در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  چگونه یک شب رویایی برای شوهرم بسازم

  1 بازدید

  چگونه یک شب رویایی برای شوهرم بسازم را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  روش های دیوانه کردن مردان در سکس و رابطه جنسی

  روش های دیوانه کردن مردان در سکس و رابطه جنسی

  به گزارش سایت خبری ساعد نیوز و به نقل از تاپ ناز، اگر به خواسته مردان و نیازهای آنها در رابطه جنسی توجه کنید، سکس شما بسیار با لذت خواهد بود و همین باعث صمیمت بیشتر شما می شود و پایه های زندگی زناشویی را محکم نگه می دارد.

  بر خلاف آنچه که گفته می شود، آقایان در هر لحظه آمادگی سکس را ندارند و باید تحریک شوند. اگر چه همیشه شفافیت و صحبت کردن با همسر در مورد خواسته های جنسی خوب و کمک کننده می باشد، ولی این کار عملا از آنچه که شما فکر می کنید سخت تر می باشد. پس شاید بهتر باشد برای ساختن یک شب رویایی و یک رابطه جنسی خوب در کنار همسرتان کمی در رابطه با خواسته مردها در سکس بیشتر بدانید. در این مطلب نکاتی را گردآوری کرده ایم که به شما کمک می کند مرد خود را بهتر بشناسید.

  خواسته و نیازهای مردان در رابطه جنسی

  پوزیشن های مختلف

  اگر شما و همسرتان از پوزیشن های تکراری و کلاسیک (مرد روی زن) استفاده می کنید، پس بهتر است دیگر پوزیشن ها را هم امتحان کنید و در حالت های خود تنوع بدهید تا لذت بیشتری ببرید. نیازی نیست که خودتان را زحمت بدهید و کاری را کنید که دوست ندارید ولی اگر نظر شما هم به انجام دادن رابطه جنسی ناگهان در ااق پذیرایی است پس این کار را انجام دهید.

  راهنمایی کنید

  یک خواسته مردها در رابطه جنسی این است که همسرشان به رابطه جنسی مانند یک پروژه گروهی نگاه کند و هر دو در آن برای گرفتن نمره ا ی عالی (در اینجا همان ارگاسم) سرمایه گذاری کنند. بنابراین زمانی که هم گروهی شما دست به کار می شود برای رسیدن به این نمره عالی به او کمک کنید. مدیریت را به عهده بگیرید و او را راهنمایی کنید که دستش را کجا بگذارد، چه بکند و چگونه شما را به ارگاسم برساند. این کار می تواند در شب های آتی نیز به هر دوی شما بسیار کمک کند.

  مرد دلش می خواهد ببیند

  مرد به همان اندازه که رابطه جنسی برایش لذت بخش دلش می خواهد سکس و بدن شما را ببیند. پس در هنگام آمیزش تا جایی که ممکن است به حس بینایی همسرتان کمک کنید. مثلا می توانید در مثابل یک آینه نزدیکی کنید. در این صورت می توانید خودتان را در هنگام انجام کارها ببینید و این می تواند برای شما بسیار جذاب باشد.

  فانتزی جنسی

  آقایان ممکن است فانتزی های جنسی زیادی داشته باشند و آن را با شما به اشترام بگذارند. آنها ترحیح می دهند که شما پیشقدم شوید. در ابتده به یکدیگر قول دهید که قضاوت نمی کنید و سپس می توانید هر کدام سناریویی بنویسید و در یک جعبه بیندازید. حالا هر بار می توانید به صورت تصادفی یکی را بردارید و شروع کنید. در صورتی که هر دوی شما با صحبت کردن در مورد فانتزی ها راحت هستید. می توانید به سادگی در این مورد مذاکره کنید.

  صدای سکسی را دوست دارند

  خیلی از مردان با شنیدن صدای شما در موقع نزدیکی خیلی تحریک می شوند. پس اگ شما هم حس می کنید که نیاز دارید جیغ بکشید، پس نیاز نیست خودتان را کنترل کنید. با این کار، علاوه بر تحریک همسر به او کمک خواهید کرد که بداند شما از چه کاری لذت می برید. همانطور که گفتیم مردان از به ارگاسم رساندن همسر خود لذت می برند، پس با این کار می توانید با یک تیر دو نشان بزنید.

  تنوع به خرج دهید

  اشتیاق خود را نسبت به رابطه جنسی با همسرتان نشان دهید. ایجاد تنوع و تمایل به امتحان کردن کار های جدید به همسرتان نشان می دهد که شما هم به اندازه او می خواهید که شبی رویایی را بگذرانید. تنوع شامل ایجاد تغییر در سرعت، فشار یا پوزیشن است.

  مردان گاهی نمی خواهند هیچ کاری انجام دهند

  در طول آمیزش معمولا بیشتر فعالیت بدنی به عهده مردان است، اما گاهی به استراحت نیاز دارند. بنابراین خوب است که گاهی شما او را روی تخت بیاندازید و اگر علاقه مند هستید با رابطه جنسی دهانی به او خوشامد بگویید و بعد پوزیشن هایی را امتحان کنید که خود شما حرکت و سرعت را کنترل می کنید.

  عشق بازی کنید

  بله آمیزش خوب است، اما کمی عشق بازی قبل از رفتن به اصل مطلب باعث ایجاد صمیمیتی عمیق میان شما و همسرتان می شود. متخصصان می گویند اگرچه همسر شما شروع کننده چنین رابطه ای نباشد، اما ادامه دهنده خواهد بود. مردان از عشق ورزیدن، عشق گرفتن و درست مانند زنان از تجربه یک رابطه جنسی آرام و عمیق لذت می برند.

  شروع کننده باشید

  یکی از شایعترین شکایات مردان این است که همیشه آن ها باید شروع کننده رابطه جنسی باشند. مردان هم مثل شما دوست دارند بدانند که خواستنی هستند و شما به آن ها جذب شده اید. شروع کردن رابطه جنسی به شوهر شما این پیغام را می دهد که او را می خواهید. اینگونه علاوه با افزایش اعتماد به نفس او، کمک خواهید کرد با آرامش خاطر بیشتر از هم آغوشی با شما لذت ببرد.

  فعالانه مشارکت کنید

  یکی از خواسته های مردان در رابطه جنسی این است که شما نیز در تختخواب فعال باشید. مشارکت کردن بدان معناست که نیاز های او را مثل خودتان ببینید، حرکت کنید و عضلات واژن خود را شل کنید. همچنین می توانید با دستانتان بازو های او را فشار دهید، بدن همسرتان را به سمت خودتان بکشید، یا با لب هایتان تن او را نوازش کنید. همه این کار ها به معنای عشق و علاقه شما نسبت به همسرتان خواهد بود.

  ارگاسم و اوج لذت جنسی شما مهم است

  همانقدر که مردان به فکر خودشان هستند، برای رساندن شما به ارگاسم هم تلاش می کنند. دادن لذت جنسی به یک زن خود به تنهایی برای یک مرد و احساس مردانگی اش ارضا کننده می باشد. به همسر خود اجازه دهید که شما را ارضا کند. نیازها و حساسیت های خود را به او بگویید تا در این مسیر به او کمک کرده باشید.

  مرد نوازش می خواهد

  در سکس تمام توجه خود را صرف رسیدگی به آلت تناسلی مرد می کنید در حالیکه مردان نقاط حساس زیادی در بدن خود دارند. نقاط زیادی در بدن یک مرد وجود دارد که نسبت به لمس شدن حساس هستند و به مرد لذت می دهند برای مثال به قسمت داخلی ران و صورت می توان اشاره کرد. علاوه بر اینها بیضه و فاصله میان مقعد و بیضه ها هم به دلیل اینکه انتهاب اعصاب در آنجا قرار دارد و نوازش آن قسمت ها با دست بسیار تحریک کننده می باشد.

  اشتباهات خانمها در هنگام رابطه جنسی

  اما اگر می خواهید که رابطه جنسی شما واقعا دگرگون شود و همیشه رویایی باشد، پس باید این اشتباهات زنانه را در موقع سکس انجام ندهید.

  اشتباه شماره ۱: منتظر می مانید تا سرحال شوید و آمادگی رابطه جنسی را داشته باشید.

  اگر شما رابطه جنسی را به تعویق بیندازید تا زمانی که مغز و بدن شما برای شروع آن آماده شود، احتمالا در اغلب مواقع سرحال نخواهید شد. دلیلش این است که بسیاری از زنان تا زمانی که وارد عمل نشوند، احساس تمایل به رابطه جنسی نمیکنند.

  دکتر اسکات هالتزمن میگوید: “تحقیقات نشان می دهند که عشقبازی، و حتی فقط لمس کردن، باعث میشود بدن شما ارسال پیام به مغز را برای فعال شدن میل جنسی، تسریع بخشد”.

  حتی اگر احساس میکنید برای برقراری ارتباط جنسی آماده نیستید، این بدان معنا نیست که تحریک نمیشوید. دکتر مادلین کاستلانوس میگوید: “حتی زنان جوان تر ممکن است دریابند که واژن آنها به اندازه ای که دوست دارند لیز نمیشود. اگر این مشکل برای شما پیش می آید، سعی کنید در طول عشقبازی، از پمادهای موضعی که بدین منظور طراحی شده اند، استفاده کنید”.

  اشتباه شماره ۲: لذت همسر خود را در اولویت قرار می دهید.

  رابطه جنسی زمان خودخواه بودن است. صرف تمام انرژی خود برای لذت بردن همسرتان موجب نمیشود شما بهتر عشق خود را ابراز کنید. این کار موجب میشود شما کمتر ارضا شوید، و این مسئله می تواند به ضرر هر دوی شما باشد.

  کاستلانوس میگوید،”به لحاظ بیولوژیکی، زنان نیازهای دیگران را در اولویت قرار میدهند. اما این غریزه می تواند عامل مخرب زندگی جنسی آنها باشد.”

  راه حل: سرعت رابطه را کمتر کنید.”زنان دیرتر از مردان به اوج لذت جنسی میرسند، و اغلب حتی دیرتر تحریک میشوند. کاستلانوس میگوید، “این مسئله مشکلی ایجاد نمیکند. احساس گناه نکنید. لذت شما شریک زندگیتان را سرحال می آورد.” به همان اندازه مهم است که با خودتان و شریک زندگیتان در مورد آنچه در شما تاثیر دارد، صادق باشید. پوزیشن خاصی را دوست ندارید؟ با همسرتان صحبت کنید. برای داشتن رابطه جنسی در ساعت ۱۰:۰۰ شب، خیلی خسته هستید؟ در عوض برای رابطه جنسی قبل از ظهر برنامه ریزی کنید.

  اشتباه شماره ۳: فکر می کنید همسرتان باید همیشه برای رابطه جنسی آماده باشد.

  اگر همسرتان تمایلی به داشتن رابطه جنسی ندارد، و یا نمی تواند نعوظ داشته باشد، به این معنا نیست که او به شما علاقه ندارد و یا زن دیگری را می خواهد.

  هالتزمن میگوید، “استرس، خستگی و افسردگی، به همان شیوه ای که می توانند میل جنسی یک زن را تحت تاثیر قرار دهند، می توانند میل جنسی یک مرد را نیز کاهش دهند. مردان پس از به اوج رسیدن میل جنسی “دوره ریکاوری” دارند، و این زمان معمولا با بالا رفتن سن طولانی تر میشود.”

  اشتباه شماره ۴: اجازه میدهید تصویر بدنتان بین شما و رابطه جنسی خوب بایستد.

  آیا می خواهید دلیل خوب دیگری برای عشق ورزیدن به خودتان آن طور که هستید، داشته باشید؟ این کار زندگی عشقی شما را بهبود می بخشد. تحقیقات نشان می دهند زنانی که تصویر قوی از خود دارند رابطه جنسی بیشتری دارند، و هنگامی که در برابر همسر خود برهنه هستند بیشتر احساس راحتی میکنند، و حتی نسبت به کسانی که در مورد خود احساس خوبی ندارند، ارگاسم بیشتری دارند.

  هالتزمن میگوید، حقیقت این است که “اکثریت مردان کشش پرشوری نسبت به همسران خود دارند، و برای داشتن رابطه جنسی با آنها مشتاق هستند”. “مردان نگران این مسائل نیستند که همسر آنها چه پوشیده است، دوش گرفته است یا نه، و یا وزن ایده آل دارد یا نه.”

  اگر نیاز به تقویت روحیه دارید، خودتان را تحقیر و سرکوب نکنید، منتظر نمانید تا همسرتان با یک تعریف شما را خوشحال کند. در عوض، سوالات مثبت بپرسید، مثلا “آیا فکر می کنی امشب از داشتن رابطه جنسی با من لذت می بری؟” یا ” فکر میکنی سکسی ترین قسمت بدن من کجاست؟”

  اشتباه شماره ۵ : از تخیلات و تصورات خود استفاده نمی کنید.

  کاستلانوس میگوید، زوج هایی که به طور منظم رابطه جنسی دارند شادتر هستند و بیشتر احتمال دارد با یکدیگر بمانند. برای حفظ جرقه برای رابطه جنسی (و حفظ پیوند قوی)، اگر مدتی طولانی است که با یکدیگر هستید، نیاز به “خیال بافی” دارید. توهمات باعث تحریک شما میشوند، و اجازه می دهند تا برخورد جنسی ارضا کننده ای با همسر خود داشته باشید. این کار بُردی دو طرفه است.

  با انجام دادن این مراحل شما تما بهترین رابطه جنسی را خواهید داشت و هیچ وقت از لذت با همسرتان سیر نمی شوید.

  منبع مطلب : saednews.com

  مدیر محترم سایت saednews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  چگونه جذابیت جنسی ام را افزایش دهم؟ | راههای افزایش جذابیت برای شوهر

  چگونه جذابیت جنسی ام را افزایش دهم؟ | راههای افزایش جذابیت برای شوهر

  میخواهم ملکه باشم ، چجوری زن جذابی باشم ؟

  همانطور که واقف هستید ، موضوع جذابیت جنسی از دیرباز ، در طول تاریخ تا کنون در تمام فرهنگ ها و ملل مختلف ، مساله مهم و پر رنگی به شمار می رود. با توجه به اهمیت این موضوع ، غیر طبیعی نیست که بسیاری از زنان در صدد افزایش این مولفه در روابط زناشویی و عاشقانه خود برآیند.

  جذابیت جنسی مؤلفه ‌ای بسیار مهم در سلامت زندگی جنسی و مشترک است ، بنابراین نباید نسبت به آن بی ‌تفاوت باشیم. گاهی نداشتن ‌اعتماد به نفس یا تصویر بدنی منفی شخص شما باعث می ‌شود این عامل منجر به تحقیر درونی و انتقال آن به همسر تان شود و او نیز در مورد شما این گونه تصور کند که فاقد جذابیت جنسی هستید. در این رابطه می توانید مطلب زیر را مطالعه فرمایید:

  در هر صورت این موضوع درونی باشد یا برگرفته از نظر همسر تان ، توصیه می ‌کنیم ریشه مشکل را در خود جست ‌و‌ جو کنید و راهکار مناسبی برای آن بیابید.

  با این حال ، طی تحقیقات به عمل آمده و نظرسنجی از زوج های متعدد ، مشخص شده است که گذشته از سایر عوامل جذابیت زن برای مرد مانند زیبایی صورت ، یکی از بزرگ ترین معیار های جذابیت زنان و زیبایی برای شوهر های شان نداشتن موی زائد چه در روابط زناشویی و چه در زندگی روزمره است. بسیاری از مردان موی زائد در زنان خود را چندش آور و ناخوشایند تلقی کرده و اذعان داشته اند گاهی علیرغم میل شدید جنسی از برقراری یا ادامه رابطه زناشویی تنها به دلیل موهای زائد همسرشان ممانعت ورزیده اند.

  از آنجایی که اهمیت جذابیت جنسی در استحکام بنیان خانواده و افزایش اعتماد به نفس زنان بسیار بالا است ، تصمیم گرفتیم این مطلب تهران اسکین را به آگاهی رسانی در مورد راههای افزایش جذابیت برای شوهر اختصاص داده ایم. پس چنانچه شما نیز به دنبال راه های افزایش اعتماد به نفس در خود از این طریق هستید و مایلید بدانید چگونه زندگی مشترک موفقی داشته باشید ، چگونه ظاهری جذاب داشته باشید ، چگونه معشوقه ی خوبی باشید یا چگونه پیش شوهر عزیز باشید ، این مطلب را تا پایان مطالعه کنید.

  چگونه قلب شوهر خود را تسخیر کنیم | مهمترین راه افزایش جذابیت جنسی و زیبایی برای شوهر

  بنابراین به جرات می توان گفت یکی از راههای جذاب بودن یک زن یا به بیان دیگر سیاست های زنانه در روابط زناشویی ، عاری بودن از هر گونه موی زائد است. اما به هر حال منکر این مساله نیز نمی توان شد که اصلاح های مکرر و روزانه یک عمل خسته کننده و بی نتیجه است؛ چرا که پس از چند ساعت ، یا به طور خوش بینانه پس از یک روز این موهای زائد و آزار دهنده مجددا روی سطح پوست ظهور پیدا می کنند و دیگر خبری از نرمی و لطافت پس از اطلاح نیست!

   روش هایی همچون بند انداختن ، اپیلاسیون و الکترولیز نیز منسوخ شده اند و هر کدام نه تنها دائمی نیستند ، بلکه خطرات و عوارض خاص خود را نیز دارا می باشند. علاوه بر این، ایجاد جوش و لک و حساسیت ناشی از آنها را نباید فراموش کرد!

  خوشبختانه درست در همین جاست که تکنولوژی به فریاد ما زنان می رسد. از حدود یک دهه پیش، پیشرفت های تکنولوژی منجر به ایجاد دستگاه هایی شد که نه تنها سبب بروز این مشکلات و عوارض نشدند، بلکه یک راه حل بلند مدت در رفع موهای زائد محسوب می شدند؛ و آن چیزی نبود جز تکنولوژی لیزر موهای زائد.

  چگونه برای شوهرم دلبری کنم : با لیزر موهای زائد

  امروزه لیزر موهای زائد به یکی از سریع ترین روش های از بین بردن موهای زائد مبدل شده است. نقطه مثبت لیزر موهای زائد، کارایی و اثربخشی آن است. لیزر می تواند در هر نقطه از بدن، از جمله دست و پا که دارای موی زائد است، به کار گرفته شود. یکی دیگر از دلایل محبوبیت لیزر موهای زائد این است که سبب کاهش رشد دائمی موهای زائد می شود. با این حال، بسیار حائز اهمیت است که مصرف کنندگان درک مناسبی از کاهش رشد مو داشته باشند. این بدان معنا نیست که باقی عمر خود را 100% بدون موی زائد ادامه خواهید داد؛ بلکه به معنای کاهش 50 تا 95 درصدی است. ممکن است به مرور زمان، موهای زائد جدیدی ظهور کنند، اما اغلب نازک و کم پشت بوده و از بین بردن آنها بسیار آسان تر است. البته بعدا می توانید توسط درمان های هدف، این موهای زائد نازک و کم پشت را نیز از بین ببرید.

  ایده های زناشویی : لیزر موهای زائد دست و زیربغل

  این وضعیتی است که زنان بسیاری آنرا تجربه می کنند: در یک روز تعطیل به همراه عشق زندگی تان روی مبل لم داده اید و فیلم مورد علاقه تان را تماشا می کنید که ناگهان همسرتان با نوک انگشتانش ، پوست دست تان را لمس می کند و ناگهان شما به خودتان می آیید و می بینید روی دست تان پر از موهای زائد تیغ تیغی و خشن است که به دلیل نداشتن حوصله یا فراموشکاری آنها را در حمام شیو نکرده اید و زیر بغل تان نیز مثل چمن سبز است! اما دیگر بسیار دیر شده ، چرا که همسرتان دستش را کشیده و به تماشای فیلم ادامه می دهد و دیگر خبری از نوازش و معاشقه نیست…

   لیزر موهای دست ، این امکان را به شما می دهد که در هر مکان و هر زمانی لباس آستین کوتاه به تن کنید و با اعتماد به نفس کنار همسرتان بنشینید ، بی آنکه نگران موهای زائد خود باشید.

  اصلاح مکرر موهای دست سبب می شود، این ناحیه مستعد رویش موهای زیر پوستی، کیست و سوزش ناشی از تیغ شود. بهترین راه، لیزر موهای زائد است. در لیزر، ابتدا مو در ریشه زیر پوست از بین می رود و سپس به طور کامل کنده می شود. سپس، منافذ پوست بسته شده و تنها چیزی که باقی می ماند پوست صاف و بدون مو است. دیگر نیازی به اصلاح و اپیلاسیون نیست و هیچ موی زیر پوستی، سوزش ناشی از تیغ و جیک زدن مو پس از 5 ساعت اصلاح هم در کار نیست. لیزر موهای زائد دست و زیر بغل تنها چند دقیقه طول می کشد.

  آیا از وجود موهای تیره روی دست و بازوی خود ناراحتید؟ تراکم موهای زائد تیره روی دست و بازو موجب خجالت تان در روابط زناشویی شده است؟ با استفاده از لیزر به راحتی می توانید موهای دست خود را از بین ببرید. لیزر، بسیار مناسب افرادی است که دارای موهای ترمینال (موهای ضخیم و تیره) هستند. از بین بردن موهای زائد دست بسیار آسان، سریع و تقریبا بدون درد است.

  چگونه بهترین همسر برای شوهرم باشم : با لیزر بیکینی

  یکی از مهم ترین قسمت هایی از بدن زنان که همه مردان دوست دارند و برای شان جزء جذابیت جنسی زنان محسوب می شود ، ناحیه بیکینی است. هر چقدر این ناحیه تمیز تر ، لطیف تر و عاری از موی زائد باشد ، مردان بیشتر خوششان میاید. بنابراین یکی از اسرار و دانستنی های مهم زناشویی که هر خانمی باید بداند ، بدون مو نگه داشتن این ناحیه است.

  دیگر زمان داشتن پوست زمخت و تیغ تیغی در ناحیه بیکینی به سر آمده، در عوض، توسط تکنولوژی لیزر می توانید حتی به سخت ترین و دست نیافتنی نواحی بدن نیز دست یابید. دیگر لازم نیست موهای زیر پوستی و جیک زدن موهای ناحیه تناسلی خود را پس از ساعاتی اصلاح تحمل کنید. با لیزر بیکینی دیگر هیچ گاه این موهای زائد مزاحم را در بدن خود نخواهید دید و با اعتماد به نفسی که به شما می بخشد ، می توانید به بهبود روابط جنسی و زناشویی تان نیز کمک کنید.

  با لیزر بیکینی ، در هر زمان که از شما درخواست رابطه جنسی شود ، بی هیچ ترس و نگرانی ای به استقبال آن می روید و یک مقاربت دلچسب و به یاد ماندنی را تجربه می کنید و یک شب رویایی و عاشقانه برای خود و همسرتان می سازید.

  در لیزر بیکینی، با استفاده از نور متمرکز شده، فولیکول های مو (حفره های کوچک روی پوست که مو از آن ها می روید) تحت تاثیر قرار می گیرند. فولیکول مو، لیزری را که به رنگدانه ملانین مو جذب شده است را جذب می کند و فورا مو را تبخیر می کند.

  برخی از مراجعین اذعان می کنند احساسی که حین فرایند لیزر موهای زائد بیکینی دارند، مشابه کشیده شدن کش پول روی پوست یا سوزش آفتاب سوختگی است. مادامی که مو در اثر انرژی لیزر تبخیر می شود، بوی گوگرد مانندی از دود آن بر می خیزد.

  چگونه دلربایی کنم برای شوهرم : با لیزر موهای زائد پا

  احتمالا این سناریو نیز برای تان آشناست: در یک شب سرد زمستانی که خودتان را زیر پتو جمع کرده اید ، خرامان خرامان به آغوش گرم همسرتان می خزید. اما ناگهان موهای تیغ تیغی و خشن پای تان که همین دیروز اصلاح شان کرده بودید در پای او فرو می رود و موجب می شود شوهرتان خودش را عقب بکشد. کلی خجالت زده می شوید ، اما نه شما و نه او چیزی به روی هم نمی آورید و هر کدام به خواب می روید…

  شما نباید اجازه دهید موضوعی به این سادگی بر اعتماد به نفس شما خدشه وارد کند و شما را فاقد جذابیت جنسی از نگاه همسرتان کند. با لیزر موهای زائد پا به این مساله پایان دهید.

  متخصص پوست، یک پرتو نور با انرژی زیاد را روی پا متمرکز می کند. هر چه گستردگی موهای زائد پا بیشتر باشد، فرایند لیزر طولانی تر می شود. به طور کل، درمان لیزر پا حدود 1 ساعت یا بیشتر طول می کشد.

  در لیزر موهای زائد پا، با استفاده از نور متمرکز شده، فولیکول های مو (حفره های کوچک روی پوست که مو از آن ها می روید) تحت تاثیر قرار می گیرند. فولیکول مو، لیزری را که به رنگدانه ملانین مو جذب شده است را جذب می کند و فورا مو را تبخیر می کند.

  برخی از مراجعین اذعان می کنند احساسی که حین فرایند لیزر موهای زائد ناحیه بیکینی دارند، مشابه کشیده شدن کش پول روی پوست یا سوزش آفتاب سوختگی است. مادامی که مو در اثر انرژی لیزر تبخیر می شود، بوی گوگرد مانندی از دود آن برمی خیزد.

  در لیزر موهای زائد پا، ابتدا مو در ریشه زیر پوست از بین می رود و به طور کامل کنده می شود. سپس، منافذ پوست بسته شده و تنها چیزی که باقی می ماند پوستی صاف و بدون مو است. دیگر نیازی به اصلاح و اپیلاسیون نیست و هیچ موی زیر پوستی، سوزش ناشی از تیغ و جیک زدن مو پس از 5 ساعت اصلاح هم در کار نیست. علاوه بر این، در نهایت هزینه لیزر موهای زائد پا به طور چشمگیری به نسبت اپیلاسیون مقرون به صرفه تر خواهد بود.

  چه کسی فرآیند لیزر را انجام میدهد؟

  لیزر موهای زائد توسط متخصصان آموزش دیده در زمینه پوست و مو صورت می گیرد. همه پزشکان، از قبل بطور گسترده ای در زمینه استفاده از دستگاه های لیزر آموزش دیده اند و با انواع لیزر موهای زائد آشنایی دارند. علاوه بر این، پزشکانی که این کار را انجام می دهند، دارای مجوز پزشکی می باشند و تمامی کارکنان مرکز نیز آموزش دیده هستند.

  آیا لیزر موهای زائد واقعا موثر است؟

  پاسخ این سوال کاملا واضح و مبرهن است، بله. در طول درمان، نور لیزر توسط پوست جذب می شود و طی این فرایند، فولیکول های مو تخریب می شوند. اما تاثیر این فرایند، فوری نیست. با این حال، بسیاری از افراد شاهد نازک تر شدن موهای زائد خود پس از اولین جلسه هستند. هر قسمت از بدن به 4 الی 6 جلسه درمان نیاز دارد تا به طور کامل و دائمی موهای زائد از بین بروند. بنابراین، سعی کنید حین برنامه ریزی برای لیزر موهای زائد خود پیش از جشن عروسی، مدت زمان درمان را نیز در نظر بگیرید.

  ***

  بسیار خوب ، در اینجا به پایان مطلب رسیدیم. اگر چه ایده های جالب برای رابطه زناشویی تنها محدود به نداشتن موی زائد نمی شود و از آنجایی که در حوصله شما عزیزان نمی گنجید ، ما تنها به مهم ترین آن اشاره کردیم. روش های دیگری همچون مشورت با یک کارشناس حرفه ای در زمینه روانشناسی یا زوج درمانی نیز می توانند در تقویت اعتماد بنفس و افزایش جذابیت جنسی به شما کمک کنند.

  امیدواریم که از این مطلب بهره کافی ببرید. چنانچه درصدد انجام لیزر موهای زائد برآمده اید تا زندگی زناشویی و جذابیت جنسی خود را متحول سازید به شما مرکز زیبایی برکه را معرفی می کنیم. مفتخریم اعلام کنیم ما در این مرکز علیرغم لیزر موهای زائد ، تمامی خدمات زیبایی را به شما عزیزان با هزینه هایی به مراتب کمتر از سایر مراکز ارائه دهیم و برای شما زیبایی و اعتماد به نفس بی حد و مرزی به ارمغان آوریم. پس با ما در تماس باشید.

  تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

  منابع:

  idealimage

  bikini

  footvitals

  منبع مطلب : www.tehranskin.com

  مدیر محترم سایت www.tehranskin.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  چگونه در شب جمعه همسر خود را جذب کنیم؟ + ثواب رابطه جنسی

  چگونه در شب جمعه همسر خود را جذب کنیم؟ + ثواب رابطه جنسی

  چگونه همسرمان را در شب جمعه تحریک جنسی کنیم ؟

  در زیر به چند نکته ساده برای اینکه همسرتان را از نظر احساسی خلع‌سلاح کنید اشاره می‌کنید تا بتوانید افسار رابطه را همیشه در دستان خودتان نگه دارید!

  واجبات اعمال رابطه زناشویی در جمعه شب

  غسل کردن بعد از آمیزش تا قبل از خواندن نماز

  مستحبات اعمال رابطه زناشویی در شب جمعه

  توصیه های قرآنی اعمال رابطه زناشویی در جمعه

  زن افسونگر باشید

  با بازی کردن نقش زن افسونگر، مردتان را همیشه مشتاق نگه دارید. ابری از رمز و راز در اطراف خودتان ایجاد کنید. یک درجه مشخص از رمزآلودی و اسرارآمیزی باعث می‌شود مردتان بیشتر و بیشتر از شما طلب کند. غیرمنتظره بودن ابزاری بسیار قدرتمند برای مجذوب نگه داشتن شوهرتان است. هیچوقت همه خودتان را به او نشان ندهید. گاهی سرکش و دست‌نیافتنی و گاهی قابل‌انعطاف و تسلیم باشید، درعین حال معصوم و در عین حال شریر باشید. و با اینکار اشارات گیج‌گننده برای او بفرستید. ترکیبی از خصوصیات متضاد موجب جذاب شدن شخصیت شما می‌شود و این باعث می‌شود شوهرتان علاقه بیشتری به کشف شما پیدا کند.

  همیشه خوب و مهربان نباشید

  وقتی بیش از حد مهربان و مطیع باشید، شاید آخر روز از خودتان احساس رضایت کنید اما واقعیت این است که وقتی خوبی و مهربانی بیش از اندازه شود، ممکن است قدرت فریبندگی خود را از دست بدهید و دل او را بزنید. ممکن هم هست فکر کند تظاهر می‌کنید. علاوه‌براین، ندرتاً پیش می‌آید که خوبی محض کسی را جذب کند. گاهی باید اجازه دهید سایه‌هایی تیره در شخصیت شما ببیند. گاهی خشن و بیرحم شوید.

  جاذبه جنسی خود را تا بالاترین حد به نمایش بگذارید

  جذابیت ظاهری برای مردها بی اندازه مهم است. بااینکه زن‌ها از مغزشان عاشق می‌شوند، مردها با چشمشان عاشق می‌شوند. باید تا می‌توانید جذابیت جنسی خود را بالا نگه دارید. نباید به هیچ عنوان بعد از ازدواج از خودتان غافل شوید. به خودتان برسید، آرایش کنید و خودتان را از نظر جسمی و فکری متناسب و پرانرژی نگه دارید.

  عطر زنان یکی از مهمترین عوامل تحریک مردان است. از لباس‌ها، کفش‌ها و آرایشی استفاده کنید که هم با سلیقه و شخصیت شما جور باشد هم همسرتان. اما، دقت کنید که نباید بیش از اندازه آرایش کنید. مردها صورت‌های طبیعی را دوست دارند. تلاش‌هایی که در چند ماه اول رابطه برای جلب نظر او به کار می‌گرفتید را یادتان هست؟ باید به همان منوال پیش بروید.

  همه این تلاش‌ها باعث بالا رفتن اعتمادبه‌نفستان هم می‌شود. علاوه‌براین، همه ما موجوداتی اجتماعی هستیم و شدیداً تحت‌تاثیر سلیقه‌ها و خواسته‌های هم‌نوعان خود قرار می‌گیریم. زنانی که از نظر ظاهری جذاب، بااعتمادبه‌نفس و مطبوع هستند، برای مردان اطراف خود جذابیت زیادی دارند. این تلاش‌ها، جدا از اینکه اعتمادبه‌نفس شما را بالا می‌برد، باعث می‌شود شوهرتان قبل از اینکه بخواهد از زیبایی زنی دیگر تعریف کند، به شما فکر کند. دقت کنید که باید طوری لباس بپوشید و ظاهر شوید که فقط توجه او را به خودتان جلب کنید نه مردان دیگر را.

  با بازی کردن نقش زن افسونگر، مردتان را همیشه مشتاق نگه دارید

  نیازهای احساسی و عقلانی او را فراموش نکنید

  در تلاش برای جلب نظر و توجه ظاهری او، توجه به نیازهای احساسی و منطقی او را فراموش نکنید. رنگ‌ها، فیلم‌ها، کتاب‌ها و غذاهای موردعلاقه‌اش باید همیشه در دسترس او باشند. با هدیه دادن چیزهایی که دوست دارد او را غافلگیر کنید. دستورالعمل غذای موردعلاقه‌اش را پیدا کرده و برایش درست کنید و وقتی از سر کار برگشت او را مبهوت کنید. فکرش را بخوانید و خودتان را وارد روح و روانش کنید. خودتان را با علایق و روحیات او تطبیق دهید. ما بعنوان انسان بااینکه تظاهر به فروتنی می‌کنیم اما همه ما موجوداتی خودخواه هستیم. تا می‌توانید او را ناز و نوازش کنید و کاری کنید که به شما وابسته شود. وقتی توانستید وارد روح و روانش شوید، می‌توانید خلع‌سلاحش کنید طوریکه دیگر هیچوقت نتواند از شما روی برگرداند.

  بااینکه به اشتباه بنظر می‌‌رسد مردان در رابطه فقط به رابطه‌جنسی اهمیت می‌دهند اما یکی از مهمترین مسائل برای آنها حفظ احترام است. کاری کنید که نه فقط از کلام شما بلکه از اعمالتان هم حس احترام شما به خود را درک کند.

  اعتمادبه‌نفس او را تقویت کنید

  مردان برخلاف ظاهرشان مثل کودکانی می‌مانند که نیازمند تحسین ومحبت هستند. با ارزش دادن به تصویری که از خود دارند، اعتمادبه‌نفسشان را تقویت کنید. این باعث می شود رازهای دلش را با شما بگوید. مستقیم یا غیرمستقیم چیزهایی که در او دوست دارید را به زبان بیاورید. اگر روزی یک بار به او بگویید که دوستش دارید احساسی فوق‌العاده به او خواهید داد.

  او را در همه تلاش‌هایش تشویق کنید و بگویید که به او ایمان دارید. حتی اگر مرتکب اشتباهی شد، به جای اینکه آن را به رویش بیاورید، برایش آرزو کنید که دفعه بعدی موفق شود. برای اینکه تلاش می‌کند تحسینش کنید. اگر خواست عصبانیتش را سر شما خالی کند، بگذارید اینکار را بکند. به او نشان دهید که روی شما سلطه و قدرت دارد، این باعث می‌شود احساس امنیت و آرامش کند. کاری کنید که احساس کند همیشه پشتش هستید. حتی اگر اختلاف عمده‌ای با هم داشتید، هیچوقت از کلمات خشونت‌آمیز استفاده نکنید زیرا رابطه‌تان را تخریب خواهد کرد.

  در رختخواب نسبت به او حساس باشید. مردها درمورد رابطه‌جنسی حساسیت فوق‌العاده‌ای دارند. اینکه احساس کنند که نمی‌توانند شریک‌جنسیشان را ارضا کنند واقعاً برایشان ناامیدکننده است. عملکرد او را تحسین کنید و به او بگویید در رابطه‌جنسیتان احساس فوق‌العاده‌ای به شما می‌دهد. این روحیه او را تقویت کرده و باعث می‌شود هربار بهتر باشد.

  بگذارید آزمایش کند

  برای اغوا کردن او لباس‌زیرها و لباس‌خوابهای تحریک‌آمیز بخرید و خواهید دید که توان مقاومت دربرابر شما را نخواهد داشت. اگر خواست چیزی را آزمایش کند، بگذارید بکند. اگر از چیزی خوشتان نیامد، با اشاراتی ظریف آن را به او بفهمانید و ضمن تحسین سایر عملکردهای او، به او بگویید که چطور می‌تواند آن حرکتش را بهتر کند.

  داوطلب باشید

  نباید انتظار داشته باشید که همیشه او برای نزدیکی داوطلب باشد. هیچ اشکالی ندارد که گاهی شما پا پیش بگذارید. این باعث می شود تصور کند او را می‌خواهید. اما به خاطر داشته باشید که در اشتیاق خود در رختخواب اغراق نکنید. شور و اشتیاق بیش از اندازه هم برای آنها جذاب نیست. طبیعی رفتار کنید.مردها با گذشت زمان در رابطه تکامل می‌یابند. با درک و صبر با آنها رفتار کنید و در همه جهات با آنها همکاری کنید و مطمئن باشید که پاداش آن را دریافت خواهید کرد.

  منبع مطلب : www.delgarm.com

  مدیر محترم سایت www.delgarm.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  فاطمه 12 روز قبل
  0

  واقعا متن هاتون عالیه

  مهدی 3 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید