰/۰۰۰ریال به شماره حساب ۰۱۵۱۸۰۱۰۰۱۱۲۴۳۲ نزد بانک قوامین شعبه مرزداران هزینه فک رهن خودرو– پرداخت هزینه مصوب جهت صدور و ارسال کارت هوشمند مشخصات خودرو
  یادآوری می گردد ؛ کلیه هزینه های نقل و انتقال و تعویض پلاک از طریق دستگاه های کارت خوان ) (pos موجود در مراکز تعویض پلاک دریافت می گردد.

  شرایط و مدارک لازم در صورت مفقودی یا سرقت تک پلاک یا زوج پلاک خودرو

  – مراجعه به کلانتری محل و تشکیل پرونده در صورت سرقت جفت پلاک.
  – حضور مالک یا نماینده قانونی ایشان به همراه وسیله نقلیه جهت سیر مراحل قانونی.
  – اصل مدارک شناسایی معتبر شامل کارت ملی و شناسنامه یا وکالتنامه برای نماینده قانونی وی به همراه مدرک شناسایی.
  اصل سند مالکیت خودرو صادر شده توسط پلیس راهور ناجا.
  -اصل کارت مشخصات خودرو.
  – ارائه گواهی مفاصا حساب اجرائیات در صورت عدم پرداخت وجوه جرائم معوقه.
  – مدارک احراز محل سکونت مالک در آدرس اعلامی.
  – واریز فیش بانکی به مبلغ ۵۰۰٫۰۰۰ ریال به شماره حساب ۲۱۷۱۱۵۹۰۱۳۰۰۲ نزد بانک مرکزی بنام خزانه داری کل از بابت هزینه تعویض پلاک خودرو.
  – پرداخت هزینه مصوب جهت صدور و ارسال کارت هوشمند مشخصات وسیله نقلیه .
  -یادآوری می گردد ؛ کلیه هزینه های نقل و انتقال و تعویض پلاک از طریق دستگاه های کارت خوان ) (pos موجود در مراکز تعویض پلاک دریافت می گردد

  شرایط و مدارک لازم درصورت تعویض زوج پلاک مخدوش خودرو

  – حضور مالک یا نماینده قانونی ایشان به همراه خودرو جهت سیر مراحل قانونی.
  – اصل مدارک شناسایی معتبر شامل کارت ملی و شناسنامه یا وکالتنامه برای نماینده قانونی وی به همراه مدارک شناسایی.
  -اصل سند مالکیت خودرو صادر شده توسط پلیس راهور ناجا .
  -اصل کارت مشخصات خودرو .
  – ارائه گواهی مفاصا حساب از اجرائیات در صورت عدم پرداخت وجوه جرائم معوقه.
  – واریز فیش بانکی به مبلغ ۴۵۰٫۰۰۰ ریال به شماره حساب ۰۱۵۱۸۰۱۰۰۱۱۲۴۳۲ نزد بانک قوامین شعبه مرزداران بابت هزینه ساخت پلاک زوج پلاک خودرو
  -یادآوری می گردد ؛ کلیه هزینه های نقل و انتقال و تعویض پلاک از طریق دستگاه های کارت خوان ) (pos موجود در مراکز تعویض پلاک دریافت می گردد.

  شرایط و مدارک لازم جهت شماره گذاری وسایل نقلیه وارداتی

  – حضور مالک یا نماینده قانونی ایشان به همراه وسیله نقلیه جهت سیر مراحل قانونی.
  – اصل مدارک شناسایی معتبر شامل کارت ملی و شناسنامه مالک و نماینده قانونی.
  – ارائه اصل اسناد و مدارک وسیله نقلیه ،خودروهای ساخت داخل (سند فروش)و خودروهای وارداتی(پروانه/گواهینامه/مدلول سند گمرکی)و یا سند فروش مزایده ای.
  – بررسی و تائید اسناد و مدارک وسیله نقلیه توسط کارشناس حقوقی مستقر در مرکز تعویض پلاک.
  – بررسی وضعیت تبصره ۱۳ خودروهای وارداتی.
  – بازدید و تائید کاردکس به منظور احراز اصالت وسیله نقلیه توسط افسران کارشناس عالی تصادفات و امور فنی بازنشسته و ممهور نمودن کاردکس به مهر و امضاء افسران بازدید کننده مجاز.
  – ارائه مدارک مبنی بر مفاصاحساب دیون دولتی.
  – واریز فیش بانکی به مبلغ۱/۰۰۰/۰۰۰ ریال به شماره حساب ۲۱۷۱۱۵۹۰۱۳۰۰۲ بنام خزانه داری کل نزد بانک مرکزی بابت هزینه نقل و انتقال خودرو.
  – تخصیص پلاک به فرد بر اساس محل سکونت مالک.
  – پرداخت هزینه مصوب جهت صدور و ارسال کارت هوشمند مشخصات وسیله نقلیه .

  دفاتر پیشخوان دولت در مشهد

  شماره تلفن صرافی های مشهد

  دفاتر بیمه در مشهد

  دفاتر پلیس +۱۰ در مشهد

  مراکز معاینه فنی ماشین مشهد

  منبع مطلب : 1mashhad.ir

  مدیر محترم سایت 1mashhad.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  محمدمهدی مودب : نوبت برای تعویض پلاک

  قلجایی : تعویض پلاک سواری در ساجدی

  رامین : بر پدر مادر این طرح لعنت ۳روزه دارم سعی میکنم وارد سایت نوبت دهی بشم نمیتونم خدا وکیلی این درسته

  بنده خدا : چطور باید نوبت بگیریم

  عباس : نوبت برای تعویض پلاک می خواستم در ساجدی

  محمدوحدتی : تعویض پلاک درمشهد شروع میشود

  قلجایی : تعویض پلاک تیبا 2

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  محمدرضا 2 روز قبل
  0

  من هم نمیدونم

  مسعود الماس رو 8 روز قبل
  0

  برای نوبت تعویض پلاک خودرو

  سعید شیخ احمدی شهرنویی 11 روز قبل
  1

  نوبت دهی تعویض پلاک

  ناشناس 15 روز قبل
  0

  سلام.نوبت تعویض پلاک میخوام برای آردی۸۴.آهویی

  مهدی عباسی 2 ماه قبل
  0

  امکان ثبت نام با این روش وجو نداره

  و بیستر وقت مردم‌گرفته میشه

  نزدیک به دو ما تلاش میکنم هنوز تتونستم نوبت بگیرم

  سه برتبه به تعویض پلاک مراجعه کردم کسی پاسخ گو نیست

  داره مدو زمان وکالت تموم میشه و بخواطر تعویض نشدن پلاک مراجعه مک و فروشنده به نحضر باعث مبشه تماس فیزیکی بیشتری انجام بشه

  حمیرا رسولی زاده 2 ماه قبل
  -1

  تعویض پلاک پراید مدل ۸۶

  محمد محمودی مقدم 2 ماه قبل
  2

  برگ سبز

  عباس علیزاده 2 ماه قبل
  2

  از ساعت ۸تا۹هر کاری کردم ثبت نام نشد برای نوبت تعویض پلاک

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  تعویض پلاک ۲۰۶ مدل ۹۸

  ناشناس 2 ماه قبل
  -1

  چرااینقدر سخت می گیرین

  جواد آدینه پور 3 ماه قبل
  3

  سلام یکی از پلاکام خراب شده افسر گیر میده چکار کنم می‌خوام عو۱ کنم

  جواد آدینه پور 3 ماه قبل
  0

  سلام یکی از پلاکام خراب شده خوانا نیست افسران گیر میدن می‌خوام عوض کنم تمام هم

  حبیب 3 ماه قبل
  0

  الان تعویض پلاک باز است یا نه

  بنده خدا 3 ماه قبل
  6

  چطور باید نوبت بگیریم

  -2
  مهدی 3 ماه قبل

  وقتی مراکز تعویض پلاک بازگشایی بشن میتونین برای نوبت گیری اقدام نمایید

  0
  ملیحه صنوبری 3 ماه قبل

  ملیحه صنوبری

  امیرعلی 3 ماه قبل
  -1

  سلام تعویض پلاک کی بازمیشه

  حسینی 3 ماه قبل
  3

  ایا بخاطر کرونا نوبت دهی تعطیل است

  حسین‌اصغربراتی‌نیت 3 ماه قبل
  1

  نوبت‌‌دهی‌‌تعویض‌‌پلاک

  0
  س 3 ماه قبل

  تعویض پلاک باز است

  محمد رضا 3 ماه قبل
  0

  سلام من نوبت گرفتم به تعطیلی خورد باطل شد الان خود کار دو باره نوبت میده یا نه چون تاریخ وکالتم داره تموم میشه

  قاسم مریدی 3 ماه قبل
  3

  برای تعویض پلاک موتورسکیلت

  حسین کاظمی 3 ماه قبل
  0

  ثبت نام کوئیک ازسایپا داشتم برگه ای به من داده اند که احراز هویت بیاورم اگه لینک ادار ثبت راداشتید مردم آزاری انجام نمی شد من منزل شخصی بنام خودم دادم از چهل سال پیش

  حسین کاظمی 3 ماه قبل
  0

  من فقط می خواستم احراز هویت بگیرم چه کارکنم

  1
  حسین کاظمی 3 ماه قبل

  سایپا ماشین کوئیک ثبت نام کرده ام از من خواسته اند برگه احراز هویت رابگیرم

  رسول زرگر قوچانی 4 ماه قبل
  0

  تعویض پلاک تندر لوگان ال۹۰

  رامین 4 ماه قبل
  6

  بر پدر مادر این طرح لعنت ۳روزه دارم سعی میکنم وارد سایت نوبت دهی بشم نمیتونم خدا وکیلی این درسته

  ناشناس 4 ماه قبل
  1

  سیدمجتبی علیمی

  حمید میرزایی 5 ماه قبل
  0

  تعویض پلاک موتر میخوام انجام بدم برگ سبز دستمه با غولنامه که دارم بامدرک پشت به پشت موتور موتونم تعویض پلاک کنم

  محمدمهدی مودب 5 ماه قبل
  11

  نوبت برای تعویض پلاک

  قلجایی 5 ماه قبل
  9

  تعویض پلاک سواری در ساجدی

  قلجایی 5 ماه قبل
  4

  تعویض پلاک تیبا 2

  سحر 5 ماه قبل
  0

  سلام

  سجاد رستگار 5 ماه قبل
  0

  تعویض پلاک

  احمدرضا 5 ماه قبل
  -1

  نوبت تعويض پلاک دربلوارساجدی میخوام

  0
  هاشم تابنده 5 ماه قبل

  نقل وانتقال

  مهدی شکوهی 5 ماه قبل
  2

  چجوری باید تعویض پلاک نوبت بگیرم

  مهدی شکوهی 5 ماه قبل
  1

  مهدی شکوهی نوبت میخواستم برای تعویض پلاک

  مهدی شکوهی 5 ماه قبل
  2

  تعویض پلاک

  3
  مهدی شکوهی 5 ماه قبل

  میخوام نوبت برای تعویض پلاک بگیرم

  مهدي طبسي 6 ماه قبل
  3

  ميخاهم نوبت براي تعويض پلاك بگيرم

  هادی رافع 6 ماه قبل
  0

  هادی رافع نوبت تعویض پلاک

  جعفرتوکلی 6 ماه قبل
  2

  نوبت تعویض پلاک میخواستم موتورسیکلت

  جعفرتوکلی 6 ماه قبل
  1

  نوبت برای تعویض پلاک موتور سیکلت مدل 94

  محمدوحدتی 6 ماه قبل
  4

  تعویض پلاک درمشهد شروع میشود

  مرتضی عابد 6 ماه قبل
  2

  نوبت تعویض پلاک میخواستم برای ۲۰۶

  مهدی 6 ماه قبل
  0

  سلام نوبت جهت تعویض پلاک لطفا

  مهدی 6 ماه قبل
  0

  سلام

  ثبت نام انجام نمیشه!

  مصطفی اکابری 6 ماه قبل
  2

  تعویض پلاک پژوپارس

  عباس 6 ماه قبل
  5

  نوبت برای تعویض پلاک می خواستم در ساجدی

  2
  امین هوشمند 6 ماه قبل

  نوبت واسه تعویض پلاک

  ناشناس 6 ماه قبل
  1

  نحوه نوبت دهی تعویض پلاک مشهد

  1
  مرتضی صادقی نژاد راوری 6 ماه قبل

  میخوام برای پرايد 94وقت بگیرم

  غلامرضا رضانژاد 6 ماه قبل
  1

  جهت تعویض پلاک وقت بکیرم

  ناشناس 7 ماه قبل
  -1

  سلام میخوام نوبت برای تعویض پلاک پریدا ۸۵ بریم

  جواد نجفی 7 ماه قبل
  0

  نوبت برای موتور سیکلت می خواستم در ساجدی

  0
  هادی دوست خواه 4 ماه قبل

  نوبت برای تعویض پلاک میخوام

  سیدجواد 7 ماه قبل
  2

  نوبت برای موتور سیکلت میخواهم

  2
  سیدجواد 7 ماه قبل

  نوبت برای تعویض پلاک موتور سیکلت بلوار ساجدی میخوام

  زهرا 7 ماه قبل
  1

  تعویض پلاک پراید مدل 98

  زینب سلیم یار بقمچ 7 ماه قبل
  0

  پراید ۱۳۲ مدل ۸۸

  فایزه زال 8 ماه قبل
  -1

  درخواست نوبت براتعویض پلاک .بلوار ساجدی

  -1
  جوادصدیقی جرفب 7 ماه قبل

  یکی ازپلاکهای ماشین گم شده

  فایزه زال 8 ماه قبل
  0

  تعویض پلاک خودرو

  0
  زینب سلیم یار بقمچ 7 ماه قبل

  تعویض پلاک پراید ۱۳۲ مدل ۸۸

  ممد 8 ماه قبل
  0

  تعویض پلاک اپاچی ۹۵ البالویی

  مجید صبوری 8 ماه قبل
  2

  برای نوبت تعویض پلاک ساجدی چکار کنم وچه جوری نوبت انترنتی بگیرم

  0
  جوادصدیقی جرفی 7 ماه قبل

  نوبت برای تعویض پلاک میخوام

  0
  مجید صبوری 8 ماه قبل

  برای نوبت تعویض پلاک ساجدی چکارکنم وچه جوری نوبت بگیرم

  حسین 8 ماه قبل
  -1

  سلام چطور میتونم نوبت بگیرم برای تعویص پلاک خودرو تیبا؟؟ چ ساعتی وچ روزهایی؟

  امید عزیز نصیری 8 ماه قبل
  3

  در خواست تعویض پلاک

  میلاد ضرابی 8 ماه قبل
  0

  وقت چطور باید بگیرم برا تعویض پلاک

  عل مشتاق 8 ماه قبل
  0

  سلام نوبت کنسلی هرکس داره برای ۲۸ بهمن میخوام ۰۰۱۵۳۰۲۲۰۲۳

  صدیقه جهانی 8 ماه قبل
  0

  تعویض پلاک

  صدیقه جهانی 8 ماه قبل
  0

  نوبت جهت تعویض پلاک خودرو

  -1
  علی سیاح زاده 7 ماه قبل

  سلام نوبت دهی تعویض پلاک میخاستم

  2
  صدیقه جهانی 8 ماه قبل

  تعویض پلاک

  مهدی میرخانی 9 ماه قبل
  2

  تعویض پلاک

  0
  مرضیه خلدی فیض آبادی 8 ماه قبل

  پلاکم گنابادمیخوام مشهدبشه اما نتونستم ازسامانه ی نوبت دهی ثبت نام کنم چیکارکنم‌ راهنماییم کنید

  تقوی 9 ماه قبل
  2

  برای تعویض پلاک

  محمد خاکشوری 9 ماه قبل
  -1

  محمد خاکشوری هندا ۱۲۵

  ابراهیم وظیفه دوست 9 ماه قبل
  -2

  نوبت برای تعویض پلاک پراید 131 S E

  2
  حسن حمیدیان پور 6 ماه قبل

  صدور کارت المثی

  0
  حسن حمیدیان پور 6 ماه قبل

  کارت المثی

  عباس ابراهیم نژاد 9 ماه قبل
  -1

  تعویض پلاک 405

  ناشناس 9 ماه قبل
  1

  عباس ابراهیم نژاد

  نعمت احمدجامی 9 ماه قبل
  0

  تعویض پلاک ۲۰۶صندقدارمدل ۹۷سفید

  محمدرضا 10 ماه قبل
  3

  محمدرضا

  1
  وحید 4 ماه قبل

  عشقی

  مهدی 11 ماه قبل
  2

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید