در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  چگونه اسنپ چت را راه اندازی کنیم

  1 بازدید

  چگونه اسنپ چت را راه اندازی کنیم را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  آموزش نصب اسنپ چت و کار با نرم افزار Snapchat

  آموزش نصب اسنپ چت و کار با نرم افزار Snapchat

  اسنپ‌ چت Snapchat به یکی از محبوب‌ترین اپ‌ها برای پیامک‌‌بازی و فرستادن و دریافت کردن عکس تبدیل شده است. اسنپ‌ چت هم مانند وایبر و وی‌چت و چت‌آن یکی از نرم‌افزارهایی است که می‌شود از آن برای اس‌ ام‌ اس بازی با دوست و آشنا و فامیل استفاده کرد و نگران پول موبایل هم نبود.

  اسنپ‌ چت که در سال 2011 راه‌اندازی شد، به کاربران اجازه می‌دهد عکس‌ها و ویدئوهاشان را ویرایش کنند و با استفاده از فیلترهای مختلف عکس‌های زیبا و هیجان‌انگیزی بسازند و سپس این عکس‌ها را برای دوستان‌شان بفرستند. 

  اگر می‌خواهید این اپ را نصب کنید در ادامه‌ی این مطلب همراه ما باشید و مراحل نصب و راه‌اندازی اسنپ چت را گام به گام با ما دنبال کنید.


  1. دانلود اسنپ‌ چت و ایجاد یک حساب کاربری اسنپ چت
  قبل از شروع Snapping ، به یک حساب Snapchat نیاز خواهید داشت.

  1. برنامه رایگان Snapchat را دانلود کنید

  به App Store (برای Apple iOS) یا Google Play (برای Android) بروید و برنامه اسنپ چت را دانلود کنید.

  2. ایجاد یک حساب کاربری

  برنامه Snapchat را باز کنید و روی Sign up ضربه بزنید. نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید و روی  Sign up & Accept ضربه بزنید.

  روز تولد خود را وارد کرده و روی Continue ضربه بزنید.

   

  نام کاربری ایجاد کنید که نمایانگر نام یا نام تجاری شما باشد. اگر نامی که انتخاب می کنید در دسترس نیست ، Snapchat نام کاربری هایی را پیشنهاد می کند.

  (نکته: چیزی را انتخاب کنید که بعدا از آن پشیمان نخواهید شد. تنها راه تغییر نام کاربری شما ایجاد یک حساب کاربری جدید است.)

  روی Continue ضربه بزنید.

  رمز عبور خود را ایجاد کرده و روی Continue ضربه بزنید.

  آدرسایمیل خود را وارد کنید و روی Continue  ضربه بزنید.


  3. اضافه کردن دوستان

  اسنپ ​​چت می تواند دوستان شما را از بین مخاطبینتان در Snapchat اسکن کند. برای یافتن آنها ، روی Continue ضربه بزنید.

  سپس بر روی گزینه Go to Settings در صفحه بعدی ضربه بزنید تا Snapchat به مخاطبین خود دسترسی داشته باشد. اسنپ ​​چت به طور خودکار لیست مخاطبین شما را برای افرادی که Snapcode خود را جستجو کرده اند اسکن می کند.

  افرادی را که دوست دارید در Snapchat باشند اضافه کنید. هنگامی که آنها به شما اضافه شوند می توانید Snaps را مبادله کنید. اگر نمی خواهید برای مخاطبین خود قابل مشاهده باشید ، می توانید تنظیمات حریم خصوصی خود را تغییر دهید .

  4. Snapcode خود را با Bitmoji خود شخصی کنید

  روی نماد شبح در بالا سمت چپ صفحه ضربه بزنید ، و سپس روی Create Bitmoji ضربه بزنید. روی Create Bitmoji دوباره روی صفحه بعدی ضربه بزنید. اگر برنامه Bitmoji را از قبل نصب نکرده اید ، برای بارگیری آن به فروشگاه App یا Google Play Store هدایت می شوید.

  جهت پیوند Bitmoji به حساب Snapchat یا ایجاد یک مورد جدید ، دستورالعمل ها را دنبال کنید. شما Bitmoji نمایندگی دیجیتالی شما در Snapchat خواهد بود و در Snapcode شما ظاهر می شود.

  نحوه حرکت Snapchat

  برخلاف سایر شبکه های اجتماعی ، که به یک جدول زمانی یا فید خبری باز می شوند ، Snapchat به صفحه دوربین باز می شود. بنابراین چگونه به محتوای دسترسی پیدا می کنید؟ تنها کاری که باید انجام دهید این است که انگشت خود را به چپ یا راست بکشید.

  نحوه اضافه کردن دوستان در Snapchat

  همانطور که با Snapchat بیشتر آشنا می شوید، می خواهید دوستان جدیدی را که در مخاطبین شما نیستند ، اضافه کنید. در اینجا چهار راه برای ارتباط با آنها وجود دارد.

  روش 1: اضافه کردن توسط Snapcode

  از Snapcode دوست خود عکس بگیرید یا از صفحه آن عکس بگیرید.

  Snapchat را باز کنید و روی نماد شبح در سمت چپ بالای صفحه ضربه بزنید.

  روی Add Friends ضربه بزنید.

  برای باز کردن رول دوربین ، روی Snapcode ضربه بزنید.

  به تصویر Snapcode در رول دوربین ضربه بزنید. اسنپ ​​چت عکس را اسکن کرده و دوست جدید شما را اضافه می کند.

  روش 2: با نام کاربری اضافه کنید

  اگر نام کاربری دوست خود را می دانید ، می توانید به جای اسکن Snapcope آنها ، آنها را جستجو کنید.

  Snapchat را باز کنید و روی نماد شبح در سمت چپ بالای صفحه ضربه بزنید.

  روی Add Friends ضربه بزنید.

  روی Username ضربه بزنید.

  نام کاربری دوست خود را وارد کنید ، سپس روی دکمه + افزودن کنار نام آنها ضربه بزنید.

  توجه : در صفحه افزودن دوستان ، می توانید نام کاربری خود را برای دوستان نیز ارسال کنید تا بتوانند شما را اضافه کنند.

  روش 3: کسانی را که در این نزدیکی هستند اضافه کنید

  اگر در یک مهمانی ، کنفرانس یا رویداد دیگری حضور دارید ، ممکن است بخواهید با حضور در افراد دیگر ارتباط برقرار کنید. با استفاده از گزینه Nearby می توانید چندین نفر را به عنوان دوست اضافه کنید.

  Snapchat را باز کنید و روی نماد شبح در سمت چپ بالای صفحه ضربه بزنید.

  روی Add Friends ضربه بزنید.

  روی Nearby ضربه بزنید.

  روی OK ضربه بزنید تا Snapchat بتواند نام کاربری شما را به کاربران نزدیک نشان دهد.

  اگر از قبل نمی خواهید Snapchat از موقعیت مکانی خود استفاده کند ، به Allow ضربه بزنید تا به صفحه تنظیمات مکان ها بروید و به موقعیت مکانی Snapchat دسترسی پیدا کنید.

  اسنپ ​​چت برای سایر کاربران که صفحه Add Nearby را باز کرده اند اسکن می کند ، سپس آنها را برای انتخاب شما لیست می کند.

  روی علامت + در کنار نام کاربری دوستانی که می خواهید اضافه کنید ضربه بزنید.

  روش 4: افزودن سریع  

  ویژگی افزودن سریع Snapchat مشابه مخاطبین پیشنهادی در سایر شبکه های اجتماعی است. این برنامه به افرادی پیشنهاد می کند که براساس تماسهای متقابل شما و همچنین مخاطبین موجود در تلفن خود با آنها ارتباط برقرار کنید. تا زمانی که شروع به ساخت شبکه Snapchat خود نکردید ، ممکن است نامهای پیشنهادی در Quick Add را مشاهده نکنید.

  Snapchat را باز کنید و روی نماد شبح در سمت چپ بالای صفحه ضربه بزنید.

  روی Add Friends ضربه بزنید.

  به Quick Add بروید و روی دکمه + Add کنار مخاطبی که می خواهید به عنوان دوست اضافه کنید ، بروید.

  نحوه پذیرش درخواست دوستانه در اسنپ چت

  به محض اینکه کسی درخواست دوستی را در Snapchat برای شما ارسال کند ، باید قبل از وصل شدن ، آن را بپذیرید.

  Snapchat را باز کنید و روی نماد شبح در سمت چپ بالای صفحه ضربه بزنید.

  روی Added Me ضربه بزنید.

  برای پذیرش درخواست دوستی، روی دکمه + در کنار نام کاربری دوست خود ضربه بزنید.

  اکنون که با برخی از دوستان ارتباط برقرار کرده اید ، باید بدانید که چگونه Snaps های ارسال شده را مشاهده کنید.

  برای باز کردن صفحه دوستان ، انگشت خود را به سمت راست صفحه دوربین بکشید.

  اگر دوستان برای شما Snaps ارسال کرده اند، نمادی را در کنار نام کاربری آنها مشاهده خواهید کرد. بسته به نوع پیام ارسال شده ، نماد در رنگ متفاوت خواهد بود:

  آبی : پیامی از چت

  قرمز: اسنپ (یا چند ضربه محکم و ناگهانی ، که به ترتیب پخش خواهند شد) بدون صدا

  بنفش: (یا چند ضربه محکم و ناگهانی ، که به صورت متوالی پخش خواهند شد) با صدا

  (نکته: اگر Snaps را به صورت عمومی مشاهده می کنید، حجم رسانه خود را خاموش کنید و آنها را در سکوت مشاهده کنید. یا صبر کنید و بعداً آنها را تماشا کنید.)

  برای باز کردن آن روی پیام ضربه بزنید. اگر چندین Snaps از همان دوست برای شما ارسال شده است، آنها را به ترتیب مشاهده خواهید کرد. حلقه بیرونی تایمر به شما نشان می دهد که در Snap فعلی چقدر زمان باقی مانده است. یک بار ضربه بزنید تا به پیام بعدی بروید یا انگشت خود را به پایین بکشید تا از Snap خارج شوید.

  Snap را دوباره پخش کنید. نام دوست خود را ضربه بزنید و نگه دارید و آنها را به ترتیب مشاهده خواهید کرد. صفحه دوستان را ترک نکنید ، نمی توانید Snap را دوباره پخش کنید.

  یک عکس از تصویر بگیرید: می توانید از Snaps تصویری تهیه کنید که افراد برای شما ارسال می کنند (به همان روشی که معمولاً در تلفن خود انجام می دهید). اما شخصی که اسنپ را برای شما ارسال کرده است مطلع می شود که شما یک عکس گرفته اید.

  نحوه ایجاد و ارسال Snaps :

  مطمئناً مشاهده Snaps دوستان جالب است ، اما شما همچنین باید بدانید که چگونه Snaps های مورد نظر خود را ایجاد کنید. وقتی برنامه Snapchat را باز می کنید ، مستقیماً به صفحه دوربین می رود ، بنابراین همه شما برای شروع اسنپ چت فرستاده می شوید.

  1. عکس یا فیلم بگیرید

  برای گرفتن عکس ، روی دکمه capture (دایره) در انتهای صفحه ضربه بزنید.

  برای گرفتن فیلم ، دکمه capture را پایین نگه دارید و یک نشانگر قرمز رنگ نشان می دهد که ضبط شده است. می توانید حداکثر 10 ثانیه فیلم را در یک اسنپ ضبط کنید. اگر دکمه را به سمت پایین نگه دارید ، چندین Snaps را ضبط می کند.

  برای گرفتن سلفی ، با ضربه زدن روی نماد دوربین در گوشه بالا سمت راست یا دوبار ضربه زدن به هر جای صفحه ، دوربین را روی صفحه خود بکشید.

  اگر عکس یا فیلم را دوست ندارید ، برای پاک کردن و دوباره امتحان کردن ، روی نماد X در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید.

  2. خلاق شوید

  هنگامی که عکس خود را می گیرید ، می توانید آن را با ابزار و فیلترهای خلاق تهیه کنید.  

  ابزارهای خلاق: ابزارهای خلاق زیر در سمت راست صفحه شما ظاهر می شوند.

  عنوان (نماد T): اضافه کردن یک عنوان یا متن دیگر ، با سبک های برجسته ، زیرخط دار یا کج.

  Doodle (نماد مداد): ابزار طراحی اسنپ چت. می توانید رنگ و اندازه برس خود را تغییر دهید ، یا روی نماد قلب ضربه بزنید تا با ایموجی ها بکشید.

  Stickers (نماد مربعی که به یک یادداشت چسبنده شباهت دارد): برچسب ها را از کتابخانه Snapchat اضافه کنید یا در صورت نیاز یک برچسب شخصی Bitmoji ایجاد کنید .

  Scissors (نماد قیچی): می توانید تقریباً هر قسمت از Snap را انتخاب کنید تا آن را به یک برچسب که می توانید در Snap فعلی خود استفاده کنید یا برای آینده ذخیره کنید ، انتخاب کنید. نماد قیچی همچنین به Magic پاک کن دسترسی می دهد که به شما امکان می دهد عناصر عکس را حذف کنید. ابزار Backdrop ، به شما امکان می دهد یک پس زمینه الگویی را به ضربه محکم و ناگهانی خود اضافه کنید. و Tint Brush ، که به شما امکان می دهد رنگ اشیاء موجود در Snap خود را تغییر دهید.

  Paperclip (نماد گیره کاغذ): برای وارد کردن آدرس اینترنتی هر صفحه به این نماد ضربه بزنید. وقتی دوست شما اسنپ شما را مشاهده می کند ، می توانند برای یافتن صفحه وب پیوند یافته سریع به سرعت بکشند.

  Timer (نماد کرنومتر): مدت زمانی را که Snap شما قابل مشاهده خواهد بود بالاتر از 10 ثانیه انتخاب کنید. یا نماد بینهایت را انتخاب کنید تا به دوستانتان اجازه دهید Snap را تا زمانی که دوست دارند مشاهده کنند.

  فیلترهای Snapchat : برای دسترسی به فیلترهای Snapchat ، انگشت خود را به چپ یا راست بکشید. فیلترهای موجود ممکن است بسته به موقعیت مکانی شما شامل نشانگرهای زمانی ، جلوه های رنگی ، گرافیک های تعطیلات و / یا ژئوفیلترها باشد. می توانید نماد stack را که در زیر سایر ابزارها ظاهر می شود ، فشار دهید تا چندین فیلتر را روی Snap خود اعمال کنید.

  نحوه استفاده از لنزهای Snapchat :

  لنز Snapchat جلوه ای است که مستقیماً روی صورت های Snap اعمال می شود. بر خلاف ابزارها و فیلترهای دیگر ، که بعد از گرفتن اسنپ اعمال می کنید ، قبل از ضربه زدن روی دکمه ضبط ، لنزهای Snapchat را اعمال می کنید. 

  دوربین را به صورت خود (با دوربین سلفی) یا صورت یک دوست (با دوربین جلویی) نشان دهید. در صورت انتخاب می توانید چندین نفر را در Snap خود وارد کنید.

  روی یکی از چهره های روی صفحه ضربه بزنید. در پایین لنزها ظاهر می شوند.

  برای پیش نمایش جلوه ها ، از طریق لنزهای موجود حرکت کنید.

  برخی از لنزها دارای پیامهایی مانند "دهان خود را باز کنید" یا "ابروهای خود را بالا آورده اید" است. 

  هنگامی که لنز مورد نظر خود را پیدا کردید ، برای گرفتن عکس روی دکمه ضبط ضربه بزنید یا دکمه ضبط را نگه دارید تا یک فیلم بگیرید.

  گردآوری:بخش کامپیوتر و اینترنت بیتوته

  منبع مطلب : www.beytoote.com

  مدیر محترم سایت www.beytoote.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  چگونه اسنپ چت را نصب کنیم؟

  چگونه اسنپ چت را نصب کنیم؟

  اسنپ چت نرم افزاری برای برقراری ارتباط در گوشی و تبلت های اندرویدی می باشد. اسنپ چت یک برنامه ارسال دریافت تصاویر مخصوص پلتفرم موبایل می‌ باشد که توسط شرکت Snap Inc توسعه داده شده است. شما با استفاده از این برنامه میتوانید عکس گرفته یا ویدئو ضبط کنید و سپس به آنها متون یا نقاشی اضافه نمایید. پس از انجام فرایند های مورد نظر خود محصول نهایی را به لیستی از دریافت کنندگان مشخص شده ارسال کنید. این تصاویر و ویدئوها اصطلاحا Snaps نامیده می‌ شوند.

  حال به این خواهیم پرداخت که چگونه می توان اسنپ چت را نصب کنیم و یک حساب کاربری بسازیم. و در ادامه به حل مشکلات ثبت نام می پردازیم.

  نصب و ثبت نام در اسنپ چت

  ابتدا نرم افزار اسنپ چت را نصب کنید.
  (برای دانلود اسنپ چت برای اندروید از گوگل پلی کلیک کنید / برای دانلود اسنپ چت برای آیفون از اپ استور کلیک کنید).

  پس از نصب، اسنپ چت را باز کنید و روی گزینه Sign Up بزنید. در صفحه بعد باید مجوز دسترسی به مخاطبین و سایر موارد را صادر کنید، برای تایید دسترسی بر روی Allow بزنید.

  در این صفحه نام خود را وارد و روی Sign up & Accept بزنید. در صفحه بعدی هم تاریخ تولد خود را به میلادی وارد کنید و Continue را بزنید.

  در این صفحه شما باید یک نام کاربری برای خود بنویسید. توجه داشته باشید که این نام کاربری قبلا استفاده نشده باشد، در غیر این صورت خطای XXX is already taken را مشاهده خواهید کرد. همچنین شما می توانید از پیشنهاد اسنپ چت برای نام کاربری استفاده کنید. دوستان شما از این نام کاربری می توانند برای دعوت کردن شما استفاده کنند.
  پس از انتخاب نام کاربری روی Continue بزنید. در صفحه بعد یک رمز بسازید. این رمز باید حداقل ۸ کاراکتر باشد و بهتر است ترکیبی از حروف و اعداد باشد.

  در این صفحه شماره خود را وارد کنید. سپس کد تاییدی به شماره وارد شده پیامک خواهد شد، آن کد را تایپ کنید تا حساب شما تایید شود. اگر پیامکی دریافت نکردید روی Call me instead بزنید تا با شما تماس گرفته شود.

  پس از وارد کردن کد تایید کار تقریبا تمام شده است. در صفحه بعدی می توانید دوستان خود را پیدا کنید و با زدن گزینه Add آن ها را به لیست دوستان اضافه کنید.

  در این صفحه هم مجوزهای دسترسی به ضبط و دیگر دسترسی ها را تایید کنید.

  حالا اسنپ چت آماده است و می توانید از فیلترهای جذابش برای عکاسی استفاده کنید و آن ها را با مخاطبین خود به اشتراک بگذارید.

  اگر به دلایلی اسنپ چت از روی گوشی شما حذف شد و دوباره آن را نصب کردید، نیازی به ساخت دوباره اکانت نیست و می توانید از نام کاربری و رمز خود برای ورود استفاده کنید. به همین خاطر بهتر است نام کاربری و رمز عبور خود را در جایی یادداشت کنید تا آن را فراموش نکنید.
  در صورتی که اکانت اسنپ دارید، در اولین ورود روی گزینه Log in بزنید و سپس نام کاربری و رمزی را که قبلا ساخته بودید را وارد کنید.

  اگر رمز خود را فراموش کردید در همان صفحه بر روی Forget your password بزنید و سپس via Phone و بعد Send via text را انتخاب کنید. حالا باید دقیقا همان شماره ای که قبلا در مراحل ثبت نام آن را وارد کرده اید، اینجا تایپ کنید. سپس کد به آن شماره پیامک می شود. آن را تایپ کنید تا وارد شوید.

  حل مشکلات ثبت نام در اسنپ چت

  معمولا کاربران ایران دارای مشکلاتی در زمینه نحوه عضویت، عدم نصب و  مشکل ثبت نام در اسنپ چت هستند که برای رفع این مشکلات می توانید روش های زیر را امتحان کنید:

  اگر امکان دسترسی و ثبت نام به اسنپ چت را از طریق آی پی اینترنت خود ندارید می توانید برنامه های تغییر دهنده آی پی را اجرا و سپس اقدام به ثبت نام کنید.

  پیشنهاد می کنیم قبل از شروع ثبت نام و باز کردن برنامه ابتدا زبان گوشی خود را بر روی انگلیسی (English) قرار دهید.

  بر خلاف پیشنهاد همیشگی ما برای استفاده از آخرین نسخه برنامه اگر در هنگام ثبت نام کد ثبت نام برای شما ارسال نمی شود و یا با ارورهای نظیر Snapchat login temporarily failed مواجه میشوید میتوانید از نسخه های قدیمی تر برنامه برای ثبت نام استفاده کنید ، نسخه های قدیمی تر برنامه را در سایت هایی نظیر apkmirror میتوانید جستجو و دانلود کنید.

  اگر از طریق روش بالا به نتیجه نرسیدید پیشنهاد می کنیم اسنپ چت را از گوگل پلی دانلود و بر روی گوشی نصب نمایید.

  در اندروید قبل از ثبت نام در اسنپ چت حتما وارد اکانت گوگل (Google Account) خود شوید و آن را تایید کنید.

  برای پاک کردن کش برنامه اسنپ چت به تنظیمات یا Setting و سپس برنامه های گوشی بروید و برنامه اسنپ چت را انتخاب کنید. سپس Storage Option را بزنید و سپس گزینه Clear Cache را انتخاب کنید. همچنین این کار را برای گزینه Google Play Services نیز انجام دهید.

  در روش آخر پیشنهاد می کنیم در اندروید حتما به قسمت Settings > Data Usage > Google Services مراجعه و تیک گزینه Restrict background Data بردارید تا از اجرا درست Google Play Services مطمئن شوید. اسنپ چت برای اجرای درست در اندروید به این سرویس نیازمند است و حتما گوگل پلی سرویس به آخرین نسخه آپدیت شده باشد.

  منبع مطلب : bytegate.io

  مدیر محترم سایت bytegate.io لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آموزش اسنپ‌ چت Snapchat ثبت نام و معرفی کامل به صورت تصویری

  آموزش اسنپ‌ چت Snapchat ثبت نام و معرفی کامل به صورت تصویری

  روش استفاده از اسنپ‌ چت \ یکی از برنامه های پرطرفدار که شما می توانید در آن عکس ها و فیلم های خود را به اشتراک بگذارید، اسنپ چت می باشد. این برنامه ویژگی های بسیار عالی و جذابی دارد و می توانید از فضای آن خیلی لذت ببرید. در اینجا می خواهیم به شما آموزش دهیم تا چگونه یک اکانت برای خود در این برنامه ایجاد کنید و بتوانید با دوستان خود و دیگر افراد به صورت تصویری ارتباط برقرار کنید و همچنین قابلیت های مهم و کاربردی اسنپ چت را به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید به راحتی از این برنامه برای کارهای خود استفاده کنید.

  آموزش اسنپ‌ چت Snapchat

  در ابتدا شما می توانید آخرین نسخه اسنپ چت را برای اندروید با استفاده از لینک روبرو دانلود نمایید–> دانلود اسنپ چت

  آموزش ثبت نام در اسنپ چت

  پس از آن که این برنامه را بر روی گوشی اندروید خود نصب می کنید، نوبت به آن می رسد که یک اکانت برای خود ایجاد نمایید. با ورود به برنامه یک صفحه زرد رنگ که دارای دو گزینه می باشد برای ما بالا خواهد آمد.

  گزینه اول یعنی LOG IN برای زمانی استفاده می شود که شما یک اکانت دارید و می خواهید به آن وارد شوید. گزینه دوم SIGN UP برای ساختن یک اکانت تازه می باشد. شما باید روی آن کلیک کنید.

  اکنون یک صفحه دیگر برای شما باز می شود که باید نام و نام خوانوادگی خود را وارد نمایید. پس از وارد کردن آن ها، آیکون Sign Up & Accept برای شما به رنگ بنفش در خواهد آمد و باید روی آن کلیک کنید تا به مرحله بعدی بروید.

  در این مرحله شما باید تاریخ تولد خود را با استفاده از قسمتی که برای شما قرار داده شده است، مشخص نمایید و سپس روی آیکون Continue که به رنگ بنفش در می آید، کلیک کنید.

  در مرحله چهارم یک USERNAME باید برای خود تنظیم نمایید تا بقیه با استفاده از آن بتوانند شما را پیدا کنند. اگر یوزر نیمی که استفاده می کنید را قبلا کسی استفاده نکرده باید، پیام Username available به شما نشان داده می شود در غیر این صورت باید یک نام دیگر انتخاب نمایید. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید خود برنامه یکسری نام را به عنوان پیشنهاد برای شما قرار خواهد داد و در صورت تمایل می توانید از آن ها استفاده نمایید. بعد از انجام دادن این کار روی Continue کلیک کنید.

  حال نوبت به آن می رسد که شماره موبایل خود را وارد نمایید. همانطور که در تصویر می بینید با استفاده از قسمت مشخص شده باید کد کشور خود را اول پیدا کنید و سپس شماره موبایل خود را وارد کنید. در این صفحه یک لینک آبی رنگ با نام Sign up with email instead وجود دارد که با استفاده از آن می توان به جای شماره موبایل از ایمیل استفاده کرد. پس از وارد کردن شماره روی Continue کلیک کنید.

  اکنون باید منتظر بمانید تا کد لازم برای ورود و ساخت اکانت به شماره موبایل شما ارسال شود. پس از دریافت کد آن را وارد نمایید تا وارد مرحله بعد شوید. اگر کدی برای شما در زمان مشخص شده ارسال نشد، روی لینک آبی رنگ که نام آن Call me instead می باشد کلیک کنید تا اسنپ چت با شما تماس بگیرد و کد را برای شما بازگو کند. لازم به ذکر است که اگر از ایمیل برای این کار استفاده کرده اید، این کد به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  سپس یک پسورد برای ورود به اکانت خود باید تنظیم نمایید که حتما باید شامل 8 کاراکتر باشد. پس از تنظیم، روی آیکون Continue کلیک کنید.

  کار شما به پایان رسید. با موفقیت یک اکانت در اسنپ چت برای خود ساخته اید. در اینجا می توانید دوستان خود را پیدا کرده و آن ها را دنبال کنید اگر نمی خواهید این کار را انجام دهید، روی آیکون Skip که در بالا گوشه سمت راست صفحه قرار دارد کلیک کنید.

  وقتی تمامی این کار ها به پایان می رسد وارد صفحه اسنپ چت خواهید شد. فقط قبل از شروع باید اجازه دسترسی به دوربین را بدهید که برای این کار روی آیکون Turn On کلیک کنید.

  استفاده از فیلتر ها در اسنپ چت

  برای گرفتن اولین اسنپ خود باید روی آیکون دایره مانندی که در تصویر مشاهده می کنید کلیک کنید تا عکس گرفته شود یا روی آن نگه دارید تا فیلم برداری نمایید. اما این پایان کار نیست. انواع فیلتر ها و قابلیت های دیگر وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده نمایید.

  شما در مرحله قبل می خواستید که از چهره خود عکس برداری یا فیلم برداری کنید تا آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. وقتی که روی چهره خود نگه می دارید یا کلیک می کنید، یکسری آیکون ها دایره ای مانند در پایین صفحه برای شما نمایان می شود. به این ها Lense گفته می شود. برای مشاهده فیلتر های بیشتر کافی است آن ها را به سمت راست یا چپ بکشید تا فیلتر های بیشتری برای شما نشان داده شود.

  همانطور که در تصویر ها مشاهده می کنید، با انتخاب کردن هر کدام از این فیلتر ها، یک سری افکت ها بر روی صورت شما قرار خواهد گرفت و در انواع مختلف وجود دارند و با توجه به سلیقه خود از آن ها استفاده نمایید.

  ویرایش اسنپ خود

  زمانی که اسنپ خود را می گیرید، یک سری آیکون که در تصویر برای شما مشخص کرده ایم نمایان می شود. آیکون ضربدر که در گوشه بالا سمت چپ قرار دارد، برای حذف کردن این اسنپ می باشد. در کنار سمت راست نیز انواع تنظیمات برای ویرایش عکس می باشد. با استفاده از این آیکون ها می توان نوشته بر روی عکس یا فیلم خود قرار دهید، اضافه کردن استیکر، برش زدن تصویر و …

  همچنین یکسری فیلتر ثانویه نیز وجود دارد که با فیلتر ها اول قبل عکس برداری یا فیلم برداری متفاوت است. می توانید به دلخواه از میان همه فیلتر های این قسمت یکی را برای خود انتخاب نمایید.

  آیکون آخری که در قسمت ویرایش تصاویر هست، برای ایجاد زمان روی اسنپ شما می باشد. بدین معنا که شما مدت زمانی که دوستانتان می توانند این اسنپ شما را مشاهده کنند تعیین می کنید.

  ارسال اسنپ 

  زمانی که تمامی این کار های بالا را انجام دادید، نوبت به آن می رسد که اسنپ خود را ارسال نمایید. روی آیکون فلش آبی رنگ کلیک کنید تا برای شما ارسال شود. همچنین در گوشه صفحه آیکونی برای دانلود نیز می باشد که می توانید عکس خود را دانلود نمایید یا آن را با استفاده از آیکون کناری آن را به عنوان استوری ارسال نمایید.

  زمانی که روی آیکون ارسال کلیک می کنید، نیاز است تا مخاطبین خود را مشخص نمایید تا این اسنپ برای آن ها ارسال شود. دوستان خود را مشخص نمایید یا از گزینه های My Story، Our story یا گروه هایی که ساخته اید استفاده کنید. دوباره روی آیکون فلش آبی رنگ کلیک کنید.

  برقراری ارتباط با دوستان خود در اسنپ چت

  اسنپ چت تنها یک برنامه برای ارسال تصاویر یا فیلم برای دیگران نمی باشد. بلکه می توانید به پت کردن با دوستان خود نیز بپردازید و تماس تصویری با آن ها برقرار کنید.

  برای انجام دادن این کار وارد اسنپ چت شوید و از گوشه سمت چپ به داخل انگشت خود را بکشید تا لیست دوستان شما نمایان شود. روی هر کدام از آن ها که می خواهید کلیک کنید تا یک مکالمه ایجاد کنید. درون آن گزینه های متفاوتی وجود دارد که با انتخاب کردن آن ها می توانید عکس ارسال کنید یا تماس برقرار نمایید.

  بررسی قسمت Discover در اسنپ چت

  در این قسمت شما می توانید اسنپ های بقیه افراد، برند های بزرگ، روزنامه ها، مجله ها و … را مشاهده نمایید. برای دیدن آن ها کافی است روی هر کدام کلیک کنید تا از استوری ها، فیلم ها و عکس های آن ها نیز لذت ببرید.

  Snap Map

  در این قسمت شما در مقیاس بزرگتر می توانید در تمام کشور ها آخرین رویداد ها یا اسنپ هایی که رخ داده است را مشاهده کنید و روی آنها کلیک کنید تا برای شما باز شوند. همچنین می توانید خودتان نیز استوری قرار دهید.

  این ها تنها بخشی از قابلیت ها اسنپ چت می باشد. در واقع شما با استفاده از این آموزش می توانید به راحتی از اسنپ چت استفاده کنید و از آن لذت ببرید. ویژگی ها متفاوتی وجود دارد که در مقاله های بعدی به شما آن ها را معرفی خواهیم کرد.

  منبع مطلب : learn.patoghu.com

  مدیر محترم سایت learn.patoghu.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  خوشی نازدانه عالمی 7 روز قبل
  1

  کد پاسفورت ده پیامک نمیایه

  مهدی 8 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید