توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  کد های مخفی ایرانسل برای مکالمه رایگان

  1 بازدید

  کد های مخفی ایرانسل برای مکالمه رایگان را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  کد های مخفی ایرانسل

  ترفند ها و کدهای دستوری سیم کارت ایرانسل

  ترفند ها و کدهای دستوری سیم کارت ایرانسل

  اپراتورهای مختلف برای سریع تر شدن دسترسی کاربران به خدمات سیم کارت، کدها و دستوراتی را طراحی کرده اند که شما با شماره گیری این کد ها میتوانید خیلی سریع درخواست خود را به اپراتور بازگو کنید.

  در این مطلب تمامی این کدها را برای سیم کارت های ایرانسل بازگو خواهیم کرد.

  اعتباری:

  دائمی:


  تمامی کد ها با * آغاز شده و با # خاتمه میابد.

  کد ها را در قسمت شماره گیر تلفن همراه وارد کرده و کلید تماس را فشار دهید.

  کدهای دستوری جهت اتصال به دروازه بانک جهت خرید شارژ:

  ترفند ها و کدهای دستوری سیم کارت ایرانسل

  مشاهده شماره موبایل خودتان:

  اگر یک سیم کارت ایرانسل دارید که شماره آن را نمیدانید، این کد را وارد کنید و دکمه تماس را بزنید:

  *123*1#


  و یا عدد 88 را شماره گیری کنید.

  همچنین با شماره گیری *733* و درخواست خرید شارژ می توانید شماره خودتان را ببینید.

  منبع مطلب : www.sarzamindownload.com

  مدیر محترم سایت www.sarzamindownload.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ترفند شارژ رایگان ایرانسل

  تخفیف پله ای”: برای مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری
  با استفاده از این طرح تعرفه جدید، شما مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری ایرانسل می توانید در هر ماه که می دانید میزان مکالماتتان افزایش خواهد داشت، با انتخاب تعرفه تخفیف پله ای، در آن ماه از نرخهای تخفیفی برای مکالمات خود استفاده کنید.
  بنابراین، با افزایش کارکرد خط در دوره های ماهانه و یا صورتحساب، ایرانسل هزینه مکالمات شما را مطابق جدول زیر، با نرخ تخفیفی ویژه محاسبه خواهد نمود.

  نحوه انتخاب طرح “تخفیف پله ای”:
  برای استفاده از این طرح، کافیست با شماره گیری کد مربوطه از خط ایرانسل، طرح تخفیفی را برای حساب خود فعال کنید. پس از انتخاب طرح “تخفیف پله ای”، هزینه مکالمات شما، پس از رسیدن به دقایق مشخص شده در جدول، مطابق طرح انتخاب شده در هر ماه یا دوره صورتحساب با نرخ تخفیفی ویژه محاسبه می شود.

  تـوجـه: انتخاب طرح “تخفیف پله ای” برای اولین بار در هر ماه رایـگـان است و پس از فعال سازی، شما می توانید درصورت تمایل تا پایان جشنواره (30 آذرماه) در آن بمانید و یا هر زمان که مایل باشید، یکی از طرحهای دیگر را فعال کنید.

  نحوه فعال سازی از طریق تلفن گویای خط ایرانسل
   نحوه فعال سازی از طریق کد دستوری
   نرخ تخفیفی
   میزان کارکرد خط (بر حسب دقیقه)
   نوع طرح تخفیف پله ای
   نوع سیم کارت
   
  شماره گیری 140 و بعد 7 و بعد 3 و سپس 1 و در نهایت مجدداً 1 برای تایید
   # 1 * 3 * 7 * 140 *
   مطابق نرخ معمول
   کمتر از 150 دقیقه
   طرح تخفیف پله ای ماهانه
   سیم کارت اعـتبـاری
   
  590
   بین خطوط ایرانسل
   از 150 تا 300 دقیقه
   
  810
   سایر خطوط
   
  535
   بین خطوط ایرانسل
   بیشتر از 300 دقیقه
   
  775
   سایر خطوط
   
  شماره گیری 130 و سپس 7 و بعد 6 و سپس 1 و بعد 6 و در نهایت مجدداً 1 برای تایید
   # 6 * 1 * 6 * 7 * 130 *
   مطابق نرخ معمول
   کمتر از 300 دقیقه
   طرح تخفیف پله ای دوره ای
   سیم کارت دائـمی
   
  474
   بین خطوط ایرانسل
   از 300 تا 600 دقیقه
   
  594
   سایر خطوط
   
  430
   بین خطوط ایرانسل
   بیشتر از 600 دقیقه
   
  564
   سایر خطوط
   

  • مبالغ مذکور در جدول فوق، بر حسب ریال/ دقیقه است.

  توجه: هزینه استفاده از سرویس اینترنت همراه (GPRS) و پیام کوتاه (SMS) در طرح تخفیف پله ای، مطابق با طرح پایه ثانیه ای محاسبه خواهد شد.

  تـوجه:
  به طور کلی، هر یک از مشترکین ایرانسل هر ماه مجاز به انجام یک بار تغییر طرح تعرفه به صورت رایگان است. توجه فرمایید که در نوبت های بعدی در همان ماه، به ازای هر بار تغییر تعرفه، هزینه ای معادل 200 تومان (شامل مالیات بر ارزش افزوده) به حساب مشترک منظور خواهد شد. توجه داشته باشید که طرح تعرفه جدید انتخاب شده، ظرف 24 ساعت از ارسال درخواست و تنها پس از دریافت پیام کوتاه تأیید، فعال خواهد شد.

  مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری که از تعرفه تخفیف پله ای استفاده می کنند، در پایان جشنواره (30 آذرماه) به صورت خودکار به طرح پایه ثانیه ای بازگردانده می شوند و می توانند درصورت تمایل، هر طرح دیگری را که مایل باشند، انتخاب کنند.

  درصورتیکه طرح تخفیف پله ای را انتخاب نمایید (چه مشترک سیم کارت دائمی باشید یا اعتباری) در هر زمان که مایل باشید، می توانید از آن خارج شده و به طرح پایه ثانیه ای بازگردید یا هر طرح رنگی را که بخواهید برای خود فعال نمایید.
  برای بازگشت به طرح پایه ثانیه ای کد #1*7*130* را از خط دائمی و کد #1* 1 * 7 *140* را از خط اعتباری ایرانسل خود شماره گیری نمایید.

  مشترکین سیم کارت دائمی که در طرحهای تعرفه رنگی قرار دارند، در هر زمان که مایل باشند می توانند از طرح رنگی خارج شده و طرح تخفیف پله ای دوره ای را انتخاب کنند. با این حال، مشترکین سیم کارت اعتباری که از یکی از طرحهای رنگی استفاده می کنند، درصورتی می توانند تعرفه تخفیف پله ای ماهانه را فعال نمایند که دوره تعرفه رنگی که در آن قرار دارند، تمام شده باشد.

  محاسبه میزان کارکرد خط برای مشترکین سیم کارت دائمی بر حسب دوره های صورتحساب و برای مشترکین سیم کارت اعتباری، بر حسب دوره های 30 روزه انجام می شود. به این ترتیب، اگر به طور مثال یک مشترک سیم کارت دائمی 8 روز پیش از پایان دوره صورتحساب، طرح تخفیف پله ای را فعال نماید، درصورتی در آن دوره صورتحساب حائز شرایط استفاده از تخفیف خواهد بود که در همان 8 روز، میزان مصرف خط وی مطابق با حد مذکور در جدول باشد.
  برای اطلاع از طرح تعرفه فعال در حساب خود کد # 1* 8 * 7* 140* (ویژه سیم کارت اعتباری) و یا # 2* 1* 130* (ویژه سیم کارت دائمی) را از خط ایرانسل خود شماره گیری نموده و یا از سرویس «کنترل حساب اینترنتی» (e-Care) استفاده کنید.

  در صورتیکه بیش از یک شماره تلفن همراه در حساب شما ثبت شده باشد، استفاده از روشهای فوق برای تغییر طرح تعرفه امکان پذیر نیست و باید برای انجام تغییر تعرفه با ایرانسل تماس بگیرید.شماره های تماس: برای سیم کارت دائـمی: 130 (از خط ایرانسل) و یا 09351300000 (از سایر خطوط) و برای سیم کارت اعتباری: 140 (از خط ایرانسل) و یا 09351400000 (از سایر خطوط).

  منبع مطلب : anjomaniran.rozblog.com

  مدیر محترم سایت anjomaniran.rozblog.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  کدهای مخفی ایرانسل

  ترفند های جالب و کاربردی ایرانسل

  ترفند های جالب و کاربردی ایرانسل


  قصد دارم تا هم اکنون یکی از کاربردی ترین و جالب ترین ترفندهای موبایل را که کمتر کسی از آن با خبر است را برای شما بازگو کنیم. ممکن است شما نیز گاهی حوصله و وقت کافی برای پاسخ گویی به تلفن هایی که به موبایلتان زده میشود را نداشته باشید. شاید گوشی را خاموش کنید و یا حتی بدان پاسخ نگویید که این دو کار تا حدودی خلاف ادب است. اما قصد داریم تا روشی ساده اما کاربردی را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آن میتوانید کاری کنید که هر زمان کسی با شما تماس گرفت با پیغام ” شماره مشترک مورد نظر در شبکه موجود نمیباشد ” یا ” شماره مورد نظر مسدود است ” و یا … روبرو شود.

  بدین منظور گوشی خود را ابتدا روشن کنید. سپس میبایست کد #094*21*را در گوشی وارد کنید و سپس دکمه Call (دکمه سبز رنگ) را فشار دهید. پس از چند ثانیه علامتی بر روی صفحه گوشی ظاهر میشود که به معنای فعال شدن این موضوع است.اکنون هر کس با شما تماس بگیرید با پیغام های ذکر شده بر خورد میکند.اما برای غیرفعال کردن این قابلیت کافی است که کد #21# را در گوشی وارد کنید و سپس دکمه Call (دکمه سبز رنگ) را فشار دهید.اکنون میتوانید تماسهای رسیده را دریافت کنید.


  چند نکته: با فعال سازی این قابلیت هم میتوانید SMS بفرستید هم SMS دریافت کنید.این ترفند روی گوشیهای نوکیا و سونی اریکسون تست شده است.این ترفند با استفاده از سیستم Diverting گوشی ها صورت میپذیرد. اگر در حین نوشتن کد به Error برخورد کردید مجدد کد را وارد کنید. افرادی که با موبایل با شما تماس میگیرند با پیغام Diverting نیز روبرو میشوند که چندان مشکلی پدید نمیاورد. خوب پس بد نیست که چند تا کد دیگه هم به اینجا اضافه کنیم:

  09121000000#*21*

  اگه کسی به شما زنگ بزنه میگه دستگاه مشترک مورد نظر خاموش است. اما میتونین زنگ بزنین و Sms دریافت کنین و با #21# هم از این حالت در میاد.  09121000000#*67*

  اگه کسی به شما زنگ بزنه و شما اونو Reject کنین میگه که دستگاه مشترک مورد نظر خاموش است و با #67# هم از این حالت در میاد.

  منبع مطلب : irancellx.rzb.ir

  مدیر محترم سایت irancellx.rzb.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  علی حیدری 14 روز قبل
  1

  من کد ارتباط رايگان ايرانسل به‌ ايرانسل

  ناشناس 22 روز قبل
  1

  من یک کد می خواهم برای شارژ ایرانسل رایگانه

  محمدجواد 2 ماه قبل
  1

  مشترکین ایرانسل وقتی بهمدیگه زنگ میزنن یه کد میاد وآن را وارد میکنید جایزه میگیرید،چیکار کنیم دوباره همونطوری بشه،،

  محمدجواد 2 ماه قبل
  0

  قبلاً رفیقم بهم زنگ میزد یه کد میومد ومیگفت وارد کنید حالا روزانه بودیا هرچی ایرانسل یک گیگ یا بالاتر بهمون جایزه میداد العان نمیشه،،کسی میدونه دلیلش چیه،،یا بهمون کمک کنه

  گمنام 4 ماه قبل
  0

  من تازه دارم ایرانسل استفاده میکنم اصلا نمیدونم چطوری کدهاش

  گمنام 8 ماه قبل
  3

  سلام.چه طوری اجازه دریافت تماس ها رو بدیم؟؟

  مهدی 10 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید