در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  چه زمانی از بی بی چک استفاده کنیم

  1 بازدید

  چه زمانی از بی بی چک استفاده کنیم را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  تست بارداری و نتایج بی بی چک، چطور بعد رابطه بفهمیم باردار میشویم؟

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  تصمیم گیری برای زمان تست بارداری می تواند برای بسیاری از زنان، استرس آور باشد. چه انتظار جواب منفی و چه مثبت را داشته باشید، تست بارداری می تواند خیالتان را راحت و یا بر نگرانیتان بیفزاید. همچین برای بسیاری از بانوان چگونگی کار با بی بی چک یا همان تست بارداری و خواندن نتایج آن چالش برانگیز است.

  در این مقاله در رابطه با نحوه کار با تست بارداری در دوران اقدام به بارداری و زمان استفاده از آن و تحلیل نتایج بی بی چک صحبت می کنیم و در این میان نیز به معرفی راهکاری به جز استفاده از بی بی چک، برای تشخیص بارداری می پردازیم.

  بهترین زمان تست بارداری و دیدن پاسخ بی بی چک مثبت چه وقتی است؟ صبح یا شب؟

  معمولا بهترین زمان انجام تست بارداری مورد بحث است. که ایا بهتر است این آزمایش را صبح انجام دهیم یا شب؟ برای گرفتن نتیجه دقیق، بهتر است این تست را صبح ها انجام دهید. چرا؟ چون که اولین ادرار صبحگاهی بیشترین غلظت هورمون HCG را دارد. به جز اینکه اگر بتوانید نصفه شب از خواب بیدار شوید و از بی بی چک استفاده کنید، بهترین زمان استفاده از بی بی چک، صبح ها و پس از بیدار شدن از خواب است.

  این نکته به این معنی نیست که نمی توایند تست بارداری را در ساعاتی دیگر از روز انجام دهید. اما به این معنی است که اگر باردار هم باشید، درصد گرفتن جواب منفی بیشتر است و ممکن است پاسخ بی بی چک مثبت را نبینید، بخصوص اگر مقدار زیادی آب نوشیده باشید.

  ممکن است زمان انجام تست بارداری در صبح را فراموش کنید، به همین دلیل گذاشتن آلارم می تواند کمک کننده باشد. برخی نیز می گویند که ساعت خواب ما متفاوت است و معمولا صبح ها در خواب هستیم. در اینجا نیز بهتر است هنگامیکه از خواب بیدار می شوید تست را بلافاصله انجام دهید و از آخرین دفع ادرارتان حداقل 4 ساعت گذشته باشد.

  قبل از انجام تست بارداری ، نباید بیشتر از حد معمول آب بخورید. در حقیقت نوشیدن آب زیاد، ادرار را رقیق می کند و از دقت نتیجه تست می کاهد و ممکن است باردار باشید و بی بی چک مثبت را نبینید.

  اگر پاسخ منفی از تست گرفتید، اما هنوز هم فکر می کنید باردار هستید، تست را دوباره چند روز بعد تکرار کنید. انجام دادن مجدد تست همیشه ایده خوبی است.

  چطور بلافاصله بعد از رابطه بفهمیم احتمال بارداری وجود دارد یا خیر؟

  همانطور که در این مقاله و همچنین مقالات دیگر اشاره کردیم، با بارور شدن تخمک به وسیله اسپرم و تشکیل لقاح و در نتیجه لانه گزینی رویان؛ مجموعه تغییراتی در بدن به وجود می آید که علائم ویژه ای را به همراه خود دارند.

  چنانچه بتوانید مجموعه این علائم را به درستی تشخیص دهید و آن ها را با علائم دیگری اشتباه نگیرید، بله، پاسخ مثبت است و با احتمال خوبی می توانید بفهمید که باردار هستید یا خیر. البته توجه کنید که تنها این علائم کافی نیستند بلکه باید شرایط رابطه و سیکل قاعدگیتان را نیز در نظر بگیرید. چرا که احتمال وقوع باروری در نقاط مختلف سیکل قاعدگی متفاوت است. علاوه بر این عامل، توجه به نوع روش جلوگیری از بارداری مورد استفاده، تعداد رابطه، سن و نظم پریود نیز در پیش بینی احتمال بارداری بسیار تاثیر گذار هستند.

  توجه کنید که با دیدن یک یا دو تا از علائم بارداری، نمیتوانید به طور کامل بفهمبد باردار هستید یا خیر و ممکن است مثلا علائم سرما خوردگی را با بارداری اشتباه بگیرید. پس سه قدم زیر برای تشخیص بارداری از راه علائم آن ضروری است:

  با دانلود اپلیکیشن مینت و مراجعه به قسمت تست بارداری آنلاین، با پاسخ دادن به یک سری از سوالات تخصصی، می توانید علائم بارداری و شرایط رابطه ای را که داشته اید، شبیه سازی کنید و احتمال بارداریتان را طبق منابع روز پزشکی دنیا، تخمین بزنید.

  برای دانلود اپلیکیشن کافیست از طریق لینک زیر اپلیکیشن مینت را نصب کنید، وارد قسمت دکتر مینت و سپس تست بارداری آنلاین شوید و احتمال بارداریتان را مشخص کنید. 

  دانلود اپلیکیشن

  به توضیحات دکتر فائزه شهبازی در این رابطه توجه کنید:

  تذکر مهم:

  چنانچه قصد بارداری ندارید و می خواهید از روش های اورژانسی برای جلوگیری از بارداری استفاده کنید، تنها 72 ساعت پس از رابطه فرصت این کار را دارید. بنابراین پس از استفاده از بی بی چک نمی توانید از روش های اورژانسی استفاده کنید. اما تست بارداری آنلاین اپلیکیشن مینت، بلافاصله پس از رابطه می تواند احتمال بارداریتان را تخمین بزند و در صورت بالا بودن احتمال بارداری، می توانید تا 72 ساعت پس از رابطه از روش های اورژانسی جلوگیری از بارداری استفاده کنید.

  چه زمانی پس از رابطه می توانید تست بارداری بدهید؟

  اگر چه ممکن است که برای انجام تست بارداری، بسیار مشتاق باشید، اما بهترین زمان تست بارداری (زودترین زمانی که بی بی چک نشون میده)، چه استفاده از بی بی چک و چه تست خون، حداقل یک هفته پس از زمانی است که باید پریود می شدید. اگر نمی توانید تا این موقع صبر کنید، حداقل دو هفته پس از انجام رابطه، تست بارداری را انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر به مقاله ” بی بی چک چند روز بعد از بستن نطفه جواب میده؟ ” مراجعه کنید.

  این زمان صبر، بسیار مهم است، چرا که به زمان حداقلی برای تولید هورمون HCG در بدنتان نیاز دارید تا بتوانید برداشت صحیحی از نتیجه آزمایش بارداری داشته باشید. سطح هورمون های HCG را 7 الی 12 روز پس از لانه گزینی تخمک، میتوانید تشخیص دهید. اگر این تست را خیلی زود انجام دهید، ممکن است جواب منفی بگیرید؛ حتی اگر باردار هم باشید.

  چه زمانی برای انجام تست بارداری ، خیلی زود است و نباید انتظار بی بی چک مثبت را داشت؟

  انجام تست بارداری زود تر از 8 روز پس از تخمک گذاری ممکن است به نتیجه منفی بینجامد. به این دلیل است که تخمک بارور شده تا زمانی که لانه گزینی کامل نشود؛ هورمون HCG را تولید نمی کند. نزدیک به 85% اوقات، لانه گزینی 8 تا 10 روز پس از تخمک گذاری رخ می دهد. پس از لانه گزینی، سطح هورمون های HCG در هر 48 ساعت، دو برابر می شوند. در این زمان ، تست بارداری می تواند سطح هورمون های HCG را اندازه گیری کند و در صورت وجود، پاسخ مثبت دهد.

  بی بی چک مثبت و منفی : تکلیف چیست؟

  بی بی چک منفی یه این معنی است که سطح پایینی از هورمون های  HCG دارید. اما پس از این پاسخ، باید چکار کنید؟ آیا باز هم احتمال بارداری وجود دارد؟ در این قسمت از مقاله همراه ما باشید تا پاسخ این سوال را دریابید.

  بی بی چک چگونه کار می کند؟

  بی بی چک به شما کمک می کند که در مراحل اولیه بارداری و هنگام شروع ظهور علائم بارداری از این موضوع اطلاع پیدا کنید.

  این تست که به عنوان تست بارداری خانگی معروف است، سطح هورمون های HCG را در ادرار می سنجد. بدن هنگامی این هورمون را تولید می کند که لانه گزینی تخمک بارور شده، انجام گرفته است.

  بی بی چک مثبت چه شکلی است؟

  بهترین و دقیق ترین زمان برای انجام این تست، 5 تا 10 روز پس از عقب افتادن پریود است و اگر دو خط در نوار بی بی چک ظاهر شد، به معنی مثبت بودن نتیجه تست بارداری است. (همانند عکس زیر که متعلق به بی بی چک مثبت است.)

  دلایل منفی شدن نتیجه بی بی چک

  همانطور که در عکس زیر می بینید با ظاهر شدن تنها یک خط پاسخ بیبی چک منفی است.

  اگر جواب بی بی چک منفی بود، آیا باید دوباره تست بارداری را انجام دهید؟

  اگر نسبت به پاسخ بی بی چک مشکوک هستید:

  چرا دلیلی برای ناراحتی وجود ندارد؟

  احتمالا تا کنون به دقت تمام مراحل بارداری را انجام داده اید و کاملا برای بارداری آماده هستید، پزشکتان نیز سلامتی شما را برای باردار شدم تایید کرده است. اما در سیکل اول باردار نشده اید. آیا جای نگرانی وجود دارد؟

  خیر. نگران نشوید. یک بارداری موفق به عوامل مختلفی بستگی دارد و این موضوع به هر دو طرف بستگی دارد و تنها به شرایط زن وابسته نیست.

  استرس، بی خوابی مزمن، کمبود یا اضافه وزن شدید می تواند منجر به منفی شدن پاسخ بی بی چک شود. حتی ممکن است که در زمان درستی رابطه نداشته اید و هیچ تخمک گذاری انجام نشده است.

  خواب منظم و تغذیه سالم در باروری موفق،بسیار موثر هستند. به تلاشتان ادامه دهید و مطمئنا موفق می شوید.

  چه زمانی تست خون بارداری را بدهیم؟

  اگر هنگامی که از بی بی چک استفاده کردید و در دو بار استفاده متوالی، دو پاسخ مختلف از بی بی چک دریافت کردید، حتما به پزشک خود مراجعه کنید و این موضوع را با وی در میان بگذارید. معمولا تست خون بارداری پاسخ مشخصی را می دهد و این دوگانگی پاسخ بی بی چک را برطرف می کند.

  ممکن است تست خانگی یا همان استفاده از بی بی چک را انجام داده باشید، اما حالا پزشکتان پیشنهاد تست خون را می دهد. تست خون دقیقا چیست و چه زمانی باید آن را انجام دهید؟

  بی بی چک میزان سطح هورمون HCG ادرار را می سنجند. اما تست خون میزان هورمون HCG موجود در خون را می سنجد. پزشکان به این دلیل تست خون را پیشنهاد می دهند که این تست حساس تر است و جزئیات بیشتری را نسبت به تست ادرار ارائه می دهد.

  بهترین زمان برای انجام تست خون بارداری زمانی است که پریودتان چند روزی به عقب افتاده است. اگر تست خانگیتان منفی است، اما علائم بارداری را تجربه کرده اید، دادن تست خون ایده خوبی می تواند باشد.

  دقیق ترین تست های خون بارداری، تست های کمی هستند، چرا که مقدار دقیق هورمون HCG را می سنجد. این تست بسیار مهم است؛ چرا که پزشکتان می فهمد که آیا باردار هستید یا اینکه دوباره باید چند روز دیگر تست بدهید.

  همچنین اگر تجربه بارداری خارج از رحم یا سقط را داشته باشید، پزشک انجام تست خون را پیشنهاد می دهد. با این تست در هفته های اول این دوران، بارداریتان مشخص می شود.

  سوالات متداول تست بارداری

  سریعترین زمان ممکن برای انجام تست بارداری، چه وقتی است؟

  اکثر پزشکان پیشنهاد می کنند که تا یک روز پس از عدم پریودی صبر کنید و پس از دفع ادرار، این تست را انجام دهید. این زمان تقریبا دو هفته پس از عمل لقاح و زمان تخمک گذاری است.

  آیا نتیجه تست بارداری می تواند اشتباه باشد؟

  بله ممکن است نتیجه ای که از تست بارداری میگیرید به اشتباه منفی اعلام شده باشد. معمولا این خطا در پاسخگویی به دلیل انجام تست بارداری، زود تر از موعد است. در این مواقع بهتر است که تست را چند روز بعد مجددا انجام دهید.

  آیا می توان تست بارداری را شب ها انجام داد؟

  بهتر است که تست بارداری را صبح ها و قبل از دفع ادرار انجام دهید. اما تا زمانیکه بتوان سطح هورمون های HCG را اندازه گیری کرد، این آزمایش را می توان در هر زمانی از روز انجام داد.

  حالت تهوع مربوط به بارداری از چه زمانی شروع می شود؟

  بارداری علائم مختلفی دارد. اما یکی از شایع ترین و سریع ترین نشانه بارداری که در 80 درصد بانوان رخ می دهد، حالت تهوع است. حالت تهوع بارداری معمولا در هفته ششم بارداری آغاز می شود و تا هفته 12 تا 14 ادامه پیدا می کند.

  آیا دقت بی بی چک های دیجتال و آنالوگ موجود در داروخانه ها با هم تفاوت دارد؟

  خیر. در هر دوی این بی بی چک ها، نحوه تشخیص بارداری یکسان است، تنها نحوه نمایش و اعلام نتیجه به کاربر متفاوت است که در نهایت تغییری در دقت نتیجه را حاصل نمی کند. هر دوی این تست ها را می توانید از داروخانه ها تهیه کنید اما نوع دیجیتال آن، کمتر در بازار ایران موجود است.

  چطوری از تست بارداری آنلاین اپلیکیشن مینت استفاده کنم؟

  همانطور که در بالا اشاره کردیم و دکتر شهبازی نیز در ویدیو بالا توضیح دادند، اپلیکیشن مینت را می توانید از طریق وبسایت ما با گوگل پلی و کافه بازار دانلود کنید، پس از نصب اپلیکیشن، به قسمت دکتر مینت مراجعه کنید و روی بخش تست بارداری آنلاین کلیک کنید؛ سپس به سوالات این قسمت به دقت پاسخ دهید تا شرایطی که در آن رابطه داشته اید و علائمی که هم اکنون دارید شبیه سازی شود، سپس با توجه به این شرایط شبیه سازی شده، احتمال بارداریتان، تخمین زده می شود.

  آیا در رابطه دهانی امکان باردار شدن وجود دارد؟

  تنها فعالیت جنسی که به هیچ وجه منجر به بارداری نمی­شود، رابطه دهانی است. تحریک آلت تناسلی شریک جنسی با استفاده از لب ها و زبان هیچ ربطی به نزدیک شدن اسپرم به تخمک ندارد، بنابراین در این مورد می­توانید اطمینان داشته باشید که بارداری ناخواسته رخ نمی­دهد و لازم به انجاک تست بارداری نیست!

  حتی اگر مایع منی قورت داده شود، هیچ راه ارتباطی بین دستگاه گوارش و سیستم تولید مثل وجود ندارد بنابراین هیچ اسپرمی نمی­تواند وارد واژن شود. (یکی از سوالات متداول مخاطبان مینت همین مسئله است!)

  آیا در رابطه جنسی ایستاده امکان باردار شدن وجود دارد؟

  این یکی دیگر از افسانه های مربوط به بارداری است. حقیقت این است که رابطه واژینال در هر پوزیشنی امکان باردار شدن را به همراه دارد.

  آیا امکان بارداری از طریق انگشت وجود دارد؟

  در اصل خیر، اما بستگی دارد که چه چیزی روی انگشت شریک جنسیتان باشد. اگر انگشتان تمیز و عاری از مایع منی باشند، خطر باردار شدن وجود ندارد. اما اگر در زمان معاشقه انگشت با مایع منی تماس داشته است، باید بیشتر مراقب باشید، در این صورت می توانید از تست بارداری استفاده کنید.

  آیا در رابطه جنسی بدون دخول و با لباس امکان باردار شدن وجود دارد؟

  رابطه جنسی با لباس منجر به بارداری نمی­شود چرا که مانع از ورود اسپرم به واژن می­شود.

  آیا در صورت نشستن روی توالت امکان باردار شدن وجود دارد؟

  این یکی از بزرگترین سوء تفاهم ها درمورد بارداری است. مایع منی نمی­تواند روی سطحی مانند کاسه توالت یا مشابه آن باقی بماند. چرا که برای زنده ماندن به یک محیط مرطوب نیاز دارد. یعنی در صورتی که به طور معمول روی توالت بنشینید، امکان ندارد از این راه باردار شوید.

  آیا پاک کردن یا دوش واژن می­تواند از بارداری پیشگیری کند؟

  خیر. نباید این طور تصور کنید که با شستن واژن امکان باردار شدن از بین می ­رود. مایع منی در زمان دخول به نوعی در واژن تخلیه می­شود که به قسمت­های بالایی دستگاه تناسلی می­رسد و نمی­توان با پاک کردن یا دوش واژن آن را از بین برد.

  آیا می­توان بدون به ارگاسم رسیدن باردار شد؟

  ارگاسم نقطه اوج لذت جنسی است که توسط هر دو نفر تجربه می ­شود. با این حال، بارداری می­تواند در رابطه بدون ارگاسم نیز رخ دهد.

  در مردان ارگاسم با تخلیه مانع منی از آلت تناسلی همراه است اما مایع پیشاب نیز ممکن است حاوی مقادیری اسپرم باشد که منجر به بارداری شود. در زنان هیچ رابطه ای بین ارگاسم و باردار شدن وجود ندارد – اگر زن در حین دخول یا پس از آن به ارگاسم نرسد، باز هم احتمال باردار شدنش وجود دارد.

  آیا در دوران پیش یائسگی امکان باردار شدن وجود دارد؟

  پیش یائسگی به دوره ای در زندگی زنان گفته می­شود که به زمان یائسگی او نزدیک است. اگرچه در این زمان تعداد تخمک ها نسبت به قبل کمتر است و از سلامت کمتری برخوردار هستند، اما در این مرحله نیز امکان باردار شدنتان وجود دارد.

  منبع : WEBMD

  منبع مطلب : www.mintapp.ir

  مدیر محترم سایت www.mintapp.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  بی بی چک و نحوه استفاده از آن

  بی بی چک و نحوه استفاده از آن

  به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، یکی از روش های خانگی خانم ها برای فهمیدن احتمال بارداری‌شان استفاده از بی بی چک است، که می توانند آن را از داروخانه ها تهیه کنند. نحوه عملکرد بی بی چک به این شکل است که اگر تخمک با اسپرم برخورد کند و لقاح اتفاق بیفتد، رویان در دیواره رحم لانه گزینی می کند و پس از یک هفته الی ده روز، ترشح هورمون HCG در بدن، آغاز می شود که دو هفته بعد از لقاح میتوان سطح هورمون HCG مترشحه از رویان را در ادرار اندازه گیری کرد و بی بی چک این کار را انجام می دهد.

  برای استفاده از بی بی چک باید حداقل دو هفته از رابطه گذشته باشد تا در صورت بارداری، بتوان پاسخی را از بی بی چک دریافت کرد. نحوه استفاده از آن به این شکل است که ابتدا بسته بندی محصول را باز می کنید و  با استفاده از مقداری ادرار در یک لیوان یکبار مصرف و قرار دادن قسمت مشخص شده از بی بی چک در ادرار، چند دقیقه ای صبر می کنید و بی بی چک را از ادرار خارج کرده و پس از چند دقیقه پاسخ تست را بررسی می کنید.

  بنابر اطلاعات وبسایت مینت و توضیحات دکتر فائزه شهبازی:

  "اگر چه ممکن است که برای انجام تست بارداری، بسیار مشتاق باشید، اما بهترین زمان تست بارداری، چه استفاده از بی بی چک و چه تست خون، حداقل یک هفته پس از زمانی است که باید پریود می شدید. اگر نمی توانید تا این موقع صبر کنید، حداقل دو هفته پس از انجام رابطه، تست بارداری را انجام دهید."

   قابل توجه است که بهتر است از ادرار صبح گاهی استفاده کنید و باید ابتدای ادرار را خارج کنید و از اواسط ادرار برای انجام تست استفاده کنید. بررسی پاسخ تست به این گونه است که اگر دو خط صورتی رنگ مشاهده کردید، پاسخ مثبت است،اگر یک خط صورتی مشاهده کردید و خط دیگر سفید بود تست منفی است و اگر یک خط صورتی و خط دیگر صورتی کمرنگ بود، باید تست را چند روز بعد انجام دهید، چون ممکن است سطح هورمون HCG در ادرار به اندازه کافی برای تشخیص از طریق بی بی چک نرسیده  باشد. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با نوحوه استفاده از بی بی چک به مقاله طرز استفاده از بی بی چک مینت مراجعه کنید.

  ‌یکی دیگر از روش ها، تست بارداری   HCG است که در آزمایشگاه ها از طریق بررسی سطح HCG مترشحه در خون، احتمال بارداری را بررسی می کنند. تقریبا سه الی چهار هفته بعد از رابطه میتوان از تست خون HCG برای فهمیدن بارداری استفاده کرد.

  ‌در کنار روش های نام برده شده، با توجه به علائمی که برخی خانم ها در روزهای ابتدایی بارداری تجربه می کنند و به علائم بارداری معروفند، نیز میتوان به بارداری شک کرد. از جمله علائم بارداری که در روزهای ابتدایی لقاح بروز می کند و برخی از بانوان آنها را تحربه نی کنند می توان، سفتی سینه ها، احساس حالت تهوع و استفراغ،دل درد و کمر درد، تغییرات خلق وخو، ویار های خوراکی و لکه بینی لانه گزینی را نام برد که اکثر بانوان این علائم را با علائم سندروم پیش از قاعدگی اشتباه می گیرند و توانایی تشخیص این دو از هم را ندارند و به علائم اعتنا نمی کنند و خود را نیازمند تست های بارداری، از جمله بی بی چک می دانند.

  یکی دیگر از مهمترین علائمی که خانم ها ممکن است تجربه کنند و بیشتر به احتمال بارداری مشکوک شوند، تعویق در پریود است. گاهی تعویق در پریود ممکن به دلایل دیگری که به بارداری ارتباطی ندارند اتفاق بیفتد، به عنوان مثال: سندروم تخمدان پلی کیستیک، مشکلات تیروئیدی، کیست های تخمدان، فیبروم رحمی، اندومتریوز، افزایش و کاهش وزن ناگهانی، افزایش هورمون پرولاکتین، مسافرت و تغییرات آب و هوایی، مصرف قرص های هورمونی و روش های جلوگیری از بارداری و از همه مهمتر و قابل توجه تر، استرس است که اکثر خانم ها به هر دلیلی ممکن است برای احتمال بارداری خود، استرس داشته باشند، بعضی از خانم ها برای بارداری ناخواسته خود استرس دارند و بعضی دیگر برای نتیجه مثبت گرفتن بعد از تلاش های متعدد و ناباروری های طولانی مدت،استرس دارند. و جدای این موضوعات ممکن است بانوان در زندگی روزمره، استرس های زیادی را متحمل شوند که در تعویق قاعدگی، بی تاثیر نیست.

  سوالات متداولی که در زمینه بی بی چک و طرز استفاده از تست های بارداری بسیار مطرح می شوند:

  سریعترین زمان ممکن برای استفاده از بی بی چک، چه زمانیست؟

  دو هفته بعد از لقاح، ترشح هورمون HCG در ادرار، به مقداری می رسد که میتوان از بی بی چک استفاده کرد و اکثر پزشکان این زمان را مد نظر دارند.

  ‌آیا نتیجه بی بی چک ممکن است اشتباه باشد؟

  بله ممکن است پاسخ بی بی چک به صورت کاذب منفی باشد و علت این موضوع بیشتر بخاطر انجام تست زودتر از موعد معین است و یا اینکه مراحل تست را به درستی انجام نداده اید. که باید پس از دو الی سه روز، مجدا تست بی بی چک را امتحان کنید.

  آیا دقت بی بی چک آنالوگ و دیجیتال با یکدیگر متفاوت است؟

  خیر دقت و نحوه اندازه گیری هر دو یکسان است و تنها در نحوه نمایش پاسخ متفاوت هستند.

  منبع : وبسایت مینت       

  منبع مطلب : www.borna.news

  مدیر محترم سایت www.borna.news لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهسا 5 روز قبل
  0

  میخواستم درباره بارداری سوال بپرسم

  کبری اداوی 24 روز قبل
  0

  چطورمتوجه بشم باردارم

  مهدی 9 ماه قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید