توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  http.shaddl.medu.ir سامانه دانش آموزی

  1 بازدید

  http.shaddl.medu.ir سامانه دانش آموزی را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  شبکه شاد

  ورود به سایت سامانه شاد آموزش و پرورش shaddl.medu.ir, دانلود اپلیکیشن شاد SHADAP در سایت شاد (شبکه اجتماعی دانش آموزان)

  لینک مستقیم دانلود نرم افزار شاد

  نحوه استفاده از برنامه و شبکه اجتماعی شاد

  توجه داشته باشید برای استفاده از نرم افزار شاد آموزش و پرورش باید یکی از برنامه های آی گپ٬ گپ٬ سروش٬ بله و یا روبیکا را نصب کرده باشید. توجه کنید که این برنامه هنوز به صورت رسمی شروع به کار نکرده است و ممکن است پلتفرم های برنامه شاد دانش آموزان که توسط آموزش و پرورش معرفی شده است، تغییر کند در این صورت تمامی اطلاعات لازم را می توانید با بازگشت به همین پست در سایت جدولیاب به دست آورید. پس پیشنهاد می شود آدرس این صفحه را ذخیره کنید تا در زمان لازم دوباره به آن مراجعه کنید و از آخرین اخبار سامانه شاد آموزش و پرورش مطلع شوید.

  تمام اطلاعی ه‌های مربوط به شاد صرفا از طریق کانال های پیش بینی شده در شاد و یا پایگاه اطلاع رسانی وزارت متبوع انجام می‌ شود، کلیه کانال های ایجاد شده به نام شاد در فضای مجازی غیر موثق و غیرمرتبط با وزارت آموزش و پرورش است!

  لازم به ذکر است برای سهولت، این لینک توسط مرکز فناوری وزارت برای کلیه مدیران محترم مدارس ابتدایی پیامکمی شودزمان و نحوه ورود و بهره برداری مدارس متوسطه، متعاقبا توسط معاون محترم آموزش متوسطه اعلام می شود.

  راهنمای نصب و ورود به نرم افزار شاد درسی

  یکی از مهمترین سوالاتی که این روز ها برای دانش آموزان و مدیران آن ها به وجود آمدهچگونگی نصب نرم افزار شادونحوه ورودبه آن است . دانش آموزان ، مدیران و معلمان پس ازنصب نرم افزارکه لینک آن در بالا قرار داده شده است ابتدا باید در اینپیام رسانعضو شده تا بتوانند از مطالب درسی کانال خود استفاده نمایند . در ادامه راهنمای تصویرینصب نرم افزار شادارائه شده است :

   پس از نصب و اجرای برنامه تصویر زیر برایتان نمایش داده می شود :

  دقت شود که شماره تلفن همراه دانش آموز ، مدیر مدرسه و یا معلم همان شماره تلفنی باشد که در سامانه سناد و یا همگام مدارس ثبت شده است .  پس از وارد کردن شماره همراه و کلیک روی دکمه “ورود” وارد صفحه بعدی می شوید

  از طرفنرم افزار شادکدی جهت احراز هویت برایتان پیامک می شود که بعد از وارد نمودن کد و کلیک بر روی دکمه “ورود” وارد صفحه ای می شوید که می توانید نام و نام خانوادگی خود را وارد کرده و برای خود عکس پروفایل انتخاب نمایید .

  نحوه انتخاب کردن عکس پروفایل به این صورت است که باید روی دوربین کلیک کرده تا بتوانید عکس خود را با دوربین گوشی بیاندازید و یا از پوشه دوربین انتخاب نمایید .

  با تکمیل مراحل بالا وارد صفحه زیر می شوید که در آن می توانید با انتخاب گزینه ورود مدیر / معلم / دانش آموز نقش خود را انتخاب نمایید .

  با انتخاب نقش خود دانش آموزان می توانند وارد کانال مربوط به کلاس و یا مدرسه خود شوند .

  راهنمای ورود مدیران به نرم افزار شاد

  به دلیل آن که وظیفهساخت کانال های درسی کلاس ها و دعوت از معلمان و دانش آموزانهر مدرسه بر عهده مدیران مدارس می باشد برای این کار باید مراحل زیر توسط مدیران طی شود . در تصویر زیر راهنمای ورود مدیران بهاپلیکیشن شادارائه شده است .

  مرحله اول: ابتدا در صورتی که اطلاعات معلمان (شامل کد ملی و شماره همراه) ، کلاس ها و دانش آموزان در سامانه دانش آموزی (سناد) ثبت نشده یا ناقص است ، لازم است مدیر مدرسه هر چه سریع تر نسبت به تکمیل این اطلاعات اقدام نماید . ️در غیر این صورت ، نیازی به ورود به سامانه سناد نیست و مستقیما به مرحله دوم بروید.

  مرحله دوم : نصباپلیکیشن شادبر روی دستگاه هوشمند خود .لینکدانلود نرم افزار شاددر ابتدای مقاله قرار داده شده است و یا می توانید از لینک زیردانلودکنید .

  مرحله سوم : پس ازنصب برنامه، مدیر وارداپلیکیشن شاد می شود و شماره تلفن همراه خود را وارد می کند . دقت کنید که شماره تلفن همراه مدیر باید دقیقا همان شماره مشخص شده در سامانه سناد باشد و همچنین ️لازم است خط تلفن مدیر روشن باشد .
  پس از دریافت پیامک تایید و ارسال شماره آن دراپلیکیشن، وارداپلیکیشن شادمی شوید . پس از ورود در ابتدا نام خود را وارد نمایید . ️دقت شود که این نام برای تمامی مخاطبین شما اعم از معلمان ، دانش آموزان و اولیا نمایش داده می شود .

  مرحله چهارم : گزینه «ورود مدیر/معلم/دانش آموز» را انتخاب کنید . در کادر نمایش داده شده ، نقش «مدیر» را انتخاب کنید و پس از آن ، در کادر جدید ، کد ملی خود را وارد نموده و دکمه تایید را فشار دهید .

  مرحله پنجم : در کادر بازشده ، گزینه «مشاهده لیست مدارس» را انتخاب کنید و سپس ، مدرسه مورد نظر خود را تعیین نمایید .

  مرحله ششم : گروه های کلاسی مدرسه شما ایجاد شده اند و برای معلمین قابل دسترسی هستند . در کادر باز شده ، با انتخاب گزینه «مشاهده لیست گروه های کلاسی» همواره می توانید فهرست آن ها را مشاهده کنید و یا به داخل کلاس ها مراجعه نمایید . ️همچنین شما صاحب (owner) همه گروه های کلاسی هستید و همواره در آن ها عضو خواهید بود .

  مرحله هفتم : در تاریخ اعلام شده در شیوه نامه ارسالی وزارت آموزش و پرورش ، معلمان مدرسه خود را به عضویت دراپلیکشین شاددعوت کنید .

  مرحله هشتم : پس از اتمام ثبت نام معلمان ، در تاریخ اعلام شده در شیوه نامه ارسالی وزارت آموزش و پرورش ، دانش آموزان مدرسه خود را به عضویت دراپلیکیشن شاددعوت کنید .

  یادآور می شویم که آموزش و پرورش علاوه بر آموزش از طریق شبکه های اجتماعی ، از طریق تلویزیون نیز برنامه های روزانه برای پایه های مختلف تحصیلی برگزار می کند برای اطلاع از برنامه روزانه آموزش درسی تلویزیون می توانید از مقاله ای که در ادامه قرار داده شده است استفاده نمایید

  ورود به سایت شبکه شاد shaddl.medu.ir, دانلود اپلیکیشن شاد+راهنما

  ورود به سایت شبکه شاد shaddl.medu.ir, دانلود اپلیکیشن شاد+راهنما

  - دانلود اپلیکیشن شاد آموزش و پرورش SHADAP (اپلیکیشن موبایل شبکه اجتماعی دانش آموزان) (لینک دوم)
  - دانلود اپ شاد آموزش و پرورش SHADAP (نرم افزار موبایل شبکه آموزشی دانش آموزان) (لینک سوم)

  سایت شبکه شاد نسخه وب و کامپیوتر shadweb.iranlms.ir

  نسخه وب شاد آموزش و پرورش, نسخه ios شاد, نسخه کامپیوتر شبکه شاد

  سایت آموزش و راهنمای شبکه شاد آموزش و پرورش shad24.medu.ir ویژه مدیران و معلمان و دانش آموزان

  راهنمای پیام رسان شاد (شبکه اجتماعی و آموزشی دانش آموزان)

  پاسخ به 43 سوال درباره شبکه آموزشی شاد (ویژه مدیران، معلمان، دانش آموزان و اولیا)

  مرتبط:

  ورود به سایت سامانه شاد shaddl.medu.ir, دانلود اپلیکیشن شاد+راهنما

  ورود به سایت سامانه شاد shaddl.medu.ir, دانلود اپلیکیشن شاد+راهنما

  بخش اول پاسخ به این پرسش ها را می توانید از اینجا مشاهده سری ۱ کلیک کنید.

  بخش دوم  پاسخ به این پرسش ها را می توانید از اینجا مشاهده سری ۲ کلیک کنید.

  بخش سوم پاسخ به این پرسش ها را می توانید از اینجا مشاهده سری۳ کلیک کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید