در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  چرا حافظه رایانه را به چند درایو تقسیم میکنیم

  1 بازدید

  چرا حافظه رایانه را به چند درایو تقسیم میکنیم را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  امیر علی💖 : برای دسته بندی و دسترسی راحت تر و سریعتر به اطلاعات حافظه ی رایانه را به چند بخش یا درایو تقسیم می کنند.برای مشاهده ی محتویات هر یک از درایوها روی نماد آن دوبار کلیلک می کنیم،پنجره ای باز می شودو محتویات درایوها دیده می شود.

  امیر علی💖 : برای دسته بندی و دسترسی راحت تر و سریع تر به اطلاعات حافظه ی رایانه را به چند بخش یا درایو تقسیم می کنند.برای مشاهده ی محتویات هریک از درایوها روی نماد آن دوبار کلیلک می کنیم،پنجره ای باز می شود و محتویات درایوها دیده می شود.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 6 روز قبل
  0

  الان کدام از این ها درسته بنویسم

  sanam 8 روز قبل
  1

  برای راحت تر پیدا کردن فایل یا برنامه

  1
  هستی کاظمی 6 روز قبل

  بنظرم برای اینکه اگر رایانه ویروسی شد از بخش دیگری استفاده کنیم

  امیر علی💖 2 ماه قبل
  7

  برای دسته بندی و دسترسی راحت تر و سریع تر به اطلاعات حافظه ی رایانه را به چند بخش یا درایو تقسیم می کنند.برای مشاهده ی محتویات هریک از درایوها روی نماد آن دوبار کلیلک می کنیم،پنجره ای باز می شود و محتویات درایوها دیده می شود.

  0
  ببخشید این تو کدوم صفحس 12 روز قبل

  این تو کدوم صفحس تروخدا جواب بده

  امیر علی💖 2 ماه قبل
  7

  برای دسته بندی و دسترسی راحت تر و سریعتر به اطلاعات حافظه ی رایانه را به چند بخش یا درایو تقسیم می کنند.برای مشاهده ی محتویات هر یک از درایوها روی نماد آن دوبار کلیلک می کنیم،پنجره ای باز می شودو محتویات درایوها دیده می شود.

  مهدی 3 ماه قبل
  3

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید