توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  هفته ۲۵ بارداری یعنی چند ماهگی

  1 بازدید

  هفته ۲۵ بارداری یعنی چند ماهگی را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  الان ۲۵ هفته یعنی چند ماه؟

  مامانا 25 هفته ام ماه چندم؟؟؟

  هفته ۲۵ بارداری چند ماهگی است؟

  هفته ۲۵ بارداری چند ماهگی است؟

  در هفته بیست و پنجم از بارداری، جنین شروع به جذب چربی در بدن خود می کند و موهای براقش رشد بیشتری می نماید و قسمت بالایی رحم شما اکنون چند سانتی متر بالاتر از ناف قرار گرفته است.

  هفته ۲۵ بارداری چند ماهگی است؟

  در هفته بیست و پنجم بارداری شما در آستانه ورود به سه ماه سوم بارداری بارداری هستید. و شش ماهگی بارداری شما در حال اتمام است.

  مطلب مرتبط: ماه ششم بارداری یعنی هفته چندم؟!

  در هفته بیست و پنج بارداری ممکن است حساسیت چشمان شما نسبت به نور افزایش یافته باشد یا احساس خشکی چشم و یا اینکه چیزی وارد چشم شده است داشته باشید. این عارضه در دوران حاملگی طبیعی است و به عنوان «چشمان خشک» شناخته می شود. برای بهبود وضعیت خود می توانید از قطره اشک مصنوعی استفاده کرده و چشمان خود را مرطوب کنید.

  با رشد شکم، مرکز ثقل شما تغییر می کند و به راحتی قبل نمی توانید تعادل خود را حفظ کنید و احتمال افتادن شما در بارداری افزایش می یابد که بسیار خطرناک است و باید مراقب باشید تا به شما و جنین آسیبی نرسد. دلایلی که باعث کم شدن تعادل شما میشود عبارتند از:

  مطلب پیشنهادی: ورزش دوران بارداری سه ماه سوم

  تغییرات وزن در هفته بیست و پنجم بارداری

  احتمالا تا کنون حدود ۷ تا ۸ کیلو افزایش وزن داشته اید و اگر دوقلو باردار باشید احتمالا بیشتر از ۱۱ تا ۱۸ کیلوگرم افزایش وزن خواهید داشت.

  وضعیت جنین در هفته ۲۵ بارداری

  در این هفته فرزندتان مجددا چشم هایش را باز میکند. استخوان هایش به سخت شدن ادامه می دهند و اکثر افزایش وزن خود را پیدا می کند. همچنین فرزند شما هنوز هم درحال ذخیره‌سازی بافت چربی در بدنش است. دستگاه تنفسی او همچنان در حال تکامل است.

  حقایقی در مورد فرزند شما در هفته ۲۵ بارداری

  حرکات جنین در هفته ۲۵ بارداری قابل توجه تر می شود و احتمالا متوجه الگوهایی می شوید. هنگامی که احساس ضربات زیادی می کنید، جنین بیدار است، و هنگامی که ضرباتی دیده نمی شود، احتمالا در حال چرت زدن است. حرکت منظم نشانه ای از یک جنین سالم و فعال است. اگر مدتی حرکات جنین را حس نکردید و می خواهید مطمئن شوید همه چیز خوب است، کمی آب یخ بنوشید، موسیقی گوش دهید.

  علائم طبیعی هفته بیست و پنجم بارداری

  هفته بیست و یکم بارداری یعنی چند ماهگی

  هشدارهای هفته ۲۵ بارداری

  در هفته ۲۵ بارداری سفر با هواپیما برای بارداری های بدون مشکل بلا مانع است ولی توجه داشته باشید برنامه سفرخود را حتمن تا قبل از هفته ۳۶ به پایان برسانید. زیرا خطوط هواپیمائی برای خانم‌های باردار بالای سی و شش هفته منع پرواز دارند.

  در هنگام راه رفتن مراقب باشید، اگر در طول بارداری تمایل دارید ورزش کنید، سعی کنید مراقب قدم های خود باشید.کفش های راحت بپوشید.
  سعی کنید در طول بارداری از حالت های نشستن و ایستادن جدید استفاده نکنید. سعی کنید کاری که قبلا انجام داده اید را امتحان کنید. در هنگام بالا رفتن از پله ها از نرده استفاده کنید.

  ورزش هفته ۲۵ بارداری

  با پیشرفت بارداری، راه رفتن و دویدن خود را سبک تر کنید. تعادل شما در این زمان در حال بهم ریختن است. به همین جهت جستن و پریدن را کم کرده و یا به کلی فراموش کنید.

  تغذیه هفته ۲۵ بارداری

  مطمئن باشید که با مصرف بیشتر مواد سرشار از کلسیم، کودک شما هر روز قوی ‌تر می‌شود. اگر مصرف کلسیم‌‌تان کم است، ممکن است کودک شما در آینده به پوکی استخوان مبتلا شود. بنابراین از مصرف کلسیم کافی اطمینان حاصل کنید.

  منبع مطلب : nininama.com

  مدیر محترم سایت nininama.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  برای ارسال نظر کلیک کنید