توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نگارش هفتم صفحه ۳۹ موضوع کلی مدرسه

  1 بازدید

  نگارش هفتم صفحه ۳۹ موضوع کلی مدرسه را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  جواب فعالیت نگارشی پایه هفتم صفحه 39 - موضوع نوشته و موضوع های کوچک تر هر بند را مشخص کنید


  فعالیت های نگارشی 3 - پایه هفتم صفحه 39

  نوشته زیر را بخوانید و پس از بررسی دقیق ، موضوع نوشته و موضوع های کوچک تر هر بند را مشخص کنید .


  موضوع:

  نوروز؛ یعنی روز نو، روزگار نو. شاید به همین خاطر است که با آمدن نوروز، همه چیز نو می شود.


  جواب : 

  موضوع نوشته : فصل بهار

  زیر موضوع ها : عید نوروز ، طبیعت در فصل بهار ، مراسم عید دیدنی ، روز سیزده بدر یا روز طبیعت ، بیدار شدن درختان از خواب زمستانی 


  موضوع:

  مامان، با ذوق و سلیقه اش، فضای خانه را دگرگون می کند، و همه چیز را برق می اندازد.

  جواب :

  موضوع نوشته : مادر

  زیر موضوع :

  رابطه مادر با فرزندان ، فعالیت های مادر در داخل خانه ، تاثیر حضور مادر در خانواده و ...


  موضوع:

  بابا هم دست به نوآوری می زند، چیزهای نو می خرد، خاک باغچه را عوض می کند و یکی دوتا نهال یا گل رُز هم میکارد.

  جواب :

  موضوع نوشته :

  پدر 

  زیر موضوع : 

  رابطه پدر با فرزندان ، فعالیت های پدر در بیرون از خانه ، تاثیر حضور پدر در خانواده و ...


  موضوع:

  بچّه ها لباس های نو می پوشند؛ از بزر گترها عیدی وکتاب های نو می گیرند و در مسافرتِ عید، جاهای نو و تازه را می بینند.

  جواب :

  موضوع نوشته :

  فرزندان

  زیر موضوع :

  خرید لباس عید ، عیدی گرفتن بچه ها ، مسافرت رفتن بچه ها و ...


  موضوع:

  درختان از نو شکوفه و برگ می کنند و از نو میوه می دهند. چشمه های زیادی از کوه، سرازیر می شوند که همه زلال و تازه هستند. حیوانات زیادی که در تمام زمستان در خواب بوده اند، بیدار می شوند و زندگی دوباره و نو پیدا می کنند.

  جواب :

  موضوع نوشته :

  طبیعت

  زیر موضوع :

  درختان ، رودخانه ، حیوانات و ...


  موضوع:

  خلاصه، در نوروز همه سعی می کنند، نو وتازه تر به نظر بیایند. خانه نو، لباس نو، پول نو، برگ و شکوفه نو، زندگی نو و ...

  جواب :

  موضوع نوشته :

  نوروز

  زیر موضوع :

  خانه جدید ، لباس جدید ، پول نو و ...


  موضوع:

  راستی کسی را می شناسید که با آمدن نوروز و نو شدن طبیعت، نگاهش ر ا نو کند؟ یعنی به چیزهای اطرافش جور دیگری نگاه کند. سهراب سپهری در یکی از شعرهایش می گوید: «چشم ها را باید شست/ جور دیگر باید دید..! » شستن چشم ها چیزی است شبیه خانه تکانی عید، یا عوض کردن لباس های کهنه و فرسوده.

  جواب :

  موضوع نوشته :

  نو شدن

  زیر موضوع :

  تغییر در نگرش ، تغییر در لباس ، تغییر در طبیعت و ...

  منبع مطلب : ansha.ir

  مدیر محترم سایت ansha.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  انشا درباره مدرسه | مدرسه خود را توصیف کنید - گام با گام | قدم به قدم تا موفقیت

  انشا درباره مدرسه | مدرسه خود را توصیف کنید - گام با گام | قدم به قدم تا موفقیت

  انشا درباره مدرسه | مدرسه خود را توصیف کنید

  انشا درباره مدرسه | مدرسه خود را توصیف کنید

  انشا پایه هفتم صفحه 27

  مدرسه یا آموزشگاه، مکتب مکان آموزشی است که برای آموزش دانش آموزان تحت رهبری معلمان طراحی شده‌است. در زبان امروزی به مکان‌های آموزشی پائین‌تر از سطح آموزش عالی که، آموزش عمومی در آن‌ها صورت می‌گیرد، گفته می‌شود.

  ******انشا درباره مدرسه | مدرسه خود را توصیف کنید******

  انشا اول :

  وقتی کوچیکتر بودم دوست داشتم سریع تر بزرگ بشم وبه مدرسه برم . همیشه مدرسه و درس توی ذهنم یه تصویر کلی و جذاب داشت به احتمال زیاد هم به همین دلیل بود که دلم میخواست سریع تر مدرسه شروع بشه بالاخره بعد از چند سال انتظاری که برای مدرسه رفتن داشتم رسیده بود.


  منم باچه ذوقی کیف ولوازم مدرسه خریده بودم واین بارمنتظرروزیک مهربودم وحالاروزاول مهربود٬ومنم برای اولین باربعدازشش سال می خواستم به مدرسه برم.
  حس خوبی داشت اون روزا؛با مدرسه رفتن آدم احساس می کردکه بزرگترشده چون یادمه هروقت که به مامانم می گفتم که کی من میخوام برم مدرسه؟مامانم میگفت هروقت که بزرگ بشی.
  وقتی که وارد مدرسه شدم بچه های هم سن وسال خودم روداخل می دیدم همه برام ناآشنابودن ولی بااین حال هم روزخوبی بود.
  معمولا روزاولی که میری مدرسه یه خورده همه چی برات عجیب وغریبه!بعدازچندروزی که مدرسه می رفتیم دیگه کمترنقاشی می کشیدیم و مدرسه به روال درس دادن ودرس خوندن برگشته بودولی بازم برای من فضای خوبی بود.خلاصه چندسال بودکه مدرسه رفتنی که تاچندسال قبلش برام آرزوبوددیگه کم کم داشت عادی میشد٬هرچی به کلاس بالاترمی رفتیم درسته بزرگترمی شدیم ودرکمون بهترولی درساسخترمیشدن وصفای اون سال های اول رونداشت وبرای هردرسی وامتحانی نگران نمره اش بودیم وراستشم بخوایدمدرسه رفتن شده بودیک معضلی برای مادانش آموزانیی که سال های اول دوست نداشتیم مدرسه تموم بشه ولی حالاکه درسها سخترشده بودن دوست داشتیم مدرسه هرچی سریع ترتموم بشه وتابستون بیاد.
  حالاماهم شده بودیم جریان همون انسان هایی که طاقت سختی ومشکل روندارن وهمیشه فکرمی کنن راه درست زندگی کردن بدون سختی ومشکلات است درصورتی که ازقدیم گفته اند:«گرصبرکنی ز غوره حلواسازی.»وبادیدمثبت به زندگی نگاه نمی کنند.
  درواقع دید مثبت زندگی همان ایمان واعتقاد داشتن به سختی و مشکلات زندگی است که آنرا شیرین ترجلوه می دهد.

  ******انشا درباره مدرسه | مدرسه خود را توصیف کنید******

  انشا دوم :

  به نام آنکه علم را آفرید تا ریشه اش در قلبمان جوانه بزند . مدرسه زیباست،زشتی های آن تقصیر ماست. مدرسه همان کتابی است که می توان از هر ورقش علم آموخت. آری،من مدرسه را با جان و دل دوست دارم.درست است،به خاطر رفیق های فابریک،معلم های عزیز،علم هایی که در آن می آموزم،شاید علم آموزی دشوار باشد ولی لذتش آن دشواری را می سوزاند.


  شاید همین علم آموزی باشد که قلبم حس خاصی به مدرسه دارد.نمی دانم.. نمی دانم ..!! خودم هم گم شدم.آن روزی که نظام الملک مدرسه تاسیس کرد نمی دانست زمانی خواهد رسید که بچه هفت ساله با عشق و شوق به مدرسه برود.

  ☆کتاب و کیف و دفتر، دست دختر و پسر

  ☆همه سوی مدرسه، هم قدم و همسفر

  ☆مدرسه سنگر ماست، تفنگ ما قلمهاست

  ☆با جهل می ستیزیم، اسلام یاور ماست

  *****انشا درباره مدرسه | مدرسه خود را توصیف کنید****

  انشا سوم :

  مدرسه بنای نسبتا بزرگ شامل حیاط و ساختمان می باشد . در داخل حیاط مدرسه سرویس بهداشتی ، بوفه و زمین های ورزشی قرار گرفته و داخل ساختمان مدرسه کلاس های درس ، آزمایشگاه ، نمازخانه و کتابخانه قرار دارد .

  انشا مدرسه پایه هفتم صفحه 27 به روش طبقه بندی

  مدرسه محلی است که دانش آموزان برای آموختن علم به آن وارد می شوند . در مدرسه نظم خیلی مهم است و دانش آموزان می بایست در ساعت مشخصی از صبح در مدرسه حضور داشته باشند . مسئولین مدرسه اندازه ناخن ها و موهای دانش آموزان را بررسی می کنند و در صورتی که دانش آموزی وضعیت بهداشت مناسبی نداشته باشد به او تذکر می دهند تا وضعیت خودش را اصلاح کند . اگر دانش آموزی به تذکرات مسئولین توجهی نکند ، تنبیه خواهد شد و این تنبیه هم معمولا با کم شدن نمره انضباط اعمال می شود .

  در مدرسه ساختمان های مختلفی مانند : کلاس ها ، آزمایشگاه ، بوفه ، کتابخانه ، سرویس بهداشتی و نمازخانه وجود دارد .

   دانش آموزان اکثر ساعات را در کلاس حضور دارند و دروس علمی مانند زبان فارسی ، ریاضی ، تاریخ و …. یاد می گیرند . بعضی از درس ها مانند فیزیک و شیمی نیاز به وسایل مخصوصی برای انجام دادن به صورت عملی دارند که این وسیله ها همگی در آزمایشگاه مدرسه وجود دارد . کتابخانه مدرسه ساکت ترین مکان مدرسه و پر از کتاب های کمک درسی و غیر درسی است . دانش آموزان به راحتی می توانند در کتابخانه عضو شده و کتاب ها را برای مدت مشخصی به امانت بگیرند و یا اینکه در همان محل ساکت کتابخانه مطالعه کنند .
  بوفه مدرسه پر از خوراکی های خوشمزه و مقوی است و خیلی از دانش آموزان در هنگام زنگ استراحت برای تهیه خوراکی به بوفه مراجعه می کنند . نماز خانه مدرسه محل مناسبی برای خواندن نماز ظهر به جماعت می باشد هم چنین در نمازخانه تعداد زیادی قرآن برای علاقه مندان وجود دارد .

  معلم ها که سال ها تجربه درس دادن در مدرسه را دارند خیلی خوب می توانند دانش خود را به دانش آموزان منتقل کنند . هم چنین بعضی درس ها مانند فیزیک و شیمی به صورت عملی و در آزمایشگاه تدریس می شود که این موضوع درک درس را برای دانش آموز بسیار ساده می کند . هم چنین کتاب های کمک درسی که در کتابخانه مدرسه موجود است به دانش آموزان کمک بسیار زیادی در فهمیدن دروس می کند .

  *********

  گام با گام ، قدم به قدم با شماست

  منبع مطلب : gambagam.ir

  مدیر محترم سایت gambagam.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  انشا درباره حیاط مدرسه با مقدمه و نتیجه گیری پایه هفتم - گام با گام | قدم به قدم تا موفقیت

  انشا درباره حیاط مدرسه با مقدمه و نتیجه گیری پایه هفتم - گام با گام | قدم به قدم تا موفقیت

  انشا درباره حیاط مدرسه با مقدمه و نتیجه گیری پایه هفتم

  انشا درباره حیاط مدرسه با مقدمه و نتیجه گیری پایه هفتم

  انشا درباره حیاط مدرسه درس یک صفحه بیست ۲۰ پایه هفتم

  *******************

  انشا درباره حیاط مدرسه – اول :

  مقدمه : خاطرات و لحظات شیرین و خوب و بد ما در حیاط بزرگی است که در آن سالیان سال حضور داشتیم؛ جایی که اولین بار با لباس دانش آموزی در آن قدم گذاشته ایم و سال به سال با پیشرفت به مقاطع بالاتر ارتقا یافته ایم.

  توصیف انشا : حیاط مدرسه خلوتگاه و ارامش دهنده و گاهی پراضطراب ترین لحظات دوران درس و مدرسه ی یک دانش اموز را تشکیل داده است.

  زمانی که در حیاط مدرسه قدم زده،درس خوانده،بازی کرده،خندیده،گریه کرده و گاهی از شادی زیاد و اخذ نمرات خوب،بالا و پایین رفته و اشک شوق ریخته است.حیاط مدرسه ی ما جایی است پراز درختان سنوبر و کاج که زیر سایه ی ان می نشینیم.و با دوستانمان گل می گوییم و گل می شنویم.زمین فوتبالی دارد و با تیرک دروازه که همیشه عده ایی از بچه ها در حال بازی در انجا هستند و توپ راازاین سمت به ان سمت می برند و گاهی میخندند و گاهی دعوا می کنند.زمین والیبالی دارد با تور والیبال که همیشه تیم والیبال در حال تمرین هستند تا برای بازی های استانی امادگی لازم را داشته باشند.حیاط مدرسه ما پراز گل های نوشکفته ایی است که هر کدام عطر و بویه  خاصی دارند به اسم عطر نوجوانی!گل هایی  که روزی باز می شوند و هرکدام به سمت و سویی مختلف می روند تا اینده ساز این مملکت باشند.بله این گل ها همان دانش اموزانی هستند که هر ساله عده ایی با ان خداحافظی می کنند و عده ایی سلام!

  نتیجه گیری : بیاییم همیشه از مدرسه و حیاط مدرسه خود مراقبت کنیم تا برای ایندگان نیز حیاط مدرسه پراز حال خوب و حس خوب تازگی را داشته باشند.

  **************

  انشا درباره حیاط مدرسه – دوم :

  حیاط مدرسه مکانی که خاطرات بسیاری از دانش اموزان در ان رقم میخورده است گاه خاطرات خوب و گاه دعواهای سر بازی ها …

  حیاط مدرسه محل بازی و بازیگوشی دانش اموزان است
  که در ان فوتبال و والیبال و سایر ورزش هارا انجام میدهند
  بچه ها زنگ تفریح خود را در حیاظ مدرسه میگذرانند و مشغول استراحت و بازیکوشی هستند
  همچنین بچه ها در حیاط بازی های فوتبال بین مدرسه ای و مسابقات انجام میدهند
  خاطره ای که از حیاط مدرسه به یاد دارم بر میگردد به دوران ابتدایی
  که در حیاظ مسابقه دو میدانی برگزار کردند که مسیر ان دور تا دور مدرسه بود
  و من در ان مسابقه دوم شدم
  در حیاط مدرسه همچنین فوتبال نیز بازی میکردم و و بازی میکنم
  همچنین در روز های که راهپیمایی بود همه در حیاط مدرسه ما جمع میشدند که بسیار بزرگ بود
  حیاط مدرسه علاوه بر خاطه های خوشی که دارد خاطرات بدی نیز دارد
  در حیاط و در بازی فوتبال چند باری افتاده ام و زخمی شده ام
  ولی حیاط مدرسه با تمام اتفاقات خوب و بدش برای همه دانش اموزان و همه ی مردم سرشار از خاطرات خوب و خوشی های تکرار نشدنی است

  *************

  انشا درباره حیاط مدرسه – سوم :

  مدرسه ما حیاط بزرگی دارد. در زنگ های ورزش بیشترین لذت را با بازی در حیاط مدرسه می بریم. از فوتبال و والیبال و بدمینتون گرفته تا وسطی و گرگم به هوا بازی کردن! آن روز در زنگ ورزش، مسابقه دو داشتیم از این سر حیاط مدرسه تا آن سر حیاط . معلم ورزش تا سوت را به صدا درآورد با آخرین سرعت شروع به دویدن کردیم. حیاط مدرسه مان آنقدر بزرگ بود که همگی بدون برخورد به بکدیگر می دویدیم.

  آن روز مسابقه را نبردم ولی آن قدر انرژی داشتم و شاد بودم که حد نداشت! زنگ ورزش با تمام خوشی هایش تمام شد و زنگ تفریح به صدا درآمد. زنگ تفریح برای ما دست کمی از زنگ ورزش نداشت! ما تمام تفریحاتمان را در زنگ تفریح در حیاط انجام می دهیم.

  نظافت حیاط مدرسه به عهده همه ما دانش آموزان مدرسه است. تمام حواسمان جمع هست تا مبادا حیاط مدرسه چهره ای آشفته و ناپاک به خود بگیرد. البته گاهی بعضی ها خواسته یا ناخواسته زمین مدرسه را پر از زباله می کنند و نظافت را رعایت نمی کنند.

  در گوشه ای از حیاط مدرسه مان بوفه ای وجود دارد که خوراکی هایمان را از آنجا می خریم. گاهی آنقدر شلوغ می شود که زنگ می خورد و بدون خوردن چیزی راهی کلاس درس می شویم! البته آب سرد کن حیاط هم در اوایل پاییز و بعد از بهار آنقدر شلوغ میشود که به سختی می توانیم آب خنک بنوشیم! البته اگر خودمان آب خنک و لقمه از خانه به مدرسه ببریم مشکل بوفه و آب سردکن هم حل می شود!!

  خلاصه حیاط مدرسه ما با دیوارهای رنگی و نقاشی شده اش آن قدر برایمان جذاب است که گاهی دلمان نمی خواهد به کلاس برویم و مجبور می شویم با سوت های تذکرآمیز ناظم به اجبار راهی کلاس شویم. حیاط مدرسه قلب مدرسه است

  ************

  انشا درباره حیاط مدرسه – چهارم :

  حیاط مدرسه یکی از خاطرات زیبای دوران مدرسه می باشد یادآور روز اولی که وارد آن می شویم و هیچگونه دوستی نداریم و منتظر می مانیم تا کسی برای دوست شدن به سمت ما بیاید و یا اینکه بازی ها و شاید های زنگ های تفریح را برای ما یاداور می شود همه این ها را می توان به عنوان یک انشا ززیبا به تحریر دراورد.

  انشا درباره حیاط مدرسه ، انشا با موضوع حیاط مدرسه
  مقدمه :
  همه ی افریده های خداوند پرتویی از نور خداوندی هستند که با این که به چشم دیده نمی شوند ام در حقیقت می توان اثار وجودی او را در تمام افریده هایش دید.

  بند اول :
  حیاط مدرسه ی من بسیار بزرگ است من خیلی حییاط مدرسه ام را دوست دارم زیرا حیاط مدرسه ام سرشار از درخت های بزرگ و کوچک تا نهال های کوچکی که کاشته شده و گل هایی به رنگ بنفش وجود دارد. که روی بعضی از گل های زیبا تعدادی پروانه نشسته است

  بند دوم :
  آبخوری های مدرسه ام در مکان های مختلفی واقع شده اند یک جا در کنار بوفه و یک جای دیگر در کنار تور  والیبال است. در هر زمان که من اب میخورم یادیگران را میبینم که در حال اب خوردن هستند به یاد امام حسین فرزندانش و یاران ااو می افتم و همیشه هر کس را که میبینم که قصد اب خوردن را دارد ویا در حال آب خوردن است به او توصییه میکنم که این جمله را بگوید: سلام بر حسین شهید  و لعنت بر

  بند سوم :
  بازی و سر گرمی دانش اموزان در زنگ تفریح وجود دارد دانش اموزان می توانند در هنگام زنگ تفریح در حیاط مدرسه بدون آن که به گل و درختان اسیبی برسانند بازی و سر گرمی داشته باشند.

  ************

  انشا درباره حیاط مدرسه – پنجم :

  در زندگی ما ادم ها , مکان هایی بسیار جذابی هستند که هیچوقت از خاطرات ما فراموش نمی شوند وتا ابد با یاد وخاطره آن حس خوب وحال خوبی به ما دست می دهد مانند حیاط مدرسه.

  حیاط مدرسه مکانی است که ما دران بازی کردیم, درس خواندیم , افتادیم , نشستیم , گریه کردیم , خندیدیم , دوست های جدید پیدا کردیم , گاهی قهر کردیم و گاهی دعوا کردیم .

  حیاط مدرسه مانند خود مدرسه شامل خانه دوم ما است که اتفاق های شیرین و تلخ زیادی را در ان تجربه کردیم . حیاط مدرسه ما مانند همه مدرسه ها دارای شیر اب خوری و زمین فوتبال و والیبال است و درختچه ها و درخت های زیبایی دارد که ما همراه با دوستان مان همیشه در زیر سایه های ان دور هم می نشینیم و لحظات زیبای کودکی و نوجوانی و جوانی خود را رقم می زنیم .

  روز اول مدرسه را هیچکس فراموش نمی کند. لحظه اول با وارد شدن به مدرسه اولین منظره قابل روئیت حیاط مدرسه است که با دیدن ان منظره زیبا شوق و ذوق امدن مدرسه بیشترمی شود تا همراه با دوستان جدید در حیاط مدرسه بازی های جدیدی را نیز تجربه کنیم.

  نتیجه می گیریم که همیشه از حیاط مدرسه خود و از منظره و وسایل تفریحی ان مراقبت کنیم تا برای دانش اموزان جدیدی که وارد مدرسه می شوند نیز خاطرات شیرینی مانند خاطرات ما ثبت و در یادها همیشگی شود.

  ************

  گام با گام ، قدم به قدم با شما هستیم

  منبع مطلب : gambagam.ir

  مدیر محترم سایت gambagam.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  عسل : میشه صفحه 39 نگارش 7 رو خیلی واضح و درست توضیح بدید?

  مهدیه : در قسمت بخش آغازین : مدرسه مکانی است که در آن دانش آموزان درس می آموزند و به دانستنی هایشان اضافه میشود. در مدرسه ، در کنار درس بازی هم میتوان کرد. مدرسه جایی آموزنده و مناسب برای دانش آموز است در قسمت میانی ساختمان و معماری مدرسه: ما خیلی زیبا و با نظم خاصی ساخته شده است . ساختمان مدرسه ما خیلی مقاوم پذیر است و میتوان به آن اعتماد کرد و وارد آن شد. من ساختمان مدرسه مان را بسیار دوست میدارم بخش میانی دوم امکانات و فضای مدرسه: ما خیلی خوب است و فضای بزرگی برای ارتباط یا... دارد . امکانات مدرسه ما کتابخانه ، آزمایشگاه و بوفه و..... دارد. بخش میانی سوم کیفیت آموزشی مدرسه : کیفیت های مدرسه ما خیلی عالی است و همه ی دبیران به دانش آموزان با علاقه و مهربانی تدریس میکنند . بخش پایانی : در مدرسه درباره ی :علم، اجتماع، ریاضیات، زندگی امامان و زبان خارجی به ما تدریس میشود.

  ♕𝓂𝒶𝓉𝒾𝓃 𝒶𝓇ℯ𝓏ℯ𝒽 ♕ : سلام می شده صفحه ۳۹ نگارش هفتم رو خیلی واضح با جواب هاش توضیح دهید 🤔🤔🤔🤔

  عسل : میشه صفحه 39 نگارش 7 رو خیلی واضح و درست توضیح بدید?

  هستی 💕 : اصلا خوب نبود بی شعور های میمون

  hhbbbbh : جواب سوال هاااااااا کو

  ناشناس : جواب سوال هاااااااا کو

  احسان رضایی : واقعا من نمیدونم چیه بخش آغازین نداره بخش میانی بخش پایانی اصالت توش نیست

  نفسیم : در قسمت بخش آغازین : مدرسه مکانی است که در آن دانش آموزان درس می آموزند و به دانستنی هایشان اضافه میشود. در مدرسه ، در کنار درس بازی هم میتوان کرد. مدرسه جایی آموزنده و مناسب برای دانش آموز است در قسمت میانی ساختمان و معماری مدرسه: ما خیلی زیبا و با نظم خاصی ساخته شده است . ساختمان مدرسه ما خیلی مقاوم پذیر است و میتوان به آن اعتماد کرد و وارد آن شد. من ساختمان مدرسه مان را بسیار دوست میدارم بخش میانی دوم امکانات و فضای مدرسه: ما خیلی خوب است و فضای بزرگی برای ارتباط یا... دارد . امکانات مدرسه ما کتابخانه ، آزمایشگاه و بوفه و..... دارد. بخش میانی سوم کیفیت آموزشی مدرسه : کیفیت های مدرسه ما خیلی عالی است و همه ی دبیران به دانش آموزان با علاقه و مهربانی تدریس میکنند . بخش پایانی : در مدرسه درباره ی :علم، اجتماع، ریاضیات، زندگی امامان و زبان خارجی به ما تدریس میشود.

  مـــهدی : در قسمت بخش آغازین : مدرسه مکانی است که در آن دانش آموزان درس می آموزند و به دانستنی هایشان اضافه میشود. در مدرسه ، در کنار درس بازی هم میتوان کرد. مدرسه جایی آموزنده و مناسب برای دانش آموز است در قسمت میانی ساختمان و معماری مدرسه: ما خیلی زیبا و با نظم خاصی ساخته شده است . ساختمان مدرسه ما خیلی مقاوم پذیر است و میتوان به آن اعتماد کرد و وارد آن شد. من ساختمان مدرسه مان را بسیار دوست میدارم بخش میانی دوم امکانات و فضای مدرسه: ما خیلی خوب است و فضای بزرگی برای ارتباط یا... دارد . امکانات مدرسه ما کتابخانه ، آزمایشگاه و بوفه و..... دارد. بخش میانی سوم کیفیت آموزشی مدرسه : کیفیت های مدرسه ما خیلی عالی است و همه ی دبیران به دانش آموزان با علاقه و مهربانی تدریس میکنند . بخش پایانی : در مدرسه درباره ی :علم، اجتماع، ریاضیات، زندگی امامان و زبان خارجی به ما تدریس میشود.

  عسل : سلام مـیشه صفحه 39 نگارش هفتم رو خیلی واضح با جواب هاش تدضیح بدید!?

  حالم ازتون به هم میخوره : امید وارم خدا شما میمون هایی رو که این سایت رو ساختین رو شفا بده

  خانم : من نگارش صفحه ۳۹ رو خواستم یه چیز دیگه آورد چیزی هم پیدا نکردم از مدرسه انشاء اورد ولی چیزی نبود که من میخواستم متاسفم

  رها : خداااایاااااااا اهههههههه خواهشا بفرستین

  دیبا : من هم همین طور ص ۳۹ چرا نیستتتتت

  Narges : سلام و خداقوتلطفا متن کامل ص ۳۹ را بگذارید اینجوری که گذاشتید آدم متوجه نمیشه چی به چیه؟ممنون میشم متن کاملش و بگذارید.

  محمد جواد : توضیح بدید

  ناشناس : جواب سوال هاااااااا کو

  :/ : من صفحه ۳۹میخوام اینا بهم صفحه ۲۰ میدن واقعا که

  ناشناس : خدا شفاتون بده کدوم بیمارستان میخواد شمارو تحویل بگیره 😑🤷‍♀️

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ... : کامل نبود واقعا الان نمی دونیم چه به چیه کی به کیه من که نمی دونم خودم اومدم که از این سایت کمک بگیرم

  ..... : لطفا صفحه ۳۹ نگارش رو توضیح بدبد

  Kooki : 😂😂🍂

  ناشناس : منم😭

  منم همین طور😭 : منم همین طور 😢

  لارینا قدمی : نه

  بهاره : اه

  یاسمن : 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  زینب : موضوع کلی مدرسه

  شما : دوستان لطفا بفرستن جواب هارو

  مـــهدی : میشع درست جواب بدین من واسه نامزدم میخوام

  اژین : موضوع کلی درمورد مدرسه انشا

  لارینا : خوب چکار کنیم

  یاسمن : موافقم

  رها : دقیقا. گل گفتی😂

  حنانه : الان مثلا ابن چی بود نه جواب سوال بود نه چیز دیگه ایسگاه کردن ما رو

  امیر عباس : نگارش هفتم صفحه 39

  نا شناس : من اگه میدونستم از از این سایت سرچ نمی‌کردم

  ناشناس : اصلا به دردم نخورد حتا دعوامم کردن

  I'm faked : خودت میدونی چی نوشتی اصلا؟

  ناشناس : ببینید جواب صفحه ۳۹ رو به من بگو تو فارسی هفتم

  مریم ملایی : راست میگه

  اکبر جوهری : جواب صفحه ۳۹ نگارش هفتم

  زهرا : جان

  Narges : سلام و خداقوتلطفا متن کامل ص ۳۹ را بگذارید اینجوری که گذاشتید آدم متوجه نمیشه چی به چیه؟ممنون میشم متن کاملش و بگذارید.

  ساناز : مرصی♥♥😘

  I'm faked : کی گفت اطلاعات خودت بده؟ تو هم باید مثل آیت سایت بری تیمارستان 😐

  بهار : سلام لطفا ص ۳۹ کتاب نگارش هفتم کامل کنید

  Reyhane : ح‍‌اج‍‌ی‍‌ی‍‌ی چ‍‌را ج‍‌واب‍‌ش ن‍‌داره ت‍‌ف تووووووش

  ی بنده خدا : 😐😐😐🙌ناموسا اگ از این چیزی فهمیدین ب منم بگین😐🙌مردم رد دادن

  ناشناس : میشع واضح تر بنویسید

  pary : لطفا صفحه ۳۹ رو بزارید ممنون

  ناشناس : من سر درنیاوردم

  رها : اصلا هیچیش معلوم نیست

  رها : سلام ما اومدیم که از اینجا کمک بگیریم ولی شما از ما کمک میخواهی

  احمد : پس از کجا بود

  😇 : بچه ها من از صفحه ۳۹ هیچی نفهمیدم 😔 اگه شما فهمیدید به منم بگین ممنون میشم

  😇 : من اصلا هیچی نفهمیدم خدایا این چه وضعیتی س

  elisa : 🧡

  مـــهدی : نخواستیم خودم جوابو پید کردم😏

  دنیا♡♡ : من جواب میخوام واین همه غلط ترو خدا جواب رو واضح بزارین ما هم متوجه بشیم🤦🏼‍♀️ (。♡‿♡。)

  d : خیلے عالےبود اثلا حرفـدنداره😒😓😒

  سهراب جون 🤣😂 : آقا باشه فهمیدم کخ داشتی جواب ندادی باشه اوکی انقدر زیاد پیام نده نگاه نمیکنم 🤣🤣🤣

  ناشناس : کصکش جواب نداده

  ی بنده خدا : الشفاا🤣

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ساره 3 روز قبل
  0

  واقعا من ازش هیچی حالی نمیشم

  این چیه آخه واقعا مسخره ست😝🙁

  ــ 4 روز قبل
  1

  واقعا مرض دارن فقط هگینطوری سایت رو خالی میزارن یا چرت و پرت میزارن تو سایت خدا شفا بده

  امیر 4 روز قبل
  0

  سلام مطلب بالا خیلی عالی هست، ممنون از دوست خوب م که این رو نوشته

  رحمت الله حیدرنژاد 12 روز قبل
  2

  موضوع کلی مدرسه

  ۰ 17 روز قبل
  1

  من نمیدونم چکار کنم؟

  1
  ساره 3 روز قبل

  منم😢

  z 20 روز قبل
  0

  امکانات و فضای مدرسه مهم نیست بلکه دانش آموزان معلمان مهم اند

  زهره 27 روز قبل
  0

  نگارش هفتم صفحه 39 با جواب

  0
  ساره 3 روز قبل

  فردا معم ها یه صفر شیک رو برامون وارد میکنن اینم درسمون 😂

  ناشناس 2 ماه قبل
  1

  مرسی

  پوریا 7 ماه قبل
  -1

  مهدی دمت گرم عالی

  قاسم رضائی 8 ماه قبل
  1

  من رل میخام ۰۹۰۳۷۳۹۶۹۳۸ بای

  1
  z 20 روز قبل

  اینجا جای این حرفا ست؟

  قاسم رضائی ۰۹۰۳۷۳۹۶۹۳۸ 8 ماه قبل
  -2

  خیلی خوب بود ولی نمیدونم چرا صفحه ای ۳۹ را نمیاره

  سارا 10 ماه قبل
  2

  😐😑ما رو مسخره کردین .جواب کو.

  2
  قاسم رضائی ۰۹۰۳۷۳۹۶۹۳۸ 8 ماه قبل

  آره دیگه ما رو مسخره کردن

  👎 10 ماه قبل
  0

  جواب صفحه ی ۳۹ کو آخه وات ده ...

  مهدیس 10 ماه قبل
  1

  من میگم صفحه 39اون صفحه ی ۲۷ برام میاره

  Nastaran 10 ماه قبل
  1

  خدایا این مردمو شفا بده🥺😐💔

  ی بنده خدا 11 ماه قبل
  5

  😐😐😐🙌ناموسا اگ از این چیزی فهمیدین ب منم بگین😐🙌مردم رد دادن

  1
  ناشناس 1 ماه قبل

  من فیلم دانلود کردم اما خب نمیدونم چجوری بفرستم 😭

  1
  مهدیه 8 ماه قبل

  اگه فهمیدی به منم بگید😭😭😭😔😔

  Reyhane 11 ماه قبل
  5

  ح‍‌اج‍‌ی‍‌ی‍‌ی چ‍‌را ج‍‌واب‍‌ش ن‍‌داره

  ت‍‌ف تووووووش

  رئیسی😍 11 ماه قبل
  0

  خیلی عالیه

  1
  سارا 10 ماه قبل

  کامتشو تازه خوندن هر دو جا خالی

  0
  سارا 10 ماه قبل

  مدیر سایت جا خالیه نه ایشون

  0
  👎 10 ماه قبل

  خیلی ... هستی

  3
  جرر 10 ماه قبل

  😑😑😑

  😁😁 11 ماه قبل
  0

  گوه فقط گوه

  ابو شهاب 11 ماه قبل
  1

  خیلی عالی

  0
  ناشناس 2 ماه قبل

  بله خیلی عالی

  ابو شهاب 11 ماه قبل
  1

  خیلی عالی

  ناشناس 12 ماه قبل
  4

  کصکش جواب نداده

  سهراب جون 🤣😂 12 ماه قبل
  4

  آقا باشه فهمیدم کخ داشتی جواب ندادی باشه اوکی انقدر زیاد پیام نده نگاه نمیکنم 🤣🤣🤣

  0
  Amir alpha 11 ماه قبل

  گوه میخورین شما💩💩💩💩💩💩

  ناشناس 12 ماه قبل
  1

  راس میگه من هرچی مینویسم یه چیز دیگه میده گوه تو شرفتون

  نا شناس 12 ماه قبل
  -1

  خیلی بده

  ایلیا 12 ماه قبل
  0

  به نظر من کامل و عالی بود ممنونم

  بهار 12 ماه قبل
  5

  سلام لطفا ص ۳۹ کتاب نگارش هفتم کامل کنید

  بع تو چع من کیم؟ 12 ماه قبل
  -1

  ناموسا عالی بود حرف نداشت ای خاک تو سرتون کنن مثلا سایت درست کردن😑😐😐😐😐😐

  1
  ی بنده خدا 11 ماه قبل

  😂😂😂🙌

  ناشناس 12 ماه قبل
  -1

  خر گاو سگ

  .... 12 ماه قبل
  -1

  من کع نفهمیدم چیه 🙄

  0
  جرر 10 ماه قبل

  منم

  ناشناس 12 ماه قبل
  2

  سوال ها الكي چرت 😡😡😡😡

  ناشناس 12 ماه قبل
  0

  نالدان

  بنیامین 12 ماه قبل
  -1

  سلام خوب عالی

  2
  جرر 10 ماه قبل

  کوجاش عالی

  بهار 12 ماه قبل
  0

  اینا اصلا پاسخ ص ۳۸ نیستن

  واقعا سایت خیلی چرتیه

  ناشناس 12 ماه قبل
  6

  ببینید جواب صفحه ۳۹ رو به من بگو تو فارسی هفتم

  ناشناس 12 ماه قبل
  -2

  اس کردی ما رو

  ناشناس 12 ماه قبل
  -1

  خیلی بد بلد نیستین علکی جواب ندید

  ناشناس 12 ماه قبل
  2

  مثلا جواب نوشتن خیر سرشون

  مهدی سونه پور 12 ماه قبل
  2

  این گوگل واقعا بده 🤮🤮🤮🤮

  3
  Nastaran 10 ماه قبل

  من بعد سه ما خواستم بنویسم نبود😐💔😂

  4
  ی بنده خدا 10 ماه قبل

  الشفاا🤣

  R 12 ماه قبل
  -2

  نگارش

  نم دونم 12 ماه قبل
  2

  خدایااااااااااااااا 🤦

  امیر 12 ماه قبل
  2

  نفهمیدم 😐

  2
  Nastaran 10 ماه قبل

  منم😐💔

  صفحه ۴۳ نگارش هفتم 12 ماه قبل
  0

  صفحه ۴۳نگارش هفتم

  ریحانه 12 ماه قبل
  0

  خاک بر سرتون

  0
  قاسم رضائی ۰۹۰۳۷۳۹۶۹۳۸ 8 ماه قبل

  چرا

  0
  Nastaran 10 ماه قبل

  🙌

  امیر 12 ماه قبل
  1

  باید درباره مدرسه توضیحاتی بدین

  0
  امیرحسین 12 ماه قبل

  سلام خوبی

  امیر 12 ماه قبل
  2

  سلام منظورش اینه که درباره مدرسه و امکاناتش و معلم هاش و

  ........

  توضیح دهید

  ناشناس 12 ماه قبل
  2

  خودم بلد بودم می نوشتم

  ناشناس 12 ماه قبل
  1

  اگه بلد بودم خودم می نوشتم

  نگین 12 ماه قبل
  3

  من که چیزی از صفحه (۳۹) پیدا نکردم اگه خود سازنده سایت پیدا کرد به منم خبر بده

  d 12 ماه قبل
  4

  خیلے عالےبود اثلا حرفـدنداره😒😓😒

  I'm faked 12 ماه قبل
  3

  حالت خوب نیست فکر کنم 😐

  I'm faked 12 ماه قبل
  3

  عالی بود گل کاشتین 😂😐 خدا بی نوبت شفاتون بده

  2
  Fucker 11 ماه قبل

  من برا خوب شدنشون هر روز دعا میکنم..

  1
  زهرا 11 ماه قبل

  👍🤦‍♀️😂

  دنیا♡♡ 1 سال قبل
  4

  من جواب میخوام واین همه غلط ترو خدا جواب رو واضح بزارین ما هم متوجه بشیم🤦🏼‍♀️ (。♡‿♡。)

  م 1 سال قبل
  0

  واقعا‌عالیه

  1
  d 12 ماه قبل

  ام خیلے😓

  مهدی 1 سال قبل
  0

  خوبه ولی جواب صحفه ۳۹ را نداد

  کتاب جوری دیگه گفت

  فقط اشاره کردین

  ناشناس 1 سال قبل
  3

  من چیزی رو که میخواستم اصلا نداشت و به نظر من اصلا خوب نبود😠

  ناشناس 1 سال قبل
  6

  اصلا به دردم نخورد حتا دعوامم کردن

  ناشناس 1 سال قبل
  3

  دانلود جواب تمرین صحفه سی و نه نگارش هفتم

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  ببلل

  ساناز 1 سال قبل
  1

  اووووفـــــ

  3
  دنیا♡♡ 1 سال قبل

  ایییییییییییییییییـ

  1
  اوغ😨🤮 1 سال قبل

  اوغ اوغ

  اوغ اوغ

  مـــهدی 1 سال قبل
  7

  میشع درست جواب بدین من واسه نامزدم میخوام

  0
  ناشناس 12 ماه قبل

  من مهدی رو میشناسم

  0
  d 12 ماه قبل

  نامزد کلاس هفتم قراره عروسم بشه😂😂

  0
  مهدی 1 سال قبل

  عالی

  گفتی مهدی جان

  5
  ساناز 1 سال قبل

  مرصی♥♥😘

  4
  مـــهدی 1 سال قبل

  نخواستیم خودم جوابو پید کردم😏

  13
  مـــهدی 1 سال قبل

  در قسمت بخش آغازین : مدرسه مکانی است که در آن دانش آموزان درس می آموزند و به دانستنی هایشان اضافه میشود.

  در مدرسه ، در کنار درس بازی هم میتوان کرد.

  مدرسه جایی آموزنده و مناسب برای دانش آموز است

  در قسمت میانی

  ساختمان و معماری مدرسه: ما خیلی زیبا و با نظم خاصی ساخته شده است .

  ساختمان مدرسه ما خیلی مقاوم پذیر است و میتوان به آن اعتماد کرد و وارد آن شد.

  من ساختمان مدرسه مان را بسیار دوست میدارم

  بخش میانی دوم

  امکانات و فضای مدرسه: ما خیلی خوب است و فضای بزرگی برای ارتباط یا... دارد .

  امکانات مدرسه ما کتابخانه ، آزمایشگاه و بوفه و..... دارد.

  بخش میانی سوم

  کیفیت آموزشی مدرسه : کیفیت های مدرسه ما خیلی عالی است و همه ی دبیران به دانش آموزان با علاقه و مهربانی تدریس میکنند .

  بخش پایانی :

  در مدرسه درباره ی :علم، اجتماع، ریاضیات، زندگی امامان و زبان خارجی به ما تدریس میشود.

  تر ای بی 🇰🇷 1 سال قبل
  2

  این سایت بعضی وقت ها خوب بعضی وقت ها بد است

  لطفا درباره بخش آغازین و میانی و پایانی توضیح بدید

  من اون چیزی که خواستم رو نداشت

  thank you

  🙏🏻🌹🌻🌷

  4
  elisa 1 سال قبل

  🧡

  😇 1 سال قبل
  4

  من اصلا هیچی نفهمیدم

  خدایا این چه وضعیتی س

  😇 1 سال قبل
  2

  الو تیمارستان

  بیاین این دیوونه هارو جمع کنید

  😇 1 سال قبل
  3

  خدایا این چه وضعیتی با کمک کردنتون

  نا شناس 1 سال قبل
  6

  من اگه میدونستم از از این سایت سرچ نمی‌کردم

  1
  Roya 12 ماه قبل

  دقیقن😐💔

  امیر عباس 1 سال قبل
  6

  نگارش هفتم صفحه 39

  0
  صفحه ۴۳ نگارش هفتم 12 ماه قبل

  صفحه ۴۳نگارش هفتم

  1
  ناشناس 1 سال قبل

  نگارش هفتم صحفه۳۹

  نفسیم 1 سال قبل
  14

  در قسمت بخش آغازین : مدرسه مکانی است که در آن دانش آموزان درس می آموزند و به دانستنی هایشان اضافه میشود.

  در مدرسه ، در کنار درس بازی هم میتوان کرد.

  مدرسه جایی آموزنده و مناسب برای دانش آموز است

  در قسمت میانی

  ساختمان و معماری مدرسه: ما خیلی زیبا و با نظم خاصی ساخته شده است .

  ساختمان مدرسه ما خیلی مقاوم پذیر است و میتوان به آن اعتماد کرد و وارد آن شد.

  من ساختمان مدرسه مان را بسیار دوست میدارم

  بخش میانی دوم

  امکانات و فضای مدرسه: ما خیلی خوب است و فضای بزرگی برای ارتباط یا... دارد .

  امکانات مدرسه ما کتابخانه ، آزمایشگاه و بوفه و..... دارد.

  بخش میانی سوم

  کیفیت آموزشی مدرسه : کیفیت های مدرسه ما خیلی عالی است و همه ی دبیران به دانش آموزان با علاقه و مهربانی تدریس میکنند .

  بخش پایانی :

  در مدرسه درباره ی :علم، اجتماع، ریاضیات، زندگی امامان و زبان خارجی به ما تدریس میشود.

  0
  بیلی 21 روز قبل

  مرسی واقعا عالی بود🙂

  0
  نمیگمم 8 ماه قبل

  عالی بود ممنون تشکر

  0
  مهتاب 11 ماه قبل

  تشکر گلم😘💜

  شما 1 سال قبل
  7

  دوستان لطفا بفرستن جواب هارو

  0
  بی تی اس 10 ماه قبل

  چیو😑😶

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  صفحه 39

  سپیده خارا 1 سال قبل
  2

  صفحه 39

  سحر 1 سال قبل
  2

  لطفا صفمه ی 39 کتاب درسی نگارش روو. هن بزرین من تا اینجای که خوندم مدرسه نداشت لطفا بزارید تا بقیه بتوانند داشته باشند

  بلوچ 1 سال قبل
  1

  دلبر خخخ

  درس نگارش هفتم 1 سال قبل
  0

  نگارش هفتم صفحه ۳۹

  1
  هادی سرحدی هستم 1 سال قبل

  در س نگارش این کتاب در خانه خوب

  خوبه 1 سال قبل
  -2

  خوب است بد نیس

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  خیلی خوب است و من واقعا از شما مچکر هستم ♥️

  ناشناس 1 سال قبل
  9

  خدا شفاتون بده کدوم بیمارستان میخواد شمارو تحویل بگیره 😑🤷‍♀️

  0
  بی تی اس 10 ماه قبل

  والا۰🤣🤣🤣

  0
  بی تی اس 10 ماه قبل

  والا۰🤣🤣🤣

  حنانه 1 سال قبل
  6

  الان مثلا ابن چی بود نه جواب سوال بود نه چیز دیگه ایسگاه کردن ما رو

  0
  قاسم رضائی 8 ماه قبل

  کسی شماره نمیده

  :/ 1 سال قبل
  9

  من صفحه ۳۹میخوام اینا بهم صفحه ۲۰ میدن واقعا که

  2
  ناشناس 1 سال قبل

  من صفحه ی ۳۹رو می خوام اینا صفحه ی بیست رو بهم میدن

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  میشه نگارش هفتم صفحه ۳۹ با جواب و توضیح بدین

  -2
  سل 1 سال قبل

  سلام خیلی ممنون عالی بود

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  سلام من صفحه ی ۳۹ رو می خواستم ولی هیچی پیدا نکردم لطفا یکم پیشرفت کنین

  ساحل 1 سال قبل
  1

  لطفاً جواب هارو وازه توضیح بدید

  مهدیه 1 سال قبل
  23

  در قسمت بخش آغازین : مدرسه مکانی است که در آن دانش آموزان درس می آموزند و به دانستنی هایشان اضافه میشود.

  در مدرسه ، در کنار درس بازی هم میتوان کرد.

  مدرسه جایی آموزنده و مناسب برای دانش آموز است

  در قسمت میانی

  ساختمان و معماری مدرسه: ما خیلی زیبا و با نظم خاصی ساخته شده است .

  ساختمان مدرسه ما خیلی مقاوم پذیر است و میتوان به آن اعتماد کرد و وارد آن شد.

  من ساختمان مدرسه مان را بسیار دوست میدارم

  بخش میانی دوم

  امکانات و فضای مدرسه: ما خیلی خوب است و فضای بزرگی برای ارتباط یا... دارد .

  امکانات مدرسه ما کتابخانه ، آزمایشگاه و بوفه و..... دارد.

  بخش میانی سوم

  کیفیت آموزشی مدرسه : کیفیت های مدرسه ما خیلی عالی است و همه ی دبیران به دانش آموزان با علاقه و مهربانی تدریس میکنند .

  بخش پایانی :

  در مدرسه درباره ی :علم، اجتماع، ریاضیات، زندگی امامان و زبان خارجی به ما تدریس میشود.

  0
  ARMY 1 سال قبل

  ‌خیلی‌ممنونم ‌از‌کمکتون‌💜

  جواد 1 سال قبل
  1

  بخش آغازین : در بخش آغازین باید در باره موقع باشد

  بدنه :باید خود داستان را بنویسیم

  نتیجه : باید از آن داستانی که نوشتی نتیجه بگیرید وان را بنویسید

  السا 1 سال قبل
  1

  عالی

  السا 1 سال قبل
  0

  عالی بود

  Ada 1 سال قبل
  1

  اخه اینکه از مدرسه نبود

  4
  احمد 1 سال قبل

  پس از کجا بود

  رها 1 سال قبل
  4

  سلام ما اومدیم که از اینجا کمک بگیریم ولی شما از ما کمک میخواهی

  سایت 1 سال قبل
  2

  صبر داشته باشید

  پارسا‌ 1 سال قبل
  1

  نمیفهمم‌ نه‌ بخش‌ اقازی‌ داره‌ نه‌ میانی‌ نه‌ پایانی‌ این‌ چیه‌ همش‌ موضوع‌ خوب‌ نمیشه‌ یک‌ چیزیم‌ باید‌ باشه‌ نمی‌فهمم هیچیو‌ نمیفهمم😐😐😐😐😐

  0
  مارال 1 سال قبل

  چرا چرا نمیفهمی دادش خودتو عصبانی نکن😉

  به تو چه 1 سال قبل
  -2

  من هیچی از اطلاعاتم ب شما نمیگم

  به این کار میکن دزدی از اطلاعات

  0
  I'm faked 12 ماه قبل

  ببخشید این سایت

  5
  I'm faked 12 ماه قبل

  کی گفت اطلاعات خودت بده؟ تو هم باید مثل آیت سایت بری تیمارستان 😐

  به اسمم چیکا داری 1 سال قبل
  0

  اممم

  بدک نیس

  ناشناس 1 سال قبل
  4

  من سر درنیاوردم

  حالم ازتون به هم میخوره 1 سال قبل
  12

  امید وارم خدا شما میمون هایی رو که این سایت رو ساختین رو شفا بده

  -2
  مارال 1 سال قبل

  الهی آمین

  ناشناس 1 سال قبل
  9

  جواب سوال هاااااااا کو

  0
  ناشناس 1 سال قبل

  کتاب نگارش هفتم صفحه ۳۹

  ناشناس 1 سال قبل
  15

  جواب سوال هاااااااا کو

  -2
  مارال 1 سال قبل

  من چه میدونم

  hhbbbbh 1 سال قبل
  17

  جواب سوال هاااااااا کو

  1
  بی تی اس 10 ماه قبل

  تو جیب من😑

  احسان رضایی 1 سال قبل
  14

  واقعا من نمیدونم چیه بخش آغازین نداره بخش میانی بخش پایانی اصالت توش نیست

  1
  ترانه 1 سال قبل

  باید بشون بگیم خودشونو تو کار نندازن از هیچی برنمیان هیچی معلوم نمیشه چی مال چیه ایبیییی

  3
  سوگند 1 سال قبل

  واقعا اونی که مشخص نکرده با منی که مشخص کردم چه فرقی داره

  1
  سوگند 1 سال قبل

  من توی سایت قبل صفحه ۳۶ مشخص کردم من رو پاک کردن

  4
  رها 1 سال قبل

  اصلا هیچیش معلوم نیست

  محمدرضا 2 سال قبل
  2

  من صفحه ی ۳۹ را می خواهم

  ♕𝓂𝒶𝓉𝒾𝓃 𝒶𝓇ℯ𝓏ℯ𝒽 ♕ 2 سال قبل
  20

  سلام می شده صفحه ۳۹ نگارش هفتم رو خیلی واضح با جواب هاش توضیح دهید 🤔🤔🤔🤔

  0
  چییسا 9 روز قبل

  بکوب

  زینب 2 سال قبل
  7

  موضوع کلی مدرسه

  pary 2 سال قبل
  4

  لطفا صفحه ۳۹ رو بزارید ممنون

  0
  چییسا 9 روز قبل

  موضوع کلی مدرسه چیست

  محمد جواد 2 سال قبل
  9

  توضیح بدید

  ..... 2 سال قبل
  8

  لطفا صفحه ۳۹ نگارش رو توضیح بدبد

  هستی 💕 2 سال قبل
  17

  اصلا خوب نبود بی شعور های میمون

  2
  قاسم رضائی 8 ماه قبل

  نه نیستم

  1
  I'm faked 12 ماه قبل

  خیلی میمونن زیادی میمون هستن کلا رد دادن 😂😐

  1
  ترانه 1 سال قبل

  لایک داشتی آجی نفهما منم پیاز داغو بیشتر میکنم😂😂😅😅🤣🤣

  6
  رها 1 سال قبل

  دقیقا. گل گفتی😂

  8
  Kooki 2 سال قبل

  😂😂🍂

  7
  یاسمن 2 سال قبل

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  ناشناس 2 سال قبل
  4

  میشع واضح تر بنویسید

  Narges 2 سال قبل
  9

  سلام و خداقوتلطفا متن کامل ص ۳۹ را بگذارید اینجوری که گذاشتید آدم متوجه نمیشه چی به چیه؟ممنون میشم متن کاملش و بگذارید.

  6
  یاسمن 2 سال قبل

  موافقم

  Narges 2 سال قبل
  5

  سلام و خداقوتلطفا متن کامل ص ۳۹ را بگذارید اینجوری که گذاشتید آدم متوجه نمیشه چی به چیه؟ممنون میشم متن کاملش و بگذارید.

  بهاره 2 سال قبل
  7

  اه

  5
  زهرا 2 سال قبل

  جان

  ... 2 سال قبل
  8

  کامل نبود واقعا الان نمی دونیم چه به چیه کی به کیه من که نمی دونم خودم اومدم که از این سایت کمک بگیرم

  رها 2 سال قبل
  11

  خداااایاااااااا اهههههههه خواهشا بفرستین

  عسل 2 سال قبل
  19

  میشه صفحه 39 نگارش 7 رو خیلی واضح و درست توضیح بدید?

  3
  ترانه 1 سال قبل

  خوب اکبر جوهری ادرس دادی گلم بقیش

  5
  اکبر جوهری 2 سال قبل

  جواب صفحه ۳۹ نگارش هفتم

  5
  مریم ملایی 2 سال قبل

  راست میگه

  عسل 2 سال قبل
  12

  سلام مـیشه صفحه 39 نگارش هفتم رو خیلی واضح با جواب هاش تدضیح بدید!?

  3
  ترانه 1 سال قبل

  اره به منم بگین تلوخدا

  4
  😇 1 سال قبل

  بچه ها من از صفحه ۳۹ هیچی نفهمیدم 😔

  اگه شما فهمیدید به منم بگین

  ممنون میشم

  7
  لارینا قدمی 2 سال قبل

  نه

  6
  لارینا 2 سال قبل

  خوب چکار کنیم

  اژین 2 سال قبل
  6

  موضوع کلی درمورد مدرسه انشا

  دیبا 2 سال قبل
  9

  من هم همین طور ص ۳۹ چرا نیستتتتت

  خانم 2 سال قبل
  11

  من نگارش صفحه ۳۹ رو خواستم یه چیز دیگه آورد چیزی هم پیدا نکردم از مدرسه انشاء اورد ولی چیزی نبود که من میخواستم متاسفم

  1
  دنیا 1 سال قبل

  واسه منمممممم کلاه بردارا😡😏

  8
  ناشناس 1 سال قبل

  منم😭

  7
  منم همین طور😭 2 سال قبل

  منم همین طور 😢

  مهدی 2 سال قبل
  8

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  6
  I'm faked 12 ماه قبل

  خودت میدونی چی نوشتی اصلا؟

  2
  I'm faked 12 ماه قبل

  حالت خوب نیست برو بیمارستان نه تیمارستان اونجا شفات بدن انشالا

  0
  دنیا 1 سال قبل

  چقد قشنگ گفتی عاللللللی بود یه دونه ای😅😅😅😂معلوم آدم بامزه ای

  3
  :/ 1 سال قبل

  وقتی نمیدونی چرا چیزای الکی می نویسی خو😐

  حداقل واضح می نوشتی بفهمیم چ ب پ هس😐💔🚶‍♀️

  برای ارسال نظر کلیک کنید