در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نگارش هفتم صفحه ۳۹ موضوع کلی مدرسه

  1 بازدید

  نگارش هفتم صفحه ۳۹ موضوع کلی مدرسه را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  جواب فعالیت نگارشی پایه هفتم صفحه 39 - موضوع نوشته و موضوع های کوچک تر هر بند را مشخص کنید


  فعالیت های نگارشی 3 - پایه هفتم صفحه 39

  نوشته زیر را بخوانید و پس از بررسی دقیق ، موضوع نوشته و موضوع های کوچک تر هر بند را مشخص کنید .


  موضوع:

  نوروز؛ یعنی روز نو، روزگار نو. شاید به همین خاطر است که با آمدن نوروز، همه چیز نو می شود.


  جواب : 

  موضوع نوشته : فصل بهار

  زیر موضوع ها : عید نوروز ، طبیعت در فصل بهار ، مراسم عید دیدنی ، روز سیزده بدر یا روز طبیعت ، بیدار شدن درختان از خواب زمستانی 


  موضوع:

  مامان، با ذوق و سلیقه اش، فضای خانه را دگرگون می کند، و همه چیز را برق می اندازد.

  جواب :

  موضوع نوشته : مادر

  زیر موضوع :

  رابطه مادر با فرزندان ، فعالیت های مادر در داخل خانه ، تاثیر حضور مادر در خانواده و ...


  موضوع:

  بابا هم دست به نوآوری می زند، چیزهای نو می خرد، خاک باغچه را عوض می کند و یکی دوتا نهال یا گل رُز هم میکارد.

  جواب :

  موضوع نوشته :

  پدر 

  زیر موضوع : 

  رابطه پدر با فرزندان ، فعالیت های پدر در بیرون از خانه ، تاثیر حضور پدر در خانواده و ...


  موضوع:

  بچّه ها لباس های نو می پوشند؛ از بزر گترها عیدی وکتاب های نو می گیرند و در مسافرتِ عید، جاهای نو و تازه را می بینند.

  جواب :

  موضوع نوشته :

  فرزندان

  زیر موضوع :

  خرید لباس عید ، عیدی گرفتن بچه ها ، مسافرت رفتن بچه ها و ...


  موضوع:

  درختان از نو شکوفه و برگ می کنند و از نو میوه می دهند. چشمه های زیادی از کوه، سرازیر می شوند که همه زلال و تازه هستند. حیوانات زیادی که در تمام زمستان در خواب بوده اند، بیدار می شوند و زندگی دوباره و نو پیدا می کنند.

  جواب :

  موضوع نوشته :

  طبیعت

  زیر موضوع :

  درختان ، رودخانه ، حیوانات و ...


  موضوع:

  خلاصه، در نوروز همه سعی می کنند، نو وتازه تر به نظر بیایند. خانه نو، لباس نو، پول نو، برگ و شکوفه نو، زندگی نو و ...

  جواب :

  موضوع نوشته :

  نوروز

  زیر موضوع :

  خانه جدید ، لباس جدید ، پول نو و ...


  موضوع:

  راستی کسی را می شناسید که با آمدن نوروز و نو شدن طبیعت، نگاهش ر ا نو کند؟ یعنی به چیزهای اطرافش جور دیگری نگاه کند. سهراب سپهری در یکی از شعرهایش می گوید: «چشم ها را باید شست/ جور دیگر باید دید..! » شستن چشم ها چیزی است شبیه خانه تکانی عید، یا عوض کردن لباس های کهنه و فرسوده.

  جواب :

  موضوع نوشته :

  نو شدن

  زیر موضوع :

  تغییر در نگرش ، تغییر در لباس ، تغییر در طبیعت و ...

  منبع مطلب : ansha.ir

  مدیر محترم سایت ansha.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  انشا درباره مدرسه | مدرسه خود را توصیف کنید - گام با گام | قدم به قدم تا موفقیت

  انشا درباره مدرسه | مدرسه خود را توصیف کنید - گام با گام | قدم به قدم تا موفقیت

  انشا درباره مدرسه | مدرسه خود را توصیف کنید

  انشا درباره مدرسه | مدرسه خود را توصیف کنید

  انشا پایه هفتم صفحه 27

  مدرسه یا آموزشگاه، مکتب مکان آموزشی است که برای آموزش دانش آموزان تحت رهبری معلمان طراحی شده‌است. در زبان امروزی به مکان‌های آموزشی پائین‌تر از سطح آموزش عالی که، آموزش عمومی در آن‌ها صورت می‌گیرد، گفته می‌شود.

  ******انشا درباره مدرسه | مدرسه خود را توصیف کنید******

  انشا اول :

  وقتی کوچیکتر بودم دوست داشتم سریع تر بزرگ بشم وبه مدرسه برم . همیشه مدرسه و درس توی ذهنم یه تصویر کلی و جذاب داشت به احتمال زیاد هم به همین دلیل بود که دلم میخواست سریع تر مدرسه شروع بشه بالاخره بعد از چند سال انتظاری که برای مدرسه رفتن داشتم رسیده بود.


  منم باچه ذوقی کیف ولوازم مدرسه خریده بودم واین بارمنتظرروزیک مهربودم وحالاروزاول مهربود٬ومنم برای اولین باربعدازشش سال می خواستم به مدرسه برم.
  حس خوبی داشت اون روزا؛با مدرسه رفتن آدم احساس می کردکه بزرگترشده چون یادمه هروقت که به مامانم می گفتم که کی من میخوام برم مدرسه؟مامانم میگفت هروقت که بزرگ بشی.
  وقتی که وارد مدرسه شدم بچه های هم سن وسال خودم روداخل می دیدم همه برام ناآشنابودن ولی بااین حال هم روزخوبی بود.
  معمولا روزاولی که میری مدرسه یه خورده همه چی برات عجیب وغریبه!بعدازچندروزی که مدرسه می رفتیم دیگه کمترنقاشی می کشیدیم و مدرسه به روال درس دادن ودرس خوندن برگشته بودولی بازم برای من فضای خوبی بود.خلاصه چندسال بودکه مدرسه رفتنی که تاچندسال قبلش برام آرزوبوددیگه کم کم داشت عادی میشد٬هرچی به کلاس بالاترمی رفتیم درسته بزرگترمی شدیم ودرکمون بهترولی درساسخترمیشدن وصفای اون سال های اول رونداشت وبرای هردرسی وامتحانی نگران نمره اش بودیم وراستشم بخوایدمدرسه رفتن شده بودیک معضلی برای مادانش آموزانیی که سال های اول دوست نداشتیم مدرسه تموم بشه ولی حالاکه درسها سخترشده بودن دوست داشتیم مدرسه هرچی سریع ترتموم بشه وتابستون بیاد.
  حالاماهم شده بودیم جریان همون انسان هایی که طاقت سختی ومشکل روندارن وهمیشه فکرمی کنن راه درست زندگی کردن بدون سختی ومشکلات است درصورتی که ازقدیم گفته اند:«گرصبرکنی ز غوره حلواسازی.»وبادیدمثبت به زندگی نگاه نمی کنند.
  درواقع دید مثبت زندگی همان ایمان واعتقاد داشتن به سختی و مشکلات زندگی است که آنرا شیرین ترجلوه می دهد.

  ******انشا درباره مدرسه | مدرسه خود را توصیف کنید******

  انشا دوم :

  به نام آنکه علم را آفرید تا ریشه اش در قلبمان جوانه بزند . مدرسه زیباست،زشتی های آن تقصیر ماست. مدرسه همان کتابی است که می توان از هر ورقش علم آموخت. آری،من مدرسه را با جان و دل دوست دارم.درست است،به خاطر رفیق های فابریک،معلم های عزیز،علم هایی که در آن می آموزم،شاید علم آموزی دشوار باشد ولی لذتش آن دشواری را می سوزاند.


  شاید همین علم آموزی باشد که قلبم حس خاصی به مدرسه دارد.نمی دانم.. نمی دانم ..!! خودم هم گم شدم.آن روزی که نظام الملک مدرسه تاسیس کرد نمی دانست زمانی خواهد رسید که بچه هفت ساله با عشق و شوق به مدرسه برود.

  ☆کتاب و کیف و دفتر، دست دختر و پسر

  ☆همه سوی مدرسه، هم قدم و همسفر

  ☆مدرسه سنگر ماست، تفنگ ما قلمهاست

  ☆با جهل می ستیزیم، اسلام یاور ماست

  *****انشا درباره مدرسه | مدرسه خود را توصیف کنید****

  انشا سوم :

  مدرسه بنای نسبتا بزرگ شامل حیاط و ساختمان می باشد . در داخل حیاط مدرسه سرویس بهداشتی ، بوفه و زمین های ورزشی قرار گرفته و داخل ساختمان مدرسه کلاس های درس ، آزمایشگاه ، نمازخانه و کتابخانه قرار دارد .

  انشا مدرسه پایه هفتم صفحه 27 به روش طبقه بندی

  مدرسه محلی است که دانش آموزان برای آموختن علم به آن وارد می شوند . در مدرسه نظم خیلی مهم است و دانش آموزان می بایست در ساعت مشخصی از صبح در مدرسه حضور داشته باشند . مسئولین مدرسه اندازه ناخن ها و موهای دانش آموزان را بررسی می کنند و در صورتی که دانش آموزی وضعیت بهداشت مناسبی نداشته باشد به او تذکر می دهند تا وضعیت خودش را اصلاح کند . اگر دانش آموزی به تذکرات مسئولین توجهی نکند ، تنبیه خواهد شد و این تنبیه هم معمولا با کم شدن نمره انضباط اعمال می شود .

  در مدرسه ساختمان های مختلفی مانند : کلاس ها ، آزمایشگاه ، بوفه ، کتابخانه ، سرویس بهداشتی و نمازخانه وجود دارد .

   دانش آموزان اکثر ساعات را در کلاس حضور دارند و دروس علمی مانند زبان فارسی ، ریاضی ، تاریخ و …. یاد می گیرند . بعضی از درس ها مانند فیزیک و شیمی نیاز به وسایل مخصوصی برای انجام دادن به صورت عملی دارند که این وسیله ها همگی در آزمایشگاه مدرسه وجود دارد . کتابخانه مدرسه ساکت ترین مکان مدرسه و پر از کتاب های کمک درسی و غیر درسی است . دانش آموزان به راحتی می توانند در کتابخانه عضو شده و کتاب ها را برای مدت مشخصی به امانت بگیرند و یا اینکه در همان محل ساکت کتابخانه مطالعه کنند .
  بوفه مدرسه پر از خوراکی های خوشمزه و مقوی است و خیلی از دانش آموزان در هنگام زنگ استراحت برای تهیه خوراکی به بوفه مراجعه می کنند . نماز خانه مدرسه محل مناسبی برای خواندن نماز ظهر به جماعت می باشد هم چنین در نمازخانه تعداد زیادی قرآن برای علاقه مندان وجود دارد .

  معلم ها که سال ها تجربه درس دادن در مدرسه را دارند خیلی خوب می توانند دانش خود را به دانش آموزان منتقل کنند . هم چنین بعضی درس ها مانند فیزیک و شیمی به صورت عملی و در آزمایشگاه تدریس می شود که این موضوع درک درس را برای دانش آموز بسیار ساده می کند . هم چنین کتاب های کمک درسی که در کتابخانه مدرسه موجود است به دانش آموزان کمک بسیار زیادی در فهمیدن دروس می کند .

  *********

  گام با گام ، قدم به قدم با شماست

  منبع مطلب : gambagam.ir

  مدیر محترم سایت gambagam.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  انشا درباره حیاط مدرسه با مقدمه و نتیجه گیری پایه هفتم - گام با گام | قدم به قدم تا موفقیت

  انشا درباره حیاط مدرسه با مقدمه و نتیجه گیری پایه هفتم - گام با گام | قدم به قدم تا موفقیت

  انشا درباره حیاط مدرسه با مقدمه و نتیجه گیری پایه هفتم

  انشا درباره حیاط مدرسه با مقدمه و نتیجه گیری پایه هفتم

  انشا درباره حیاط مدرسه درس یک صفحه بیست ۲۰ پایه هفتم

  *******************

  انشا درباره حیاط مدرسه – اول :

  مقدمه : خاطرات و لحظات شیرین و خوب و بد ما در حیاط بزرگی است که در آن سالیان سال حضور داشتیم؛ جایی که اولین بار با لباس دانش آموزی در آن قدم گذاشته ایم و سال به سال با پیشرفت به مقاطع بالاتر ارتقا یافته ایم.

  توصیف انشا : حیاط مدرسه خلوتگاه و ارامش دهنده و گاهی پراضطراب ترین لحظات دوران درس و مدرسه ی یک دانش اموز را تشکیل داده است.

  زمانی که در حیاط مدرسه قدم زده،درس خوانده،بازی کرده،خندیده،گریه کرده و گاهی از شادی زیاد و اخذ نمرات خوب،بالا و پایین رفته و اشک شوق ریخته است.حیاط مدرسه ی ما جایی است پراز درختان سنوبر و کاج که زیر سایه ی ان می نشینیم.و با دوستانمان گل می گوییم و گل می شنویم.زمین فوتبالی دارد و با تیرک دروازه که همیشه عده ایی از بچه ها در حال بازی در انجا هستند و توپ راازاین سمت به ان سمت می برند و گاهی میخندند و گاهی دعوا می کنند.زمین والیبالی دارد با تور والیبال که همیشه تیم والیبال در حال تمرین هستند تا برای بازی های استانی امادگی لازم را داشته باشند.حیاط مدرسه ما پراز گل های نوشکفته ایی است که هر کدام عطر و بویه  خاصی دارند به اسم عطر نوجوانی!گل هایی  که روزی باز می شوند و هرکدام به سمت و سویی مختلف می روند تا اینده ساز این مملکت باشند.بله این گل ها همان دانش اموزانی هستند که هر ساله عده ایی با ان خداحافظی می کنند و عده ایی سلام!

  نتیجه گیری : بیاییم همیشه از مدرسه و حیاط مدرسه خود مراقبت کنیم تا برای ایندگان نیز حیاط مدرسه پراز حال خوب و حس خوب تازگی را داشته باشند.

  **************

  انشا درباره حیاط مدرسه – دوم :

  حیاط مدرسه مکانی که خاطرات بسیاری از دانش اموزان در ان رقم میخورده است گاه خاطرات خوب و گاه دعواهای سر بازی ها …

  حیاط مدرسه محل بازی و بازیگوشی دانش اموزان است
  که در ان فوتبال و والیبال و سایر ورزش هارا انجام میدهند
  بچه ها زنگ تفریح خود را در حیاظ مدرسه میگذرانند و مشغول استراحت و بازیکوشی هستند
  همچنین بچه ها در حیاط بازی های فوتبال بین مدرسه ای و مسابقات انجام میدهند
  خاطره ای که از حیاط مدرسه به یاد دارم بر میگردد به دوران ابتدایی
  که در حیاظ مسابقه دو میدانی برگزار کردند که مسیر ان دور تا دور مدرسه بود
  و من در ان مسابقه دوم شدم
  در حیاط مدرسه همچنین فوتبال نیز بازی میکردم و و بازی میکنم
  همچنین در روز های که راهپیمایی بود همه در حیاط مدرسه ما جمع میشدند که بسیار بزرگ بود
  حیاط مدرسه علاوه بر خاطه های خوشی که دارد خاطرات بدی نیز دارد
  در حیاط و در بازی فوتبال چند باری افتاده ام و زخمی شده ام
  ولی حیاط مدرسه با تمام اتفاقات خوب و بدش برای همه دانش اموزان و همه ی مردم سرشار از خاطرات خوب و خوشی های تکرار نشدنی است

  *************

  انشا درباره حیاط مدرسه – سوم :

  مدرسه ما حیاط بزرگی دارد. در زنگ های ورزش بیشترین لذت را با بازی در حیاط مدرسه می بریم. از فوتبال و والیبال و بدمینتون گرفته تا وسطی و گرگم به هوا بازی کردن! آن روز در زنگ ورزش، مسابقه دو داشتیم از این سر حیاط مدرسه تا آن سر حیاط . معلم ورزش تا سوت را به صدا درآورد با آخرین سرعت شروع به دویدن کردیم. حیاط مدرسه مان آنقدر بزرگ بود که همگی بدون برخورد به بکدیگر می دویدیم.

  آن روز مسابقه را نبردم ولی آن قدر انرژی داشتم و شاد بودم که حد نداشت! زنگ ورزش با تمام خوشی هایش تمام شد و زنگ تفریح به صدا درآمد. زنگ تفریح برای ما دست کمی از زنگ ورزش نداشت! ما تمام تفریحاتمان را در زنگ تفریح در حیاط انجام می دهیم.

  نظافت حیاط مدرسه به عهده همه ما دانش آموزان مدرسه است. تمام حواسمان جمع هست تا مبادا حیاط مدرسه چهره ای آشفته و ناپاک به خود بگیرد. البته گاهی بعضی ها خواسته یا ناخواسته زمین مدرسه را پر از زباله می کنند و نظافت را رعایت نمی کنند.

  در گوشه ای از حیاط مدرسه مان بوفه ای وجود دارد که خوراکی هایمان را از آنجا می خریم. گاهی آنقدر شلوغ می شود که زنگ می خورد و بدون خوردن چیزی راهی کلاس درس می شویم! البته آب سرد کن حیاط هم در اوایل پاییز و بعد از بهار آنقدر شلوغ میشود که به سختی می توانیم آب خنک بنوشیم! البته اگر خودمان آب خنک و لقمه از خانه به مدرسه ببریم مشکل بوفه و آب سردکن هم حل می شود!!

  خلاصه حیاط مدرسه ما با دیوارهای رنگی و نقاشی شده اش آن قدر برایمان جذاب است که گاهی دلمان نمی خواهد به کلاس برویم و مجبور می شویم با سوت های تذکرآمیز ناظم به اجبار راهی کلاس شویم. حیاط مدرسه قلب مدرسه است

  ************

  انشا درباره حیاط مدرسه – چهارم :

  حیاط مدرسه یکی از خاطرات زیبای دوران مدرسه می باشد یادآور روز اولی که وارد آن می شویم و هیچگونه دوستی نداریم و منتظر می مانیم تا کسی برای دوست شدن به سمت ما بیاید و یا اینکه بازی ها و شاید های زنگ های تفریح را برای ما یاداور می شود همه این ها را می توان به عنوان یک انشا ززیبا به تحریر دراورد.

  انشا درباره حیاط مدرسه ، انشا با موضوع حیاط مدرسه
  مقدمه :
  همه ی افریده های خداوند پرتویی از نور خداوندی هستند که با این که به چشم دیده نمی شوند ام در حقیقت می توان اثار وجودی او را در تمام افریده هایش دید.

  بند اول :
  حیاط مدرسه ی من بسیار بزرگ است من خیلی حییاط مدرسه ام را دوست دارم زیرا حیاط مدرسه ام سرشار از درخت های بزرگ و کوچک تا نهال های کوچکی که کاشته شده و گل هایی به رنگ بنفش وجود دارد. که روی بعضی از گل های زیبا تعدادی پروانه نشسته است

  بند دوم :
  آبخوری های مدرسه ام در مکان های مختلفی واقع شده اند یک جا در کنار بوفه و یک جای دیگر در کنار تور  والیبال است. در هر زمان که من اب میخورم یادیگران را میبینم که در حال اب خوردن هستند به یاد امام حسین فرزندانش و یاران ااو می افتم و همیشه هر کس را که میبینم که قصد اب خوردن را دارد ویا در حال آب خوردن است به او توصییه میکنم که این جمله را بگوید: سلام بر حسین شهید  و لعنت بر

  بند سوم :
  بازی و سر گرمی دانش اموزان در زنگ تفریح وجود دارد دانش اموزان می توانند در هنگام زنگ تفریح در حیاط مدرسه بدون آن که به گل و درختان اسیبی برسانند بازی و سر گرمی داشته باشند.

  ************

  انشا درباره حیاط مدرسه – پنجم :

  در زندگی ما ادم ها , مکان هایی بسیار جذابی هستند که هیچوقت از خاطرات ما فراموش نمی شوند وتا ابد با یاد وخاطره آن حس خوب وحال خوبی به ما دست می دهد مانند حیاط مدرسه.

  حیاط مدرسه مکانی است که ما دران بازی کردیم, درس خواندیم , افتادیم , نشستیم , گریه کردیم , خندیدیم , دوست های جدید پیدا کردیم , گاهی قهر کردیم و گاهی دعوا کردیم .

  حیاط مدرسه مانند خود مدرسه شامل خانه دوم ما است که اتفاق های شیرین و تلخ زیادی را در ان تجربه کردیم . حیاط مدرسه ما مانند همه مدرسه ها دارای شیر اب خوری و زمین فوتبال و والیبال است و درختچه ها و درخت های زیبایی دارد که ما همراه با دوستان مان همیشه در زیر سایه های ان دور هم می نشینیم و لحظات زیبای کودکی و نوجوانی و جوانی خود را رقم می زنیم .

  روز اول مدرسه را هیچکس فراموش نمی کند. لحظه اول با وارد شدن به مدرسه اولین منظره قابل روئیت حیاط مدرسه است که با دیدن ان منظره زیبا شوق و ذوق امدن مدرسه بیشترمی شود تا همراه با دوستان جدید در حیاط مدرسه بازی های جدیدی را نیز تجربه کنیم.

  نتیجه می گیریم که همیشه از حیاط مدرسه خود و از منظره و وسایل تفریحی ان مراقبت کنیم تا برای دانش اموزان جدیدی که وارد مدرسه می شوند نیز خاطرات شیرینی مانند خاطرات ما ثبت و در یادها همیشگی شود.

  ************

  گام با گام ، قدم به قدم با شما هستیم

  منبع مطلب : gambagam.ir

  مدیر محترم سایت gambagam.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  عسل : میشه صفحه 39 نگارش 7 رو خیلی واضح و درست توضیح بدید?

  عسل : میشه صفحه 39 نگارش 7 رو خیلی واضح و درست توضیح بدید?

  عسل : سلام مـیشه صفحه 39 نگارش هفتم رو خیلی واضح با جواب هاش تدضیح بدید!?

  دیبا : من هم همین طور ص ۳۹ چرا نیستتتتت

  اژین : موضوع کلی درمورد مدرسه انشا

  رها : خداااایاااااااا اهههههههه خواهشا بفرستین

  ... : کامل نبود واقعا الان نمی دونیم چه به چیه کی به کیه من که نمی دونم خودم اومدم که از این سایت کمک بگیرم

  بهاره : اه

  اکبر جوهری : جواب صفحه ۳۹ نگارش هفتم

  زهرا : جان

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  زینب 5 روز قبل
  0

  موضوع کلی مدرسه

  پانیز 25 روز قبل
  0

  جواب کتاب هفتم صفحه ی ۳۹

  نمدانم 1 ماه قبل
  2

  نمدانم

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  م

  E 2 ماه قبل
  -1

  بد نیست

  ناشناس 2 ماه قبل
  -1

  موضوع مدرسه رابه سه موضوع کوچکترتقسیم کن

  محمد جواد 2 ماه قبل
  1

  توضیح بدید

  ..... 2 ماه قبل
  1

  لطفا صفحه ۳۹ نگارش رو توضیح بدبد

  اسرا 2 ماه قبل
  1

  اصلا نوشته هاش واضع نیسته نمیشه فهمید ک چی نوشته واقع تر بنویسید

  مجيد حاشمي 3 ماه قبل
  -1

  در مورد مدرسه فقط لطفا

  0
  یاسمن 2 ماه قبل

  👌👌👌👌👌👌

  هستی 💕 3 ماه قبل
  3

  اصلا خوب نبود بی شعور های میمون

  0
  King 24 روز قبل

  😂😂😂

  1
  یاسمن 2 ماه قبل

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  آرین 3 ماه قبل
  1

  دوستان صفحه ۳۹ نگارش جواب نمی خواد فقط داره ساختمان نوشته رو به صورت نمونه نشون میده.

  -1
  مقام معظم تنهایی😔 1 ماه قبل

  مطمئن؟

  رویا 3 ماه قبل
  -1

  عالییییبی😍😍😍😍😍

  ناشناس 3 ماه قبل
  1

  میشع واضح تر بنویسید

  0
  ناشناس 20 روز قبل

  موافقم

  0
  King 24 روز قبل

  👌👌👌👌

  Mohammadreza 3 ماه قبل
  -1

  این دیگه چیه من مینویسم صفحه 39 اینا میادچرا درست و حسابی توضیح نمیدین

  Narges 3 ماه قبل
  2

  سلام و خداقوتلطفا متن کامل ص ۳۹ را بگذارید اینجوری که گذاشتید آدم متوجه نمیشه چی به چیه؟ممنون میشم متن کاملش و بگذارید.

  0
  یاسمن 2 ماه قبل

  موافقم

  Narges 3 ماه قبل
  2

  سلام و خداقوتلطفا متن کامل ص ۳۹ را بگذارید اینجوری که گذاشتید آدم متوجه نمیشه چی به چیه؟ممنون میشم متن کاملش و بگذارید.

  1
  لارینا 3 ماه قبل

  خوب خودت پیدا کن

  بهاره 3 ماه قبل
  5

  اه

  4
  زهرا 3 ماه قبل

  جان

  1
  ناشناس 3 ماه قبل

  جان

  ... 3 ماه قبل
  6

  کامل نبود واقعا الان نمی دونیم چه به چیه کی به کیه من که نمی دونم خودم اومدم که از این سایت کمک بگیرم

  رها 3 ماه قبل
  6

  خداااایاااااااا اهههههههه خواهشا بفرستین

  عسل 3 ماه قبل
  13

  میشه صفحه 39 نگارش 7 رو خیلی واضح و درست توضیح بدید?

  4
  اکبر جوهری 3 ماه قبل

  جواب صفحه ۳۹ نگارش هفتم

  0
  مریم ملایی 3 ماه قبل

  راست میگه

  عسل 3 ماه قبل
  8

  سلام مـیشه صفحه 39 نگارش هفتم رو خیلی واضح با جواب هاش تدضیح بدید!?

  0
  لارینا قدمی 3 ماه قبل

  نه

  2
  لارینا 3 ماه قبل

  خوب چکار کنیم

  0
  ناشناس 3 ماه قبل

  احمد محمدی هستم

  اژین 3 ماه قبل
  6

  موضوع کلی درمورد مدرسه انشا

  دیبا 3 ماه قبل
  7

  من هم همین طور ص ۳۹ چرا نیستتتتت

  خانم 3 ماه قبل
  3

  من نگارش صفحه ۳۹ رو خواستم یه چیز دیگه آورد چیزی هم پیدا نکردم از مدرسه انشاء اورد ولی چیزی نبود که من میخواستم متاسفم

  -1
  نفس 2 ماه قبل

  منم همین طورفقط نت آدم هدر میره چیزی به درد نخور نداره توش لطفا درست کنیدگوگل گفتن برا چی 😑😑برای اینکه جواب درست و دردمون بزارن اونو ک خود آدم میتونه پادرس بگیره واقعا خسته نباشید با زحماتی ک میکشیدی 🤐🤐😬😬😒😒

  0
  منم همین طور😭 3 ماه قبل

  منم همین طور 😢

  مهدی 4 ماه قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید