توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  چیکار کنم باسنم بزرگ بشه نی نی سایت

  1 بازدید

  چیکار کنم باسنم بزرگ بشه نی نی سایت را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  چی بخورم فقط باسنم بزرگ بشه؟؟!

  چی بخورم فقط باسنم بزرگ بشه؟؟!

  مامان گریان جان,ناراحت نباش. بله راه حل خوراکی هست ،خدا رو شکر بدون ورزش و هزینه پروتز میتونی سینه و باس ن رو حجم بدی

  که این ترکیب گیاهی معجزه میکنه

  مگه اینایی کا تو اینستا عکس میزارن همه پروتز کردن؟؟

  میتونی به ایدی تلگرامم پیام بدی

  [email protected]

  منبع مطلب : www.ninisite.com

  مدیر محترم سایت www.ninisite.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  راهی برای بزرگ شدن باسن

  راهی برای بزرگ شدن باسن

  با سلام؛

  وزن، قدتون رو نفرمودید


  با افزایش وزن به خصوص در بانوان، افزایش بافت چربی در ناحیه لگن و باسن اتفاق می افته . بنابراین در صورتی که وزنتون رو بالا ببرید قطعاً افزایش طول باسن اتفاق میفته. برخی از حرکات ورزشی  مثل اسکات و برخی حرکات با توپ می تونه منجر به تقویت عظلات باسن و خوش فرمی اونها بشه.


  با احترام؛

  منبع مطلب : www.ninisite.com

  مدیر محترم سایت www.ninisite.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  میخوام سینه و باسنم بزرگ شه.میگن روغن زالو خوبه

  میخوام سینه و باسنم بزرگ شه.میگن روغن زالو خوبه

  روغن زالو به دلیل دارا بودن مواد مغذی و معدنی تقویت کننده و همچنین میزان بالای ویتامینE موجود در روغن که از طریق پوست به راحتی جذب سلول های بدن و سلول های اپیتلیال میگردد از ارزش بسیار بالایی برخوردار میباشد.

  زالو از لحاظ درمان بیماریها بسیار موثر است . از کاربردهای دیگر زالو می توان به استخراج بزاق زالو (زالوی طبی هیرودو اورینتالیس ) که حاوی آنزیم هیرودین و آنزیمهای دیگر می باشد و همچنین برای ساخت دارو و کرمهای آرایشی و بهداشتی و استخراج عصاره زالو جهت تولید روغن زالو اشاره کرد .
  علاوه بر انزیمهای باکتری آئروموناس غدد بزاقی و چینه دان در زالوهای طبی چندین ماده ی شیمیایی تولید می کنند که برای حیات زالوها ضروری ست .
  این مواد عبارتند از : داروی بیهوش کننده ، عوامل محرک ، گشاد کننده ی عروق ، مواد ضد انعقاد و انتی بیوتیک ها .

  زالو درمانی چیست؟

  زالو درمانی که البته در کشورهای اروپایی بانام لیچ تراپی leach thrapy معروف هست بسیار از اهمیت درمانی بالایی برخوردار شده تا جایی که در داروخانه های آلمان به طور رایج در بسته بندی های شکیل ده تایی به عموم مردم مانند دیگر موارد فروخته میشودو جالبه که بدونید که در اروپا به زالو لقب جراحان کوچک و در آمریکا عنوان ابر جراح رو داده اند چرا که این موجود های کوچک کاری رو که یک جراح زبر دست انجام میده البته با کلی عوارض جسمی و روحی که در پی جراحی ها برای بیماران همراه می آورد رو بدون هیچ عوارض جانبی و با هزینه غیر قابل قیاس با هزینه های کلان جراحی های امروزی به نحو احسن انجام میدهد؛ البته هدف از انداختن زالو روی بدن انسان تزریق بزاق آن است نه مکیدن خون انسان .بعبارتی دمیدن زالو مهم تر از مکیدن آن می باشد.لازم به ذکر است که بیش از ۲۰ نوع آنزیم موثر من جمله هپارین ؛ هیالورونیداز؛ پپتیداز؛ آمیلاز؛ هیرودین؛ و…..توسط دانشمندان در آزمایشگاه های تشخیص طبی از بزاق زالو تشخیص و افتراق داده شده است و نیز قابل ذکر است عزیزانم بدانند که ما در طبیعت بیش از دهها گونه زالو داریم و هر زالویی قابل انداختن روی بدنمان نیست زالو های اصلاح شده که بانام سبز خط طلا که در کناره های بدن زالو و زیر شکم ان خطهای طلایی رنگ زیبایی دارد دارای بزاق مخصوص بوده و موثر در درمان حتی ما زالوی سیاه و قرمز آجری و زالوهای مو دار روی ناحیه پشت زالو داریم که هرسه این گونه از زالوها سمی و خطرناک میباشند زالوهای مناطق آب شور بسیار بی کیفیت میباشند زالو در آب شیرین زیست می کند بخاطر همین هم خواهشا استدعا میشود که همیشه این مورد درمانی رو در مراکز معتبر انجام دهید تا از زالوهای کارآمد در مسیر درمانتان استفاده شود

  منبع مطلب : www.ninisite.com

  مدیر محترم سایت www.ninisite.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  Rana : چکار کنم باسنم بزرگ بشه با ورزش

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ابی 5 ماه قبل
  1

  اینا همش الکیه هیچ راهی برای بزرگ کردن باسن به غیر از پروتز نیست

  Rana 5 ماه قبل
  5

  چکار کنم باسنم بزرگ بشه

  با ورزش

  Rana 5 ماه قبل
  0

  میشه بنویسن

  جوونی 1 سال قبل
  1

  برا ی پسر دارسدن چکار کنم چی خوبه من بچه اوام دختر ه و همین طور درمورد ترک شکم یکی کمک کنه

  0
  نگین 9 ماه قبل

  برای پسر دارشدن چیز های گرم بخور بدشم وقطی حامله میشی شکم تو نخارون باعث ترک میشه

  برای ارسال نظر کلیک کنید