توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

    پخش زنده بازی زنیت و اسپارتاک مسکو

    1 بازدید

    پخش زنده بازی زنیت و اسپارتاک مسکو را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

    مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

    منبع مطلب : dailyfootball.ir

    مدیر محترم سایت dailyfootball.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

    پخش زنده فوتبال و شبکه های ورزشی

    جدول پخش مخصوص موبایل در کانال تلگرامbein24ir | روبیکاbein24ir

    راهنما: اعداد قبل شبکه ها نشانه گروه آن شبکه میباشند – گروه A-1 – گروه B-2 – گروه X-3 شبکه تلویزیونی0

    چهار‌شنبه 26 آذر

    16:30 – جام حذفی ترکیه – آلانیا اسپور – آدانا اسپور

    3

    16:30 – لیگ 1 جمهوری چک – زبرویوفکا – اسلواکو

    3 1

    16:30 – لیگ 1 جمهوری چک – اسلوان لیبرتس – اوپاوا

    3 1

    17:00 – انتخابی لیگ قهرمانان اروپا(زنان) – پاری سن ژرمن – گورنیک

    3

    17:00 – لیگ برتر شیلی – پالستینو – سانتیاگو واندررز

    3 1

    17:30 – سوپر لیگ هند – ای تی کی موهون باگان – گوا

    3

    18:30 – لیگ برتر روسیه – سوشی – دینامو مسکو

    3 1

    18:30 – لیگ برتر روسیه – روتور ولگوگراد – آرسنال تولا

    3 1

    18:30 – لیگ 1 جمهوری چک – اسپارتا پراگ – پاردوبیتسه

    3 1

    18:30 – جام حذفی اتریش – ولفسبرگر – اس.کی.یو آمستتن

    3

    18:45 – جام حذفی ترکیه – ترابوزان اسپور – آدانا دمیراسپور

    3

    19:00 – جام حذفی هلند – آلمیره سیتی – فنلو

    3 1

    19:00 – لیگ برتر بلغارستان – اف سی تسارسکو سلو صوفیا – بیروی

    3

    19:30 – جام حذفی اوکراین – دسنا چرنیهیف – زوریا لوهانسک

    3

    19:30 – لیگ برتر اسپانیا(زنان) – سویا – لوانته

    3

    20:30 – لیگ برتر روسیه – زنیت سن پترزبورگ – اسپارتاک مسکو

    3 1

    20:30 – لیگ برتر نروژ – اودز – مولده

    3

    20:30 – لیگ 1 جمهوری چک – فاستاو زلین – اسلاویا پراگ

    3 1

    20:30 – لیگ 1 مجارستان – بوداپست هونود – دیوسگوری

    3

    20:30 – جام حذفی اتریش – لاسک – آ.اس.کی الکترا

    3

    20:30 – انتخابی لیگ قهرمانان اروپا(زنان) – بایرن مونیخ – آژاکس

    3 2

    20:45 – سوپر لیگ سوئیس – لوتسرن – زوریخ

    3

    21:00 – سری آ ایتالیا – یوونتوس – آتالانتا

    3 2 1

    21:00 – بوندسلیگا آلمان – شالکه 04 – فرایبورگ

    3 2 1

    21:00 – چمپیونشیپ انگلیس – دربی کانتی – سوانسی

    3 2

    21:00 – بوندسلیگا 2 آلمان – فورتونا دوسلدورف – اسنابروک

    1

    21:00 – بوندسلیگا 2 آلمان – هولشتاین کیل – نورنبرگ

    1

    21:00 – بوندسلیگا 2 آلمان – پادربورن – آینتراخت براونشوایگ

    1

    21:00 – بوندسلیگا 2 آلمان – وورتسبورگر کیکرز – سن پائولی

    1

    21:00 – سوپر لیگ یونان – آ. ا. ک آتن – المپیاکوس

    2 1

    21:00 – جام حذفی دانمارک – آرهوس – هورزنس

    3

    21:15 – جام حذفی هلند – دی گرافشاپ – آیندهوون

    3 1

    21:15 – لیگ برتر بلژیک – رویال آنتورپ – زولته وارخم

    3 1

    21:30 – لیگ برتر انگلیس – آرسنال – ساوت‌همپتون

    3 2 1

    21:30 – لیگ برتر انگلیس – لستر سیتی – اورتون

    3 1

    21:30 – لیگ برتر انگلیس – لیدز یونایتد – نیوکاسل

    3 1

    21:30 – لیگ 1 فرانسه – دیژون – لیل

    3 2 1

    21:30 – لیگ 1 فرانسه – نیم المپیک – نیس

    3 1

    21:30 – لیگ 1 فرانسه – آنژه – استراسبورگ

    3 1

    21:30 – لیگ 1 فرانسه – مون‌پلیه – متز

    3 1

    21:30 – لیگ 1 فرانسه – استاد رنس – نانت

    3 1

    21:30 – کوپا دل ری – سی.دی کارداسار – اتلتیکو مادرید

    3 1

    21:30 – جام حذفی ترکیه – فنرباغچه – کاراکابی بلدیسپور

    3

    22:30 – لیگ حرفه‌ای بولیوی – اتلیتو پالمافلور وینتو – استرونگست

    3

    22:15 – لیگ کاپ پرتغال – پورتو – پاسوس ده فریرا

    3

    22:45 – لیگ 1 مجارستان – پاکشی – فرنس‌واروش

    3

    23:00 – بوندسلیگا آلمان – بایرن مونیخ – وولفسبورگ

    3 1

    23:00 – بوندسلیگا آلمان – هوفنهایم – لایپزیگ

    3 1

    23:00 – بوندسلیگا آلمان – کلن – بایر لورکوزن

    3 1

    23:00 – بوندسلیگا آلمان – آرمینیا بیله‌فلد – آگسبورگ

    3 1

    23:00 – سوپر لیگ سوئیس – سنت گالن – لوگانو

    3

    23:00 – لیگ برتر لهستان – لخ پوزنان – پوگون شچچین

    3

    23:00 – سری بی برزیل – گرمیو اسپرتیوو برزیل – بوتافوگو

    3 2

    23:15 – سری آ ایتالیا – اینتر میلان – ناپولی

     2 1

    23:15 – سری آ ایتالیا – جنوا – میلان

    3 2 1

    23:15 – سری آ ایتالیا – فیورنتینا – ساسولو

    3 1

    23:15 – سری آ ایتالیا – پارما – کالیاری

    3 1

    23:15 – سری آ ایتالیا – هلاس ورونا – سمپدوریا

    3 1

    23:15 – سری آ ایتالیا – اسپتزیا – بولونیا

    3 1

    23:30 – لیگ برتر انگلیس – وستهام – کریستال پالاس

    3 1

    23:30 – لیگ برتر انگلیس – فولام – برایتون

    3 1

    23:30 – لیگ برتر انگلیس – لیورپول – تاتنهام

    3 2 1

    23:30 – لالیگا اسپانیا – بارسلونا – رئال سوسیداد

       3 2 1

    23:30 – لیگ 1 فرانسه – لیون – استاد برستوا 29

    3 1

    23:30 – لیگ 1 فرانسه – پاری سن ژرمن – لوریان

    3 2 1

    23:30 – لیگ 1 فرانسه – بوردو – سن-اتین

    3 1

    23:30 – لیگ 1 فرانسه – موناکو – لنس

    3 1

    23:30 – لیگ 1 فرانسه – رن – مارسی

    1

    23:30 – چمپیونشیپ انگلیس – ریدینگ – نوریچ

    3 2

    23:30 – کوپا دل ری – اس.دی لیوا – ویارئال

    3

    23:30 – جام حذفی هلند – آژاکس – اوترخت

    3 1

    23:30 – لیگ برتر بلژیک – خنت – واسلند بورن

    3 1

    23:30 – لیگ برتر بلژیک – کورتریک – استاندارد لیژ

    3 1

    23:30 – لیگ کاپ اسکاتلند – سنت میرن – رنجرز

    3

    پنجشنبه 27 آذر

    00:30 – لیگ برتر شیلی – دپورتس ایکیکه – یونیورسیداد کنسپسیون

    3

    00:30 – لیگ کاپ پرتغال – بنفیکا – ویتوریا گیمارش

    3 1

    01:45 – سری بی برزیل – شاپه‌کوئنزه – نائوچیکو

    3 2

    01:45 – سری بی برزیل – گوارانی – کنفیانچا

    3

    01:45 – کوپا سودامریکانا – دفنسا و خوستیسیا – باهیا

    3 2 1

    01:45 – لیبرتادورس – سانتوس – گرمیو

    3 2 1

    03:00 – لیگ برتر شیلی – اورتون – یونیون اسپانیولا

    3 1

    03:00 – لیگ حرفه‌ای بولیوی – اورینته پترولرو – رئال سانتا کروز

    3

    04:00 – کوپا سودامریکانا – کوکیمبو اونیدو – اتلتیکو جونیور

    3 1

    04:00 – سری آ برزیل – اتلتیکو گویانینس – فلومیننزه

    3 2

    04:00 – سری آ برزیل – سائو پائولو – اتلتیکو مینیرو

    3 2

    04:00 – لیبرتادورس – راسینگ – بوکا جونیورز

    3 2 1

    04:10 – لیگ برتر کلمبیا – دپورتیوو پریرا – اتلتیکو بوکارامانگا

    1

    04:30 – لیگ قهرمانان کونکاکاف – آتلانتا یونایتد – کلاب آمریکا

    3 2 1

    07:00 – لیگ قهرمانان کونکاکاف – لس آنجلس اف.سی – کروز آزول

    3 2 1

       

       

       

      

      

             

       

              

         

          

          

        

        

         

         

        

        

           

            

           

              

          

         

          

          

            

           

              

             

                

          

              

             

        

    منبع مطلب : bein24.ir

    مدیر محترم سایت bein24.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

    جواب کاربران در نظرات پایین سایت

    مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

    میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
    مهدی 12 ماه قبل
    0

    نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

    برای ارسال نظر کلیک کنید