در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  چگونه در تلگرام کانال درست کنیم

  1 بازدید

  چگونه در تلگرام کانال درست کنیم را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  آموزش ساخت کانال عمومی تلگرام (Public Channel)

  آموزش ساخت کانال عمومی تلگرام (Public Channel)

  تعمیرات اپل

  حتما می‌دانید که کانال های تلگرام شامل دو دسته مختلف می‌شود که به آن‌ها کانال عمومی (Public Channel) و کانال خصوصی (Private Channel) می‌گوییم. در این مقاله قصد داریم تا شما را با نحوه ساخت کانال عمومی تلگرام (Public Channel) آشنا کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

  بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل

  مقدمه‌ای در رابطه با ساخت کانال عمومی تلگرام (Public Channel)

  ایجاد کانال در تلگرام یکی از روش های بسیار عالی است که می‌توانید به موجب آن محصول، سرویس یا خدمات خود را معرفی کنید. حتی با ایجاد کانال های سرگرمی در تلگرام هم می‌توان به کسب درآمد پرداخت! کانال های تلگرام شامل دو دسته مختلف می‌شوند که عمومی (Public) و خصوصی (Private) نام دارند. اگر تمایل دارید تا با تفاوت های مابین این دو دسته از کانال های تلگرام آشنا شوید، می‌توانید از مقاله تفاوت کانال خصوصی و عمومی تلگرام | Private vs Public Channels استفاده کنید.

  اما چگونه می‌توانیم در تلگرام یک ساخت کانال عمومی تلگرام بسازیم؟ در این مقاله قصد داریم که نحوه ساخت کانال عمومی تلگرام (Public Channel) را به شما عزیزان آموزش دهیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

  بیشتر بخوانید: تعمیرات گوشی سامسونگ

  نحوه تشکیل یا ساخت کانال عمومی تلگرام (Public Channel)

  اگر بنا به هر دلیل تمایل دارید تا یک کانال عمومی را در تلگرام ایجاد کنید، کافیست که به شرح زیر عمل نمایید:

  به همین سادگی پروسه ساخت کانال عمومی تلگرام (Public Channel) به پایان می‌رسد. می‌توانید با استفاده از لینک کانال خود سایر افراد را به آن دعوت کنید. اگر بنا به هر دلیل تمایل داشتید تا کانال عمومی خود را به یک کانال خصوصی تبدیل کنید، مقاله آموزش تبدیل کانال خصوصی تلگرام به کانال عمومی و برعکس راهنمای مناسبی را در اختیارتان قرار می‌دهد.

  بیشتر بخوانید: تعمیر آیفون

  آموزش ساخت کانال عمومی تلگرام (Public Channel)

  جمع‌بندی

  همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه ساخت کانال عمومی تلگرام (Public Channel) پرداختیم. همچنین اگر تمایل به ساخت یک کانال خصوصی یا پرایوت را دارید، می‌توانید از مقاله آموزش ساخت کانال خصوصی تلگرام (Private Channel) استفاده کنید. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

  iPhone 11 Pro Max قطعات

  قیمت دوربین پشت آیفون 8

  ال سی دی سامسونگ A01

  تعمیرات موبایل

  منبع مطلب : mobilekomak.com

  مدیر محترم سایت mobilekomak.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آموزش ساخت کانال خصوصی تلگرام (Private Channel)

  آموزش ساخت کانال خصوصی تلگرام (Private Channel)

  تعمیرات اپل

  اگر قصد دارید که در تلگرام یک کانال خصوصی یا پرایوت (Private) بسازید، این مقاله اختصاصی بهترین راهنمای ممکن را در اختیارتان قرار می‌دهد. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه ساخت کانال خصوصی تلگرام (Private Channel) بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

  بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل

  مقدمه‌ای در رابطه با تشکیل کانال خصوصی تلگرام (Private Channel)

  اگر به خاطر داشته باشید، پیش از این در مقاله آموزش ساخت کانال عمومی تلگرام (Public Channel) نحوه ایجاد کانال عموی در تلگرام را برای شما عزیزان شرح داده بودیم. اما کانال های دیگری هم در تلگرام قابل ایجاد هستند که به آن‌ها کانال خصوصی یا Private Channel گفته می‌شود. کانال های خصوصی تلگرام سه تفاوت اصلی با کانال عمومی دارند که برای درک بهتر این تفاوت‌ها می‌توانید از مقاله تفاوت کانال خصوصی و عمومی تلگرام | Private vs Public Channels استفاده کنید.

  اما هدف ما در این مقاله آموزش نحوه ساخت کانال خصوصی تلگرام (Private Channel) است. بنابراین اگر تمایل به تشکیل یک کانال خصوصی در تلگرام را دارید، این مقاله را از دست ندهید. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

  بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون

  نحوه ساخت کانال خصوصی تلگرام (Private Channel)

  به منظور ساخت یک کانال خصوصی یا پرایوت در تلگرام کافیست که مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

  به همین سادگی می‌توانید یک کانال خصوصی در تلگرام بسازید. اگر بنا به هر دلیل تمایل داشتید تا کانال خصوصی خود را به یک کانال عمومی تبدیل کنید، مقاله آموزش تبدیل کانال خصوصی تلگرام به کانال عمومی و برعکس راهنمای مناسبی را در اختیارتان قرار می‌دهد.

  بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل سامسونگ

  آموزش ساخت کانال خصوصی تلگرام (Private Channel)

  جمع‌بندی

  همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه ساخت کانال خصوصی تلگرام (Private Channel) پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

  بیشتر بخوانید:

  iPhone 11 Pro قطعات

  قیمت دوربین پشت آیفون 7 پلاس

  ال سی دی سامسونگ A10 ای

  تعمیرات موبایل

  منبع مطلب : mobilekomak.com

  مدیر محترم سایت mobilekomak.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آموزش ساخت کانال تلگرام

  آموزش ساخت کانال تلگرام

  با توجه به درخواست اعضای کانال تلگرام و کاربران سایت، در این مقاله آموزش ساخت کانال تلگرام را بصورت تصویری برای شما عزیزان آماده کردیم و بعد به معرفی ربات تلگرام و امکان اتصال به آن از طریق APII سرویس جدید تلگرام که با نام کانال شناخته میشود پرداختیم.

  کانال تلگرام در واقع یک مجرای اطلاع رسانی از طریق نرم افزار تلگرام است که میتواند به تعداد نامحدودی عضو داشته باشد. مدیر کانال میتواند چندین مدیر به آن اضافه کند و در صورت صلاحدید دسترسی آنها را بعنوان مدیر حذف کند.

  کلیه اعضا قابلیت مشاهده اطلاعات ارسالی از طریق کانال تلگرام را دارند و از این نظر تفاوتی میان آنها نیست ولی هیچ یک از کاربران عادی اجازه ارسال پیام را نخواهند داشت و این مسئله مهمترین تفاوت کانال و گروه در تلگرام است. در ادامه به بررسی موردی امکانات و تفاوت های کانال میپردازیم.

  امکانات کانال تلگرام

  ۱- امکان ارسال متن، عکس، ویدئو، فایل صوتی و …

  ۲- امکان مدیریت کانال از طریق چند حساب کاربری گوناگون

  ۳- مشاهده لیست اعضا و تعداد اعضای کانال

  ۴- مشاهده تعداد بازدید هر مطلب ارسالی در کانال و هر جایی خارج از کانال

  ۵- امکان بازنشر هر مطلب توسط کاربران عضو

  ۶- جذب اعضای جدید از طریق آی دی یا لینک کانال

  ۷- قابلیت جذب نامحدود اعضا در کانال

  ۸- امکان افزودن ربات تلگرام بعنوان مدیر کانال

  ۹- قابلیت ایجاد کانال خصوصی یا عمومی

  تفاوت های کانال تلگرام و گروه تلگرام

  حالا که با کانال تلگرام و امکانات آن آشنا شدیم میتوانیم ما هم برای خود یک کانال ایجاد کنیم، برای اینکار آموزش ساخت کانال تلگرام را نیز در این مطلب قرار داده ایم.

  آموزش ساخت کانال تلگرام – تصویری

  کانال تلگرام جدیدترین امکان افزوده شده به این نرم افزار است و به همین دلیل هنوز دسترسی به آن برای تمام دستگاه ها فراهم نشده است. برای آنکه بتوانید در کانال های تلگرام عضو شوید و یا یک کانال جدید برای خود ایجاد کنید باید ابتدا نسخه تلگرام خود را به آخرین ورژن بروزرسانی کنید. اگر حتی پس از آپدیت همچنان گزینه های مربوط به کانال را مشاهده نکردید پیشنهاد میکنیم از نسخه desktop تلگرام بر روی کامپیوتر استفاده کنید زیرا همواره آخرین امکانات را پشتیبانی خواهد کرد.

  پس از ورود به حساب کاربری خود و باز کردن پنجره تلگرام در کامپیوتر در کنار باکس جستجو یک آیکون مشاهده میکنید. با کلیک بر روی آن آیکون پنجره ای برای شما باز میشود که امکان ایجاد کانال جدید و یا یک گروه جدید را برای شما فراهم میکند. برای ایجاد کانال تلگرام گزینه دوم را مطابق تصویر کلیک کنید.

  آموزش ساخت کانال در تلگرام

  با انتخاب گزینه New Channel و فشردن دکمه Next مطابق تصویر بعدی پنجره ای برای انتخاب نام، توضیحات و تصویر پروفایل کانال باز میگردد، توجه کنید که تمامی اطلاعات این بخش را میتوانید در آینده نیز به راحتی ویرایش کنید.

  پس از تکمیل اطلاعات دکمه Create را فشار دهید تا به مرحله بعد منتقل شوید، در اینجا از شما پرسیده میشود که آیا این کانال یک کانال خصوصی است یا عمومی؟ کانال های عمومی برای همه قابل جستجو و عضویت هستند ولی کانال های خصوصی تنها برای کسانی لینک ورود به آن را دارند قابل مشاهده است.

  در نتیجه اگر ساخت کانال تلگرام عمومی را انتخاب کنید قادر خواهید بود مطابق تصویر زیر یک آدرس یا همان آی دی نیز برای آن تعیین کنید (اگر قبلا استفاده نشده باشد پیام سبز رنگ نمایش داده میشود)؛ در غیر اینصورت و با انتخاب کانال خصوصی یک لینک توسط تلگرام تولید میشود که عملا مسیر دسترسی مخاطبان شما به کانال تلگرام ایجاد شده خواهد بود.

  تا همین جا کانال شما در تلگرام ایجاد شده است، در ادامه میتوانید از لیست دوستان خود تا ۲۰۰ نفر را به این کانال دعوت نمایید و بدون پرسش از آنها به کانال شما اضافه خواهند شد، البته تمامی کاربران اجازه دارند هر زمان که خواستند کانال شما را ترک کنند. برای اضافه کردن هر فرد تنها کافیست بر روی نام او کلیک کنید تا به لیست مهمانان اضافه گردد.

  آموزش ساخت کانال تلگرام

  دعوت دوستان به کانال تلگرام

  با فشردن دکمه Invite آخرین مرحله نیز به پایان رسیده و کانال شما علاوه بر ایجاد، به لیست دوستان شما افزوده خواهد شد، هر مطلبی که شما به کانال خود ارسال کنید به تمامی اعضای کانال ارسال خواهد شد. با کلیک بر روی نام کانال خود و علاومت فلش در کنار آن میتوانید به بخش تنظیمات کانال وارد شوید که مطابق تصویر زیر خواهد بود.

  آموزش ساخت کانال تلگرام

  کانال تلگرام

  در این صفحه ۶ بخش بسیار مهم وجود دارد که هریک را در ساخت کانال تلگرام مورد استفاده شما می باشند، توضیحات آنها به شرح زیر است:

  راه اندازی و ساخت یک کانال تلگرام بسیار ساده بوده و در زمان کوتاهی انجام میشود ولی نگهداری، بروزرسانی و جذب مخاطب امری زمانبر و دشوار است، قبل از ایجاد یک کانال جدید به محتوای ارائه شده در آن و مخاطبین مورد نظر خود فکر کنید. توجه داشته باشید که بهترین راه برای معرفی کانال شما ارائه مطالب مفید و جذاب است زیرا با انتشار این مطالب توسط کاربران نام و آدرس شما نیز با آن منتشر شده و در دسترس دیگران قرار خواهد گرفت.

  آموزش ساخت کانال تلگرام

  در صورت وجود هر گونه سوال در مراحل ساخت کانال تلگرام میتوانید در بخش نظرات همین مقاله سوالات خود را مطرح نمایید.

  منبع مطلب : behtarinideh.com

  مدیر محترم سایت behtarinideh.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 9 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید