توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  چگونه بفهمیم ثبت نام ایران خودرو انجام شده

  1 بازدید

  چگونه بفهمیم ثبت نام ایران خودرو انجام شده را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  نحوه دریافت کد کاربری اختصاصی برای ثبت نام اینترنتی ایران خودرو+ جزئیات و آموزش گام به گام

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  به گزارش راهبرد معاصر؛ با توجه به گران شدن خودرو و اینکه همیشه موقع پیش فروش محصولات خودرویی شرکت های مختلف از جمله ایران خودرو افراد سودجو بدون توجه به حق سایر مشتریان اقدام به ثبت نام تعدادی خودرو می کردند در حالی این کار را نه برای استفاده شخصی بلکه برای دپو کردن خودرو انجام می دادند و همین امر به مرور موجب افزایش قیمت خودرو  و کمبود عرضه و افزایش تقاضا می شد که در این راستا گروه صنعتی ایران خودرو که امروز آغاز فروش اینترنتی گروهی از محصولات خود را دارد برای پیشگیری از این امر و رعایت حقوق مشتریان برای فروش اینترنتی ایران خودرو باید ابتدا کد کاربری اختصاصی برای ورود به سایت فروش ایران خودرو را داشته باشد در ادامه نحوه دریافت کد کاربری اختصاصی برای ثبت نام اینترنتی ایران خودرو را با هم می خوانیم.

  کد کاربری اختصاصی برای ورود به سایت فروش ایران خودرو


  با هدف رعایت حقوق مشتریان واقعی، افزایش شانس موفقیت و نیز تسهیل فرآیند ثبت‌نام خودرو، به هر مشتری کد کاربری و رمز عبور اختصاصی تعلق می‌گیرد. 

  باتوجه به اهمیت رعایت حقوق مشتریان، کم کردن ضریب تأثیر اینترنت پرسرعت در فرآیند ثبت نام و نیز شناسایی مشتریان واقعی و نهایی و ایجاد شرایط مطلوب‌تر برای ثبت نام، شرکت صنعتی ایران خودرو به طراحی سیستم ایجاد پروفایل و دریافت کلمه و رمز عبور و اضافه کردن آن به فرآیند ثبت نام اینترنتی اقدام کرد.

  با افزوده شدن این مرحله به فرآیند ثبت نام، امکان سوءاستفاده بعضی افراد در به کار بردن مشخصات شخصی و کد ملی دیگران در ثبت نام خودرو محدود و مشتریان واقعی فرصت‌های بیشتری برای ثبت نام خواهد داشت.

  بر مبنای این گزارش، متقاضیان محصولات ایران خودرو از این پس می‌توانند با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir با دریافت کد کاربری و رمز عبور اختصاصی نسبت به ثبت نام خودرو اقدام کنند. کد کاربری برای مراجعات بعدی مشتریان هم فعال و معتبر خواهد بود.

  یادآوری می‌شود، از این پس ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو و ثبت نام خودرو مستلزم تعریف کد کاربری و رمز عبور است.

  فرآیند دریافت کلمه و رمز عبور هم اکنون در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو فعال است و مشتریان می‌توانند با ورود به سایت فوق،مراحل ثبت نام را انجام دهند.

  نحوه دریافت کد کاربری اختصاصی برای ثبت نام اینترنتی ایران خودرو+ جزئیات و آموزش گام به گام

  نحوه دریافت کد کاربری اختصاصی برای ورود به سایت فروش ایران خودرو 

  تنظیم رمز از یکشنبه 8 دی برای ثبت نام اینترنتی ایران خودرو الزامی می شود به صورتی که اگر قبلا در سایت پیش ثبت نام انجام داده اید لازم است شماره موبایل را تایید و یک رمز مناسب تعیین کنید ، به گفته ایران خودرو این کار برای شناسایی افراد و کم کردن تاثیر سرعت اینترنت در مراحل ثبت نام است.

  آموزش تصویری ثبت نام ایران خودرو و دریافت رمز عبور را می توانید در سایت خودرو ثبت به مطابق با آخرین تغییرات سایت دنبال کنید، از همان اول باید بگوییم برای ثبت نام محصولات ایران خودرو در حال حاضر نیازی به مراجعه حضوری به نمایندگی های ایران خودرو نیست و کاربر می تواند این کار را انجام دهد، مراحل ثبت نام به صورت کاملا اینترنتی و آنلاین می باشد.

  برای اینکار شما به آدرس فروش محصولات ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir می شوید که وارد صفحه ایی مانند تصویر زیر خواهید شد. گزینه های بالای سایت انواع فروش را نشان می دهد مانند ، پیش فروش ، فروش نقدی یا فروش اعتباری گزینه دیگر ورود کاربر است چنانچه برای اولین بار است که وارد سایت می شوید و نام کاربری و رمز عبور ندارید می توانید از این گزینه استفاده کنید گزینه ورود کاربر را می زنید و وارد صفحه ایی به شکل زیر می شوید.

  گزینه های بالای سایت انواع فروش را نشان می دهد مانند ، پیش فروش ، فروش نقدی یا فروش اعتباری گزینه دیگر ورود کاربر است چنانچه برای اولین بار است که وارد سایت می شوید و نام کاربری و رمز عبور ندارید می توانید از این گزینه استفاده کنید گزینه ورود کاربر را می زنید و وارد صفحه ایی به شکل زیر می شوید

  چنانچه در سایت نام کاربری و رمز عبور تنظیم نکرده اید گزینه (ثبت نام یا تنظیم رمز ) را میزنیم با زدن این گزینه صفحه ایی مانند تصویر زیر باز خواهد شد.

  در این مرحله شما باید کد ملی خود را وارد نمایید که دو حالت اتفاق خواهد افتاد یکی اینکه شما قبلا ثبت نام اولیه زمان خرید خودرو در سایت انجام داده اید ولی سایر اطلاعات مانند آدرس و … را وارد نکرده اید در این حالت شماره موبایلی که در ثبت نامهای قبلی وارد کرده اید نمایش داده می شود اگر این شماره برای شما بود تایید میکنید اگر نه به نمایندگی برای تغییر آن مراجعه می کنید بعد از تایید شماره موبایل درخواست میکند که رمز عبور را تنظیم کنید اما اگر برای اولین مرتبه وارد سایت فروش می شوید صفحه ایی مانند زیر خواهید دید

  شما در این مرحله اطلاعات شخصی خود را وارد خواهید کرد نکات مهمی که در اینجا باید مد نظر قرار دهیم این است که

  اطلاعات شخصی (اطلاعات خود را حتما به فارسی وارد نمایید).

  كلمه عبور مي بايست حداقل 8 كاراكتر باشد

  كلمه عبور مي بايست شامل حداقل يك حرف انگليسي بزرگ باشد

  كلمه عبور مي بايست شامل حداقل يك عدد باشد

  در كلمه عبور ورود حروف فارسي مقدور نمي باشد

  بعد از وارد کردن کلمه عبور مناسب شماره شناسنامه ، نام و نام خانوادگی ، نام پدر ، تحصیلات ، شغل ، تاریخ تولد تاریخ صدور ، محل صدور شناسنامه ، جنسیت ، شهر محل سکونت به پایین صفحه آمده و تصویر زیر را خواهیم دید.


  در این مرحله اطلاعات تماس یا آدرس را وارد می کنیم و لازم است یک سوال امنیتی برای خود در نظر بگیریم دقت کنید اطلاعات سوال امنیتی را در محلی ذخیره کنید که فراموش نشود و از همه مهمتر اینکه تمام موارد ستاره دار که در زیر هم آمده است را باید تکمیل نمایید.

  بعد از تایید ثبت نام می توانیم از گزینه های بالای سایت وارد پنل کاربری خود شویم ، خرید خودرو و مدیریت قرار داد ها بیشترین کاربرد ها را برای ما خواهند داشت، مدیریت قرار داده ها برای مشاهده قرار داد های قبلی ما می باشد.

  برای خرید خودرو گزینه های بالای سایت را می زنیم مانند پیش فروش ، فروش نقدی یا .. اگر بخشنامه ایی را در سایت فعال باید در زیر لیست آن را مشاهده خواهید کرد مانند زیر که بخشنامه پیش فروش محصولات فعال است

  بعد از انتخاب خودروی مورد نظر به زمان تحویل خودرو ، سود مشارکت انصراف دقت کرده و گزینه سفارش را میزنیم و وارد صفحه بعد می شویم (تصویر پایین)

  شما در این صفحه اگر از قبل هم وارد پنل کاربری خود باشید لازم است مجدد این اطلاعات را تکمیل نمایید و اگر از قبل در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو ثبت نام نکرده باشید مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد می توانید با ورود به سایت و انتخاب خودرو این صفحه را تکمیل و خرید را انجام دهید و بعدا اطلاعات دیگر را تکمیل نمایید.

  ولی اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید دقت نمایید اطلاعات وارد شده با اطلاعاتی که قبلا ثبت کرده ایم یکی باشد ( در گذشته در پایین این صفحه کد امنیتی وجود داشت که لازم بود برای رفتن به مرحله بعد آن را وارد نمایید با به روز رسانی سایت آن کد حذف شده است ) بعد از تکمیل فرم گزینه ورود مشتری را می زنیم و وارد مرحله بعد می شویم.

  در این مرحله رنگ خودرو را انتخاب میکنیم و انتخاب خدمات مانند کارت طلایی البته اگر از طرف شرکت این گزینه فعال باشد اطلاعات خودرو انتخاب کرده نمایش داده می شود که می توانیم بررسی نماییم.

  بعد از اینکه رنگ خودرو و خدمات را انتخاب کردیم می توانیم به پایین صفحه آمده یک درگاه را برای پرداخت مبلغ انتخاب کنیم.

  توافق نامه و مواردی که لازم است تایید کنیم را بعد از آن انتخاب میکنیم و گزینه پرداخت را می زنیم اگر ظرفیت خودروی انتخابی تمام نشده باشد وارد درگاه بانک خواهیم شد.

  دقت نمایید در هنگاه خرید اگر قصد انصراف را داشتیم و بخواهیم یک خودروی دیگر را انتخاب نماییم و بخشنامه دارای محدودیت باشد گزینه انصراف را بزنید تا به سایت فروش ارجاع داده شوید اگر پنجره بانک را ببندید با پیغام خطا موقع انتخاب خودروی دیگر مواجه خواهید شد.

  بعد از تکمیل فرایند ثبت نام یک پیامک حاوی ردیف قرار داد برای ما ارسال می شود که با وارد کردن آن در پنل کاربری گزینه مدیریت قرار دادها می توانیم بفهمیم که خودروی ما در چه مرحله ایی است.

  چنانچه در ثبت نام مشکل دارید و قادر به ثبت نام نمی باشد می توانید فیلم آموزش ثبت نام ایران خودرو و ترفند های ثبت نام موفق و سریع را از وب سایت خودرو ثبت تهیه کنید در زیر پیش نمایش آموزش و چند نمونه از ثبت نام های موفق در روز هایی که سایت ترافیک بالا داشته اند را مشاهده می کنید.

  ویدیو/ آموزش ثبت نام اینترنتی ایران خودرو – دریافت رمز عبور

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نتایج قرعه کشی نهایی ایران خودرو ۹۹ + جزییات و نحوه اعلام اسامی

  نتایج قرعه کشی نهایی ایران خودرو ۹۹ + جزییات و نحوه اعلام اسامی

  به گزارشایمنا پس از اتمام ثبت نام ۱۰ روزه متقاضیان در طرح فروش فوری ۲۵ هزار دستگاه خودرو که از ۴ خرداد تا ۱۴ خردادماه اجرایی شد، مراسم قرعه کشی ثبت نام کنندگان اولین فروش فوق‌العاده محصولات ایران خودرو برگزار شد.

  برای مشاهده و دانلودلیست اسامی برندگان قرعه‌کشی ایران خودرو ۹۹ + جزئیات واریز وجه کلیک کنید

  تعداد نفرات ثبت نام کننده در طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو

  در روند ثبت نام اولیه محصولات ایران خودرو حدود ۵ میلیون و ۲۷۳ هزار و ۸۵۶ نفر اقدام به ثبت نام کرده بودند.

  تعداد نفرات شرکت کننده در قرعه کشی ایران خودرو

  بر اساس آمار پس از راستی آزمایی و بررسی اطلاعات قرعه کشی بین ۴ میلیون و ۷۴۴ هزار و ۹۸۴ نفر برگزار شد.

  تعداد خودروهای ارائه شده در طرح فروش ایران خودرو

  در اولین طرح فروش فوق‌العاده خودرو، ۲۵ هزار دستگاه خودرو به فروش رسید که سهم ایران خودرو ۱۵ هزار دستگاه است.

  محصولات ایران خودرو در اولین طرح فروش فوق‌العاده

  محصولات ارائه شده توسط ایران خودرو در اولین طرح فروش فوق‌العاده خودرو شامل رانا، پژو پارس (TU5)، پژو ۲۰۶ معمولی و پژو ۴۰۵ اس ال ایکس است.

  تعداد محصولات ایران خودرو

  در طرح فروش ایران خودرو کمترین سهم به رانا با ظرفیت ۶۳۰ دستگاه اختصاص دارد، سهمیه پژو پارس (TU5) چهار هزار دستگاه، سهمیه پژو ۲۰۶ معمولی ۶ هزار و ۳۷۰ دستگاه و سهمیه پژو ۴۰۵ اس ال ایکس ۴ هزار دستگاه اعلام شده است.

  تعداد متقاضیان برای هر خودروی ایران خودرو

  ۳۲۵ هزار و ۳۹۷ نفر متقاضی خرید ۶۳۰ دستگاه رانا، ۲ میلیون و ۳۸۴ هزار و ۹۰۱ نفر متقاضی چهار هزار دستگاه پژو پارس، یک میلیون و پنجاه هزار و ۴۵۳ نفر متقاضی ۶ هزار و ۳۷۰ دستگاه پژو ۲۰۶ و تعداد ۵۹۹ هزار و ۴۰۲ نفر متقاضی خرید چهار هزار دستگاه پژو ۴۰۵ اس ال ایکس بودند، بر این اساس افرادی که برای خرید پژو ۴۰۵ ثبت نام کردند دارای بیشترین شانس برنده شدن و ثبت نام کنندگان پژو پارس دارای کمترین شانس برنده شدن بودند.

  تعداد برندگان قرعه کشی ایران خودرو

  از هر ۴۶۹ متقاضی خودرو رانا یک نفر، از هر ۵۴۲ نفر متقاضی پژو پارس یک نفر، از هر ۱۴۹ متقاضی پژو ۲۰۶ یک نفر و از هر ۱۳۶ متقاضی پژو ۴۰۵ یک نفر و جمعاً ۱۵ هزار نفر برنده قرعه کشی ایران خودرو شدند.

  حاضران در قرعه کشی ایران خودرو

  نمایندگان وزارت اطلاعات، پلیس امنیت اقتصادی، سازمان بازرسی کل کشور، سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، دادستانی کل کشور و بازرسی وزارت صنعت، معدن و تجارت در مراسم قرعه کشی ایران خودرو حضور و از نزدیک بر فرآیند قرعه کشی نظارت داشتند.

  اعلام اسامی برندگان ایران خودرو

  از کجا بفهمیم در قرعه کشی ماشین برنده شدیم؟ این سوالی است که احتمالاً برای بسیاری از شرکت کنندگان در قرعه کشی مورد توجه باشد. اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو، پس از اتمام مراسم قرعه‌کشی و تأیید نهایی توسط ناظران، از طریق ارسال پیامک به برندگان و همچنین سایت فروش ایران خودرو به‌نشانی esale.ikco.ir به تفکیک خودرو اعلام خواهد شد.

  مهلت پرداخت وجه خودرو

  متقاضیان مکلف هستند در ۴۸ ساعت پس از اعلام منتخبان از سوی خودروسازان، نسبت به تکمیل وجه اقدام کنند؛ ضمن اینکه در صورت واریز نکردن وجه، اسامی نفرات جایگزین از محل رزرو، توسط خودروساز و با تأیید دستگاه‌های نظارتی اعلام می‌شود.

  سند خودروهای ایران خودرو

  سند فروش خودروهای طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو از سوی خودروساز با درج عبارت «ترهین یک ساله در فروش فوق‌العاده»، به خریداران تحویل و شناسنامه مالکیت خودرو (برگ سبز) از سوی پلیس راهور تحویل خودروساز شده که پس از اتمام دوران رهن، از سوی خودروسازان، تحویل خریدار خواهد شد.

  فروش خودروهای ایران خودرو

  با توجه به مفاد قرارداد فروش، امکان فروش وکالتی خودروهای ثبت‌نامی در اولین طرح فروش فوق‌العاده از سوی متقاضیان در دوران رهن وجود نخواهد داشت. همچنین متقاضیانی که در ۳۶ ماه گذشته از خودروسازان خودرو خریداری کرده یا پلاک فعال داشته باشند، از فهرست قرعه‌کشی حذف شدند.

  جزئیات مراحل راستی آزمایی

  نحوه قرعه کشی محصولات ایران خودرو

  منبع مطلب : www.imna.ir

  مدیر محترم سایت www.imna.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  همه جزییات قرعه کشی ایران خودرو و سایپا ۹۹ + راهکار ثبت نام و جرائم

  همه جزییات قرعه کشی ایران خودرو و سایپا ۹۹ + راهکار ثبت نام و جرائم

  به گزارشایمنا ثبت نام خودرو از چهار خرداد آغاز شده و ۱۴ خرداد به پایان می‌رسد، طرح قرعه کشی پیش فروش خودرو باز هم اجرا خواهد شد.

  نتایج قرعه کشی نهایی ایران خودرو ۹۹ + جزئیات و نحوه اعلام اسامی

  ثبت نام پیش فروش خودرو تا چه زمانی ادامه دارد؟

  ثبت نام قرعه کشی پیش فروش خودرو طبق اعلام قبلی در روز چهارشنبه ۱۴ خرداد ۹۹ به پایان می‌رسد و با توجه به اعلام سازمان حمایت مبنی بر قرعه‌کشی در روز شنبه آینده بعید است زمان آن تمدید شود.

  چگونه در طرح فروش فوق‌العاده خودرو ثبت نام انجام می‌شود؟

  متقاضیان با مراجعه به سایت شرکت‌های خودروسازی پیش ثبت نام اولیه را انجام داده و از طریق این سایت برای احراز هویت به سامانه "امتا" ورود کرده و مراحل لازم را انجام می‌دهند. پس از این مرحله دوباره به سایت خودروسازی مراجعه کرده و با معرفی حساب، برای خرید خودرو اعلام آمادگی می‌کنند.

  قرعه کشی فروش فوق‌العاده خودرو سایپا چه زمانی است؟

  مدیرعامل گروه سایپا از اجرای فرآیند قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده محصولات گروه خودروسازی سایپا در روز یکشنبه ۱۸ خردادماه خبر داد.

  اسامی منتخبین طرح فروش کی اعلام می‌شود؟

  مدیر عامل سایپا گفت: اسامی منتخبین این طرح فروش پس از پایان قرعه‌کشی و تأیید نهادهای نظارتی به صورت عمومی منتشر خواهد شد.

  طرح پیش فروش جدید سایپا چه زمانی خواهد بود؟

  مدیر عامل سایپا گفت: پس از انجام قرعه کشی طرح فروش فوق‌العاده، عرضه ۳۰ هزار دستگاه دیگر را در قالب طرح پیش‌فروش آغاز خواهیم کردT وی افزود: اطلاعات تکمیلی پیش فروش خودرو روز شنبه ۱۷ خردادماه اعلام می‌شود.

  زمان قرعه کشی فروش فوق‌العاده ایران خودرو کی است؟

  طبق اعلام قبلی زمان قرعه کشی ایران خودرو روز شنبه ۱۷ خرداد ماه است.

  واریز وجه خودرو چگونه است؟

  متقاضیان مکلف‌اند ظرف ۴۸ ساعت پس از اعلام منتخبان از سوی خودروسازان، نسبت به تکمیل وجه اقدام نمایند؛ در صورت عدم واریز وجه، اسامی نفرات جایگزین از محل رزرو، توسط خودروساز و با تأیید دستگاه‌های نظارتی اعلام می‌شود.

  خودرو ثبت نامی چه زمانی تحویل خریدار می‌شود؟

  به گفته خودروسازان حداقل سه ماه پس از قرعه‌کشی خودرو تحویل مشتری داده می‌شود.

  چه تعداد در طرح پیش فروش خودرو ثبت نام کردند؟

  به نقل از تسنیم شنیده‌ها حکایت از آن دارد که حدود شش میلیون نفر اقدام به پیش ثبت نام کرده اند و این آمار ساعتی در حال رکود زنی است.

  افراد دارای پلاک زرد می‌توانند در طرح فروش فوق‌العاده خودرو ثبت نام کنند؟

  پلاک‌های زرد یعنی خودروهای کامیون، تاکسی و خودروهای عمومی جز پلاک‌های جاری محسوب نشده و دارندگان این خودروها می‌توانند وارد فرآیند ثبت‌نام شوند.

  اگر فردی در قرعه کشی برنده شود و وجه را واریز نکند چه می‌شود؟

  برخی منابع اعلام کردند اگر فردی در قرعه کشی برنده شده و وجه مورد نیاز را تأمین نکند تا دو سال از شرکت در فرآیند ثبت نام محروم می‌شود، اما سرپرست امور صنایع وزارت صمت اعلام کرد: کسانی که در قرعه کشی برنده شوند، اما توان تأمین وجه را نداشته باشند محدودیتی برای شرکت در قرعه کشی‌های بعدی نخواهند داشت، البته خودرو سازان محدودیت‌هایی در این باره اعمال کردند که به آن‌ها تذکر داده شد و این محدودیت در اطلاعیه فروش دو خودرو ساز اصلاح شده است.

  افرادی که در قرعه کشی برنده نمی‌شوند چه کنند؟

  افرادی که در این دوره از قرعه‌کشی برنده نشوند، باید منتظر شرکت در دوره بعدی ثبت‌نام‌ها باشند. این طرح تا پایان سال طی چند مرحله دیگر نیز انجام می‌شود.

  شرایط چک خریدار چیست؟

  شرط ارائه چک در مصوبه کمیته خودرو ستاد تنظیم بازار حذف شد و به جای آن خریدار یک میلیون تومان از وجه را نزد خود نگه می‌دارد، بعد از دوران رهن، خریدار یک میلیون باقی مانده را واریز می‌کند و سند به وی تحویل داده می‌شود.

  افرادی که پلاک فعال و خودروی فرسوده دارند چگونه ثبت نام کنند؟

  شرط نداشتن پلاک جاری در دو طرح فروش فوق‌العاده و پیش فروش تا یک سال وجود دارد، اما برای مشارکت در تولید یک سال و دو ساله این محدودیت وجود ندارد و متقاضیان می‌توانند ثبت نام کنند.

  افرادی که حائز شرایط ثبت نام نیستند چه کنند؟

  کسی که به هر دلیل حائز شرایط نمی‌شود، می‌تواند در طرح‌های دیگر که طرح پیش فروش و مشارکت در طرح یک سال و دو سال و فروش‌های فوق‌العاده که تا پایان سال خواهد بود، شرکت کند.

  جریمه ثبت اطلاعات غلط چیست؟

  مهدی صادقی نیارکی سرپرست امور صنایع وزارت صمت گفت: طرح‌های فروش فوق‌العاده برای عدالت در توزیع خودرو است و یکی از مصداق‌های عدالت این است که افرادی که تا کنون خودرو دریافت نکرده اند، ثبت نام کنند؛ از این رو برای کسانی که اطلاعات غلط درج کنند، محدودیت و محرومیت از ثبت نام تا سه سال در مراحل بعدی در نظر گرفتیم.

  شرایط ثبت نام پیش فروش خودرو چیست؟

  مشروح آخرین اطلاعیه مشترک خودروسازان به شرح زیر است:

  پیرو جلسه مورخ ۹۹.۳.۹ کمیته خودرو که با حضور اعضای کمیته اعم از وزارت صنعت، معدن و تجارت، دادستانی کل کشور، سازمان بازرسی کل کشور و دو شرکت خودروساز (گروه صنعتی ایران‌خودرو و گروه خودروسازی سایپا) برگزار شده، بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان حضور در فرآیند فروش فوق‌العاده ویژه ایام عید سعید فطر می‌رساند:

  منبع مطلب : www.imna.ir

  مدیر محترم سایت www.imna.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  خضری : من چگونه متوجه بشم ثبت نام خودرو ثبت شد

  محمد همایون : لطفا پاسخ بدید چگونه بفهمم تو قرعه کشی ثبت نام شده ام

  پویاخیری اقاکندی : چگونه بفهمیم در قرعه کشی ثبت نام کردیم

  ناشناس : میخواستم از ثبت نامم‌مطمعن بشم ثبت نام شدم یا نه؟

  Ehsan : چجوری بفهمیم سایت کی باز میشه

  S.D : چطوری و چگونه بدونم که ثبت نامم در طرح ایران خودرو تایید شده است ؟

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  جواد فردوسیان 3 روز قبل
  0

  می خواهم بفهم ماشین به نام من ثبت شده یا ن

  حسین رشیدی هنر 1 ماه قبل
  0

  از کجا باید بدونم ثبت نام شدم یانشدم

  مهدی جلیلیان چالبطانی 2 ماه قبل
  -1

  چگونه بفهم.درثبت نام قرعه کشی فوق‌العاده ایران خودرو ثبت نام شدم

  مشتری ‌. 2 ماه قبل
  -1

  پس از ثبت نام پیامکی دریافت نکردم چطور مطمئن شوم فرایند ثبت نامم تکمیل شده؟

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  از کجا بفهمم ثبت نام درست انجام شده

  0
  مهدیه فردوسیان سرمزده 2 ماه قبل

  چگونه بفهمم ثبت‌نام کردم

  عادل فلاح 2 ماه قبل
  0

  باسلام میخواستم ببینم ثبت نامم انجام شده یانه

  طاهره میرزایی زرد خانه 2 ماه قبل
  0

  از کجا بفهمم که ثبت نام کردم

  نورمحمدرسولخانی 2 ماه قبل
  -1

  ازکجابفهمم ثبت نام شدم

  صاحبه هستم 4 ماه قبل
  0

  چرا برای من پیام نیومده ثبت‌نام کردم

  1
  صاحبه هستم 4 ماه قبل

  میشه یک راهنمایی به من کنید مرسی

  S.D 4 ماه قبل
  4

  چطوری و چگونه بدونم که ثبت نامم در طرح ایران خودرو تایید شده است ؟

  S.D 4 ماه قبل
  0

  چطوری و چگونه بدونم که ثبت نامم در طرح ایران خودرو تایید شده است ؟

  امیدمجد 4 ماه قبل
  0

  من درایران خودروثبت شودم

  امیدمجد 4 ماه قبل
  0

  سلام ازکجابفهمیم درایران خودرو سبت نام کردیم

  سلمان غیبی احمداباد 4 ماه قبل
  3

  آیا ثبت نام من برای ماشین ثبت شده است

  سلمان غیبی احمداباد 4 ماه قبل
  -1

  آیا ثبت نام من برای ماشین ثبت شده است

  سلمان غیبی احمداباد 4 ماه قبل
  1

  ایا ثبت نام من برای ماشین ثبت شده است

  0
  زهراصفری 2 ماه قبل

  ازکجا بفهمم برام ثبت نا

  م شده

  سلمان غیبی احمداباد 4 ماه قبل
  -1

  آیا ثبت نام من برای ماشین ثبت شده

  0
  سلمان غیبی احمداباد 4 ماه قبل

  ایا ثبت نام من برای ماشین ثبت شده است

  سلمان غیبی احمداباد 4 ماه قبل
  0

  خیلی خوب

  سلمان غیبی احمداباد 4 ماه قبل
  0

  خیلی خوب

  سلمان غیبی احمداباد 4 ماه قبل
  0

  خیلی خوب

  سلمان غیبی احمداباد 4 ماه قبل
  0

  خیلی خوب

  سلمان غیبی احمداباد 4 ماه قبل
  0

  خیلی خوب

  سلمان غیبی احمداباد 4 ماه قبل
  0

  خیلی خوب

  Ehsan 4 ماه قبل
  4

  چجوری بفهمیم سایت کی باز میشه

  Ehsan 4 ماه قبل
  2

  دوستان اگه باگوشی هستید همونجایی که ثبت‌نام میکنید پایین ترش نوشته استعلام اونجا معلوم میشه

  اتنامقدم هستم 4 ماه قبل
  0

  ججوری بفهمم برنده شدم یان لطفا بهم بگید

  افشین 4 ماه قبل
  -1

  از کجا بدونم تو قرعه کشی شرکت کردم یا نه با گوشی ثبت نام کرذم

  افشین 4 ماه قبل
  0

  از کجا بفهممم ثبت نامم انجام شده یا نه

  ناشناس 5 ماه قبل
  -1

  نمیدونم ثبت نام شدم یا نه سحر محمود صالحی

  علی 5 ماه قبل
  0

  نمیدونم

  سیده فخری پریسای 6 ماه قبل
  1

  باسلام من امروز ثبت نام خودرو کردم اما کد تایید اصلا بالا نمیاد

  0
  سیده فخری پریسای 6 ماه قبل

  باسلام من ثبت نام ایران خودرو کردم چرا کد تایید بالانمیاد؟؟

  مریم خشنود اسفیانی 6 ماه قبل
  0

  ثبت نام شده واسه خودرو حمایت از خانواده

  علی اسگندرزاده 6 ماه قبل
  0

  برای پژو پارس ثبت نام.کردم

  شکرالله شفیع 6 ماه قبل
  0

  واقعا با مردم بازی میکنن با این طریقه خودرو دادن حق به حقدار نمیرسه و همش قرعه کشی فرمالیته هست

  محمد رضا زین الدینی 6 ماه قبل
  2

  آیا من ثبت نام شده ام

  0
  محمد رضا زین الدینی 6 ماه قبل

  آیا من ثبت‌ نام شده ام

  افراسیاب باقری 7 ماه قبل
  -1

  سلام میخاهم بدانم در قرعه کشی ثبت نام کرده ام یا نه چون در مرحله ثبت نام تائید نشده ام و مشکل پیش اومده و نوشته میشه درخاست من ثبت شده ولی شماره پیگیری برام نیامده ممنون

  محدثه معتمدی 8 ماه قبل
  0

  اسم من برای قرعه کشی خودرو ثبت شده؟

  محسنی پور 8 ماه قبل
  0

  از کجا بفهمم ثبت نام شدم یانه

  0
  علیرضا امیری صفات 6 ماه قبل

  آیا در قرعه کشی ایران خودرو مرخ ۱۷ شهریور ماه ۱۴.۱زثبت نام شده ام ؟

  مصیب رمضانی علی آباد علیا 8 ماه قبل
  0

  آیا ثبت نام من انجام شده یا نه

  هادی خسروی 8 ماه قبل
  -1

  چرا جواب پیامهارو نمیدین

  هادی خسروی 8 ماه قبل
  1

  ایا ثبت نام من انجام شده یا نه

  پروین شیرافکن 8 ماه قبل
  1

  سلام آیا من دیروز ۲۷ ثبت نام ماشین در ایران خودرو شدم یا نه میخوام بدونم نشدم الان کنم

  پروین شیرافکن 8 ماه قبل
  0

  آیا من ثبت نام شدم دیروز

  حسین نژادعلی 8 ماه قبل
  1

  ازکجا مطمعن باشم که ثبت نام موفق بوده

  حسین نژادعلی 8 ماه قبل
  2

  آیا ثبت نام من موفق بوده یانه؟

  مرجان گلستانی 8 ماه قبل
  -1

  از کجا بفهمم ثبت نام کردم

  سجاد علیجانپور 8 ماه قبل
  0

  از کجا بفهمم ثبت نام کردم

  زهرا غلام زاده 8 ماه قبل
  0

  میخوام بفهمم ثبت نام من برای ایران خودرو انجام شده یا نه

  محمد رضا محمد علیزاده 8 ماه قبل
  0

  ازکجا می‌شود فهمید ثبت نام شده‌ام یانه

  محمد رضا محمد علیزاده 8 ماه قبل
  0

  محمد رضا محمد علیزاده

  زینب حسین زاده 9 ماه قبل
  0

  چگونه بفهمم در سایت ایران خودرو ثبت نام شده ام

  0
  محمد رضا محمد علیزاده 8 ماه قبل

  محمد رضا محمد علیزاده

  1
  زینب حسین زاده 9 ماه قبل

  ثبت نام شده ام یا خیر

  خضری 9 ماه قبل
  7

  من چگونه متوجه بشم ثبت نام خودرو ثبت شد

  خضری 9 ماه قبل
  2

  از کجا بفهمم ثبت نام کردم

  محمداسلام شنبه زهی کهن کریمی 9 ماه قبل
  2

  آیا من ثبتنام شدم یاخیر

  سجادجاویدی 10 ماه قبل
  0

  آیا من برنده ماشین شدم یانه

  محمد مولایی 10 ماه قبل
  0

  از کجا بفهم ایران خوردوباموبایل ثبت نام کردم ثبت شده یا نه

  ابولفضل گوهری 11 ماه قبل
  0

  ابولفضل گوهری

  هانیه نیلی یزدی 11 ماه قبل
  0

  ثبت نام ایران خودرو

  0
  عیاسعلی حسینی 10 ماه قبل

  ماشین به اسمم درامده یانه

  Kshr eeheiheeeywwr 11 ماه قبل
  2

  آیا در قرعه کشی ثبت نام شده ام

  1
  ولی نوری 8 ماه قبل

  آیا در قرعه کشی ثبت نام شده ام

  کاظم 11 ماه قبل
  1

  چگونه بفهمم درقرعه گوشی ثبت نام شدم

  -1
  ولی نوری 8 ماه قبل

  چه کونه بفهمم در قرعه کشی ثبت نام شده ام

  کاظم 11 ماه قبل
  -2

  چگونه بفهمم ثبت نام شدم

  -1
  حسین غیاثی 10 ماه قبل

  ثبت نام‌ شد ه است

  -1
  کاظم 11 ماه قبل

  چگونه بفهمم در قرعه گوشی ثبت نام شدیم

  مهدیه ک 11 ماه قبل
  1

  چگونه بفهمم ثبت نام شدم یانه ازطریق گوشی انجام دادم ولی مطمعن نیستم ثبت نام ماشین شدم یانه؟

  0
  سیدفرج 11 ماه قبل

  سلام من ثبت نام کردم اما نمی‌دونم به درستی ثبت نام انجام شده یانه

  مراد‌محمدی 12 ماه قبل
  -2

  مراد‌محمدی

  نظری 12 ماه قبل
  0

  آیا در قرعه کشی ثبت نام شدیم

  0
  آزاد امانی 6 ماه قبل

  سلام چطور بدانم ثبت‌نام انجام شده یا نه چون کد برام نیومد موقه ثبت نام میگه ثبت نام انجام دادی

  جواد اکبرپور منجرموئی 12 ماه قبل
  0

  آیا من درغرکشی ثبت نام شدم

  فرشته باقری 12 ماه قبل
  1

  سلام چطوری متوجه شوم ثبت نام انجام شده؟

  السا احمدی 12 ماه قبل
  0

  واسه طرح مادران باردار دو بار خاستم ثبت نام کنم میرم تو سایت میگه ثبت نام شدی بدون اینکه کسی ثبت نامم کنه ی شماره مبایلم زدن که معلوم نیس چنده الان من چکار کنم

  جواد زهابیان 12 ماه قبل
  0

  آیا من ثبت نامم تکمیل شده یا نه اگر شده کد پیگیری نداره به من بدن؟ "

  زهرا مزدکی 1 سال قبل
  0

  میخواهم مطمعن شوم از ثبت نامم برای طرح دو فرزندی وبیشتر

  عباس حیدر یان عنبر 1 سال قبل
  0

  سلام ابن جانب ۲۶ بار ثبت نام کرده ام برنده نشدم چکار باید کرد

  0
  پرستو 5 ماه قبل

  ببخشید من چجوری یفهمم زمان شروع ثبت نام کیه؟

  تورج عموزاده 1 سال قبل
  1

  سلام آیا من تابحال برنده شدم یا نه چندین بار ثبت نام کردم

  تورج عموزاده 1 سال قبل
  -2

  از کجا بدانیم تا بحال برنده شدیم یا نه چون من بلد نبودم یه نفر دیگه ثبت نامم میکنه

  0
  سجادجاویدی 10 ماه قبل

  ایا من برنده ماشین شدم میخوام بدونم

  1
  شادی 1 سال قبل

  شادی

  وحیدمختاری بایعکلائی 1 سال قبل
  0

  سلام چجوری بفهمم ثبت نام شدم؟

  0
  جواد زهابیان 12 ماه قبل

  آیا ثبت نام من تکمیل شده است یا نه؟

  وحیدمختاری بایعکلائی 1 سال قبل
  -1

  ثبت ایران خودرو

  احمد رضا پورقربانی 1 سال قبل
  -2

  چگونه بفهمیم ثبت نام در قرعه کشی قطعی شده

  ابراهیم مقدم 1 سال قبل
  0

  ثبت شده

  0
  جعفر محبتی عارف 6 ماه قبل

  چگونه بفهمم ماشین به نامم ثبت شده

  رویا 1 سال قبل
  0

  از طریق گوشی ثبت نام کردم چطوری بفهمم ک حتما ثبت شده

  حسن 1 سال قبل
  0

  درخواست کد پیگیری

  0
  محمد قربانی 1 سال قبل

  چگونه بفهمیم ثبت نام ایران خودروشدیم

  عبدالله ریاحی مهربانی 1 سال قبل
  -1

  از کجا بدونیم در قرعه کشی ایران خودرو ثبت نام. شده ایم

  علی اصغر امیری 1 سال قبل
  0

  چطوری میشه بفهمم داخواستم ثب شده

  سعید 1 سال قبل
  0

  چگونه بدونم دراین طرح ثبت نام کردیم

  -2
  عبدالله ریاحی مهربانی 1 سال قبل

  ثبت نام در قرعه کشی ایران خودرو

  حسین رحمنی مسجد بری 1 سال قبل
  0

  من ثبت نام شده ام

  2
  حسین نوربخش 12 ماه قبل

  ایا ثبت نامم انجام شده ۲۰۶ نوشتم

  فاطمه پودینه 1 سال قبل
  0

  نمیدونم ثبت نام شدم

  حمزه علی نیاز 1 سال قبل
  0

  چطوری مطمئن شیم که ثبت نام خودرو انجام گرفته

  الناز 1 سال قبل
  0

  چگونه بفهمیم ثبت نام انجام شده

  1
  رسول اقایی طرقی 1 سال قبل

  رسول اقایی طرقی میخواهم بدانم ثبت نام شده ام برای ایران خودرو یانه

  علی سوقندی 1 سال قبل
  2

  چطور مطلع شوم که ثبت نامم مشکلی نداشته و درست بوده

  2
  محمد 1 سال قبل

  چگونه بفهمم ثبت نام موفق بوده؟

  محمد همایون 1 سال قبل
  6

  لطفا پاسخ بدید

  چگونه بفهمم تو قرعه کشی ثبت نام شده ام

  5
  پویاخیری اقاکندی 1 سال قبل

  چگونه بفهمیم در قرعه کشی ثبت نام کردیم

  فرشیدبازیارشورابی 1 سال قبل
  3

  ایامن درقرعه کشی ایران خودرواسمم ثبت شدن

  اعظم پناهیمیثم بازیار 1 سال قبل
  1

  ایادرقرعه کشی ایران خودروثبت نام شدم

  1
  صاحبه هستم 4 ماه قبل

  من ثبت نام کردم برای قرعه‌کشی مادران وای هیچ پیام برای من نیومده باید چه کار کنم

  0
  اعظم پناهی 1 سال قبل

  چگونه بفهمم در قرعه کشی ثبت نام شدم

  اعظم پناهی 1 سال قبل
  0

  درقرعه کشی ایران خودروثبت نام شدم

  اله یاربازیارشورابی 1 سال قبل
  0

  ایادرقرعه کشی ایران خودروثبت نام شدم

  میرزایی 1 سال قبل
  2

  تمام قرعه کشی ها سرکاری.. دست خودشون هست و یه گروه مافیایی.. من 21 بار ثبت نام کردم اسمم در نیومده.. نه ماشین دارم نه پلاک فعال هیچی

  حسین 2 سال قبل
  0

  من نمیدونم چه ماشینی ثبت نام کردم چون شخص دیگه ای برام انجام داده باید چکار کنم

  زینب فتحی 2 سال قبل
  1

  چگونه ثبت نام باموفقیت انجام شده

  امامی 2 سال قبل
  0

  اطلاع رسانی بدون وارد شدن به سایت چطور مطلع بشیم ؟

  امامی 2 سال قبل
  0

  چطور بفهمیم ثبت نام انجام شده

  0
  محمداحمدی کبوترخانی 11 روز قبل

  چطور بفهمم ثبت نامم موفق بوده

  ناشناس 2 سال قبل
  -1

  خدایار یوسفیان

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  عسگر مصطفی یی

  ناشناس 2 سال قبل
  4

  میخواستم از ثبت نامم‌مطمعن بشم ثبت نام شدم یا نه؟

  2
  مریم تقی لو 1 سال قبل

  پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای

  علی تیموری 2 سال قبل
  0

  من چند بار ثبت نام کردم از کجا بفهمم که ثبت نام شدام لطفا بگید که ثبت نام شدام یا نه

  -1
  خدیجه شاه وردی 4 ماه قبل

  باسلام میخواستم ببینم ثبت نامم انجام شده یانه

  1
  فرهاد بشارتی شورد ق علیا 11 ماه قبل

  ازکجابفهمم ثبت نام کردم

  برای ارسال نظر کلیک کنید