توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  پرداخت عوارض آزادراه بانک مسکن

  1 بازدید

  پرداخت عوارض آزادراه بانک مسکن را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  سامانه پرداخت الکترونیکی عوارضی

  اطلاعات تماس

  ۰۲۱-۶۱۰۸۸

  [email protected]

  تهران - خیابان شهید مطهری، نبش خیابان فجر، پلاک 276

  منبع مطلب : avarezi.bank-maskan.ir

  مدیر محترم سایت avarezi.bank-maskan.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نحوه پرداخت الکترونیک عوارض آزادراهی

  نحوه پرداخت الکترونیک عوارض آزادراهی

  نیکوفر صفری، رییس اداره بانکداری الکترونیک بانک مسکن در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا در این باره توضیح داد: هموطنان به راحتی می توانند عوارض تردد در آزادراه های کشور را به صورت الکترونیک پرداخت کنند.

  وی با اشاره به اینکه هم اکنون 7 آزادراه کشور به سیستم پرداخت الکترونیک بانک مسکن متصل هستند، خاطرنشان کرد:در صورتی که هموطنان تگ های پرداخت الکترونیک عوارض آزادراهی بانک مسکن را داشته باشند می توانند بدون نیاز به توقف و با استفاده از این سیستم نسبت به پرداخت عوارض آزادراهی اقدام کنند.

  صفری در خصوص نحوه ثبت نام در سامانه الکترونیک عوارض آزادراهی گفت: مراجعه به شعب بانک مسکن یکی از روش های تهیه تگ های پرداخت الکترونیک عوارض آزادراهی است. یکی دیگر از روشهای ثبت نام در سامانه الکترونیک عوارض آزادراهی مراجعه به سایت بانک مسکنmaskan-avarezi.ir است که با این روش نیز می توانند نسبت به ثبت پلاک خودروی خود در سامانه پرداخت الکترونیک عوارض آزادراهی اقدام کرده و با شارژ حساب خود در هر بار عبور از آزادراه های کشور به صورت الکترونیک و بدون نیاز به توقف نسبت به پرداخت عوارض آزادراهی خود اقدام کنند.وی همچنین یکی دیگر از روشهای ثبت نام در سامانه الکترونیک عوارض آزاد راهی را مراجعه به باجه های بانک مسکن مستقر در عوارضی عنوان کرد.

  صفری در ادامه گفت: هم اکنون 7 آزادراه کشور شامل آزادراه های تهران – قم، تهران – پردیس، آزادراه تهران- ساوه، کرج – قزوین ، قزوین – زنجان، بندرعباس – شهیدرجایی و اهواز – بندرامام به سیستم پرداخت الکترونیک عوارض آزادراهی بانک مسکن متصل شده اند که هموطنان می توانند در هنگام تردد از گیت های عوارضی در این 7 آزادراه بدون نیاز به توقف، عوارض تردد خود را پرداخت کنند.

  وی افزود: حتی در سایر آزادراه هایی که به سیستم پرداخت الکترونیک متصل هستند نیز مشتریان بانک مسکن می توانند عوارض آزادراهی خود را از طریق حساب پرداخت الکترونیک خود نزد بانک مسکن پرداخت کنند. در واقع علاوه بر این 7 آزادراه، در سایر آزادراه های کشور نیز که به سامانه پرداخت الکترونیک متصل باشند مشتریان بانک مسکن با استفاده از امکانات مربوط به پرداخت الکترونیک عوارض این بانک قادر به پرداخت عوارض آزادراهی خود هستند و برای پرداخت عوارض خود در آزادراه های دیگر نیز نیاز به توقف پشت گیت و پرداخت عوارض به صورت سنتی ندارند.

  صفری سایر مسیرهای دسترسی مشتریان بانک مسکن به شارژمجدد برچسب الکترونیکی عوارض آزادراهی را علاوه بر مراجعه به شعب و سایت بانک مسکن، برنامه های موبایل بانک و اینترنت بانک مسکن،کیوسک های بانک مسکن و باجه های بانک مسکن عنوان کرد که فعلا در برخی از مسیرهای آزادراهی کشور راه اندازی شده است.

  وی در توضیح مزایای گسترش روش پرداخت الکترونیک عوارض آزادراهی کشور و اتصال آزادراه ها به سامانه پرداخت الکترونیک خاطرنشان کرد: اتصال آزادراه ها به سامانه پرداخت الکترونیک منجر به صرفه جویی در وقت مسافران از یک سو و افزایش ایمنی سفر از سوی دیگر می شود.همچنین به واسطه عدم نیاز به رد و بدل کردن پول بین باجه های عوارضی و مشتریان منجر به کاهش آلودگی ها و بیماری های قابل انتقال از این طریق می شود و تردد در بین مسیرهای آزادراهی را تسهیل و تسریع می کند.

  صفری خاطرنشان کرد: بانک مسکن اولین بانک کشور است که سرویس پرداخت الکترونیک بانکی عوارض آزادراهی کشور را راه اندازی کرده است و کیفیت ارائه خدمات در این زمینه از سوی این بانک به گونه ای بوده است که هم اکنون 7 ازادراه کشور به این سامانه متصل شده اند و مطابق با مذاکره ها و برنامه ریزی های انجام شده قرار است تا اواخر سال جاری یا اوایل سال آینده چند بزرگراه دیگر کشور نیز به سامانه پرداخت الکترونیک عوارض آزادراهی کشور متصل شوند.

  منبع مطلب : www.hibna.ir

  مدیر محترم سایت www.hibna.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اتصال ۵ عوارضی جدید به سامانه پرداخت الکترونیکی بانک مسکن

  اتصال ۵ عوارضی جدید به سامانه پرداخت الکترونیکی بانک مسکن

  ساسان شیردل مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک مسکن در خصوص اتصال 5 عوارضی جدید به سامانه پرداخت الکترونیکی بانک مسکن به خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا،گفت: در راستای تحقق اهداف مربوط به سهولت حمل و نقل و افزایش سرعت تردد در مسیرهای آزادراهی 5 عوارضی دیگر در نقاط مختلف کشور به سامانه پرداخت الکترونیک عوارض بانک مسکن متصل شد.

  وی افزود: پیش از این دو عوارضی دیگر به این سامانه متصل شده بود که هموطنان در هنگام عبور از گیت های عوارضی مستقر در دو آزادراه کشور، در صورت ثبت پلاک خودرو در سامانه عوارض الکترونیک بانک مسکن، برای تردد از پرداخت عوارض به مسئولان باجه دریافت عوارض، بی نیاز بودند و هم اکنون نیز با اتصال 5 عوارضی دیگر به سامانه پرداخت الکترونیک عوارض بانک مسکن تردد در این مسیرها به واسطه عدم نیاز به توقف پشت گیت های دریافت عوارض آزادراهی راحت تر و سریع تر انجام خواهد شد و علاوه بر کاهش زمان سفر برای مسافران، خطرات مربوط به توقف و همچنین آلودگی های ناشی از آن نیز از بین خواهد رفت.

  شیردل گفت:در این راستا، و با توجه به عقد قرارداد جدید با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از ابتدای مهرماه، 5 عوارضی جدید به سامانه پرداخت الکترونیکی بانک مسکن پیوسته و ازاین پس مشتریان می توانند به صورت متمرکز از تمامی خدمات این سامانه در 7 عوارضی زیر مجموعه بانک مسکن بهره مند شوند.

  وی در ادامه بیان کرد: با توجه به کارنامه موفق بانک مسکن در طی 8 سال مدیریت پرداخت های الکترونیکی عوارض طی قراردادی رسمی دریافت عوارض مربوط به تردد در 5 آزادراه جدید از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به بانک مسکن منتقل شده است. به این ترتیب در حال حاضر 7 عوارضی به شکل مستقیم زیر مجموعه بانک مسکن قرار گرفته که مشتریان سامانه پرداخت الکترونیکی بانک مسکن (ETC) می توانند بدون محدودیت از تمامی عوارضی ها عبور کرده و با شارژ حساب خودرو خود نسبت به پرداخت عوارض اقدام کنند.

  مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات گفت:مذاکرات لازم برای پیوستن سایر آزادراههای کشور به این طرح در آینده نزدیک جهت تحقق شعار "بدون توقف پرداخت شد " در اولویت برنامه های بانک مسکن قرار گرفته است و هم اکنون در حال فراهم آوری مقدمات اتصال سایر آزادراه ها به این سیستم الکترونیک هستیم.

  شیردل در پایان اظهار داشت:پیش از این دو آزادراه تهران- پردیس و آزادراه اهواز- بندرامام به سیستم پرداخت الکترونیک عوارض بانک مسکن متصل بودند که از این پس با اتصال 5 آزادراه جدید به این سیستم،مجموعا 7 آزادراه شامل آزادراه های تهران – قم، تهران – پردیس، آزادراه تهران- ساوه، کرج – قزوین ، قزوین – زنجان، بندرعباس – شهیدرجایی و اهواز – بندرامام به سیستم پرداخت الکترونیک عوارض آزادراهی بانک مسکن متصل شده اند که هموطنان می توانند در هنگام تردد از گیت های عوارضی در این 7 آزادراه بدون نیاز به توقف، عوارض تردد خود را پرداخت کنند.

  منبع مطلب : www.hibna.ir

  مدیر محترم سایت www.hibna.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  حسینی 1 ماه قبل
  0

  می خواهم عوارض بین راهی را پرداخت کنم

  منوچهر 6 ماه قبل
  0

  در بزرگراه نتوانستم عوارض بدهم و مسئول دریافت اجازه عبور داد نشد که قبض بدهد برایم پیام آمده که بر چسب بخرم چگونه میتوانم پرداخت نمایم که جریمه شامل حالم نشود،؟

  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید